pomocy! :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-02, 15:34   #1
katie_lee
Raczkowanie

Unhappy

pomocy! :/

Witam
Mam pytanie do Was kochane - prosze pomóżcie mi znaleźćpodkład dla mnie
mam cerę tłustą/mieszaną, miejscami zaskórnikową i z rozszerzonymi porami
poszukuję idealnego podkładu....i nie mogę go znaleźć! już od dłuższego czasu szukam kosmetyków prawie tylko w aptekach - teraz używam vichy normateint, który nie powoduje na szczęście na mojej skórze wysypu, ale ma nieładny odcień - wpadający w taki różowy (odcień 25), 15 jest za jasna, 35 za ciemna:/
jakiś czas temu używałam unifiance (jakoś tak) la roche posay - odcień ok - ale strasznie mnie po nim wysypało :/ teraz dopiero po powrocie do normateintu skóra mi doszla do ładu
zastanawiałam się nad składem - la roche posay ma chyba sporo silokonów (w ogóle ma taką trochę lepką konsystencję przy rozsmarowywaniu) - i mam wrażenie,że to przez nie ...ale z kolei normateint też ma jakis silikon a dziala ok - tylko te odcienie!:/
proszę o poleceni mi jakiegoś podkładu- najlepiej o lekkiej konsystencji lub podpowiedź jaki składnik może mnie tak zapychać :/
pozdrawiam
katie_lee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 18:28   #2
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: pomocy! :/

Nie wiem co cie może zapychać. Ale moge podpowiedzieć że jeśli ci vichy podeszło to mozna je mieszać i uzyskasz kolorek idealny.
Magda_M_1973 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:35   #3
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez katie_lee Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie do Was kochane - prosze pomóżcie mi znaleźćpodkład dla mnie
mam cerę tłustą/mieszaną, miejscami zaskórnikową i z rozszerzonymi porami
poszukuję idealnego podkładu....i nie mogę go znaleźć! już od dłuższego czasu szukam kosmetyków prawie tylko w aptekach - teraz używam vichy normateint, który nie powoduje na szczęście na mojej skórze wysypu, ale ma nieładny odcień - wpadający w taki różowy (odcień 25), 15 jest za jasna, 35 za ciemna:/
jakiś czas temu używałam unifiance (jakoś tak) la roche posay - odcień ok - ale strasznie mnie po nim wysypało :/ teraz dopiero po powrocie do normateintu skóra mi doszla do ładu
zastanawiałam się nad składem - la roche posay ma chyba sporo silokonów (w ogóle ma taką trochę lepką konsystencję przy rozsmarowywaniu) - i mam wrażenie,że to przez nie ...ale z kolei normateint też ma jakis silikon a dziala ok - tylko te odcienie!:/
proszę o poleceni mi jakiegoś podkładu- najlepiej o lekkiej konsystencji lub podpowiedź jaki składnik może mnie tak zapychać :/
pozdrawiam

tez mam cere tłusta
uzywam od lat revlona a teraz zaczełam double wear este lauder dla mnie super obydwa sa
mam probki vichy - sa ok ale jakby troche za geste.

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2008-12-03 o 09:36
wiiniii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:21   #4
katie_lee
Raczkowanie

Dzięki
katie_lee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:33   #5
lulipop
Przyczajenie

zobacz nuxe..
jest niestety droższy niż vichy ale słyszłam pozytywne opinie od koleżanek z problemami skórnymi.
lulipop jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości