Nie od jutra-od DZIŚ ! Moja metamorfoza:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-24, 14:31   #1
michaska90
BAN stały

Nie od jutra-od DZIŚ ! Moja metamorfoza:)

Maturzysta 2009, zakompleksiona, przewrażliwiona Michasia-Postanowiła zmienić się. W chwili obecnej waży kilkanaście kilogramów za dużo, wstydzi się swoich niedoskonałości, nie pokazuje tego co jest jej atutem, ma zniszczone włosy i paznokcie. Od dziś to wszystko zmienia. Zapuszcza włosy, dba o paznokcie, całe ciało, gubi zbędne kilogramy, zmienia styl ubierania z chłopięcego na bardziej kobiecy. w związku z tym mam pytania:
-Jakie kolor do niej pasują?
-Co z włosami? Zapuszczać wszystkie do równej długości, czy może pocieniować?
-Jakie ubrania ? Luźne tuniki? Spodnie z wysokim stanem? Koszule?

z góry dziękuje za wszystkie porady. Wie, ze prośba/metamorfoza dość nietypowa

Fota1:Sylwetka, styl ubierania-aktualny. Fryzurka nie bardzo
Fota2:fryzura aktualna, twarzyczka bez makijażu, niestety z przebarwieniami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg misia (31).jpg (45,5 KB, 1424 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 389.jpg (73,1 KB, 1211 załadowań)
michaska90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:26   #2
karolciab93
Raczkowanie

Dot.: Nie od jutra-od DZIŚ ! Moja metamorfoza:)

Witaj kochana widzę że Ty też chcesz dużo zmienić i wiesz w sumie mamy takie same plany ja też chcę schudnąć chociaż u siebie w wątku o tym nie pisałam ... i też mam zniszczone włoski i paznokcie nio i z twarzyczką podobnie wiesz śliczna jesteś jeśli chodzi o strój to myśle że tuniki jak najbardziej są śliczne i zakrywają co nie co / wiem po sobie/ a w dodatku w takich luźnych tuniczkach świetnie się czuje xD spodni z podwyższonym stanem raczej nie proponuje... wiesz ja mam kilka par takich ale ich nie lubie bo się tworzy od nich brzydki wałeczek na brzuchu już wole miec kuleczke xD co do buzi do może idź do dermatologa ? ja swego czasu bylam przez uporczywe krostki ale Pani mi pomogla i juz sie zadko zdarzają włoski masz cudneee zazdroszcze bardzo też bym chciała mieć takie możesz pocieniowac tylko delikatnie! i oczywiscie powiedz fryzjerowi ze ma to zrobic nożyczkami a nie tym specjalnym nozykiem bo inaczej jeszcze bardziej je zniszczy kochana może z tym odchudzaniem to będziemy się trzymac razem ?

Wygralam walkę o marzenia : Projekt 'Prawo jazdy' zakonczony powodzeniem!
karolciab93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:30   #3
michaska90
BAN stały

Dziękuje kochana za wypowiedź Twarzyczka wygląda dużo lepiej, bo zdjęcie było robione we wrześniu,a od tego czasu właśnie byłam na leczeniu dermatologicznym a co do odchudzania to zaraz na PW wyśle wiadomość.
Stary 2008-11-24, 17:50   #4
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Ja też się przyłączę. Mogę???
Na włoski proponuję picie pokrzywy i drożdży. Mam też taki jedwab
http://www.allegro.pl/item480154237_...losow_hit.html
Moje włosy są po tym taaakie mięciutkie....
Stary 2008-11-24, 19:27   #5
izusiaa93
Rozeznanie

Masz śliczne oczy a jeśli mogę coś dodac co do dbania o włosy i paznokcie - bardzo dużo daje olejek rycynowy. Na paznokcie nakładasz go wacikiem a na włosy robisz miksturę z żółtka jajka, kilku kropel cytryny i właśnie olejku. Byleby robic to systematycznie a na pewno zobaczysz efekty powodzenia

izusiaa93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:29   #6
biedronka91
Zakorzenienie

No cóż. Chyba wszystko już sama zaplanowałaś i nie ma co się wtrącać. Jeżeli mogę poradzić co do włosów, paznokci warto nabyć jakiś suplement diety, np. Skrzypowitę. Możesz stosować płukanki z pokrzywy, woda z cytryną. Raz w tygodniu stosuj wax, który niesamowicie nawilża i uspokaja niesforne włosy. Co do twarzy i niedoskonałości polecam serię Ziaja pro dla cery tłustej, maska ściągająca, bardzo wydajna i co najważniejsze skuteczna, do tego krem. Możesz używać pudru w kompakcie, na razie wstrzymałabym się w ciężkimi podkładami. Jak najbardziej wskazane używanie tuszu do rzęs, może być błyszczyk. Widze, że postanowienie jest, ograniczenie słodyczy najważniejsze i zobaczysz jak się cera od razu poprawi. Jeżeli chodzi o ubiór, polecam tuniki, spodnie-dzwony, póki co nie rurki i absolutnie nie spodnie z wysokim stanem.
Jesteś naprawdę śliczną dziewczyną, trzymam kciuki, żeby się udało.
Aaa.. No i pewnie za pasem masz studniówkę...ja też. ; D Życzę więc jak najszybszych efektów. ; )
Stary 2008-11-24, 19:37   #7
michaska90
BAN stały

Dziękuje za porady a co do mojej cery, zdjęcie jest sprzed dwóch miesięcy i buzia wygląda o niebo lepiej ach no i cera niestety jest sucha, a nie tłusta
tak studniówka za pasem,a co za tym idzie-matura, studia nowe życie. Nie chcę znów być zakompleksioną dziewczyną
Stary 2008-11-24, 20:52   #8
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Na moje włosy jajko nie działa
Stary 2008-11-24, 21:11   #9
Mineko
Raczkowanie

GG do Mineko Send a message via Skype™ to Mineko

Sama w sobie jesteś śliczna nawet wiele nie trzeba kombinować, włosy ładne proste, grube, ładne oczy- czego więcej chceć, zrzucisz tlko parę kilo i będdziesz NIESAMOWITA! oczywiście nie namawiam do głodzenia to niezdrowe. Może póki się odchudzasz to nie zmieniaj garderoby bo potem na nic zdadza się za duże ubranka, nie narzucaj sobie radykalnej niesmacznej diety, raczej jedz to co lubisz, częściej ale w małych porcjach, chyba żę dieta którą teraz stosujesz Ci odpowiada. Proponowałabym dla Ciebie : podkreślenie oczu bo masz bardzo ładne (szczerze mówiąc nawet zazdroszcze) głównie tusz do rzęs, reszta kosmetyków jak lubisz ważne zębyś ty się dobrze czuła. I jakoś nie widzę cię w tej ciężkiej grzywce... zdjęcie z grzywka na dok zdecydowanie ale to zdecydowanie korzystniejsze. Ta ciężka grzywka jeszcze bardziej zaokrągla twarz, sprawia że staje się krótsza przez co też szersza. Sama bym chciała jakąś metamorfoze.... ah... Maturzystka Fajny czas, zapraszam na studia do szczecina
Stary 2008-11-24, 22:20   #10
michaska90
BAN stały

ojejku aż się zarumieniłam... dziękuje, ze komplementy. Szkoda, ze sama w sobie tego nie widzę, może gdy zgubie te kilka kilogramów poczuje sie lepiej dieta to MŻWR tusz rzadko stosuję, ale postaram sie robić to częściej
Stary 2008-11-25, 12:53   #11
Kwiat Pustyni
Przyczajenie

Według mnie wystarczy ze schudniesz troche i bedzie ok.
Kwiat Pustyni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:58   #12
michaska90
BAN stały

tylko z tym schudnięciem jest najgorzej słomiany zapał, brak pomocy ze strony rodziny, ciągle zajadanie smutków... brak dietetyka w moim mieście...
Stary 2008-11-26, 14:29   #13
kocim
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez michaska90 Pokaż wiadomość
tylko z tym schudnięciem jest najgorzej słomiany zapał, brak pomocy ze strony rodziny, ciągle zajadanie smutków... brak dietetyka w moim mieście...

Ja mam podobnie. Próbuję i na razie trzymam stałą wagę(55 kg), ale najważniejsze żeby zrzucić ten tłuszczyk, który mi ciąży (konkretnie brzuch-nie napiszę ile, uda-51cm w najszerszym miejscu). Rodzina uważa, że po co się wyrzekać słodyczy, itp. Również zajadam smutki i stres, co jest okropne dla mnie !

Od wczoraj próbuję 8-minutowy ABS legs. Słyszałam, że pomaga.
Może sprobujemy razem? Będzie większa motywacja (tak np., razem z koleżanką się uczę do matury i dobrze idzie). Można by pisać jakie ćwiczenia robimy i jak działają. I oczywiście co robimy z posiłkami.
Na początku warto jeść 5-6 mniejszych, ale to pewnie wiesz.
I jeszcze może warto spróbować z hula-hop? Trudno się nauczyć, ale to pomaga na smukłą talię.

Czekam na odpowiedź, pozdrowienia
kocim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:48   #14
michaska90
BAN stały

Kocim piszę się na wszystko I na cwiczenia ABS i na naukę do matury też jeśli jest to możliwe
Stary 2008-11-26, 17:30   #15
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

A mogę się przyłączyć. Chodzi przede wszystkim o uda. Obwód:50cm
Stary 2008-11-26, 19:13   #16
kocim
Rozeznanie

To zaczynamyA propos michaska90 masz bardzo ładne oczy
Zyskowa a próbowałaś już jakichś ćwiczeń?
Ja od wczoraj wieczorami robię http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs
Podobno zmiany widać już po kilku dniach. Trochę męczy, ale przynajmniej mało czasu zajmuje-8min. Warto wcześniej zrobić rozgrzewkę, np. porozciągać się chwilę, marsz, bieg w miejscu.Ja jeżdzę na rolkach w domu
A i ograniczamy słodycze i słodkie napoje.

Do matury oczywiście też możemy. Co zdajesz? Ja polski podst, ang-podst, geo- rozszerzenie.
Stary 2008-11-26, 19:17   #17
michaska90
BAN stały

Kocim dziękuję za komplement
ja zdaję polski na podstawie, angielski na podstawie, wos na podstawie i geografie na rozszerzeniu
Robiłam kiedyś ABSik na nogi i naprawde są efekty. Ale niestety kontuzja spowodowała, że ABS odszedł na bok... No, ale zaczynamy dziś od nowa
Stary 2008-11-26, 19:27   #18
kocim
Rozeznanie

oto samo co ja nielicząc wos-uMam vademecum operonu, a Ty uczysz się z samych książek, czy masz jakieś dodatkowe materiały? Idę chronologicznie i na razie uczę się tematów związanych z mapą.Czyli jeszcze dużo zostało, ale do maja sporo zostało.
Dużo masz w odwodzie uda? Możemy co tydzień mierzyć i sprawdzać efekty, jeśli chcesz i zaczniemy od dziś
Stary 2008-11-26, 19:38   #19
michaska90
BAN stały

Z wosu uczę się z samych książek, a z geografii mam sporo materiałów pomocniczych. Miałaś dziś próbną maturę ?
A moje uda są ogromne... 60 cm w najszerszym miejscu ! mi zależy na całym ciele żeby zrzucić ale z nóg najbardziej...
Stary 2008-11-26, 19:48   #20
kocim
Rozeznanie

Tak miałam, ale jest dobrze bo tylko próbna.
A mi tak różnie, ale ogólnie to koło 51-52. Nie martw się, zobaczysz szybko nam zleci i będzię super. idealnie na studniówkę
Będę lecieć dziś. Jak masz chwilę, to zrób ABS. Pamiętaj: nie odkładaj na jutro Ja własnie zrobię jak tylko stąd zejdę. Potem mycie i spanie. A przypominam też, że sen ważny

Oki to kończę na dziś i odezwę się juto po maturze Trzymaj się wspólniczko
I zapraszam też inne osoby, które chcą razem z nami walczyć z tłuszczykiem, a przy tym pouczyć się trochę, np. do matury
Stary 2008-11-26, 19:53   #21
michaska90
BAN stały

Właśnie ściagam sobie filmik na HDD, aby móc go oglądać nawet wtedy gdy internet odmówi posłuszeństwa zaraz wezmę się za te cwiczonka, prysznic i spakulkać
Stary 2008-11-26, 21:53   #22
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
To zaczynamyA propos michaska90 masz bardzo ładne oczy
Zyskowa a próbowałaś już jakichś ćwiczeń?
Ja od wczoraj wieczorami robię http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs
Podobno zmiany widać już po kilku dniach. Trochę męczy, ale przynajmniej mało czasu zajmuje-8min. Warto wcześniej zrobić rozgrzewkę, np. porozciągać się chwilę, marsz, bieg w miejscu.Ja jeżdzę na rolkach w domu
A i ograniczamy słodycze i słodkie napoje.

Do matury oczywiście też możemy. Co zdajesz? Ja polski podst, ang-podst, geo- rozszerzenie.
ćwiczyłam z tej serii na brzuch. Po dwóch tyg. miałam już zarysowane mięśnie
A tego nie próbowałam. Planuję też skakankę. Tak mi dziewczyny potadziły
Stary 2008-11-27, 12:20   #23
kocim
Rozeznanie

Skakanie łatwe, proste i w ogóle, ale słyszałam, że nadwyręża stawy itp.. Ale mną się nie sugeruj. Może coś znajdziesz na ten temat. Możemy też pisać każdego dnia co jadłyśmy. Będzie łatwiej trzymać się diety, czy małych ograniczeń. Ja jak na razie:
- płatki z mlekiem- śniadanie
- kilka paluszków słonych- przekąska przed i po egzaminie
- bułka z masłem i pomidorem- obiad
- pół szklanki coli- do popicia
Na kolację zjem zupę, czy coś w tym stylu. Na przekąskę jabłko.Powinnam pić więcej, ale od dziecka bardzo mało piję. Czasem nic tylko samo jedzenie, w którym wody trochę jest.

Zyskowa a czy ABS spala z brzucha tkankę tłuszczową? Zaczęłaś już robić ABS LEGS?
Michaska90 jak z wczorajszym ABS legs? Zaliczyłaś te 8 min? ja tak
Stary 2008-11-27, 16:03   #24
michaska90
BAN stały

ABS wykonany-zero zakwasów. Dzisiejszy angielski był dla mnie zaskoczeniem-całkiem łatwy, tylko te słuchanie okropne : / za mną narazie rogal z makiem, serek Bakuś i zupka pomidorowa.
Dzis maska WAX na włoski i będzie ok
Stary 2008-11-27, 19:21   #25
kocim
Rozeznanie

Angielski, jeśli chodzi o słuchanie, to dla mnie nie bardzo. Za szybko i niejasno mówili, ale jakoś wypełniłam tą kartę odpowiedzi.
Jutro mam geo, ciekawe jak pójdzie.

Ja już zmęczona, więc zaraz spać idę. Tylko ABS zrobię. Za tydzień mierzenie, zobaczymy jak działają ćwiczenia.

Obcięłam włosy, były prawie do pasa, a teraz długości od uszu do łopatek bo wycieniowałam. Lżejsze i się lepiej układają, większa objętość.Nie będą takie przyklapnięte. A Ty coś zmieniasz we fryzurze ostatnio? Masz już jakieś plany na wygląd na studniówkę?
Stary 2008-11-27, 21:45   #26
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

nie wiem czy tak działa, bo tkanka tłuszczowa odkłada mi się głównie na udach i biodrach, ale na pewno był twardszy i pewnie szczuplejszy
Nie zaczęłam ABS Legs - z lenistwa
Stary 2008-11-28, 12:55   #27
kocim
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Nie zaczęłam ABS Legs - z lenistwa
Nieładnie, nieładnie. Ja byłam padnięta, ale zrobiłam, chociaż było to okropnie męczące w takim stanie.
A od dziś może zaczniesz, co?

A ja zjadłam naraz 2 pączki niepotrzebne kalorie, żałuję. Miałam nie jeść słodyczy, ale przeżyłam kryzys silnej woli Spalę to jeżdząc na rolkach
Stary 2008-11-28, 15:24   #28
michaska90
BAN stały

Za mna juz 3 dzień ABSu zobaczymy jak dalej pójdzie. Poki co naprawde jest ok nie sprawie mi to trudności ani nie przynosi specjalnego zmeczenia
Stary 2008-11-28, 18:04   #29
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Ja zaraz próbuję bo mnie pomordujecie
Tylko nie wiem jak mi wyjdzie... Pracują w tym przednie mięśnie łydek? Bo mam zakwasy po tym jak zrezygnowałam z codziennych obcasów. Przynajmniej wiem, że mam takie mięśnie
Dobra ćwiczę, a 6 weidera próbowałyście?
Stary 2008-11-28, 18:22   #30
kocim
Rozeznanie

Oj chyba jakieś są skoro ostatnio mnie nieźle właśnie bolały. A czy ćwiczenia działają na te mięśnie, to nie wiemDo a6 weidera to nie mam cierpliwości. Podobno są efekty, ale u mnie po tygodniu nie było, to zrezygnowałam. Zbyt nudne i męczące. To nie dla mnie
Miałam też ćwiczenia na poszczególne części ciała z SHAPE'a, ale nie chciało mi się robic Naprawdę fajnie pokazane, opisane i rozplanowane na tygodnie i miesiące.
Ale nie miałam czasu, żeby 20-30 min na to poświęcać
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości