Blond farba na ciemne w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-11-30, 12:36   #1
KoraloweParebo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question

Blond farba na ciemne w這sy?

Mam pytanie: czy je瞠li po這輳 farb w kolorze blond, np. popielatym, na w這sy w ciemnym kolorze - taki jaki ma這 wyrazisty szatynowy, to da to jakikolwiek efekt? Wiem, 瞠 na pewno blond nie wyjdzie, nie ma na to szans. Ale na przyk豉d nie pojawi si jakie z這te refleksy? Albo co w tym stylu? Chodzi o to, 瞠 przez kilka lat farbowa豉m w這sy na odcie czekoladowy. Rok temu zaszala豉m i je rozja郾i豉m do kurczaczkowego blondu. Wytrzyma豉m tylko p馧 roku i powr鏂i豉m do czekolady. Z tym, 瞠 ju 3 razy je farbowa豉m i ci庵le mam je w takim dziwnym kolorze. Jakby ju nie przyjmowa造 pigmentu. Nie znam si na tym.
Ale zastanawiam si, czy by nie pomog這, jak bym u篡豉 jasnego koloru. Tylko by nada jakie refleksy.
Wiem, 瞠 to ma這 powa積y problem, ale co o tym my郵icie?
KoraloweParebo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-01, 03:33   #2
Lainathiel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Blond farba na ciemne w這sy?

My郵 瞠 refleksy pojawi Ci si ewentualnie tylko w tych miejscach w kt鏎ych ciemna farba nie z豉pa豉 r闚nie mocno jak w innych. Je郵i kolor jest jednolity, to nie ma szans... Jedyne co z豉pie to odrosty i to do嗆 mocno, wi璚 efekt by豚y komiczny. Na ciemne farbowane w這sy nie ma mocnych. Jedynie rozja郾ianie wchodzi w gr. Par razy pr鏏owa豉m, wiem co m闚i :P

Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-01, 14:34   #3
JeanHarlow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

Farba nie rozja郾ia farby, wi璚 faktycznie z豉pie tylko odrost i ewentualne miejsca, gdzie kolor czekoladowy si zmy etc. Zeby uzyskac refleksy to jednym sposobem jest rozja郾ienie wlosow, np pasemkami.
JeanHarlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-01, 15:56   #4
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

na這瞠nie blond farby na ciemne w這sy nie da nic, poza dodatkowym zniszczeniem tych瞠 w這s闚
kolor ci si nie "przyjmuje" pewnie dlatego, 瞠 w這sy s po rozja郾ieniu - z takich w這s闚 bardzo szybko wyp逝kuje si nowy ciemny kolor i potrzeba dobrych kilku koloryzacji zanim kolor:
- z豉pie r闚no i trwale
- b璠zie 豉dny i podobny do tego, jaki mia wyj嗆 [wcze郾iej szaro軼i i zielenie jak najbardizej mo磧iwe do otrzymania :P]
najlepiej na堯 jaki szampon koloryzuj帷y delikatny [cho熲y casting] w ciemnym kolorze, takim jaki masz teraz/chcia豉by w ko鎍u mie. blond tylko zniszczy, nie poprawi koloru.
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-01, 16:26   #5
kasiula243
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80
GG do kasiula243
Wink Dot.: Blond farba na ciemne w這sy?

Ja mam odmienne zdanie bo wcze郾iej zafarbowa豉m sobie w這sy kilka razy na ciemn br您, prawie pod czarny i po幡iej nasz豉 mnie ochota na blondi to kupi豉m frbe 豉dnie pi瘯nie i co wysz這 .. ? Rudy http://republika.pl/blog_xq_3627166/4461846/tr/czer.jpg
dok豉dnie taki.. porazka !! dlatego lepiej jak ju masz farbowa to kup 2 farby blond ze najpierw jedna po幡iej druga bo Ja niestety tylko jedna mia豉m i sie za豉ma豉m a pod r瘯a[ na szczescie] by豉 farba - br您 mokka to szybko dzida i farbowa豉m
kasiula243 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-02, 12:45   #6
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez kasiula243 Poka wiadomo嗆
Ja mam odmienne zdanie bo wcze郾iej zafarbowa豉m sobie w這sy kilka razy na ciemn br您, prawie pod czarny i po幡iej nasz豉 mnie ochota na blondi to kupi豉m frbe 豉dnie pi瘯nie i co wysz這 .. ? Rudy http://republika.pl/blog_xq_3627166/4461846/tr/czer.jpg
dok豉dnie taki.. porazka !! dlatego lepiej jak ju masz farbowa to kup 2 farby blond ze najpierw jedna po幡iej druga bo Ja niestety tylko jedna mia豉m i sie za豉ma豉m a pod r瘯a[ na szczescie] by豉 farba - br您 mokka to szybko dzida i farbowa豉m
powiedz mi jakim cudem z prawie czarnych wysz造 ci po farbie blond- rude?! chyba po rozja郾iaczu bo farba nic ci nie da tym bardziej jak w這sy s prawie czarne.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-02, 12:53   #7
JeanHarlow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

Te tak sadz, reakcji chemicznych si nie przeskoczy
JeanHarlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-02, 13:11   #8
alleyezmine
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
GG do alleyezmine Send a message via Skype™ to alleyezmine

Hey
Ja kiedys sprobowalam na ciemnym brazie zrobic ciemny blond ot tak z ciekawosci co z tego wyjdzie ... No i wyszlo ale z brazu zrobil sie czarny heh Najlepiej chyba zaczac stopnioow
o rozjasniac np najpierw pasemka albo refleksy itp
Stary 2008-12-02, 15:42   #9
kasiula243
Raczkowanie

GG do kasiula243

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
powiedz mi jakim cudem z prawie czarnych wysz造 ci po farbie blond- rude?! chyba po rozja郾iaczu bo farba nic ci nie da tym bardziej jak w這sy s prawie czarne.
Naprawde mmm a rozja郾iacza nie by這, bo Ja po prostu unikam Go jakbym pamieta豉 co to za farba to bym z ch璚i powiedzia豉 a tak to dupaa
Stary 2008-12-02, 21:19   #10
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiula243 Poka wiadomo嗆
Naprawde mmm a rozja郾iacza nie by這, bo Ja po prostu unikam Go jakbym pamieta豉 co to za farba to bym z ch璚i powiedzia豉 a tak to dupaa
no to musia豉 by przynajmniej farba ROZJA吉IAJ。A je郵i nie sam rozja郾iacz.
zwyk豉 farba ciemnego koloru farbowanego nie ruszy, za chiny.
i porady typu - we dwa rozja郾iacze i farbuj pod rz康 w這sy - a chyba wypadn lub odpadn - nie s najrozs康niejsze
te r騜ne cuda na swojej g這wie niestety robi豉m i takie eksperymenty zawsze ko鎍z si fatalnie.
Stary 2008-12-03, 09:33   #11
alleyezmine
Przyczajenie

Najlepiej bedzie jak sie udsz do kogos kto sie na tym zna czyli dobry fryzjer. Szkoda wlosow na tego typu eksperymenty.
pzdr
Stary 2008-12-03, 09:47   #12
簑rawinka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 676

Istnieja farby rozja郾iaj帷e o 5-6 ton闚, ale tak瞠 odradzam. Je郵i masz zdrowe w這sy+ zdrowe zdrowie to jeszcze jeszcze ale je郵i ju raz rozjasnia豉... kwestia czasu jak Ci w這sy b璠 wychodzi造 gar軼iami. Niestety m闚i na w豉snym przyk豉dzie.
簑rawinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 11:18   #13
black_sun
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 簑rawinka Poka wiadomo嗆
Istnieja farby rozja郾iaj帷e o 5-6 ton闚, ale tak瞠 odradzam.
ale to s farby rozja郾iaj帷e a nie farby. szkodz tyle [albo niewiele mniej, je郵i por闚nywa z mocniejszym rozja郾iaczem] co rozja郾iacz i kropka.
Stary 2008-12-03, 19:51   #14
kasiula243
Raczkowanie

GG do kasiula243

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka wiadomo嗆
no to musia豉 by przynajmniej farba ROZJA吉IAJ。A je郵i nie sam rozja郾iacz.
zwyk豉 farba ciemnego koloru farbowanego nie ruszy, za chiny.
i porady typu - we dwa rozja郾iacze i farbuj pod rz康 w這sy - a chyba wypadn lub odpadn - nie s najrozs康niejsze
te r騜ne cuda na swojej g這wie niestety robi豉m i takie eksperymenty zawsze ko鎍z si fatalnie.
nie odpadna ;p Ja mam w這sy jeszcze na g這wie
Stary 2008-12-03, 20:08   #15
black_sun
Rozeznanie

ja robi豉m podobne rzeczy i nie odpad造 od razu, ale kilka miesi璚y po takim eksperymencie nadawa造 si przede wszystkim do 軼i璚ia - suche, 豉mliwe, krusz帷e si.
chyba ma這 komu chodzi o to, by w這sy za wszelk cen rozja郾i. my郵, 瞠 na jako軼i tych w這s闚 te zale篡 :P a po podw鎩nym rozja郾ianiu ciemnych w這s闚 rozja郾iaj帷ymi farbami - nie ma co liczy na l郾i帷e loki :P
Stary 2008-12-04, 13:01   #16
KoraloweParebo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Dzi瘯i wszystkim za szczere odpowiedzi.
Oczywi軼ie macie racj. Ale to jest m鎩 篡ciowy problem. Ja to praktycznie na tej mojej biednej g這wie mia豉m ju wszystko. Trwa陰 na baranka, tylko pofalowane, 軼i皻e na je瘸, czerwone, blond w這sy z czarn grzywk, kurczaczkowy kolor, ciemne br您y, jasne br您y, hit minionego sezonu - czyli blond na g鏎ze, a od do逝 czarne, itd, itd.
Chyba nie mia豉m tylko czarnego. Nie chcia豉m ich za specjalnie wysusza ...
Ale jaki czas temu, powiedzia豉m sobie stop. I ju tak nie szalej, ale ci庵le mam dylemat - blond czy ciemny.
Jak mam ciemny, to mi si wr璚z 郾i po nocach blond, a jak je ju zmieni, to jest na odwr鏒.
I co ja mam ze sob zrobi?
KoraloweParebo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 16:48   #17
black_sun
Rozeznanie

zdrowszy dla w這s闚 jest ciemny kolor, chyba nie ma co do tego w徠pliwo軼i tzn. farbowanie na ciemnie a nie na blond
co zrobi? przy niezdecydowaniu - czeka na zdecydowanie :P sama to przerabia豉m.. kiedy by豉m chyba z 3 lata bardzo jasn blondynk.. co mi strzeli這 do g這wy i bach na ciemny br您. niby by這 ok, niby mi 豉dnie by這, niby fajnie mie takie d逝gie l郾i帷e ciemne w這sy.. ale ten blond tak te mi si po nocach 郾i :P i w ko鎍u wr鏂i豉m do blondu [cho "dzi瘯i" fryzjerce kretynce kt鏎a za 200 PLN spali豉 mi p馧 w這s闚 zamiast strzeli pasemka by powoli przej嗆 do blondu - w ko鎍u bardzo 軼i窸am]. by blond.. odros造.. a ciemny ci庵le chodzi po g這wie :P teraz zn闚 mam ciemne i nigdy wi璚ej blondu powodzenia z decyzjami
Stary 2008-12-05, 10:58   #18
alleyezmine
Przyczajenie

Oj chyba kazda kobieta tak ma ze non stop by chciala zmieniac cos na tej swojej glowie. J a mam tak samo jak juz powoli mi fryzjerka rozjasniala te wlosy to mi sie ciemny snil i musialam miec ciemne heh tak wiec nigdy sobie nie dogodzisz. Teraz mam ciemne i niech tak zotanie

Tagi
sos

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.