Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-22, 12:06   #91
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Dot.: Doradzcie mi co z soba zrobic ,zeby czuc sie kobieco :(

sliczna jestes
w kazdym kolorze Ci ladniej,jednak osobiscie duzo bardziej podobasz mi sie w czarnym,nadaje Ci charakterku,ktorego w rzeczywistosci napewno Ci nie brakuje
w blondzie jak anioleczek,ale jestem za czarnyn
Stary 2009-10-22, 12:14   #92
CECYLA
Raczkowanie

Nie ma o czym dyskutować, CZARNE! Poważnie!
CECYLA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 13:22   #93
Surya
Rozeznanie

W blondzie wyglądałaś bardzo ładnie no ale w czarnych....cud miód metamorfoza o 180 stopni i jak najbardziej udana zazdroszczę
Surya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:30   #94
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

hej hej
na początku chciałam napisac ze lepiej w blondzie, ale im wiecej fotek Twoich w czerni zobacvzylam tym szala sie bardziej przechylała na korzyśc czerni oczywiscie, masz piękną jasną cerę, ostre rysy i czerń doskonale to wydobywa. Też myslę ze Twój typ urody to zima. Taka piękna Królewna Śnieżka. A to ostatnie zdjęc ie w czarnych z uśmiechem, powalające. Jeśli zechcesz brąz mysle ze tez będzie Ci w nim bardzo ładnie, jednak chyba powinnaś trzymać się zimnych tonacji.
Ogólny werdykt: metamorfoza jak najbardziej udana, wydobyła kobiecość jest mniej dziewczęce, bardziej drapieżnie, i o to chodziło co?
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 18:16   #95
kiitty
Zakorzenienie

bosko wygladasz w tych czarnych wloskach! w blondzie tez bylo ladnie ale bardziej pasuje do ciebie czern. metamorfoza bardzo udana. ja sie tez zastanawiam nad zmiana koloru ale jakos sie nie moge zdecydowac. mam wlosy ciemny blond a chcialabym miec ciemny braz. kupilam nawet farbe jasny braz z castinga ale boje sie ze jakies rude refkelsy mi wyjda. castingi z reguly wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu jak wyczytalam ale ja sie najbardziej boje ze mi sie bedzie spierac na rudo i dlatego tak sie dlugo waham nad tym farbowaniem. ale twoja metamorfoza super. pieknie ci w czarnych wloskach. pzdr
kiitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:11   #96
elpii
Rozeznanie

Ladnie Ci w czarnych. W blondzie wygladalas mlodziej ale wazne zebys Ty sie dobrze czula zreszta od rozjasniania bardziej sie wlosy niszcza i wypadaja. Tylko uwazam ze odpowiednia dlugosc Twoich wlosow to do ramion. I lepiej jakbys sciela i zadbala o wlosy zeby sie bardziej wzmocnily i staly sie bardziej geste. i grzywka krotka przynajmniej na bok. Ja mialam wszystkie kolory na glowie i w czarnych tez wygladalam ladnie i bardzo mi sie wlosy blyszczaly Do Twoich oczu pasuja odcienie fioletu i brazu i grafitu, te cienie tez mozesz rozjasniac bialym cieniem z blyszczacymi drobinkami. Jesli chodzi o ubrania to rowniez fiolet ktory jest bardzo kobiecy ,brazy,grafity, popiele ,ciemne zielenie, i turkusy i kobiece czerwienie !. Dobrze zrobilas z tym kolorkiem wlosow bo teraz masz szerszy wybor kolorow przy ktorych bedziesz wygladac bardziej kobieco
elpii jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości