.........Glamorous....... . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-24, 22:01   #1
agnieszka.m.j
Zadomowienie

.........Glamorous....... .

Hej dziewczyny

Od ogladania Waszych makijazy zatesknilam za udzielaniem sie na MM troche sie zastanawialam czy umiescic ten makijaz, bo moja cera jest w oplakanym stanie i oczy zmeczone po ciezkim dniu (kocham poniedzialki...), ale jednak stwierdzilam ze nie czesto sie zdarza wolny i spokojny wieczor

Podklad Kanebo
puder Dior
bronzer Lancome
korektor pod oczy HR
korektor Rimmel
roz Dior

cienie granatowy i czarny H&M
jasny roz Inglot
roz i fiolet Dior (jak go nie widzicie to jest wszystko ok bo go "wcielo" i ja tez nie widze )

tusz L'Oreal Telescopic
czarna kredka Sephora

na ustach troche podkladu i blyszczyk Dior

Milego ogladania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4079.jpg (73,7 KB, 279 załadowań)

Edytowane przez agnieszka.m.j
Czas edycji: 2008-11-26 o 19:00
agnieszka.m.j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:12   #2
Jeanne90
Zakorzenienie

Dot.: .........Glamorous....... .

Niestety nie podoba mi się Górna granica cienia jest jakaś dziwna, mało roztarta, poza tym dziwnie poprowadziłaś cień od wewnętrznego kącika. Wewnętrzne kąciki są trochę 'gołe', to pewnie za sprawą ich rozświetlenia - sama wiem, że czasem na fotkach wygląda to tak, jakby nie było tam cienia. Nie podoba mi się róż pod łukiem brwiowym - masz zaczerwienione oczy i ten róż dodatkowo to uwydatnia, poza tym po prostu mi tam nie pasuje. Rozumiem czarną kreskę wewnątrz dolnej powieki bo miał być to prawdopodobnie smokey, ale jakoś mi ta kreska przeszkadza, pomniejsza Ci oczy. Róż na policzkach jest widoczny, nawet go chyba trochę za dużo nałożyłaś, bo wygląda to tak, jakbyś się mocno zaczerwieniła - podejrzewam, że nałożyłaś go dużo, by był widoczny na zdjęciach. Cieniowanie, granat na oczach i usta mi się podobają. Nie gniewaj się za te słowa, po prostu nie bardzo mi się widzi ten makijaż. Ale bardzo miło widzieć Cię na MM
Stary 2008-11-24, 22:16   #3
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Niestety nie podoba mi się Górna granica cienia jest jakaś dziwna, mało roztarta, poza tym dziwnie poprowadziłaś cień od wewnętrznego kącika. Wewnętrzne kąciki są trochę 'gołe', to pewnie za sprawą ich rozświetlenia - sama wiem, że czasem na fotkach wygląda to tak, jakby nie było tam cienia. Nie podoba mi się róż pod łukiem brwiowym - masz zaczerwienione oczy i ten róż dodatkowo to uwydatnia, poza tym po prostu mi tam nie pasuje. Rozumiem czarną kreskę wewnątrz dolnej powieki bo miał być to prawdopodobnie smokey, ale jakoś mi ta kreska przeszkadza, pomniejsza Ci oczy. Róż na policzkach jest widoczny, nawet go chyba trochę za dużo nałożyłaś, bo wygląda to tak, jakbyś się mocno zaczerwieniła - podejrzewam, że nałożyłaś go dużo, by był widoczny na zdjęciach. Cieniowanie, granat na oczach i usta mi się podobają. Nie gniewaj się za te słowa, po prostu nie bardzo mi się widzi ten makijaż. Ale bardzo miło widzieć Cię na MM
Oczywiscie ze sie nie gniewam dziekuje za komentarz, a krytyka jest w pelni zasluzona. Policzki mam rozowe bo sie naprawde zaczerwienilam (spojrz jakie mam uszy ), roz byl ledwo co nalozony. Czarnej kreski wewnatrz powieki zazwyczaj nie uzywam ale mialam zaczerwienione oczy i chcialam to jakos ukryc. A wewnetrzny kacik to sama schrzanilam...
Dzieki Jeanne
Stary 2008-11-24, 22:17   #4
kolory
Rozeznanie

Piękny kolor tego granatu- to z HM naprawdę ?. Poza tym to co mówiła Jeanne i to co mi się też rzuciło w oczy to 'gołe' kąciki i za dużo różu na policzkach.

Trzeba przyznać, że jesteś bardzo ładna.

pozdrawiam

kolory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:18   #5
kolory
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze sie nie gniewam dziekuje za komentarz, a krytyka jest w pelni zasluzona. Policzki mam rozowe bo sie naprawde zaczerwienilam (spojrz jakie mam uszy ), roz byl ledwo co nalozony. Czarnej kreski wewnatrz powieki zazwyczaj nie uzywam ale mialam zaczerwienione oczy i chcialam to jakos ukryc. A wewnetrzny kacik to sama schrzanilam...
Dzieki Jeanne
mi się poliki i uszy też tak czerwienią grrrrrr.

kolory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:26   #6
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Piękny kolor tego granatu- to z HM naprawdę ?. Poza tym to co mówiła Jeanne i to co mi się też rzuciło w oczy to 'gołe' kąciki i za dużo różu na policzkach.

Trzeba przyznać, że jesteś bardzo ładna.

pozdrawiam
Dziekuje i to naprawde H&M, sypaniec. Moze po kolorze tego nie widac ale przy nakladaniu od razu mozna poznac marke..
Stary 2008-11-24, 22:54   #7
caya
Zakorzenienie

a mi sie podoba
moj granat nie ima się Twego

ej to te cienie mają takie iskierki czy brokacik czy coś nałożyłaś na nie jeszcze?
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:08   #8
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a mi sie podoba
moj granat nie ima się Twego

ej to te cienie mają takie iskierki czy brokacik czy coś nałożyłaś na nie jeszcze?
Dziekuje cienie sa bardzo iskrzace, niestety te drobinki dosc ostro sie osypuja
Stary 2008-11-25, 11:21   #9
alice86
Wtajemniczenie

Powiem to, co Jeanne odnośnie tych kącików - są troszkę gołe. Podejrzewam, ze tam mógł być nałożony ten fiolet, który pożarło Niemniej sam granat mi sie podoba i nawet Ci pasuje. Wiem, że Twoja buźka lubi się tak rumienić więc czepiać sie nie będę, bo wiem, ze róż nakładać umiesz
Stary 2008-11-25, 19:27   #10
agnieszka.m.j
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Powiem to, co Jeanne odnośnie tych kącików - są troszkę gołe. Podejrzewam, ze tam mógł być nałożony ten fiolet, który pożarło Niemniej sam granat mi sie podoba i nawet Ci pasuje. Wiem, że Twoja buźka lubi się tak rumienić więc czepiać sie nie będę, bo wiem, ze róż nakładać umiesz
Dziekuje alice ja mam toaletke dosc blisko kaloryfera i jak chwile tak przy nim posiedze to sie rumienie a zimna nie znosze dlatego ogrzewanie na maks
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości