tusz dający efekt teatralnych rzęs - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-27, 16:59   #961
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio kupiłam sobie Lash Queen Feline Blacks HR i ma jakąś dziwną konsystencję,taką nie płynną i nie wiem może jest stary ten tusz albo tak ma.Pierwszy raz mam tą maskare. Z tuszu robią się takie jakby żelowe farfocle na szczoteczce.Też tak macie?
zelowe farfocle?? ja takich nie mialam wprawdzie moj tusz tez nie byl taki mokry typowo, mial taka gestsza konsystencje i jak sie wyciagalo szczoteczke (wyciaga) to wogole nie widac, zeby tusz byl na niej, ale maluje dobrze, bez zadnych grudek i farfocli
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 17:35   #962
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
fatale to inna bajka on juz mial dawac typowo teatralny efekt, a reszta tuszy to taki pic ostatnio widzialam w jakims sklepie internetowym fatala czarnego ale niestety on nie dla mnie
Czy dobrze mi się kojarzy, że Fatale przestał być produkowany? Czy możecie polecić mi jakiś inny tusz wysokopółkowy, bo kupno Max Factora okazało się jednak pomyłką.
Stary 2009-12-27, 17:39   #963
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Czy dobrze mi się kojarzy, że Fatale przestał być produkowany? Czy możecie polecić mi jakiś inny tusz wysokopółkowy, bo kupno Max Factora okazało się jednak pomyłką.
tak przestal byc produkowany, ale na feelunique jeszcze chyba jest czarny z innych tuszy podobal mi sie Hypnose, tez od Lancoma
no i YSL faux cils uwielbiam
Stary 2009-12-27, 17:51   #964
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
tak przestal byc produkowany, ale na feelunique jeszcze chyba jest czarny z innych tuszy podobal mi sie Hypnose, tez od Lancoma
O YSL słyszałam, że szybko wysycha .
Stary 2009-12-27, 17:56   #965
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
O YSL słyszałam, że szybko wysycha .
eeeeee, no nie wiem, mi sie podoba
u mnie on spokojnie wystarczy na minimum 3 miesiace, chociaz kiedys skonczyl mi sie po ok 5. Takze roznie bywa- ja mam juz chyba 5 opakowanie i zadne nie wyschlo jak sie myje szczoteczke raz w tygodniu to powinno byc ok
Stary 2009-12-27, 19:01   #966
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Niestety nie wiem czemu Fatale już w drogeriach ni kupisz długo szukałam zanim znalazłam coś podobnego do Fatale moje poszukiwania skończyły się na Diorshow Iconic, już wiem że nie kupię innego

Cytat:
Hypnose też jest fajny ale nie daje takiego efektu jak Iconic po żadnym z tuszów (oprócz Fatale oczywiście) nie miałam takich długich, podkręconych i rozczesanych rzęs jak po Diorshow Iconic
a na YSl się okrutnie zawiodłam
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:07   #967
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem czemu Fatale już w drogeriach ni kupisz długo szukałam zanim znalazłam coś podobnego do Fatale moje poszukiwania skończyły się na Diorshow Iconic, już wiem że nie kupię innego
Hypnose też jest fajny ale nie daje takiego efektu jak Iconic po żadnym z tuszów (oprócz Fatale oczywiście) nie miałam takich długich, podkręconych i rozczesanych rzęs jak po Diorshow Iconic
a na YSl się okrutnie zawiodłam
no widzisz, roznie bywa, ja mialam z YSL jakies 5 opakowan i zaden mi w sumie nie wysechl,kazdy uzylam do konca az tuszu nie bylo
Stary 2009-12-27, 22:27   #968
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
no widzisz, roznie bywa, ja mialam z YSL jakies 5 opakowan i zaden mi w sumie nie wysechl,kazdy uzylam do konca az tuszu nie bylo
Mi właśnie YSl zaczął wysychać pomimo stosowania zalecanego przez producenta mycia szczoteczki, rzęsy na początku ładnie unosił ale po dwóch godzinach opadały. Ja zostaję teraz przy Diorshow Iconic, jak dla mnie jest rewelacyjny
Stary 2009-12-27, 23:23   #969
Madelie
Zadomowienie

Diorshow Iconic już miałam i teraz chciałabym wypróbować coś innego. Ale ponieważ nic nie przychodzi mi do głowy, pewnie i tak ponownie kupię ten tusz. Tak już mam, że za każdym razem, gdy idę do perfumerii, wracam z jakimś produktem Diora .
Stary 2009-12-28, 10:30   #970
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Mi właśnie YSl zaczął wysychać pomimo stosowania zalecanego przez producenta mycia szczoteczki, rzęsy na początku ładnie unosił ale po dwóch godzinach opadały. Ja zostaję teraz przy Diorshow Iconic, jak dla mnie jest rewelacyjny
mogłybysie podac jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro? troche sie boje podróbek, a jednak cena w perfumerii mnie powala
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 10:32   #971
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mogłybysie podac jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro? troche sie boje podróbek, a jednak cena w perfumerii mnie powala
Niestety nie znam żadnych sprawdzonych sprzedawców, z reguły swoje tusze do rzęs kupowałam w bootsie lub debenhamsie. I miałam pewność że nie są podróbkami ale myślę że może inne dziewczyny Ci pomogą pozdrawiam
Stary 2009-12-28, 10:44   #972
lilypad
BAN stały

Cytat:
eeeeee, no nie wiem, mi sie podoba
u mnie on spokojnie wystarczy na minimum 3 miesiace, chociaz kiedys skonczyl mi sie po ok 5. Takze roznie bywa- ja mam juz chyba 5 opakowanie i zadne nie wyschlo jak sie myje szczoteczke raz w tygodniu to powinno byc ok
YSL to mój faworyt, miałąm juz kilka opakowań i żadne mi nie wyschło A kupowałam różnie, bo i w PL, i w UK więc reguły tutaj nie ma. A co lepsze, rzadko kiedy myję szczoteczke, bo mi sie po prostu nie chce A Tusz i tak jest świezy przez bardzo długi czas. No i ten efekt Sztuczne rzęsy, jak nic

Teraz, od 3 tygodni, testuję tego nowego L'Oreala z bazą. I baza jest rewelacyjna. Sam tusz też nie jest zły, cudnie wydłuża i mam rzęsy do nieba. Z pogrubieniem jest średnio, ale daje radę. Wykończę go z przyjemnością, popsioczę, że bazy nie produkują oddzielnie i wrócę potulnie do EFC
lilypad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:05   #973
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
ja nie kupuje na all jedyna rzecz, ktorej nie kupilam na all i nie kupie
Cytat:
ja Diorshowy roznie testowalam, ale nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
YSL to mój faworyt, miałąm juz kilka opakowań i żadne mi nie wyschło A kupowałam różnie, bo i w PL, i w UK więc reguły tutaj nie ma. A co lepsze, rzadko kiedy myję szczoteczke, bo mi sie po prostu nie chce A Tusz i tak jest świezy przez bardzo długi czas. No i ten efekt Sztuczne rzęsy, jak nic

Teraz, od 3 tygodni, testuję tego nowego L'Oreala z bazą. I baza jest rewelacyjna. Sam tusz też nie jest zły, cudnie wydłuża i mam rzęsy do nieba. Z pogrubieniem jest średnio, ale daje radę. Wykończę go z przyjemnością, popsioczę, że bazy nie produkują oddzielnie i wrócę potulnie do EFC
ja testuje tusze HR teraz, mam 3, ale obowiazkowo w kosmetyczce YSl jest bo wiesz, jak okaze sie, ze jest jakies wyjscie i trzeba sie pokazac to tylko ten tusz
Stary 2009-12-28, 12:10   #974
BlackSheWolf
Rozeznanie

hej
Dziewczyny mam sprawę otóż stosuje MaxFactor mastepiecie i chciałabym go zmienić. Nie powiem, tusz jest bardzo dobry ale moje cienkie i długie rzęsy i tak nie mają jakiegoś super wyglądu. Szukam innego tuszu. Cena do 50 zl. Jaki możecie mi polecić ?

BlackSheWolf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 12:24   #975
Ivi 1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BlackSheWolf Pokaż wiadomość
hej
Dziewczyny mam sprawę otóż stosuje MaxFactor mastepiecie i chciałabym go zmienić. Nie powiem, tusz jest bardzo dobry ale moje cienkie i długie rzęsy i tak nie mają jakiegoś super wyglądu. Szukam innego tuszu. Cena do 50 zl. Jaki możecie mi polecić ?
sprobuj 2000calorie, jesli zalezy Ci na pogrubieniu. Albo volume clubbing

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:00   #976
lilypad
BAN stały

Cytat:
ja testuje tusze HR teraz, mam 3, ale obowiazkowo w kosmetyczce YSl jest bo wiesz, jak okaze sie, ze jest jakies wyjscie i trzeba sie pokazac to tylko ten tusz
Tusze HR tez bardzo lubię, zwłaszcza LQ - jeszcze mnie nie zawiódł A EFC też mam zawsze w kosmetyczce Teraz mi TŻ przywiózł dwa egzemplarze, na jakiś czas mam zapas

Cytat:
hej
Spróbuj tego L'Oreala niebieskiego, z bazą. Jest lepszy niż Masterpiece (który dla mnie jest zwyczajnym, codziennym tuszem). Baza cudownie wydłuża i pogrubia rzesy.

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2009-12-28 o 13:02
Stary 2009-12-28, 13:26   #977
BlackSheWolf
Rozeznanie

a wiesz jak dokładnie sięnazywa ?

Stary 2009-12-28, 13:31   #978
lilypad
BAN stały

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zrost-rzes.htm
Stary 2009-12-28, 13:53   #979
ktsw
Zakorzenienie

no to ja wypowiem sie jeszcze na temat mojego ostatniego nabytku: Avon (!) supershock
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-363708.htm
po paru latach kupowanie górnopółkowych tuszy skusiłam sie na avon za 25 zeta i powiem wam ze jestem zadowolona szczota jest swietna, moge nakładac kilka warstw i nic nie mam sklejonego, kolorek niezły, tylko zapach jakis taki niebardzo. Naprawde wartko spróbowac za taka cene
Stary 2009-12-28, 15:35   #980
jofka
Zadomowienie

Ale jestem złamój nowy HR jest jakiś dziwny,bo jego konsystencja nie jest płynna.Zasysa szczotę i jest jakby sucha i jak już coś na niej jest to to są gluty!!!!!!!!

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:33   #981
BlackSheWolf
Rozeznanie

Cytat:
no to ja wypowiem sie jeszcze na temat mojego ostatniego nabytku: Avon (!) supershock
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-363708.htm
po paru latach kupowanie górnopółkowych tuszy skusiłam sie na avon za 25 zeta i powiem wam ze jestem zadowolona szczota jest swietna, moge nakładac kilka warstw i nic nie mam sklejonego, kolorek niezły, tylko zapach jakis taki niebardzo. Naprawde wartko spróbowac za taka cene
a jak z przedłużeniem i gęstością rzęs ?

Stary 2009-12-29, 09:06   #982
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
a jak z przedłużeniem i gęstością rzęs ?
ja mam krótkie i cienkie rzęsy wiec potrzebuje jednego i drugiego, hehe - tusz daje rade. Trzeba sie troche napracować, ale warto - kilka warstw i super efekt gotowy. Nigdy nie byłam zwolenniczką nakładania tylu warst, bo zawsze wtedy miałam posklejane rzesy, jednak tutaj szczota jest taka, ze wszystko pieknie rozczesuje. Zresztą na kwc dziewczyny piszą wiecej
Jedyne co moze byc na minus to trwałość-wydaje mi sie ze zaczyna troche wysychać (uzywam ok miesiąca)
Stary 2009-12-29, 11:44   #983
Madelie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Hmm, skusiłabym się na niego, ale dopiero teraz przyszło mi do głowy, że nie wiem, czy w którejkolwiek Sephorze w moim mieście mają kosmetyki YSL. Za to zszokowała mnie cena Diorshow Iconic, wynosząca 135 zł . Wydawało mi się, że przed Świętami kosztował 120…

Edytowane przez Madelie
Czas edycji: 2009-12-29 o 11:50
Madelie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:29   #984
lilypad
BAN stały

Cytat:
Hmm, skusiłabym się na niego, ale dopiero teraz przyszło mi do głowy, że nie wiem, czy w którejkolwiek Sephorze w moim mieście mają kosmetyki YSL. Za to zszokowała mnie cena Diorshow Iconic, wynosząca 135 zł . Wydawało mi się, że przed Świętami kosztował 120…
Z tymi cenami to może byc wzrost, w końcu teraz jest -30% na kolorówkę Nie mogą być stratni

YSL jest w Douglasie na pewno, w GC i w tych większych Sephorach, o ile nie we wszystkich
Stary 2009-12-29, 18:41   #985
MADZIUNIA85
Raczkowanie

Ja sobie sprawiłam ostatnio Hypnose Lancome i jestem zadowolona jak narazie Ma fajną szczoteczkę i efekt też można nim uzyskać bardzo ciekawy
Chciałabym jednak kupić też jakiś tańszy tusz żeby mieć jako zamiennik...Macie jakieś sprawdzone tusze??Zastanawiam się nad szczoteczką...tradycyjna czy gumowa?jeśli chodzi o cenę to z tańszych wypróbuje taki do 50 zł jak i do 20 zł
Czekam dziewczyny na Waszą pomoc...
P.S.Szukam też dobrego rozświetlacza do twarzy takiego dającego fajny "zmrożony" czy "lustrzany" efekt a nie zawierającego brokatowe drobinki(mam mieszaną cerę)
MADZIUNIA85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 00:25   #986
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Skusilam sie na zakup Max Factora False Lash Effect chodzilam jakis czas kolo niego i stwierdzilam,ze zaryzykuje.Akurat bylam w Rossmannie i kupilam w zestawie z mini podkladem i mini lakierem
Za jakis czas zdam relacje,dojrzalam tez,ze ta seria tuszu ma super braz-prawdziwny braz nie taka mieszanka typu brown/black.

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-12-30 o 17:56
Hexxana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:15   #987
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MADZIUNIA85 Pokaż wiadomość
Ja sobie sprawiłam ostatnio Hypnose Lancome i jestem zadowolona jak narazie Ma fajną szczoteczkę i efekt też można nim uzyskać bardzo ciekawy
Chciałabym jednak kupić też jakiś tańszy tusz żeby mieć jako zamiennik...Macie jakieś sprawdzone tusze??Zastanawiam się nad szczoteczką...tradycyjna czy gumowa?jeśli chodzi o cenę to z tańszych wypróbuje taki do 50 zł jak i do 20 zł
Czekam dziewczyny na Waszą pomoc...
P.S.Szukam też dobrego rozświetlacza do twarzy takiego dającego fajny "zmrożony" czy "lustrzany" efekt a nie zawierającego brokatowe drobinki(mam mieszaną cerę)
idz na watek o rozswietlaczach i przeszukaj powinnas cos znalezc
Stary 2009-12-30, 19:28   #988
BlackSheWolf
Rozeznanie

a ja używam Max Factora Masterpiece Max
a dziś kupiłam Maybelline Lash stiletto i Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush
Jutro przetestuje

Stary 2009-12-31, 13:22   #989
BlackSheWolf
Rozeznanie

no więc wypróbowałam i powiem tak :
2000 kalorii ma dziwną szczoteczkę. Tzn trzeba się nią napracować ;/ bo skleja makabrycznie. Ale jeśli wszystko się uda to efekt jest super np. prawe oko mam slicznie pomalowane, gorzej z lewym ;p

a co do Lash Stiletto nie wyrobiłam opinii... tzn niby nie skleja, ładnie rozczesuje i wydłuża. Ale rzesy są bardzo cienkie ;/ wręcz znikaja...

Stary 2009-12-31, 13:28   #990
lilypad
BAN stały

Cytat:
a co do Lash Stiletto nie wyrobiłam opinii... tzn niby nie skleja, ładnie rozczesuje i wydłuża. Ale rzesy są bardzo cienkie ;/ wręcz znikaja...
Bo to tusz wydłużający. Ja go stosowałam w duecie z typowym pogrubiaczem i byłam zadowolona
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości