Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-28, 18:31   #1
Arethaf
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Problem z abonamentem w sieci Plus- SMS Premium

Dostałam dzisiaj rachunek za komórkę i oczom nie wierzę. Przyszło do zapłaty 70 zł, chociaż nie wykroczyłam poza darmowe minuty. Na dole faktury było policzone za jakiś SMS Premium, który kosztował aż 19 zł Nie wiem, co to może być, bo nie wysyłam SMSów na różnego rodzaju gry, itp.
Mama złożyła reklamację, ale chciałam się Was spytać, dziewczyn, które miały/mają abonament w Plusie- czy też Wam się coś takiego przytrafiło? Jak myślicie- uznają mi reklamację? To już nie pierwszy raz, jednak wcześniej przychodziło np. po 8 zł za takie SMS-y, a teraz aż 19

Muszę jeszcze dodać, że w BOK jakieś pół roku temu mieli mi zablokować tę funkcję, a i tak miałam dodatkowe zapłaty za takie SMSy.

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 20:20   #2
Elliannia
Zakorzenienie

Dot.: Problem z abonamentem w sieci Plus- SMS Premium

Skoro mieli zablokować - możesz spokojnie złożyć reklamacje. Niezależnie w jakiej sieci

Znajoma kiedyś ustawiłą w TP blokadę 0700, smsy, i wsyztskie te gry telefoniczne, a rok później przyszedl jej rachunek z tymi pozycjami na ok. 2000 zł
Złożyłą reklamacje i uznali

Elliannia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 20:40   #3
nice6irl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj rachunek za komórkę i oczom nie wierzę. Przyszło do zapłaty 70 zł, chociaż nie wykroczyłam poza darmowe minuty. Na dole faktury było policzone za jakiś SMS Premium, który kosztował aż 19 zł Nie wiem, co to może być, bo nie wysyłam SMSów na różnego rodzaju gry, itp.
Mama złożyła reklamację, ale chciałam się Was spytać, dziewczyn, które miały/mają abonament w Plusie- czy też Wam się coś takiego przytrafiło? Jak myślicie- uznają mi reklamację? To już nie pierwszy raz, jednak wcześniej przychodziło np. po 8 zł za takie SMS-y, a teraz aż 19

Muszę jeszcze dodać, że w BOK jakieś pół roku temu mieli mi zablokować tę funkcję, a i tak miałam dodatkowe zapłaty za takie SMSy.
A może wysyłałaś sms na gry, łączyłaś się z Internetem lub ściągałaś tapety?

W bilingu powinien być podany numer, pod który rzekomo wysyłałaś sms. Jeżeli nic nie masz to staraj się o reklamację.

Może warto również wybrać się do Salonu firmowego lub Punktu sprzedaży i poprosić, by sprzedawca połączył się z BOK i spróbował sam zablokować tę funkcję. Może tym razem się powiedzie.
Stary 2009-01-19, 15:26   #4
Arethaf
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
A może wysyłałaś sms na gry, łączyłaś się z Internetem lub ściągałaś tapety?

W bilingu powinien być podany numer, pod który rzekomo wysyłałaś sms. Jeżeli nic nie masz to staraj się o reklamację.

Może warto również wybrać się do Salonu firmowego lub Punktu sprzedaży i poprosić, by sprzedawca połączył się z BOK i spróbował sam zablokować tę funkcję. Może tym razem się powiedzie.
Zapomniałam o tym wątku zupełnie.

Moja mama złożyła reklamację- na początku nie przyjęli. 20 stycznia kończy mi się umowa i jak mama zadzwoniła do BOK, że nie chce jej przedłużać, to wtedy przysłali pismo, że reklamacja została uwzględniona, bla bla, wydzwaniają z jakimiś ofertami

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 19:01   #5
rafkamela13
Przyczajenie

Angry Dot.: Problem z abonamentem w sieci Plus- SMS Premium

Cześć ja dostałem dziś rachunek i mi dopiero gały wyszły sms-202,13zła reszta 4,81gr czyli roz.wych. normalnie cenka opada!!!!!!!!!!z tym że ja grałem w jakąś tam gierkie ale to była jedna gra.
rafkamela13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:48   #6
Ariena
Zakorzenienie

Ja też dostałam ostatnio rachunek za jednego sms premium za 30 zł. W sumie 60 do zapłaty z abonamentem. Własnie piszę reklamację, bo nie grałam w żadne gry, nic nie ściągałam itp i nie wiem skąd się to wzięło.

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości