Bez w這s闚 na g這wie. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-11-29, 13:53   #1
kochanazlosnica013
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37
GG do kochanazlosnica013
Unhappy

Bez w這s闚 na g這wie.

tak wi璚 za這篡豉m ten w徠ek, poniewa od d逝窺zego czasu my郵 o ogoleniu g這wy. My郵 o tym, bo mam ma這 w這s闚 i s bardzo cienkie . A tak og鏊nie to mam 14 lat (jeszcze) no i je瞠li zgoli豉bym t g這w to chcia豉bym do liceum i嗆 w 豉dnych w這skach. Tylko tak, w zwi您ku z tym mam kilka pyta do kogo kto wie jak to jest:
1. Czy kiedy ogolimy g這w w這sy b璠 odrasta造 g窷ciejsze, ciemniejsze i grubsze? (to jest najwa積iejsze pytanie)
2. Czy d逝go odrastaj?
3. Czy wog鏊e stan moich w這s闚 si poprawi, czy nawet nie bra takiej opcji pod uwag...

Bardzo prosz o odpowiedzi. I z g鏎y dzi瘯uj.
kochanazlosnica013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 14:41   #2
andzia_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: Bez w這s闚 na g這wie.

Raczej nie odrosn Ci grubsze i g窷ciejsze w這sy. To jakie mamy w這sy to w g堯wnej cz窷ci sprawa naszych gen闚. Je郵i masz zniszczone w這sy to mo瞠 pomy郵 o kr鏒szej fryzurce.
andzia_19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 14:57   #3
cherryPrincess69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 326

Cytat:
Napisane przez andzia_19 Poka wiadomo嗆
Raczej nie odrosn Ci grubsze i g窷ciejsze w這sy. To jakie mamy w這sy to w g堯wnej cz窷ci sprawa naszych gen闚. Je郵i masz zniszczone w這sy to mo瞠 pomy郵 o kr鏒szej fryzurce.
taa, struktura wlosa sie raczej nie zmieni...
co do szybkosci odrastania to przecietnie 1 cm na miesiac
Stary 2008-11-29, 15:05   #4
sharlottek
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 793

2,5 cm, a u mnie np. ok. 3 czasem wiecej cm. jesli uzywam oleju rycynowego i nafty
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 15:56   #5
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

czyli nie mam co liczy na pi瘯ne g瘰te i grube w這sy..?
Stary 2008-11-29, 16:14   #6
NadIia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 707

造kaj skrzp polny efekty po miesiacu naprawde dziaka
NadIia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 16:34   #7
nina219
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 490
Wpisy w blogu: 1

To zale篡: je瞠li s豉be i rzadkie w這sy masz z natury, to obci璚ie ich nic Ci nie da ale je瞠li w這sy masz s豉be np. od prostownicy, farbowania, czy innych, to skr鏂enie ich, to dobry pomys. Nie wiem tylko, czy zgolenie ich na "zapa趾" nie jest zbyt radykalnym posuni璚iem...

疾by kogo rozpali, trzeba samemu p這n望.

nina219 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 16:35   #8
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

A je瞠li 軼i窸abym w這sy, bra豉 skrzyp (a czy on mi nie zaszkodzi?)i jeszcze do tego szampon DERMENA? Czy wtedy mog liczy na to 瞠 w這sy b璠 grubsze i g瘰tsze?
Z g鏎y dzi瘯i za wasze odpowiedzi kochane
Stary 2008-11-29, 18:38   #9
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 232
Wpisy w blogu: 6

a Twoje w這sy sa w takim stanie bo poproaty takie masz? czy to za spraw prostownic lok闚ek itp??;>

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 22:22   #10
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Ja na Twoim miejscu nie goli豉bym g這wy. Szkoda w這s闚, mo瞠sz bardzo 幢e czu si w takiej fryzurze, a potem zapuszczanie trwa d逝go. Tak naprawd bez stymulacji cebulek i suplement闚 zbyt wiele nie zdzia豉sz, to 瞠 w這sy po 軼i璚iu odrastaj g窷ciejsze to mit. Odrastaj zdrowe (je郵i by造 niszczone) jednak i tak bez dbania o nie nie osi庵nie si efektu pi瘯nych, g瘰tych w這s闚. Zatem szkoda goli g這w, lepiej poczytaj ten w徠ek:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188208

Powypisuj sobie r騜ne metody proponowane przez dziewczyny i do dzie豉. Ja bardzo polecam r騜nego rodzaju wcierki w sk鏎 g這wy, ma貫 w這ski, kt鏎e zaczynaj pod ich wp造wem wyrasta s wyczuwalne pod palcami.

Powodzenia!
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 22:47   #11
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

To jest jednak szansa 瞠 z cienkich i rzadkich w這s闚 (z natury) wyrosn grubsze i g瘰tsze, kiedy si b璠zie o nie odpowiednio dba? A czy ten skrzyp w tabletkach nie b璠zie dla mnie szkodliwy, mam dopiero 14 lat...
Dzi瘯i 瞠 nie zostawi造軼ie mnie sam z t my郵, bo o ogoleniu g這wy my郵a豉m ju ca趾iem serio od d逝窺zego czasu, ale je瞠li s na to inne sposoby to spr鏏uj
Dzi瘯i
Stary 2008-11-29, 23:47   #12
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica013 Poka wiadomo嗆
To jest jednak szansa 瞠 z cienkich i rzadkich w這s闚 (z natury) wyrosn grubsze i g瘰tsze, kiedy si b璠zie o nie odpowiednio dba? A czy ten skrzyp w tabletkach nie b璠zie dla mnie szkodliwy, mam dopiero 14 lat...
Dzi瘯i 瞠 nie zostawi造軼ie mnie sam z t my郵, bo o ogoleniu g這wy my郵a豉m ju ca趾iem serio od d逝窺zego czasu, ale je瞠li s na to inne sposoby to spr鏏uj
Dzi瘯i
Tzn. tak - nie liczy豉bym na to, 瞠 w這sy przejd absolutn metamorfoz i b璠 zupe軟ie innymi w這sami. Jednak faktem jest, 瞠 mo瞠sz je zag窷ci i wzmocni. Najlepiej by這by, gdyby mog豉 wstawi jakie ich zdj璚ie - bez twarzy. ζtwiej by這by nam doradzi Kolejnym argumentem przeciw 軼inaniu cienkich, delikatnych w這s闚 jest to, 瞠 d逝gie i zadbane s ozdob kobiety i wygl康aj imponuj帷o.
Stary 2008-11-30, 00:04   #13
hawrodytka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 019
GG do hawrodytka

Ja tez mam cienkie i rzadkie w這sy, nawet bardzo. Jesli zawsze byly rzadkie - taka twoja natura. Jesli ostatnio si przerzedzily - warto uda si do dermatologa, porobic badania.

jesli chodzi o ich wygl康, to rzeczywiscie zadbane w連oy wygladaja pieknie. Jesli chcesz dodac im obj皻osci to fajny efekt daj termoloki - ale to pozostawilabym na specjalne okazje, a tak na codzien najlepiej spinaj w kucyka. Nie farbuj, nie prostuj, nie rozjasniaj, nie susz - moje wlosy to przezyly i bez modelowania wygladaja okropnie, bo wlosy cienke s szczegolnie wrazliwe na wszelkie tego typu interwencje. ratuje mnie kucyk i opaska. Oczywiscie staram sie je odzywic: myj co drugi dzien i przed kazdym myciem stosuj olej kokosowy (na razie zbyt krotko,aby oceni efekty), Waxa L'Biotica i odzywk Kaaral (niestety trudnodost瘼na). pij pokrzyw i skrzyp polny, 造kam suplementy. Chce je zapuscic do lopatek.
A wiesz co jest najgorsze? Moj ch這pak jest fryzjerem, a ja nie mog, ze wzgledu na kondycj moich w這s闚, pozwolic sobie na szale雟twa. No coz, life is brutal, nie mozna miec wszytskiego.
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 19:48   #14
iustitia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 881

Mo瞠 troch z豉mi front obrony Twoich w這s闚... Moja kuzynka jak by豉 ma豉 to mia豉 bardzo cienkie, rzadkie w這ski, ciocia 軼i窸a jej je prawie na ch這paka i bardzo poprawi造 jej si, dzisiaj jest ju w gimnazjum i ma pi瘯ne, grube, g瘰te loki.
Ale to na dwoje babka wr騜y豉... Wax pomaga w regeneracji cebulek w這sowych, gdyby ogoli豉 w這sy i stosowa豉 go intensywnie to powinny by g瘰te, ale to samo mo瞠sz osi庵n望 mak豉daj帷 go na swoje obecne w這sy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce r騜nych w徠k闚 o piel璕nacji i wzmacnianiu w這s闚, poza tym mo瞠 by tak, 瞠 one ju po prostu takie s i inne nie b璠 - w這sy trzeba kocha takie, jakie s z natury, odpowiednio piel璕nowa, ozdabia, dba
iustitia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 20:33   #15
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iustitia Poka wiadomo嗆
Mo瞠 troch z豉mi front obrony Twoich w這s闚... Moja kuzynka jak by豉 ma豉 to mia豉 bardzo cienkie, rzadkie w這ski, ciocia 軼i窸a jej je prawie na ch這paka i bardzo poprawi造 jej si, dzisiaj jest ju w gimnazjum i ma pi瘯ne, grube, g瘰te loki.
Ale to na dwoje babka wr騜y豉... Wax pomaga w regeneracji cebulek w這sowych, gdyby ogoli豉 w這sy i stosowa豉 go intensywnie to powinny by g瘰te, ale to samo mo瞠sz osi庵n望 mak豉daj帷 go na swoje obecne w這sy.
Poszukaj sobie w wyszukiwarce r騜nych w徠k闚 o piel璕nacji i wzmacnianiu w這s闚, poza tym mo瞠 by tak, 瞠 one ju po prostu takie s i inne nie b璠 - w這sy trzeba kocha takie, jakie s z natury, odpowiednio piel璕nowa, ozdabia, dba
To, 瞠 tak si sta這 nie jest kwesti 軼i璚ia w這s闚, a zmiany struktury z wiekiem. Wielu dziewczynom zaczynaj si kr璚i albo prostuj si w wieku dojrzewania. Struktura zmienia si nawet przy braniu hormon闚 czy ci捫y. Ci璚ie nie ma NIC do rzeczy. Dlatego - droga autorko w徠ku - nie denerwuj si, bo wiek Tw鎩 jeszcze m這dy i wiele mo瞠 ulec zmianie. Wa積e, 瞠by odpowiednio piel璕nowa豉 swoje w這sy. Na pewno odwdzi璚z Ci si za odpowiedni suplementacj i wcierki.
Stary 2008-12-01, 16:52   #16
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

Cytat:
Napisane przez iustitia Poka wiadomo嗆
no w豉郾ie jest tak: ja ju od pocz徠ku swojego istnienia mam w這sy cienkie, delikatne i rzadkie , a chcia豉bym bardzo mie w這ski g瘰te i grube... (na to 瞠 od razu po miesi帷u w這sy si zregeneruj nie licz, ale po jakim roku regularnego stosowania...)
wax-a u篡wa豉m jaki czas temu, ale chyba si na niego uczuli豉m bo na g這wie robi造 mi sie strupki i takie bia貫e krostki i w這sy strasznie lecia造 z glowy wi璚 go zostawi豉m. A co powiedzia造by軼ie na to:
-co jaki czas (np. co tydzie) nak豉da na sk鏎 g這wy p璠zlem go farbowania w這s闚 mask dro盥穎w
- za篡wa odpowiednie suplementy diety
- codziennie rano herbatka pokrzywowa
- aaa no i oczywi軼ie kr鏒sza fryzurka jak na pocz徠ek
nie wiem ju czy mam jeszcze wierzy w to 瞠 moje w這sy kiedy stan si g瘰tsze... czekam na wasze odpowiedzi
Stary 2008-12-04, 21:25   #17
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

hejo... prosze, powiedzcie co sadzicie o tym co wymyslilam ^^
Stary 2008-12-05, 14:17   #18
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

przede wszystkim jezeli postanowisz cos zadzialac to muszisz sie liczyc z tym ze powinnas wykonywac to pernamentnie, jak zaczniesz przyjmowac skrzyp to nie mozesz skonczyc po jednym opakowaniu bo to jest tak ze dziala kiedy jest w organizmie ktory to z koleji go nie magazynuje wiec trzeba przyjmowac non stop. polecam Belisse, ktora jest niedroga a dobra, i wystarczy przyjmowac j raz dziennie, z drozszych to np Revalid. szmpon dermena jest przeciw wypadaniu wlosow a Ty raczej nie z tym masz problemy tylko Twoje wlosy z natury sa slabe, ale moze jak bedziesz go stosowala to zaczna pojawaic sie nowe wloski... no tylko znow - trzeba to robic stale. nakladaj sobie tez na noc np kilka razy w tygodniu olejek rycynowy.
Ale wg mnie najwazniejsza jest tu po prostu .... FRYZURA dla Ciebie, odpowiednio dobrana i nawet cienkie wlosy beda wygladaly 豉dnie. ja osobiecie np nie chcialabym miec jakis super gestych i grubych wlosow bo mi sie takie nei podobaja. moze wrzucialabys swoe zdjecie i moglybysmy Ci cos podpowiedziec ... ?
Stary 2008-12-06, 14:15   #19
elfik89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

Cytat:
Napisane przez sharlottek Poka wiadomo嗆
2,5 cm, a u mnie np. ok. 3 czasem wiecej cm. jesli uzywam oleju rycynowego i nafty
A przepraszam dziewczyny ze si wtr帷, ale o co chodzi z tym olejkiem rycynowym i naft?? Jak si go u篡wa, gdzie te sk豉dniki kupi, czy si je miesza jako??
My郵e, 瞠 kole瘸nce z w徠ku te si taka rada przyda...
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-06, 18:47   #20
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013
Dziewczyny, z g鏎y przepraszam za to pytanie, ale czy ten olejek rycynowy: http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN
nadaje si do w這s闚?
I jeszcze jedno czy mo積a zrobi sobie tak maseczk na w這sy:
troch dro盥篡 i kilka kropel olejku rycynowego alby zrobi豉 si z tego taka papka?

a w豉郾ie, czy kt鏎a z Was stosowa豉 Capivit pi瘯ne w這sy?
Jak na was podzia豉? Czekam na Wasze odpowiedzi

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:01 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Stary 2008-12-07, 21:00   #21
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

no i chcialyscie zdjecie moich wloskow, prosze bardzo... tylko ze z wakacji, teraz mam do ramion.

Edytowane przez kochanazlosnica013
Czas edycji: 2008-12-13 o 23:40
Stary 2008-12-07, 21:36   #22
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 548

No co Ty. nie 軼inaj...te mam cienkie w這sy, ale zapuszczam, wcale nie wygl康aj 幢e wystarczy dobra piel璕nacja ) lepiej mie cienkie ale zadbane ni grube ale przesuszone i zniszczone ;p
CzerwonyKolczyk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 22:06   #23
elfik89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

kochanazlosnica013 nie 軼inaj w這s闚...
ㄊkaj skrzyp, stosuj maseczki z olejkami, pr鏏uj wszystkiego i jak najcz窷ciej i wi璚ej cierpliwo軼i W innych w徠kach masz opisane jak inne dziewczyny walcz z w這sami o ich 'przetrwanie', wi璚 lepiej wypr鏏uj wszystkiego a nie odpuszczaj
Je郵i brak obi皻o軼i tak ci dokucza to mo瞠sz na mokre w這sy u nasady w這s闚 na這zy piank dodaj帷a obi皻o軼i, a potem susz w這sy pod w這s.... Napewno b璠zie wygl康a這 瞠 masz ich wi璚ej
Powodzenia
elfik89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 22:09   #24
ewakuacja
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 444

Nie masz wcale zlych wlosow ! Naprawde !)
Stary 2008-12-08, 01:17   #25
neith
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119
GG do neith

Je瞠li jeste zdrow, sensownie od篡wiaj帷 si osob, kt鏎a nie nadwyr篹a stanu czupryny zabiegami chemicznymi czy u篡waniem lok闚ki/prostownicy - ogolenie "na zero" nie pomo瞠. I mocno w徠pi w to, 瞠 pomog od篡wki, wcierki i suplementy, je郵i genetycznie masz zaprogramowane cienkie w這sy. Tego typu zabiegi pomagaj osobom, kt鏎e maj periodyczne k這poty z w這sami na skutek zawirowa hormonalnych, stresu, niedobor闚 witaminowo-minera這wych, nadmiernego farbowania, prostowania czy k這pot闚 zdrowotnych na r騜nym tle. Osobom, kt鏎e od urodzenia maj cienkie w這sy cieniutkie, nie pomo瞠 raczej nic, bo taka ich natura. Jako posiadaczka cienkich w這s闚 mog ci poradzi przede wszystkim PORZ.NE CI犴IE u dobrego fryzjera. D逝go嗆, kt鏎 masz na zdj璚iu wygl康a dobrze, gdy ma si g瘰te w這sy. Cienkie wygl康aj najlepiej w wersji p馧d逝giej i wycieniowane, by nada im optycznie obj皻o軼i i by nie wisia造 sm皻nie wok馧 twarzy pod w豉snym ci篹arem. Id do dobrego fryzjera. Kup porz康ne kosmetyki do piel璕nacji i nadawania obj皻o軼i, naucz si operowania grub okr庵陰 szczotk - je郵i tylko b璠ziesz dobrze obci皻a, z pomoc suszarki, szczotki i pianki b璠ziesz w stanie wyczarowa na g這wie burz w這s闚
neith jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-08, 11:06   #26
kasikaaaa81
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica013 Poka wiadomo嗆
no i chcialyscie zdjecie moich wloskow, prosze bardzo... tylko ze z wakacji, teraz mam do ramion.
Z tego co tu widac wcale nie masz bardzo cienkich w這skowwydaje mi sie 瞠 odpowiednie ciecie nada Twoim w這ska objetosci.Mysle 瞠 delikatne z這ciste refleksy fajnie by u Ciebie wygl康a造, da造 by optyczny efekt zageszczenia, tylko nie takie pasma jak "pasy startowe" ale delikatne od spodu i porozrzucane na ca貫j g這wie
kasikaaaa81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-09, 18:46   #27
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

nareszcie dostalam odpowiedzi, wieeeeelkie dzieki kochane
a powiedzcie mi jeszcze czy mozna ten olejek rycynowy mieszac z drozdzami aby sie zrobila papka, czy raczej niebardzo..?
Stary 2008-12-15, 12:44   #28
sara58
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

ale tu sobie super radzicie. kiedy przeczyta豉m pierwszy post, troch si przerazi豉m, 瞠 chcia豉 ogoli g這w. teraz jest tyle mo磧iwo軼i na popraw stanu w這s闚, a poza tym sama dajesz du穎 przyk豉d闚 na to jak sobie z nimi poradziJ niestety nie pomog ci w kwestii olejku rycynowego, bo nie mam o tym zielonego poj璚ia.
sara58 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-15, 15:58   #29
beza89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48
GG do beza89

Krotka fryzurka jak najbardziej , raz ze przy odpowiednim cieniowaniu i nadaniu objetosci wyglada jakby bylo ich wiecej a dwa mniej obciaza to wlosy,wlosy dlugie sa ciezsze wiec nie narazaj na dodatkowy ciezar swoich cebulek na zero na pewno nie scinaj,moja przyjaciolka to juz przetestowala i nadal wloski jakie miala takie ma.Efekt ze niby odrastaja grubsze jest bardzo zgubny gdyz widzimy tak tylko na poczatku bo wlos u nasady jest odrobine grubszy.dbaj tak jak sobie zaplanowalas tzn. skrzyp itd i niestety zrezygnuj z suszarki,prostownicy. pamietaj tez o dobrej diecie,jedz sporo oliwy z oliwek jest stosunkowo najzdrowszym tluszczem a w tluszczach rozpusza sie duzo witamin. zycze dobrych rezultatow;*
Stary 2008-12-16, 16:49   #30
kochanazlosnica013
Raczkowanie

GG do kochanazlosnica013

o, dzieki wam Dziewczyny za odpowiedzi, tylko chcialam sie dowiedziec
CZY MOZNA ZROBIC MASKE NA G袞WE Z DROZDZY I OLEJKU RYCYNOWEGO:conf used:
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.