Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-02, 19:53   #1
nika_88
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 589

Jak prawid這wo prostowac w這sy?

....瞠by sie nie skreca造 po jakims czasie,

....瞠by wszystkie by造 idealnie pro軼iutkie,

...瞠by efekt trwa d逝瞠j,

...瞠by ich bardzo nie przesuszac,

Stary 2008-12-02, 20:34   #2
LuvMSI
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 513
Dot.: Jak prawid這wo prostowac w這sy?

Wi璚 zacznijmy od tego jak masz strukture w這sa- ja mam loki i musze sie nie幢e natrudzi 瞠by wygl康a造 na proste
Z pewno軼i przydaj sie pomoce typu szampony, od篡wki i wyg豉dzaj帷e. Zgodnie z nazw wyg豉dz w這sy, jest te mniejsze prawdopodobnie雟two 瞠 sie skr璚.
Ja prostuje "warstwowo". Podpatrzy豉m u fryzjerki i sprawdza si w 100%
Robie to tak- wi捫e wszystkie w這sy do g鏎y w dwie-trzy kitki i wyci庵am pojedy鎍ze pasma o grubo軼i nie wiem 1-2 cm? I prostuje ^^ zajmie wi璚ej czasu, no ale dla koncowego efektu warto
疾by ich nie przesusza? No tego raczej nie unikniesz. Chyba 瞠 b璠ziesz je bardzo dobrze piel璕nowa jest ogromny wyb鏎 kosmetyk闚 x]
Stary 2008-12-02, 21:27   #3
nika_88
Rozeznanie

No wiec w這sy mam krecone, z tendencja do puszenia, cienkie, 豉mliwe (rozjasnianie) a wiec i troche podniszczone... Stosuje jedwab, i odzywke z pantene bez sp逝kiwania, a co do szamponu i odzywki to jest to sunsilk (ten fioletowy)...

A ja widzialam, ze fryzjerki robia tak, ze bezposrednio przed wyprostowaniem kosmyka rozczesuja go bardzo dokladnie

Super proste w這sy mam pare min po prostowaniu, potem jednak efekt jest coraz gorszy

Wiem, ze powinnam nawilzac wlosy, zeby sie nie puszczyly, byly lejace... Ale mysle, ze od sposobu prostowania tez wiele zalezy.. bo jak wyprostuje u fryzjerki to efekt utrzymuje sie do nastepnego mycia, a jak sama w domu to zrobie to juz tak super nie jest
Stary 2008-12-03, 12:54   #4
arlecia666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

wiem cos o kreconych i pusz帷ych sie w這sach ...:/ tak za kazdym razem mia豉m kiedy prostowa豉m zwyk豉 prostownica. teraz zmieni豉m j na ceramiczn z wysok temp. metoda podobna do kolezanki LuvMSI , jeszcze sie dowiedzia豉m od fryzjerki ze kazde farbowania w jakims tam stopniu rozprostowuje w這sy.. czy to prawda? mozliwe bo ja to juz chyba mia豉m kazdy kolor na g這wce i teraz juz takich loczk闚 nie mam jak kiedys .. ;p
arlecia666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 13:04   #5
gryzelda
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 178

Fryzjerka uzywa tez lakieru czy ty tez uzywasz? poztym one to maja juz wprawe, a jak wiadomotrening czyni mistrza ja tez mam loki i to takie typowe, i ciagle sie zastanawiam czy je wkoncu fajnie wycieniowac i prostowac... Ale perspektywa wlasnie codziennego mycia glowy, prostowania , bawienia sie w odzywki skutecznie mnie zniecheca... luvMSIco ile myjesz glowe, i ile utzymuje Ci sie efekt prostych wlosow na glowie?
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 14:38   #6
nika_88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gryzelda Poka wiadomo嗆
Fryzjerka uzywa tez lakieru czy ty tez uzywasz? poztym one to maja juz wprawe, a jak wiadomotrening czyni mistrza ja tez mam loki i to takie typowe, i ciagle sie zastanawiam czy je wkoncu fajnie wycieniowac i prostowac... Ale perspektywa wlasnie codziennego mycia glowy, prostowania , bawienia sie w odzywki skutecznie mnie zniecheca... luvMSIco ile myjesz glowe, i ile utzymuje Ci sie efekt prostych wlosow na glowie?
Ja nie uzywam lakieru, mam po nim twarde wlosy i dodatkowo sie przez to wysuszaja Ale pewnie to utrwala efekt prostych w這s闚......
Ale mam tez tak, ze po swiezo umytych w這sach ciezko mi je dok豉dnie wyprostowac (sa takie puszyste i niesforne ehhh)...
Stary 2008-12-03, 15:02   #7
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Cytat:
Napisane przez arlecia666 Poka wiadomo嗆
wiem cos o kreconych i pusz帷ych sie w這sach ...:/ tak za kazdym razem mia豉m kiedy prostowa豉m zwyk豉 prostownica. teraz zmieni豉m j na ceramiczn z wysok temp. metoda podobna do kolezanki LuvMSI , jeszcze sie dowiedzia豉m od fryzjerki ze kazde farbowania w jakims tam stopniu rozprostowuje w這sy.. czy to prawda? mozliwe bo ja to juz chyba mia豉m kazdy kolor na g這wce i teraz juz takich loczk闚 nie mam jak kiedys .. ;p
w sumie to prawda bo im bardziej zniszczone i suche, tym bardziej proste. loki mojej kole瘸nki po rozja郾ieniu by造 proste z podwini皻ymi ko鎍ami
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 15:56   #8
LuvMSI
Rozeznanie

Cytat:
luvMSIco ile myjesz glowe, i ile utzymuje Ci sie efekt prostych wlosow na glowie?
G這we myje codziennie poniewa mam obsesje na tym punkcje. Tzn. strasznie brzydz mnie t逝ste wlosy, no i nie chce 瞠by ktos mnie tak zobaczyl

Ile sie utrzymuje? Jak dobrze, porz康nie wyprostuje to gdy wracam do domu po 7 lekcjach mam najwy瞠j troche wywini皻e ko鎍闚ki ale to i tak nie zawsze. Najgorzej jest jak mnie wiatr "wytrzepie" ;P

Dziewczyny, mija mi pierwszy roczek jak zacz窸am prostowa. Na pocz徠ku by這 tragicznie, ale nabralam wprawy. Wy te pewnie nabierzecie x]

A i jeszcze zeby mi si nie wywija造 cz瘰to do szkoly [a wlasicwie na przystanek ;d] ide w kapturze. Mam wtedy kucyk i nie wystaje mi nic pr鏂z grzywki i paru kosmyk闚. Na prawde dobra metoda, przychodze i jakbym miala naturalne proste w這sy Xd
Stary 2008-12-03, 16:04   #9
keepsmiling09
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

A z moimi w這sami jest r騜nie, raz d逝go si utrzymuj, a czasem bardzo kr鏒ko, kr璚 si i pusz (z natury mam ni to loki ni to fale) . Dwa dni temu zn闚 je pofarbowa豉m to narazie s super, efekt prostych w這s闚 utrzymuje si d逝瞠j ni zwykle. Wcze郾iej jedna z Was chyba napisa豉, 瞠 przez farbowanie w這sy si rozprostowuj.. mo瞠 co w tym jest?
Pozdrawiam wiza瘸nki
keepsmiling09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 19:29   #10
maja2005
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 015

Moim zdaniem podstawa to bardzo dobra prostownica. Wiem z do鈍iadczenia, bo mam w tej chwili drug i nie ma por闚nania w stosunku do tej pierwszej (mimo 瞠 ta pierwsza te mnie du穎 kosztowa豉 i by豉 profesjonalna )
Poza tym najlepiej je郵i jest z regulacj temperatury. Im wy窺za temperatura, tym d逝瞠j w這sy pozostaj proste.
Ja swoje prostuj po umyciu, a efekt idealnie g豉dkich w這s闚 utrzymuje si a do nast瘼nego razu
I tak jak wspomnia造 ju wcze郾iej dziewczyny: trzeba bardzo dobrze rozczesa i najlepiej prostowa partiami.
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-03, 22:18   #11
LuvMSI
Rozeznanie

No w豉snie dobra prostownica to podstawa! Ju pomijaj帷 to 瞠 w這sy si nie wywijaj- musi jak najmniej niszczy w這sy a wi璚 w gre nie wchodzi zadna plastikowa czy metalowa! Prostowica to wydatek na d逝窺z mete wi璚 warto si szarpn望.
Ejj a po co najpierw rozczesywa? ^^" nigdy tego nie robilam...
Stary 2008-12-04, 07:17   #12
blanx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 124

Ja mam prostownic za 30z ale za to p造n do prostowania genialny - podpatrzy豉m u moich fryzjerek - Babyliss Pro, w takiej czerwonej buteleczce. Ja zawsze prostuj w這sy pasmami, zaczynaj帷 od spodu, ci篹ko jest zw豉szcza z ty逝, ale jako daj rade. W這sy przed prostowaniem musz by dok豉dnie wysuszone, pryskasz tym p造nem w這sy bezpo鈔ednio przed prostowaniem!
blanx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 08:59   #13
gryzelda
Zadomowienie

luvMSI Z tego co wiem to wlosy krecone = suche wlosy wiec jakim cudem przetluszczaja Ci sie z dnia na dzien? chyba ze to wina kosmetykow. a jak dlugosc masz wlosow, kurde ciagle nie wiem co zrobic z moja fryzura... kusza mnie proste wloski...
Stary 2008-12-04, 12:03   #14
maja2005
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 015

Cytat:
Napisane przez blanx Poka wiadomo嗆
W這sy przed prostowaniem musz by dok豉dnie wysuszone, pryskasz tym p造nem w這sy bezpo鈔ednio przed prostowaniem!
blanx, jak spryskasz w這sy, to nie s wilgotne? Bo ja jak spryskam bezpo鈔ednio przed prostowaniem, to w豉郾ie takie s i nie chc si wtedy prostowa. Dlatego niech皻nie u篡wam kosmetyk闚 do prostowania. A je郵i ju, to musz chwil odczeka, a w這sy wyschn
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 13:02   #15
blanx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maja2005 Poka wiadomo嗆
blanx, jak spryskasz w這sy, to nie s wilgotne? Bo ja jak spryskam bezpo鈔ednio przed prostowaniem, to w豉郾ie takie s i nie chc si wtedy prostowa. Dlatego niech皻nie u篡wam kosmetyk闚 do prostowania. A je郵i ju, to musz chwil odczeka, a w這sy wyschn
ten p造n fajnie wyg豉dza w這sy, sprawia 瞠 s 郵iskie i d逝瞠j si trzyma efekt prostowania. Wiadomo 瞠 nie walisz p馧 butelki na w這sy, tylko pryskasz ca陰 g這w, pod spodem te, p造n b造skawicznie schnie, tak瞠 nie mia豉m nigdy problem闚 瞠 by造 wilgotne po pryskaniu. Naprawd polecam ten p造n, na allegro jest w fajnej cenie, te stamt康 mam.

http://allegro.pl/item488893901_baby...wania_hit.html

POLECAM kobitki!!! Ja mam falowane w這sy i ten p造n zdaje 鈍ietnie egzamin
Stary 2008-12-04, 13:35   #16
nika_88
Rozeznanie

Mam ten plyn i niestety, ale mam srednio opinie na jego temat... Moze i lepiej sie prostuje, ale mam wrazenie, ze wlosy sa po nim szorstkie
A macie jakies odzywki dla wlosow zniszczonych, puszczacych sie, ktora by 豉dnie ujarzmiala wlosy?
Stary 2008-12-04, 13:46   #17
blanx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nika_88 Poka wiadomo嗆
Mam ten plyn i niestety, ale mam srednio opinie na jego temat...
ja mam g豉dziutkie nie wiem co z od篡wk ale ja u篡wam szamponu do w這s闚 pusz帷ych si Loreal Elseve Nutrileum - w這ski mam po nich takie g豉dsze i rzeczywi軼ie nie pusz si jak przy innym szamponie
Stary 2008-12-04, 13:56   #18
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 492

ja te mam puszcz帷e si w這sy i po ka盥ym myciu je prostuj inaczej mam szop.
Po wysuszeniu w這s闚 spinam je na czubku g這wy - i wyci庵am pasma kt鏎e nast瘼nie prostuje.
Mam p造n do prostowania Wella Flat Iron Spray - kory ma chroni w這sy przed szkodliwym dzia豉niem prostownicy. jak ju wyprostuj w這sy to polecam fajne mleczko z Nivea prostuj帷e w這sy - mi ono bardzo s逝篡, jest wydajne - trzeba uwa瘸 z ilo軼i , bo za du穎 to w這sy szybko zrobi si t逝ste , ale odrobina naprawd pomaga i utrzymuje d逝瞠j w這sy proste. Czasami zamiast mleczka z Nivea u篡wam jedwabiu z Biosilka - te jest rewelacyjne.
ewulinek@vp.pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-04, 14:54   #19
nika_88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blanx Poka wiadomo嗆
ja mam g豉dziutkie nie wiem co z od篡wk ale ja u篡wam szamponu do w這s闚 pusz帷ych si Loreal Elseve Nutrileum - w這ski mam po nich takie g豉dsze i rzeczywi軼ie nie pusz si jak przy innym szamponie
Sprobuje tego szamponu (o ile dobrze pamietam to ma on pomaranczowa butelke? ), obecnie uzywam fioletowego sunsilka, ale srednio na mnie dzia豉
Stary 2008-12-04, 15:23   #20
LuvMSI
Rozeznanie

Cytat:
luvMSI Z tego co wiem to wlosy krecone = suche wlosy wiec jakim cudem przetluszczaja Ci sie z dnia na dzien? chyba ze to wina kosmetykow. a jak dlugosc masz wlosow, kurde ciagle nie wiem co zrobic z moja fryzura... kusza mnie proste wloski...
Ja mam suche w這sy, ale przez stosowanie lakier闚 i innych kosmetyk闚 szybciej mi sie przetluszczj. W豉軼iwie nie musze my ich codziennie ale mam do嗆 nieprzyjemne w這sy po moim obecnym lakierze. I wog鏊e przyzwyczajenie, jak nie umyje glowy codziennie to zawsze sie denerwuje ze 幢e wygl康am i tak dalej no i lubie 鈍ierze, lekkie w這sy.

D逝go嗆.. tak pare cm za obojczyk. Strasznie kr鏒kie, ale kiedy bardzo 幢e dba豉m o w這sy i musia豉m je obcia do ramion teraz zapuszczam...

Mo瞠 wyprostuj sobie raz, drugi to zobaczysz jak wygl康asz ^w^
Stary 2008-12-05, 09:26   #21
gryzelda
Zadomowienie

Ja czasem prostuje wiec wiem jak wygladam, ale jesli mialabym faktycznie prostowac je caly czas to musiala bym je wycieniowac, i skrocic bo mam dlugie wlosy i wycieniowane na wlosy krecone
Stary 2008-12-05, 13:28   #22
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197
GG do mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Red face Dot.: Jak prawid這wo prostowac w這sy?

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Poka wiadomo嗆
Ile sie utrzymuje? Jak dobrze, porz康nie wyprostuje to gdy wracam do domu po 7 lekcjach mam najwy瞠j troche wywini皻e ko鎍闚ki ale to i tak nie zawsze. Najgorzej jest jak mnie wiatr "wytrzepie" ;P

A i jeszcze zeby mi si nie wywija造 cz瘰to do szkoly [a wlasicwie na przystanek ;d] ide w kapturze. Mam wtedy kucyk i nie wystaje mi nic pr鏂z grzywki i paru kosmyk闚. Na prawde dobra metoda, przychodze i jakbym miala naturalne proste w這sy Xd
Jakbym siebie widzia豉 na pkp i do szkoly ide zamaskowana dokladnie dopiero w szkole wychodze z ukrycia i mam proste wloski bo naturalnie krecono-falowane (gwiazdorz:P) wlosy mam w tendencj do puszenia. NA koniec dnia mimo wszelkich akcji i zabieg闚 koncowki s powywijane. U篡wam wgladzaj帷ych kosmetyk闚 pr鏏owa豉m wielu. Np.

* jest taki spray MARION ktory u豉twia mi troche prostowanie. Psikamy na w這sy i jedziemy z tym koksem
* od篡wka wygladzaj帷a GARNIERA bez sp逝kiwania by豉 dosc ok zapach troszke mdly po jakims czasie. U篡wa豉m do lok闚 bo w rozdzielaniu i wygladzaniu (anty-puszenie) lok闚 by豉 niezast徙iona
* SUNSILK fioletowy bez splukiwania bardzo fajny by )
* DOVE odzywka bez splukiwania od po這wy wlosow w dol. W這sy u nasady tluste :/ obci捫one :/ ale dobre od polowy w d馧 :P i koncowki sa przyjemne co w przypadku lok闚 ci篹kie jest do uzyskania :P
* LOREAL takie cos z dziubkiem r騜owe nakladasz na mokre, suszysz i prostujesz. Dobre recenzje mialo ale nie spelni這 roli u mnie :/ ciezko sie suszylo, prostowalo, wlosy szorstkie jakies dziwne i zadnego efektu ''przedluzenia prostosci'' :P

Gdy si urodzi豉m, diabe powiedzia ''o kurde!"
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-20, 17:25   #23
daniele67
BAN sta造

Wiadomo軼i: 56

Najd逝瞠j utrzymuje si efekt je瞠li jeszcze lekko wilgotne w這sy (prawie suche) prostujemy profesjonaln prostownic z regulacja temperatury, osobi軼ie polecam prostownic GAMA CP3 DIGITAL . Moja c鏎a ma trudne do wyprostowania kr璚one w這sy i ustawia prostownic na maksymaln temperatur 220*C. Je瞠li nie myje w這s闚 to u篡wa preparatu GAMA PROTECT ION i prostuje pasma lekko wilgotnych w這s闚. Efekt zazwyczaj utrzymuje si 2 dni i w這sy si nie elektryzuj.
daniele67 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-20, 18:00   #24
LuvMSI
Rozeznanie

Przecie prostuj帷 wilgotne w這sy niszczymy je najbardziej
moja fryzjerka zawsze m闚i 瞠bym nawet suszy豉 suszark [czego mi zabrania ^^] byle tylko nie prostowa na wilgotnych w這sach.
Stary 2009-02-20, 18:07   #25
majka19867
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej wiza瘸nki ja najlepszy efekt uzyskuje gdy po umyciu zastosuje od篡wke nastepnie odczekam a wniknie we w這sy i potem ja sp逝cz potem na jeszcze wilgotne w這sy nak豉dam jedwab i prostuje w這sy warstwowo gdy wyprostuje nak豉dam 瞠l do w這sow z tej linii co nivea czekam pare minut i rozczesuje normalnie w這sy maj wtedy zdrowy blask o dziwoa i d逝瞠j sie trzymaja je郵i je spryskam troch lakierem. wiem 瞠 du穎 kosmetyk闚 do w這s闚 u篡wam ale tylko tak mog wyprostowa te niesforne loki

---------- Napisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

aha sorki ale zapomnia豉m doda 瞠 chodzi o linie nivea diamond gloss dla mnie jest naprawde dobra
majka19867 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-21, 19:21   #26
agusiamyszka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 255

jesli juz tak bardzo chce prostowac. to myje normalnie wlosy, nakladam odzywke. albo zajme sie czyms ze przeschna mi albo susze suszarka. nakladam spray prosalon 2 fazowy - fryzjerka go uzywala i bardzo mi sie spodobal (wczoraj dodatkowo nivea prostujacy balsam) i zaczynam prostowac.
na koniec czasami polakieruje.

nie musze miec idelanych prostych.
obecnie to mam takie wlosy ze mi sie wywijaja na koncach.

jak jest wilgotno, pada deszcz itd to nie ma zmiluj. zawsze sie poskrecaja

dzisiaj w wannie zalozylam na glowe podkoszulek by ochronic wlosy - pomoglo

jak bylam kiedy przyciac wlosy na swojej dzielnicy, to pani fryzjerka powiedziala ze mam przesuszone i zebym uzywala jakiegos kosmetyku termoochronnego, by sie on stopil a nie wlosy

najfajniejsze sa wlosy do wyprostowania,jak sie zafarbuje. po zmyciu i po u myciu wtedy sa gladkie, a po kolejnym myciu zwykle, nieco szorstkie

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-02-21 o 19:24
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-21, 21:05   #27
czarny flamaster
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 144

prostuj w這sy ju od jaki 6-7 lat i mam sprawdzon metod sprawdzon, czyli w moim przypadku efekt jest naprawd zadowalaj帷y.
po pierwsze- prostownica (czy 瞠lazko, czy jak to inni jeszcze zw ^^), moja nie jest jaka genialna ze znanej firmy i super droga. mam taka za nieca貫 trzy dychy, a s逝篡 mi ju ze dwa lata. wa積e by by豉 dobrze nagrzana. czyli zanim w og鏊e id si szykowac w陰czam 瞠lazko do pr康u.
w這sy farbuj juz kilka dobrych lat. obecnie ich odcie to czerwie i podobno z ni mi do twarzy. tak wi璚 myje w這sy szamponem do w這s闚 farbowanych, a wcze郾iej mieszam go z od篡wk r闚nie do tego typu w這s闚 firmy Garnier.
przed wysuszeniem w這s闚 czesz je i nak豉dam od篡wk Garnier Fructis Nutri-g豉dki. jestem z niej bardzo zadowolona. rozprowadzam na w這sach, przeczesuj i zaczynam suszyc. podczas suszenia dodatkowo czeszcz w這sy w trakcie.
przez jaki czasu uzywa豉m przed prostowaniem Shockwaves z Well`i, kt鏎a dodatkowo ma chronic w這sy przed ciep貫m. zrezygnowa豉m jednak z tego, bo czu豉m, 瞠 w這sy s obci捫one i niewygl康a造 zbyt atrakcyjnie. mo瞠 to jednak dlatego, 瞠 s one cienkie i za d逝go przytrzyma豉m wi璚 mo瞠 dla Ciebie b璠zie okey.
w這sy dziel na dwie cz窷ci. g鏎 i d馧. g鏎 upinam, a d馧 prostuj. potem rozpuszczam g鏎 i bawi si dalej. trzeba uwa瘸c by w這sy nie sta造 si zbyt "przylizane" to nie wygl康a za ciekawie.
fryzur warto utrwalic lakierem. tu sprawdza si teoria, 瞠 cena nie czyni produktu. u篡wam lakieru z dolnej p馧ki i jestem baaaardzo zadowolona w這sy zaczynam psikac od spodu, a czasami pomaga nawet gdy pochyli si g這w. wtedy wlosy staj si tak uroczo puszyste, a jedna proste

nie wiem czy pomog豉m, ale mam nadziej, 瞠 choc troch tak jestem zadowolona ze swojego prostowania i mam nadziej, 瞠 Ty tez b璠ziesz

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz 郵ub
25.03.2013 - me + you = S豉wek
czarny flamaster jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-22, 20:23   #28
podusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 780

Ciagle obiecuje sobie 瞠 przestane prostowa,ale ostatnio w這sy tak obci窸am 瞠 robie to po ka盥ym myciu.Fryzjerka m闚i豉 ( a to juz cz瘰to by這 wspominane na forum) ,瞠 lepiej pociagn望 w這sy raz mocno nagrzana prostownic ni taka s豉biej nagrzana je katowac d逝瞠j.no i zawsze trzeba jakos te w這sy ochroni. ja staram sie 瞠by zawsze co na nich by這,jedwab,albo pianka,albo apray jakis,i zawsze po ka盥ymn myciu uzywam od篤yek i masek 瞠by nie dopu軼ic do przesuszenia.dzisiaj jednak po umyciu nie prostowalam tylko pozwolilam wyschnac i nie wygladaja tak strasznie.jednak proste w這ski s takie 郵iczne

podusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-22, 23:28   #29
matryca3
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 486
Wpisy w blogu: 1

ja ma problem z koncami tak z 15 cm bo nawet jak wyprostuje je bardzo bardzo bardzo to i tak zaraz szlag prostowanie trafi i sie kreca wywyjaja i pupa..;/
isa takie przesuszone..obcia豉bym alezapuszczam a w這ski mam nieco zaramiona wycieniowane..;/
Stary 2009-02-23, 09:14   #30
nynka87
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Poka wiadomo嗆
prostuj w這sy ju od jaki 6-7 lat i mam sprawdzon metod sprawdzon, czyli w moim przypadku efekt jest naprawd zadowalaj帷y.
po pierwsze- prostownica (czy 瞠lazko, czy jak to inni jeszcze zw ^^), moja nie jest jaka genialna ze znanej firmy i super droga. mam taka za nieca貫 trzy dychy, a s逝篡 mi ju ze dwa lata. wa積e by by豉 dobrze nagrzana. czyli zanim w og鏊e id si szykowac w陰czam 瞠lazko do pr康u.
w這sy farbuj juz kilka dobrych lat. obecnie ich odcie to czerwie i podobno z ni mi do twarzy. tak wi璚 myje w這sy szamponem do w這s闚 farbowanych, a wcze郾iej mieszam go z od篡wk r闚nie do tego typu w這s闚 firmy Garnier.
przed wysuszeniem w這s闚 czesz je i nak豉dam od篡wk Garnier Fructis Nutri-g豉dki. jestem z niej bardzo zadowolona. rozprowadzam na w這sach, przeczesuj i zaczynam suszyc. podczas suszenia dodatkowo czeszcz w這sy w trakcie.
przez jaki czasu uzywa豉m przed prostowaniem Shockwaves z Well`i, kt鏎a dodatkowo ma chronic w這sy przed ciep貫m. zrezygnowa豉m jednak z tego, bo czu豉m, 瞠 w這sy s obci捫one i niewygl康a造 zbyt atrakcyjnie. mo瞠 to jednak dlatego, 瞠 s one cienkie i za d逝go przytrzyma豉m wi璚 mo瞠 dla Ciebie b璠zie okey.
w這sy dziel na dwie cz窷ci. g鏎 i d馧. g鏎 upinam, a d馧 prostuj. potem rozpuszczam g鏎 i bawi si dalej. trzeba uwa瘸c by w這sy nie sta造 si zbyt "przylizane" to nie wygl康a za ciekawie.
fryzur warto utrwalic lakierem. tu sprawdza si teoria, 瞠 cena nie czyni produktu. u篡wam lakieru z dolnej p馧ki i jestem baaaardzo zadowolona w這sy zaczynam psikac od spodu, a czasami pomaga nawet gdy pochyli si g這w. wtedy wlosy staj si tak uroczo puszyste, a jedna proste

nie wiem czy pomog豉m, ale mam nadziej, 瞠 choc troch tak jestem zadowolona ze swojego prostowania i mam nadziej, 瞠 Ty tez b璠ziesz
ja robi bardzo podobnie, mo瞠sz zdradzi jakiego lakieru u篡wasz??

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.