Nowe Pazurki czy korzystac z naturalnych? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-18, 16:42   #1
irelax
Raczkowanie

Nowe Pazurki czy korzystac z naturalnych?

Witam gorąco, na kursie uczono mnie,że robi się nowy set paznokci ,potem dwa pełne(po ok.4 tyg) dopełnienia i na nowo ....set i dopełnienia. Nie mam dużego doświadczenia ,ale klijentki ,którym stylizuje pazn. mówią, że jak im od spodu urośnie naturalny pazur to mam to wykorzystać i dalej robić na naturalnych tylko dopełnienia,że inne tak robią.
Pytam Was doświadczone o to, czy jest jakaś reguła w tej materii i pod względem dobra pazura klijentki i naszego porfela i od czego to zależy?

P.S Wyszukiwarka odmówiła posłuszeństwa
irelax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:03   #2
lauracrow
Rozeznanie

Dot.: Nowe Pazurki czy korzystac z naturalnych?

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
Witam gorąco, na kursie uczono mnie,że robi się nowy set paznokci ,potem dwa pełne(po ok.4 tyg) dopełnienia i na nowo ....set i dopełnienia. Nie mam dużego doświadczenia ,ale klijentki ,którym stylizuje pazn. mówią, że jak im od spodu urośnie naturalny pazur to mam to wykorzystać i dalej robić na naturalnych tylko dopełnienia,że inne tak robią.
Pytam Was doświadczone o to, czy jest jakaś reguła w tej materii i pod względem dobra pazura klijentki i naszego porfela i od czego to zależy?

P.S Wyszukiwarka odmówiła posłuszeństwa
nie ma reguły...zależy od upodoban klientek...
wiele dziewczyn, przedluża sobie paznokcie na tipsie , przychodzi na uzupełnienie, raz, drugi, trzeci, poczym tips juz całkiem odrośnie i maja swoje pazurki (bo tak lubią)

a inne znowu mówia, ze je denerwuje ich żółty kolor naturalnej płytki od spodu przy odroscie i wolą za kazdym razem (lub co drugie uzupełnienie) zdejmowac stare tipsy i robic od nowa świeżutkie...

Także to wola klientki , a jesli chodzi o zawartosc naszego portfela, to wiadomo, ze za zdjęcie starych i załozenie nowych mamy więcej niż za uzupelnienie.... (bo tak juz się przyjęło)
Stary 2008-11-18, 19:10   #3
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez irelax Pokaż wiadomość
Witam gorąco, na kursie uczono mnie,że robi się nowy set paznokci ,potem dwa pełne(po ok.4 tyg) dopełnienia i na nowo ....set i dopełnienia.
Wciskano Ci bzdurę, nie ma najmniejszej potrzeby ściągania paznokci.

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
a inne znowu mówia, ze je denerwuje ich żółty kolor naturalnej płytki od spodu przy odroscie i wolą za kazdym razem (
Dlatego mamy takie boskie urządzenie jak frezarka, które nam ten problem rozwiązuje.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:12   #4
Verdina
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dlatego mamy takie boskie urządzenie jak frezarka, które nam ten problem rozwiązuje.
Chyba czytasz mi w myślach, bo właśnie miałam o to zapytać.

Jestem początkująca i właśnie ostatnio miałam taką klientkę, która narzekała na żółty pazur, więc ja pomyślałam sobie "raz kozie śmierć" i ciach jej ten pazur frezarką. Na razie mam taką badziewną frezarkę z allegro, ale grunt, że frez się obraca No i fajnie, klientka była zadowolona, tylko ja potem w nocy spać nie mogłam i się zastanawiałam czy aby jej krzywdy jakiejś nie zrobiłam....
A tu proszę, okazuje się, że intuicja mi dobrze podpowiedziała
Verdina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:13   #5
irelax
Raczkowanie

Bardzo dziękuję za odpowiedzi,ale ide za ciosem pozwólcie i zapytam o frez najlepszy do takowego czyszczenia żółtych naturalków od spodu. Mam frezarkę JD300 i jest tam taki frez w kształcie hm...pędzelka i nim czyszcze.Czy polecacie jakiś inny może lepsiejszy?
irelax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:26   #6
misiu235
Rozeznanie

GG do misiu235

Ja zawsze frezuję pazurki od spodu walcem diamentowym, niektórzy wolą stożki, ale mi nimi jakoś niewygodnie
misiu235 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości