...Jak to jest?... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-23, 12:33   #1
Justynuss
Rozeznanie

...Jak to jest?...

W przyszłości chciałabym być wizażystką. Jednak mam jedno pytanie dotyczące kosmetyków.

Jak wygląda zakup kosmetyków? Idziecie normalnie na zakupy i jak zobaczycie fajną paletke cieni/błyszczyk/pomadke to poprostu kupujecie? Czy robicie jakieś specjalne zamówienia? Zakup hurtowy? I jaką mniejwiecej cene przeznaczacie?

A jaki macie stosunek do tych kosmetyków/akcesorii? Także ich używacie - nacodzień? Czy dla siebie kupujecie oddzielnie?

Jak to wygląda? Bo się zastanawiam i raczej sama sobie na to pytanie nie odpowiem...

Pozdrawiam
Stary 2008-11-23, 18:21   #2
Justynuss
Rozeznanie

Dot.: ...Jak to jest?...

Nikt nie wie...??
Stary 2008-11-24, 02:44   #3
201607111632
Konto usunięte

Dot.: ...Jak to jest?...

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
W przyszłości chciałabym być wizażystką. Jednak mam jedno pytanie dotyczące kosmetyków.

Jak wygląda zakup kosmetyków? Idziecie normalnie na zakupy i jak zobaczycie fajną paletke cieni/błyszczyk/pomadke to poprostu kupujecie? Czy robicie jakieś specjalne zamówienia? Zakup hurtowy? I jaką mniejwiecej cene przeznaczacie?

A jaki macie stosunek do tych kosmetyków/akcesorii? Także ich używacie - nacodzień? Czy dla siebie kupujecie oddzielnie?

Jak to wygląda? Bo się zastanawiam i raczej sama sobie na to pytanie nie odpowiem...

Pozdrawiam

Wygląda to tak,że idę najczęściej z listą rzeczy do zakupienia do drogerii,staram się jej trzymać,co nie zawsze mi wychodzi szczerze mówiąc.
Często czaję się jakiś czas na konkretną rzecz,wolę zapłacić więcej,ale mieć produkt dobry jakościowo.
Z racji tego,że jestem nastolatką na utrzymaniu rodziców nie mogę zbyt szaleć.
Pozostaje mi zbieranie pieniążków i przeglądanie po milion razy kwc
Każdy kosmetyk przeglądam ze wszystkich stron na kwc, to już jakaś mania po prostu.
Dzięki temu unikam kupowania tzw.bubli.

Lubię zaszaleć czasem będąc w drogerii i krążąc koło tych wszystkich malowideł krzyczących z półek WEŹ MNIE!
Na szczęście nigdy nie chodzę sama na zakupy i zawsze ktoś mnie odciąga od pochopnych zakupów.
Miałam okres kosmetykoholizmu,ale przeszło mi na dobre (chyba)
Potrafiłam wydać 100zł na tzw. pierdoły ,a potem był płacz i zgrzytanie zębów przez miesiąc.

Zmądrzałam z wiekiem.
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości