efekt płukanki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-04, 21:27   #1
KasieNk4
Raczkowanie

Smile

efekt płukanki :)

jeszcze wczoraj mialam (prawie) czarne włosy. Chiałam rozjaśnić i wrócić do blondu. Oczywiscie za pierwszym razem nie wyszedl oczekiwany efekt, ale po czarnym juz nie ma śladu Najpierw fryzjerka ściągnęła mi kolor jakimś preparatem, po czym nałożyła rozjaśniacz zyskując jasno brązowe włosy z rudymi pasemkami :P żałowałam, ze nie zostalam przy tym jasnym brązie po ściągnieciu koloru, ale tak bardzo chcialam miec blond... wiec teraz są rude no ale trudno :P
a pytanie moje brzmi tak... czy jesli użyję płukanki rozjaśni choc troche moje włosy? z góry dziekuje za odp
KasieNk4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 14:29   #2
evvcia_
Wtajemniczenie

GG do evvcia_
Dot.: efekt płukanki :)

myślę, że płukanka częściowo rozjaśniłaby włosy, ale na pewno rudy odcień pozostanie. możesz spróbować szamponu z Rossmana Silver Shampoo [czy jakoś tak, w każdym razie jest fioletowy i kosztuje ok. 6zł] - ja go używałam na swój jasny blond, żeby troszkę go ochłodzić i pomagał mi ten szampon, bo jest właśnie na bazie płukanki. Kto nie próbuje nic nie zyskuje

Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13

evvcia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości