tusz dający efekt teatralnych rzęs - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-09, 22:47   #91
faa
Zakorzenienie

GG do faa
Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
faa - śliczne rzęsy, chyba też go muszę wypróbować
dziękuję
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Boskie rzęsiska!
dziękuję
Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość

efekt wydluzenia rzes bardzo fajny, pogrubienie tez calkiem calkiem, tylko przydaloby sie je podkrecic, troszke stercza takie proste . Wyglada to malo naturalnie, oko sie nie "otwiera", moze sprobuj z zalotka
ok dziękuję za radę, a zalotki to używa się przed pomalowaniem ?
Cytat:
Napisane przez matipaula Pokaż wiadomość
Faa ile masz warstw tuszu?? ladne;D
dziękuję
2 warstwy

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:07   #92
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

faa bardzo ładny efekt ja używam MM po uprzednim pomalowaniu tuszem podkręcającym i jest bardzo ok on sam moje rzęsy bardzo skleja, wyglądają jakby były porozdwajane coś w tym stylu...
Stary 2009-01-10, 09:36   #93
lashqueen
Raczkowanie

[quote=zuza678;10420502]Tez kiedys mialam MF 2000, niby efekt fajny, ale to nie jest dobry tusz - nie dba o rzesy, mi strasznie po nim wypadaly i pogorszyl sie ich stan. Kiedy odstawilam, zauwazylam czego to wina. Poza tym inne wizazanki tez na to narzekaly, takze te ktore znaja sie na biochemii - skladzie kosmetykow. Wiec nie porownuj do tego czegos YSL , nauczysz sie nim malowac i pokochasz. Dla mnie wazny jest tak samo efekt jak i to by tusz dbal o moje oczy

Ja uzywam 2000 calorie od dawna i nie ma on zadnego wplywu na moje rzesy, podobnie jak tanie tusze Maybelline. Rzadko zauwazam "wypadnieta" rzese, choc pewnie wypadaja mi w normalnej ilosci.

Znalazlam sklady inci tuszu Maybelline Volum' Express turbo boost:

INCI: Aqua/Water, Ethylenediamine/Stearyl Dimer Dilinoleate Copolymer, Cera Alba/Beeswax, Glyceril Stearate, Carnauba/Carnauba Wax, Cyclopentasyloxane, VP/Eicosene Copolymer, Stearic Acid, Paraffin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Butylene Glycol, Cera Microcristalline Wax, Acrylates Copolymer, PVP, Silica, Phenoxyethanol, Panthenol, Methylparaben, Dimethiconol, Bisabolol, Simethicone, Polyquaternium-10, Ceratonia Siliqua/Ceratonia Siliqua Gum, Xanthan Gum, Butylparaben, Farnesol, May contain CI77492, CI77499, CI 77491/Iron Oxides, CI77007/Ultramarines, CI77891/Titanium Dioxide, Mica, CI77289/Chromium Hydroxide green, CI75470/Ceramine, CI77265/Chromium Oxide Greens, CI 77742/Manganese violet, CI77510/Ferric Ferrocyanide.

oraz MF 2000 calorie

Water, Glyceryl Stearate , Ammonium Acrylates Copolymer , DisteardimoniumHectorite, Propylene Glycol , Stearic Acid , Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax , Triethanolamine , Acrylates Copolymer , Synthetic Wax , Lecithin , Propylene Carbonate , Oleic Acid , Alcohol Denat. , Ethylparaben , Polyvinyl Alcohol, Simethicone , Trisodium EDTA , Panthenol, Iron Oxides, Propylparaben, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, May Contain: Ultramarines, Titanium Dioxide

Na czerwono oznaczone sa substancje najbardziej szkodliwe (dla nas i dla srodowiska) a na zielone te niby dobre(?) wg tego slownika

http://www.biodizionario.it/

a tu YSL z KWC
Skład: aqua (water), paraffin, stearic acid, cera carnauba, cera alba (beeswax), treithanolamine, cholesterol, lanosteol, nylon-12, stearyl stearate, phenoxyethanol, hydroxyethylcellulose, euphorbia cerifera (candelilla) wax, algae extract, aloe barbadensis leaf juice, dimethicone, parfum (fragrance), tocopheryl acetate, methylparaben, behenic acid, panthenol, pvp/eicosene copolymer, sorbitan stearate, butylparaben, peg-40 stearate, ethylparaben, adipic acid, diethylene glycol, glycerin, propylparaben, silica [+/- may contain: ci 77491 ci 77492 ci 77499 (iron oides), ci 77007 (ultramarines), ci 77289 (chromium hydroxide green), ci 19140 (yellow 5 lake) ci 77510 (ferric ferrocyanide), ci 42090 (blue 1 lake), ci 75470 (carmine) ci 77019 (mica), ci 77163 (bismuth oxychloride), ci 77288 (chromium oxide greens), ci 77742 (manganese violet), ci 77891 (titanium dioxide)

Edytowane przez lashqueen
Czas edycji: 2009-01-10 o 12:30
lashqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:20   #94
Sylwia 2186
Raczkowanie

a co myslicie o tuszu Astor volume artist absolute cashmere?? moze ktos juz ja zakupil?? czekam na opinie! dziekowac!!!!
Sylwia 2186 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 12:20   #95
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Nie martw sie, ja tez czasem nie jestem zadowolona z tego tuszu na poczatku poniewaz jest za mokry. Wlasnie 1,5 tyg. temu otworzylam nowe opakowanie no i troche sie zdziwilam bo mi brzydko rozdziela rzesy a nie je pogrubia.

Moja rada: przez te 2 tyg. codziennie jak maluje rzesy troche sciagam nadmiar ze szczoteczki ale bez przesady, tylko troche i maluje sie extra. Tak czasem jest.

Co do MF 2000Calorie, to nawet tuszu YSL nie porownuj, zobaczysz jaki fajny efekt daje po kilku dniach i nie bedziesz chciala go zamienic na zaden inny.

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Tez kiedys mialam MF 2000, niby efekt fajny, ale to nie jest dobry tusz - nie dba o rzesy, mi strasznie po nim wypadaly i pogorszyl sie ich stan. Kiedy odstawilam, zauwazylam czego to wina. Poza tym inne wizazanki tez na to narzekaly, takze te ktore znaja sie na biochemii - skladzie kosmetykow. Wiec nie porownuj do tego czegos YSL , nauczysz sie nim malowac i pokochasz. Dla mnie wazny jest tak samo efekt jak i to by tusz dbal o moje oczy
Na szczęście miałyście rację. Dziś w końcu udało mi się po prawie tygodniu prób ładnie pomalować rzęsy. Są naprawdę ślicznie podkreślone, ale nie wyglądają ciężko. Jeśli nadal będzie mi szło tak dobrze, to chyba szybko się nie rozstanę z tym tuszem.
Co do 200 calorie MF to mi on nic złego z rzęsami nie zrobił, a używałam go naprawdę długo.
kaja_1985r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 12:22   #96
sylweczenka
Wtajemniczenie

dziewczyny nie wysechł wam tusz, mi sie jakos zglutowal, pomimo czyszczenia? i juz nie pachnie czy jakos da ie odnowic tusz
sylweczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:46   #97
guniaaa
Wtajemniczenie

Witamm koleżanki! Ja także mam parę pytań co do tuszu i rzęs. Co sądzicie o l'oreal telescopic i volume shocking czy jakoś tak? Który lepszy? Tylko na takie maxymalnie tusze mnie stać. Jedna koleżanka napisała o jakiejś odżywce do rzęs,po której jej nieco urosły. Jaka to była odżywka??? I ostatnia sprawa,ale ważna-jak to robicie,że przez tam xx godzin rzęsy podkręcone zalotką utrzymują się nadal podkręcone??? Ja po 30min mam już znowu proste rzęy pomimo użycia zalotki!!!
guniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:10   #98
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja po uzyciu zalotki mam podkręcone caly czas - az nie zmyje makiujazu
Moze to kwestia gestosci rzes lub gestosci tuszu. Bo jesli np. tusz jest za rzadki to rzesy mogą opadac i prostowac sie bo beda zbyt mokre.\
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:05   #99
guniaaa
Wtajemniczenie

a jakich zalotek uzywacie?Może macie jakieś specjalne techniki??? Może w tym problem? Nie mam rzadkich rzes,a tuszu na razie uzywam z avon-ten z korektorem. Myslę,że jak każdy inny tusz. Jest nawet fajny,ale jeszcze nie wydluża tak,jakbym chciala...
Stary 2009-02-25, 20:11   #100
sylweczenka
Wtajemniczenie

a moje pytanie?
sylweczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:24   #101
karmeloo
Raczkowanie

ja używam YSL który nie ma sobie równych, równiez pod względem ceny, niestety...
Stary 2009-02-25, 21:27   #102
lidekru
Raczkowanie

Hej wszystkim!!Pozwolcie ze dolacze sie do dyskusji.
Uwielbiam rzesiska az do nieba i dlatego zawsze sobie nawale tuszu co niemiara.Aczkolwiek najlepszy jest dla mnie YSl o ktorym tutaj po czesci dyskusja sie toczy.Nie polecam Diorshow-zero show a placi sie za Dior.Kupilam ostatnio YSl na allegro za 65zl chyba jakos tak ale teraz nie moglam dostac wiec kupilam Masterpiece Max-ktory wczesniej mialam oraz 2000 calorie dla wyprobowania.Masterpiece oczywiscie na tak a te kalorie to nie za bardzo.szczoteczka slabo nabiera tusz i mam wrazenie ze nie ma czym malowac.Osobiscie zawsze uzywam wiecej niz jednej mascary i wg mnie sa dzieki temu lepsze efekty.Ponadto najpierw biala baza pod tusz.Dolaczam zdjecia pierwsze to Maybelline Turbo Boost plus Masterpiece Max a na kolejnych dwoch Ysl.Milych poszukiwan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm 2007 035.jpg (27,8 KB, 421 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1800.jpg (61,4 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_3118.jpg (48,6 KB, 357 załadowań)
lidekru jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:43   #103
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lidekru Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!!Pozwolcie ze dolacze sie do dyskusji.
Uwielbiam rzesiska az do nieba i dlatego zawsze sobie nawale tuszu co niemiara.Aczkolwiek najlepszy jest dla mnie YSl o ktorym tutaj po czesci dyskusja sie toczy.Nie polecam Diorshow-zero show a placi sie za Dior.Kupilam ostatnio YSl na allegro za 65zl chyba jakos tak ale teraz nie moglam dostac wiec kupilam Masterpiece Max-ktory wczesniej mialam oraz 2000 calorie dla wyprobowania.Masterpiece oczywiscie na tak a te kalorie to nie za bardzo.szczoteczka slabo nabiera tusz i mam wrazenie ze nie ma czym malowac.Osobiscie zawsze uzywam wiecej niz jednej mascary i wg mnie sa dzieki temu lepsze efekty.Ponadto najpierw biala baza pod tusz.Dolaczam zdjecia pierwsze to Maybelline Turbo Boost plus Masterpiece Max a na kolejnych dwoch Ysl.Milych poszukiwan
śliczne rzęsy ja też takie uwielbiam ale niestety na tusz YSL na razie mnie nie stać, chyba że skuszę się na allegro ja również lubie masterpiece maxa ale niestety na moich rzęsach tworzy coś takiego że one wyglądają jak porozdwajane tylko końcówki są rozdzielone co strasznie mnie denerwuje

jak wyglądają Twoje naturalne rzęsy?? pewnie masz długie i gęste...

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2009-02-25 o 21:44 Powód: dopisek
nynka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:14   #104
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Widzę, że jeszcze tutaj nie wypowiadałam się

Może napiszę stricte o niektórych tuszach które używałam i które mają dawać teatralny efekt (czyli przede wszystkim pogrubiać)...

Masterpiece MAX bardzo lubiłam, po kilku warstwach rzęsy były naprawdę mocno podkreślone, ale trwałość go u mnie skreśliła bo kruszył się po pewnym czasie używania.Na początku było super.
YSL Effect Faux Cils
to dla mnie badziewie które jest strasznie rozreklamowane, nic nie daje, tylko ładnie pachnie i zaczyna wysychać po 2 tygodniach.
Ch.Dior Diorshow
pięknie rozczesywał rzęsy, dawał efekt delikatnych firanek ale nie spektakularnych, raczej naturalne, ładne rzęsy. Trwałość strasznie słaba, kruszył się po 3-4h.
Lancome Hypnose
moja dawna miłość dość ładnie pogrubiał ale jednak sklejał rzęsy, trwałość niesamowita.
Chanel Inimitable
był fajny na początku, potem zaczął się kruszyć. Po kilku warstwach pogrubiał dość ładnie, rzęsy można było dobrze wyczesać i nie sklejały się po nim.
Benefit BadGal Lash Mascara to kompletne nieporozumienie. Zero efektu, kruszył się strasznie, trwałość żadna. Naprawdę szkoda pieniędzy bo ten tusz mało co robił, raczej tylko straszył po 2h.
Masterpiece, zwykła wersja, podobny do MAX ale wolałam tamten bo lepiej się go nakładało warstwami. Ten zresztą ma dużo mniejszą pojemność, ale za to zużywa się do samego końca.
L'oreal Volumissime kompletnie mi nie odpowiadał. Zła szczoteczka nabierała dużo tuszu, sklejała i w efekcie powstawały pajęcze nóżki. Kolor czarny natomiast jest naprawdę mocny i nasycony.
Bourjois Volume Glamour to tusz dość porządny. Nie daje się tak łatwo nakładać warstwami, ma 'suchą' konsystencję. Trwałość jest dobra, nie osypuje się szybko ale nie jest też idealny. Jednak na siłowni wytrzymał. Lubię jego szczoteczkę.
Estee Lauder Projectionist mimo szumnej reklamy nie jest takim cudem. Podkreśla rzęsy mocnym kolorem, ale też ciężko nakłada się ją warstwami bo szczoteczka łatwo skleja rzęsy (wychodzi na niej dużo tuszu). Trochę pogrubia.

Mój ideał?
Lancome Fatale

Spełnia każde moje wymaganie: mega trwałość, teatralny efekt, możliwość nakładania warstwami, pogrubia i nie skleja, nie odbija się na powiekach, nie osypuje. Można nim zrobić delikatny makijaż rzęs jak i naprawdę mocny.

No to tyle ode mnie

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-02-25 o 22:16 Powód: literka
SiSleyS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:41   #105
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Eh Sisleys Ty zawsze wypracowania piszesz

Ja także mogę napisać kilka słów o kilku tuszach, bo zawsze zachwalam Masterpiece'a MAX'a a przeciez uzywalam wielu innych

A więc:
Lancome Fatale - świetny tusz. Nie osypuje sie, baaardzo trwały, mocno nasycony kolor, mozna nakladac warstwami ale mozna takze uzyskac delikatny efekt. Można wyczarowac nim pi.ękne firanki.
Max Factor Masterpiece MAX - mój ideał! Ma wspanialy kolor pięknej głębokiej czerni. Posiada szczoteczkę, którą mozna "wyczesać" rzęsy aby kazda byla idealnie rozdzielona i pogrubiona. Efekt firanej murowany! Nie obsypuje sie, nie kruszy, jest bardzo trwały.
Maybelline Turbo Boost - kompletna porażka. Tusz totalnie skleja rzęsy. Ma sie wrazenie jakby sie mialo kisiel albo żel na rzęsach. Jego dziwna konsystensja sprawia ze na poczatku przez kilkanascioe seklund rzesy sa dlugie, ale po chwili same sie KURCZĄ!
Avon Giordani Gold - dobry tusz. Daje raczej efekt naturalnych rzęs. BARDZO trwały,m w ogole sie nie sypie. Mozna go nakladac warstwami jednak efektu firanek sie nim nie osiągnie.
Lancomy Virtuose - super tusz, baaardzo trwały, piękna nasycona czerń. Nie kruszy sie. Jednak dosyc ciezko go zmyc z oczu
Max Factor 2000 Calorie - porażka. Moje oczy niesamowice uczulił. Gdy tylko sie Nim pomalowałam momentalnie zaczynały mnie piec i łzawić mi oczy. Tusz nie zbyt wyczesuje rzesy. Raqczej opadaja w dol, prostuja sie... Bardzo sie osypuje i przy pierwszej lepszej okazji robie pandę pod oczami.
Rimmel Volume Flash - fajny tusz, Tani i porządny. Dosyc mocna czerń. Nakladany watrstwami potrafil stworzyc lekkie foiranki. Rzęsy były po nim miękkie. Nie kruszyl sie.

Jednak moją największą miłością jest wciąż Masterpiece MAX Narazie nikt mnie od Niego nie odwiódł
Stary 2009-02-26, 09:52   #106
abar18
Zakorzenienie

SiSleyS i Immolation-fajnie,że wpadłyście na pomysł opisania kilka tuszów na raz, można je wtedy jakoś porównac, i wybrać coś dla siebie

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-02-26 o 11:38
abar18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:20   #107
paulineczka182
Zadomowienie

Thumbs up Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Witam ostatnio kupiłam nowy tusz MaXfactora false lash effect i jestem nim zachwyona jeszcze nigdy nie miałam tak długich , grubych rzęs jak po tym tuszu Efekt sztucznych rzęs gwarantowany
paulineczka182 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:42   #108
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

abar18 nie ma sprawy
Stary 2009-02-26, 11:14   #109
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Max Factor Masterpiece MAX - mój ideał! Ma wspanialy kolor pięknej głębokiej czerni. Posiada szczoteczkę, którą mozna "wyczesać" rzęsy aby kazda byla idealnie rozdzielona i pogrubiona. Efekt firanej murowany! Nie obsypuje sie, nie kruszy, jest bardzo trwały.
u mnie masterpiece max tak się sypie że ostatnio nawet TŻ zapytał co to takie czarne kropki pod oczami (byliśmy wtedy w sklepie...)
Stary 2009-02-26, 11:18   #110
guniaaa
Wtajemniczenie

Paulineczka182,właśnie zastanawiałam się nad tym tuszem,co Ty kupiłaś i potwierdziłaś mnie w tym. Ale jeszcze mogłybyście mi powiedzieć o zalotce,albo jakiejś innej mozliwości podkręcenia rzęs??
Stary 2009-02-26, 12:52   #111
MADZIUNIA85
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Paulineczka182,właśnie zastanawiałam się nad tym tuszem,co Ty kupiłaś i potwierdziłaś mnie w tym. Ale jeszcze mogłybyście mi powiedzieć o zalotce,albo jakiejś innej mozliwości podkręcenia rzęs??
guniaaa ja używam zwyczajnej metalowej zalotki z drogerii(mam akurat firmy Donegal ale myślę że to nie ma większego znaczenia).Efekt jest super ,bo wtedy moje rzęsy wydają się dłuższe
Pamietaj tylko by podkręcać rzęsy przed pomalowaniem ,bo inaczej się połamią i posklejają.Później wytuszuj mocno rzęsy i efekt gwarantowany!I jeszcze jedna mała rada - co kilka miesięcy przełóż tą gumeczke na drugą stronę bo od coodziennego użytku robi się taki "rowek" w którym zostają rzęsy bo się wyrywają, a po przełożeniu jest oki(zresztą gumeczka ma 4 strony).
Kupiłam tez jakiś cas temu lokówke do rzęs z Sephory.Fajnie prodkręcała rzęsy już wytuszowane z kolei jednak jest minus-bardzo szybko wyczerpuje się bateria w niej i trzeba non stop dokupować nową baterię,więc zostaje przy tradycyjnej zalotce
MADZIUNIA85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:49   #112
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Jak gumeczka moze miec 4 strony? Skoro ma tylko dwie? Tez uzywam zalotki i to od paru dobrych lat...
Stary 2009-02-26, 16:11   #113
x3martu
Przyczajenie

ja używam Max Factor 2000 Calorie Dramatic Look i nie zamienie jej na zadna inna mascare. ; >
polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,0 KB, 315 załadowań)
x3martu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:28   #114
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
SiSleyS i Immolation-fajnie,że wpadłyście na pomysł opisania kilka tuszów na raz, można je wtedy jakoś porównac, i wybrać coś dla siebie
Immolation oczywiście spapugowała No niech ją tylko złapię!

Stary 2009-02-26, 19:48   #115
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez x3martu Pokaż wiadomość
ja używam Max Factor 2000 Calorie Dramatic Look i nie zamienie jej na zadna inna mascare. ; >
polecam.
wooow...śliczne rzęsy!!! Po moim tuszu wyglądają rzęsy podobnie,ale myślę,że pełen efekt osiągnełabym,gdyby moja zalotka tak ślicznie podkręciła rzęsy... Niektóre moje znajome mówią,że podgrzewają zalotkę,ale nie wypytywałam je dokładniej. Może coś z takich sposobów lub podobne macie? Może Ty Madziuniu85 masz tak podatne rzęsy,że wystarczy Ci ot tak użyć zalotki??? ehh...
Stary 2009-02-26, 19:54   #116
nati360
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Widzę, że jeszcze tutaj nie wypowiadałam się

Może napiszę stricte o niektórych tuszach które używałam i które mają dawać teatralny efekt (czyli przede wszystkim pogrubiać)...

Masterpiece MAX bardzo lubiłam, po kilku warstwach rzęsy były naprawdę mocno podkreślone, ale trwałość go u mnie skreśliła bo kruszył się po pewnym czasie używania.Na początku było super.
YSL Effect Faux Cils
to dla mnie badziewie które jest strasznie rozreklamowane, nic nie daje, tylko ładnie pachnie i zaczyna wysychać po 2 tygodniach.
Ch.Dior Diorshow
pięknie rozczesywał rzęsy, dawał efekt delikatnych firanek ale nie spektakularnych, raczej naturalne, ładne rzęsy. Trwałość strasznie słaba, kruszył się po 3-4h.
Lancome Hypnose
moja dawna miłość dość ładnie pogrubiał ale jednak sklejał rzęsy, trwałość niesamowita.
Chanel Inimitable
był fajny na początku, potem zaczął się kruszyć. Po kilku warstwach pogrubiał dość ładnie, rzęsy można było dobrze wyczesać i nie sklejały się po nim.
Benefit BadGal Lash Mascara to kompletne nieporozumienie. Zero efektu, kruszył się strasznie, trwałość żadna. Naprawdę szkoda pieniędzy bo ten tusz mało co robił, raczej tylko straszył po 2h.
Masterpiece, zwykła wersja, podobny do MAX ale wolałam tamten bo lepiej się go nakładało warstwami. Ten zresztą ma dużo mniejszą pojemność, ale za to zużywa się do samego końca.
L'oreal Volumissime kompletnie mi nie odpowiadał. Zła szczoteczka nabierała dużo tuszu, sklejała i w efekcie powstawały pajęcze nóżki. Kolor czarny natomiast jest naprawdę mocny i nasycony.
Bourjois Volume Glamour to tusz dość porządny. Nie daje się tak łatwo nakładać warstwami, ma 'suchą' konsystencję. Trwałość jest dobra, nie osypuje się szybko ale nie jest też idealny. Jednak na siłowni wytrzymał. Lubię jego szczoteczkę.
Estee Lauder Projectionist mimo szumnej reklamy nie jest takim cudem. Podkreśla rzęsy mocnym kolorem, ale też ciężko nakłada się ją warstwami bo szczoteczka łatwo skleja rzęsy (wychodzi na niej dużo tuszu). Trochę pogrubia.

Mój ideał?
Lancome Fatale

Spełnia każde moje wymaganie: mega trwałość, teatralny efekt, możliwość nakładania warstwami, pogrubia i nie skleja, nie odbija się na powiekach, nie osypuje. Można nim zrobić delikatny makijaż rzęs jak i naprawdę mocny.

No to tyle ode mnie
Dla mnie YSL Effect Faux Cils tez jest przereklamowany. Dostałam wprawdzie miniaturkę od siostry, ale szczoteczke ma normalną. Ładnie rozdziela i rzęs jest może dużo, ale wcale nie widze jakiegos spektakularnego pogrubienia
nati360 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:47   #117
MADZIUNIA85
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Jak gumeczka moze miec 4 strony? Skoro ma tylko dwie? Tez uzywam zalotki i to od paru dobrych lat...
Nie byłam mega dobra z matmy ,ale skoro gumka w zalotce jest prostopadłościanem(czyli bryłą) to ma 4 strony a nie 2
MADZIUNIA85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:27   #118
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ale uzywa sie tylko tych dwoch - dlugich, bo boki są krotkie. Gumka jest prostokatna. Gumka ma gore i dol. Zuzywa sie gora, to potem uzywa sie dolu. Czyli dwie strony - proste
Stary 2009-02-27, 10:58   #119
paulineczka182
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość

Tak gorąco polecam używałam również MaXfactora Masterpiece MaX ale MaXfactor False Lash Effect jest jego ulepszoną wersją
paulineczka182 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:12   #120
groszek75
Zakorzenienie

GG do groszek75

u mnie wlasnie taki teatralny efekt daje Max Factor 2000, dobry tez ten nowy z gumowa szczoteczka, ale za malo wydluza.
A co do YSL, to tylko kupuje ze wzgledu na jego fioletowy kolor, ale nie jest to taki super tuz, te powyzsze o wiele lepsze

Dom bez psa jest jak ogród bez kwiatów

Tyle lat z kochaniem
https://www.suwaczki.com/tickers/i81xwc8vjr2fduh9.png

córcia
http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3wgg00zeg.png
groszek75 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości