...come, play with me... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-22, 12:17   #1
NastyKatie
Raczkowanie

...come, play with me...

Makijaż w sumie na imprezę, ale bez czerwonych ust i na co dzień

Oczy:
Baza pod cień
Błękitnosrebrny cień sans Soucis
Biały cień IsaDora
Czarna kredka MaxFactor
Czarny cień Inglot

Twarz:
Podkład Soraya
Puder transparentny Joko
Bronzer

Usta:
Czerwona szminka Joko
Błyszczyk

Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,1 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (88,2 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,1 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (39,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (45,1 KB, 190 załadowań)

znajdziesz je tutaj
NastyKatie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:24   #2
maja55
Zakorzenienie

Dot.: ...come, play with me...

Technicznie makijaż jest bardzo bardzo poprawny i jestem pod ogromnym wrażeniem kresek - są doskonałe

Kolorystycznie nie podoba mi się w ogóle. Ten błękit gryzie się z czerwienią ust. Wydaje mi się, że zamiast tak intensywnego jasnego błękitu lepiej sprawdziłaby się gołębia szarość z lekkim błękitnym pobłyskiem czy granat...
Stary 2008-11-22, 12:31   #3
NastyKatie
Raczkowanie

w ciągu dnia mialam jasne usta, ale wieczorem pomalowalam na czerwono, bo po ciemku w klubie to inaczej wyglada

znajdziesz je tutaj
Stary 2008-11-22, 12:42   #4
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NastyKatie Pokaż wiadomość
w ciągu dnia mialam jasne usta, ale wieczorem pomalowalam na czerwono, bo po ciemku w klubie to inaczej wyglada
Z jasnymi, naturalnymi ustami na pewno bardziej podobałyby mi się te oczy
Stary 2008-11-22, 12:44   #5
kesly1
Zakorzenienie

kreseczki pierwsza klasa... nie podoba mi się te połączenie czerwieni, z niebieskim makijażem oczu.... jakoś tak nie zgrywa się.
Oczy , jak najbardziej tak
Usta, jak najbardziej tak ale nie do niebieskiego ...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:45   #6
Anuuulcia
Rozeznanie

oczka piękne!!!! kreska jest idealna!!! bravoooooo lubie mocne barwy ust...ale zdecydowanie niebieski nie pasuje do czerwieni
Anuuulcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:51   #7
lus84
Przyczajenie

fakt oczy, kreska są świetnie zrobione niestety nie podchodzi mi ani kolor cienia ani czerwień ust.
lus84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:07   #8
Basia8212
Wtajemniczenie

Kreseczki są rewelacyjne,oczka bardzo ładnie,ja może na zewnętrzne kąciki górną granicę lekko przyciemniłabym granatem,noi usta zdecydowanie w innym kolorze,bo się strasznie gryzą z oczkami.

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2008-11-22 o 13:08
Basia8212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:08   #9
Jeanne90
Zakorzenienie

Kreska bardzo ładna, ale mimo wszystko trochę za gruba. Cień na powiekach mi się nie podoba, ponieważ zalatuje mi trochę bazarem Poza tym mogłaś choć trochę wycieniować górną powiekę. Cień w wewnętrznych kącikach górnej powieki nałożony za wysoko. Ładne rzęsy - nie napisałaś jaki to tusz, szkoda Rzęsy na dolnej powiece posklejane, wygląda to nieestetycznie. Usta mają ładny kolor, ale w połączeniu z oczami tworzą lekko kiczowatą całość. No i wydaje mi się, że szminka wypłynęła poza kontur ust - zawsze bezpieczniej jest nałożyć najpierw konturówki, ona utrzyma pomadkę 'w ryzach' Cera przy tak ciemnych ustach powinna być nieskazitelna, tutaj widać niedociągnięcia, ale rozumiem, że jest to make-up noszony cały dzień. Przyciemniłabym trochę brwi, giną przy ciemnych ustach, a trochę mocniej zaznaczone brwi nadałaby wyrazistości Twoim oczom. Mimo kilku ładnych elementów (rzęsy, kreska, kolor ust) makijaż mi się nie podoba - tak, jak wspominałam, wyszło kiczowato.

Proszę, żebyś podeszła z dystansem do mojej krytyki - tak już mam, że nie słodzę niepotrzebnie i piszę prosto z mostu, jak mi się coś nie podoba
Stary 2008-11-22, 13:16   #10
evangeline
Zakorzenienie

Nie moja kolorystyka, ale efekt bardzo interesujący

WYMIANKA
evangeline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:17   #11
NastyKatie
Raczkowanie

Jeanne90 dziękuję za komplement, opisalaś idealnie tak, jak mialam to w zalożeniu Makijaż mial być kiczowaty i bazarkowy, stylizowany na rosyjską kobietę z prowincji

znajdziesz je tutaj
Stary 2008-11-22, 13:22   #12
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Jeanne90 dziękuję za komplement, opisalaś idealnie tak, jak mialam to w zalożeniu Makijaż mial być kiczowaty i bazarkowy, stylizowany na rosyjską kobietę z prowincji
W takim razie myślę, że powinnaś swoje założenia opisywać w pierwszym poście
Stary 2008-11-22, 14:16   #13
*Justynka*
Wtajemniczenie

bardzo ładnie, gdyby nie te kolory...

*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:41   #14
Monika1994
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Kreska bardzo ładna, ale mimo wszystko trochę za gruba. Cień na powiekach mi się nie podoba, ponieważ zalatuje mi trochę bazarem Poza tym mogłaś choć trochę wycieniować górną powiekę. Cień w wewnętrznych kącikach górnej powieki nałożony za wysoko. Ładne rzęsy - nie napisałaś jaki to tusz, szkoda Rzęsy na dolnej powiece posklejane, wygląda to nieestetycznie. Usta mają ładny kolor, ale w połączeniu z oczami tworzą lekko kiczowatą całość. No i wydaje mi się, że szminka wypłynęła poza kontur ust - zawsze bezpieczniej jest nałożyć najpierw konturówki, ona utrzyma pomadkę 'w ryzach' Cera przy tak ciemnych ustach powinna być nieskazitelna, tutaj widać niedociągnięcia, ale rozumiem, że jest to make-up noszony cały dzień. Przyciemniłabym trochę brwi, giną przy ciemnych ustach, a trochę mocniej zaznaczone brwi nadałaby wyrazistości Twoim oczom. Mimo kilku ładnych elementów (rzęsy, kreska, kolor ust) makijaż mi się nie podoba - tak, jak wspominałam, wyszło kiczowato.

Proszę, żebyś podeszła z dystansem do mojej krytyki - tak już mam, że nie słodzę niepotrzebnie i piszę prosto z mostu, jak mi się coś nie podoba
Rządzisz nie ma czego dodawać, zgadzam się po prostu
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:47   #15
1141655
Zakorzenienie

Patrze na to tak:
widze zdjecia oczu - mówie WOW super, jedyne co mi nie gra to brwi
jednak z caloscia czyli cala twarz widze maly chaos...oczy i usta sie gryza
nie mniej jednak brawa za kreske

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:13   #16
stargazer
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
W takim razie myślę, że powinnaś swoje założenia opisywać w pierwszym poście
A mnie się wydaje, że jest drobna róznica między konstruktywną krytyką (którą owszem, jest reszta Twojego postu) a wyrażeniem "bazarowy i kiczowaty". To już jest trochę więcej niż "szczerość i nieslodzenie". Cenię twoje opinie, bo widze, ze się znasz, ale pamietam, jak swego czasu ktoś, nie wiem czy nie Ty, zraził mnie do pokazywania sie na MM i dalszych prób identycznym sformułowaniem. Wydaje mi się, że nie chdzi o to, żeby zniechęcać, a napisać, co można zrobić lepiej. Twoje posty zawierają wiele cennych wskazówek, ale proszę, czasem powściągnij trochę tę szczerość, bo się komuś może zwyczajnie przykro zrobić.
Stary 2008-11-22, 18:49   #17
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że jest drobna róznica między konstruktywną krytyką (którą owszem, jest reszta Twojego postu) a wyrażeniem "bazarowy i kiczowaty". To już jest trochę więcej niż "szczerość i nieslodzenie". Cenię twoje opinie, bo widze, ze się znasz, ale pamietam, jak swego czasu ktoś, nie wiem czy nie Ty, zraził mnie do pokazywania sie na MM i dalszych prób identycznym sformułowaniem. Wydaje mi się, że nie chdzi o to, żeby zniechęcać, a napisać, co można zrobić lepiej. Twoje posty zawierają wiele cennych wskazówek, ale proszę, czasem powściągnij trochę tę szczerość, bo się komuś może zwyczajnie przykro zrobić.
Jeśli ktoś zraża się do pokazywania makijaży na MM po usłyszeniu krytyki to znaczy, że po prostu się do tego nie nadaje - jest za słaby psychicznie by pozwolić się oceniać lub nastawiony jest jedynie na pochwały. Twoich wątków na MM nie komentowałam, więc to nie ja zraziłam Cię do pokazywania się na forum. Nie chcę nikogo zniechęcać opiniami, ale jeśli tak się stało - trudno, nie będę płakać Określenia 'bazarowy' i 'kiczowaty' - mimo że komuś mogą wydawać się nacechowane emocjonalnie - oddają moje spojrzenie na dany makijaż. Nie można tych stwierdzeń zastąpić innymi (poza tym dla autorki tego wątku był to komplement, bo podobno takie było zamierzenie). Nie wiem też, jakich słów powinnam według Ciebie używać. Czy 'nieładny' jest ok czy też za mocny? Nie kieruję słów krytyki do danej osoby, tylko tego, co zrobiła. Jeśli jej makijaż mi się nie podoba to jej to napiszę. I ma brawo tej osobie być przykro, to nasza naturalna reakcja, jak coś nam nie wyjdzie i ktoś nam to powie. I nie wiem jak mam 'powściągać szczerość' - nie piszę przecież: "Jesteś beznadziejna, nie umiesz malować, ten makijaż jest okropny", nikogo nie obrażam, i tak staram się swoją krytykę ubierać w jak najłagodniejsze słowa.

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2008-11-22 o 18:51
Jeanne90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:56   #18
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stargazer Pokaż wiadomość
Ale za stwierdzeniem "bazarowy " kryją się pewne cechy , po co więc się motać i słodzić żeby innymi słowami oddać swoje myśli?. Mi nie było by przykro gdyby ktoś tak stwierdził.

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:09   #19
Ferrou
Zakorzenienie

Makijaż średnio mi się podoba. Kreska jest bardzo ładna, prościutka, świetnie wykręcona. Na powiekę nałożyłaś tylko jeden kolor, mogłaś spokojnie pobawić się w cieniowanie, np w załamaniu powieki dać ciemniejszy kolor, np granat. Masz duże usta, i ładnie wygląda na nich ten błyszczyk. Dobrze by było także bardziej ujednolicić cerę, ponieważ widać zaczerwienienia, może warto użyć zielonej bazy? Jednakże, tak jak już wcześniej dziewczyny pisały, odcień niebieskiego na powiekach gryzie się z odcieniem ust. Do takich oczu, mi się wydaje, pasowałby bordowy błyszczyk, natomiast gdybyś chciała zachować takie usta, to oczy pomalowałabym w innym kolorze, np brązy mam nadzieję, że postarasz się "wymienić" kolorki i jeszcze nam się pokarzesz

Cytat:
Makijaż mial być kiczowaty i bazarkowy, stylizowany na rosyjską kobietę z prowincji
Troszkę nie rozumiem tej wypowiedzi. Najpierw piszesz, że jest to makijaż na imprezę i w takim wydaniu byłaś na imprezie, a następnie piszesz, że makijaż miał być "kiczowaty" (choć w moim odczuciu on taki nie jest). Trochę to dziwne, bo z tego wychodzi, ze chciałaś wyglądać "kiczowato" na imprezie Żeby nie było jeszcze raz powtarzam, ja wcale nie uważam, że ten makijaż jest kiczowaty, po prostu odcienie się gryza, to się zdarza, a wykonanie jest dość poprawne
Ferrou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:54   #20
NastyKatie
Raczkowanie

chodzilo mi o taki efekt, bo to byla tematyczna troche impreza wydzialowa

znajdziesz je tutaj
Stary 2008-11-23, 14:23   #21
samarah
Wtajemniczenie

Albo oczy, albo usta zgadzam się, że technicznie rewelacja
Odpowiedz

Tagi
błękitny, czerwone, kreska, niebieski

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości