Nie od jutra-od DZIŚ ! Moja metamorfoza:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-29, 01:41   #31
lajtway
Przyczajenie

Dot.: Nie od jutra-od DZIŚ ! Moja metamorfoza:)

Cześć! Po pierwsze- jesteś naprawdę ładna, naturalną dziewczyną. Do bycia piekną potrzeba bardzo niewiele. Co do utraty wagi- musisz pamiętać, ze tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać dopiero po ok 20 min więc dopiero półgodzinny wysiłek da Ci upragnione efekty. Polecam więc bieganie, steper, twister czy inne niewymagajace zbyt wielkiego wysilku ćwiczenia. Na forum fitness znajdziesz ciekawe porady. Jeżeli chodzi o włosy to fruzura na drugim zdjęciu z grzywka na bok jest świetna- radziłabym się jej trzymac, dodaje Ci uroku i zwraca uwagę na oczy. Moim zdaniem jednak najważniejsze byś zmieniła styl ubierania. Więc kilka wskazówek:
- spodnie- ciemne, z wyższym stanem aby tzw boczki nie były widoczne, do tunik najlepiej niezbyt szerokie nogawki ale błagam- nie rurki!
- dłuższe bluzki- do połowy pośladków, ze zwiwnych, delikatnych materiałów
-dekolt najlepiej w łódeczkę, lużne rękawy, żadnych bufek natomiast marszczenia na biuście dodadza Ci dodatkowych centymetrów w tym miejscu i odwrócą uwage od bioder
- wyrażna buzuteria o geometrycznych kształtach to coś dla Ciebie
Pamiętaj, żeby góra stroju zwracała uwagę- intensywne kolory, wzory... Natomiast dół poeinien być raczej ciemny. Uważm że ślicznie by Ci było w granatach, turkusach, chabrowym odcieniu. Powodzenia! Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjecia
lajtway jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 04:32   #32
michaska90
BAN stały

Dziękuje za obszerną wypowiedź Narazie zaczełam dietkę i tylko Absik na nogi, więć myślę że zastąpię go czymś innym, ale napewno nie bieganiem... Mam problemy z kolanem-zwolnienie z wf. Dziękuję za wszelkie rady dotyczące ubioru-juz na święta postaram się wymienić swoją garderobe Postaram się wstawić nowe fotki przed sylwestrem.
michaska90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:32   #33
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Moja facetka od bioli mnie przeraziła. Powiedziała, że jak ktoś nosi krótkie bluzki to mu się robią te boczki-fałdki
A ja mam dużo krótkich bluze z poprzedniego sezonu
Stary 2008-11-29, 14:15   #34
kocim
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Moja facetka od bioli mnie przeraziła. Powiedziała, że jak ktoś nosi krótkie bluzki to mu się robią te boczki-fałdki
No nie wiem, czy to w ogóle ma coś w sobie z prawdy Ja nie noszę i mam trochę. To zależy po prostu od tego, czy ma się tkankę tłuszcz., ile jej i jaką tendencję do jej odkładania się. Wybacz, ale jakoś Twoja nauczycielka dla mnie mówi głupoty. No chyba, że będziesz nosić strasznie ciasne, aż Ci się odkształci ale takie to wiadomo, że niedobre.

Co do zmiany garderoby, to dobre rady. Niestety z tym, że trzeba ćwiczyć 20min, to też się zgodzę bo to prawda.
Jak znajdę coś, to zamieszczę link i może trochę pomoże w doborze ubrań do sylwetki.
kocim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 14:35   #35
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Zgadza się, że nie tylko od tego. Ale to potwierdzone badaniami. Bo narządy wewnętrzne chronią się przed zimnem i obrastają w tkankę tłuszczową. Jestem na bio-chemie. A moja nauczycielka w tym roku dostała nagrodę jako najlepsza w województwie. Wie co mówi
Stary 2008-11-29, 16:15   #36
kocim
Rozeznanie

Badania badaniami, a życie często jest inne, niż można by to przewidzieć.
Nawet jeśli, to przecież można coś z tym zrobić. Możesz kupić różne kolorowe, cienkie na ramiączką i zakładać je pod wszystko inne i w ten sposób łaczysz 2 kolory. Krótszą bluzkę z innym jaskrawym albo o podobnym kolorze, np. czarny z białym, albo niebieski z białym. Najlepiej jeżeli są ładne, ''żywe'' kolory
kocim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 13:41   #37
Mineko
Raczkowanie

GG do Mineko Send a message via Skype™ to Mineko

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o powage
Stary 2008-12-10, 15:03   #38
psychotropina
Raczkowanie

musze wstracic 3 grosze:
zeby schudnac w Waszym wieku musicie odstawic koniecznie cukier, zadnej cocacoli, zadnego do herbaty, zadnego miodu i slodyczy. Tylko czekolada gorzka 80-90% kiedy napad na slodycze sie zdarzy. Do tego ograniczyc chleby, bulki, kluchy itd. Pisze z doswiadczenia, wiec zastanowcie sie. Same cwiczenia to za malo, gdyz za malo i tak ich wykonujecie. Jak by jakies pytania to sluze rada
Stary 2008-12-10, 16:39   #39
michaska90
BAN stały

U mnie od 2 tygodni zero cukru i gazowanych napoi. Białe pieczywo rzadko[kromka raz/dwa na tydzień], ziemniaki jak juz to z surówką, makaronu i kluch zero. I zero chipsów. Raz na jakiś czas kawałek pizzy, ale to niezmiernie rzadko.
Stary 2008-12-10, 20:49   #40
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

I jak efekty? U mnie mierne. Słooooodycze;(
Stary 2008-12-21, 18:09   #41
michaska90
BAN stały

Efekty powoli widać Biorę skrzypovitę, ćwiczę na atlasie, jem 5 posiłków np:rano-miska mleka z musli, II śniadanie-jabłuszko/serek homo, obiad-to co w domku tylko bez ziemniaczków i smażonych rzeczy, podwieczorek-herbatniki/biszkopty, kolacja-najczęściej rybka bądź serek wiejski. Ah no i raz dziennie piję jakąś tam herbatkę wspomagającą odchudzanie I powoli, powoli widać efekty. Nie chodzę głodna, a na wadze 2,5 kg mniej Dla was to może nic, ale dla mnie bardzo dużo. Myślę, że do wiosny uda mi się zrzucić pozostałe 12,5 kg
Stary 2008-12-21, 21:25   #42
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Brawo. Jestem z Ciebie dumna, bo u mnie - zastój;(
po prostu lenistwo
Stary 2008-12-30, 10:31   #43
michaska90
BAN stały

Dziewczyny mam ogromną ochotę ściąć włoski...

Jak uważacie czy do mojej okrągłej twarzy i krótkiej szyi będą pasowały takie włoski ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy_krotkie_25.jpg (11,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9212476.jpg (20,2 KB, 34 załadowań)
Stary 2008-12-30, 12:13   #44
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Jeśli masz proste włoski z natury to tak. Miałaś kiedyś krótkie włosy? Bo ja miałam zawsze długie i proste, problem z jakimkolwiek zakręceniem ich a jak obcięłam zaczęły mi się wywijać, więc ostrzegam. Teraz odrastająi są coraz prostsze. Dobrze, że włosy odrastają. Fryzurka nr 2 jest super i chyba powinna Ci pasować. Zwróciłam na nią uwagę bardziej bo jest w Twoich kolorach i jest bardziej naturalna. Blondi - sama stylizacja
Stary 2008-12-30, 12:16   #45
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

A jaki figurka? Może się pokaż?
Z tej Fryzurki Rihanny mozesz jeszcze zrobić coś takiego...
Tylko niech ktoś oceni czy będzie Ci pasowało takie uczesanie. Bo takie ścięcie na pewno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4201774.jpg (27,5 KB, 30 załadowań)
Stary 2009-01-01, 23:01   #46
julitta17
Zadomowienie

wiesz zazwyczaj czytam wszystko zanim się wypowiem ale z racji na godzine (nie chce mi się:P) poprostu na Twoim miejcu ubierałabym nie obcisłe ciuchy , a trochę lużniejsze jednak nie jakieś worki bo wiele dziewczyn robi ten błąd, a co do spodni to odpadają rurki napewno no chyba że tunikę z"luźnego materiału" taką opływającą bioderka,ale raczej myślę jakieś szersze biodrówki i małymi kieszonkami bo to optycznie pomniejsza pupę koszule owszem polecam i jakieś ozdoby -dłuższe łańcuszki czy korale optycznie wydłużają szyję, co do fryzurki to myślę że długie niecieniowane włosy ale znowu nie zbyt długie bo chyba niejesteś za wysoka zresztą niewiem, a paznokcie to polecam jakąś bezbarwną odzywkę w formie lakieru
Powodzenia na maturze

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 23:34   #47
trinee
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do trinee
Smile Dot.: Nie od jutra-od DZIŚ ! Moja metamorfoza:)

Ta druga fryzurka może być, tylko ja bym trochę wycieniowała te włoski, ale nie z długości- same końcówki, żeby optycznie wydłużyły twarz. Śliczne masz włosy, pozazdrościć.
Spodni z wysokim stanem nie polecam- niewygodne (wiem to z autopsji). Najlepsze są trochę poniżej talii, broń Boże biodrówki (mam koleżankę, która bez względu na brzuszek je nosi- uwierzcie wygląda to okropnie). Tuniki będą najlepszym wyborem (wyłączając te odcięte pod biustem- źle się w nich wygląda. I golfów się strzeż!
Jak już koleżanki wcześniej napisały przyda Ci się trochę dodatków- najlepiej coś większego, o geometrycznym kształcie i w wyrazistych kolorach (kontrastowych do ubrań).
Powodzenia w zmianie wizerunku i gratuluję sukcesów w odchudzaniu <brawo>
trinee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:57   #48
lajtway
Przyczajenie

Michasia, doczekamy się aktualnego zdjęcia? Wchodzę co jakiś czas na te stronę z nadzieją że Cie zobacze a tu nic i nic
lajtway jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości