Pomóżcie moim loczkom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-30, 22:23   #1
z484
Przyczajenie

Pomóżcie moim loczkom

Zwracam się z prośbą o poradę... Mam włosy sięgające mniej wiecej do wysokości stanika... Niesforne loczki z którymi nie umiem sobie poradzić... sięgały kiedyś za pas ale zaczełam prostować i bardzo sie zniszczyły, ściełam do ucha i teraz udało mi sie je odchodować ale niestety nie wiem za bardzo jak je pielęgnować aby uwydatnić moje loki... bardzo się puszą ponieważ nie wiem jakie kosmetyki do nich dobrać... zazwyczaj je poprostu związuje a pasma z przodu które nie łapią sie w gumkę traktuje prostownicą... jednak bardzo lubie swoje włosy ponieważ są już zdrowe i lubie loki proszę o poradę... nie wiem co robić żeby się nie puszyły a loki były piękne i lśniące... moze też macie z tym problem i macie jakieś sprawdzone kosmetyki które mi pomogą??? dodam że mam włosy przetłuszczające się musze je myć codziennie nie są grubę ponieważ mam mocno wycieniowane aby nie oklapły bo to typ ciężkich włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03118.jpg (55,7 KB, 33 załadowań)
z484 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:28   #2
sabbatha
Zakorzenienie

Dot.: Pomóżcie moim loczkom

pytanie do fryzjerki

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:33   #3
z484
Przyczajenie

własnie wiem pomyliłam się tu miałam dodać coś innego i nie wiem jak to teraz usunąć...
z484 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:36   #4
sabbatha
Zakorzenienie

juz zglosilam twoj post, bedzie niedlugo przesuniety masz taka ikonke przy poscie i tak mozna zglosic jakis problem (trojkat z wykrzyknikiem w srodku)

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 00:57   #5
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

Cytat:
Napisane przez z484 Pokaż wiadomość
Zwracam się z prośbą o poradę... Mam włosy sięgające mniej wiecej do wysokości stanika... Niesforne loczki z którymi nie umiem sobie poradzić... sięgały kiedyś za pas ale zaczełam prostować i bardzo sie zniszczyły, ściełam do ucha i teraz udało mi sie je odchodować ale niestety nie wiem za bardzo jak je pielęgnować aby uwydatnić moje loki... bardzo się puszą ponieważ nie wiem jakie kosmetyki do nich dobrać... zazwyczaj je poprostu związuje a pasma z przodu które nie łapią sie w gumkę traktuje prostownicą... jednak bardzo lubie swoje włosy ponieważ są już zdrowe i lubie loki proszę o poradę... nie wiem co robić żeby się nie puszyły a loki były piękne i lśniące... moze też macie z tym problem i macie jakieś sprawdzone kosmetyki które mi pomogą??? dodam że mam włosy przetłuszczające się musze je myć codziennie nie są grubę ponieważ mam mocno wycieniowane aby nie oklapły bo to typ ciężkich włosów...
Mam ten sam typ włósów co Ty...masakra jednym słowem właśnie umieraja..ale mamy 1 grudzień więc nowe postanowienia idą w ruch. Jest mnósto wątków o loczkach..jak je robić , jak dbać..
Ja używam maski Sleek Line z jedwabiem..jesli chcę żeby się naturanie kręciły to nie robię nic lub z głową w dół wgniatam wosk . Jeśli chcesz prostowac - radze zainwestować w DOBRA prostownice...wlasnie przez jej nie-posiadanie moje włosy to klapa...no i przy prostowaniu używam spray CHi a potem nakładam jedwab.
Dobra jest pianka shockvawes przeciwko puszeniu się..no i np. szampony do kręconych of course POCZYTAJ NA FORUM !!

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości