tusz dający efekt teatralnych rzęs - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-27, 17:59   #121
yes
Zakorzenienie

Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

moim zdaniem najlepszym tuszem z tych tanszych dający na prawdę mocny efekt (może nie teatralny, ale jednak widać rzęsy ;P) jest oriflame - wonder

Nie mam na kompie fotki moich rzęs, ale są jasne, krótkie, nie podkręcone i NIEWIODCZNE.

ah, i prosze wybaczyć moją nieudolność malowania rzęs na dole- stąd te rozmazania na dolnej powiece
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 238 (Medium).jpg (44,1 KB, 365 załadowań)
Stary 2009-02-27, 20:13   #122
Lola20
Rozeznanie

Dziewczyny, czy któraś jeszcze z Was używała już nowego tuszu Max Factor False Lash Effect? Zastanawiam się nad zakupem, ale opinie na jego temat na KWC były mocno podzielone. Trochę osób zarzucało mu, że jest zupełnie przeciętny, dlatego byłabym wdzięczna za Wasze opinie. Lepsze recenzje miał już dwufazowy Maybelline XXL Intense, którego zakup też rozważam.Ostatnio używałam Maybelline Collosal i byłam z niego zadowolona -przyzwoity tusz, nawet bardzo jak na średnią pułkę -cena też jest w jego przypadku bardzo dużym plusem ale jednak efekt troszkę za mało spektakularny jak dla mnie Co do Max Factor 2000 Calorie Dramatic Look, to jestem daleka od zachwytów nad nim - jest niezły, ale nie rewelacyjny i przyznam,że zaden inny tusz - nawet niskopółkowy- nie podrażniał mi oczu tak jak on W żadnym wypadku nie jestem alergiczką-nigdy nie miałam uczulenia na żaden kosmetyk - ale kiedy nałożę 2000 calorie na rzęsy, oczy momentalnie zaczynają piec i łzawić Z góry dziękuję za porady - dodam,że na razie interesują mnie tusze raczej tylko ze średniej półki, bo dość dużo wydałam w ostatnim czasie na inne kosmetyki i wolałabym tańszy tusz
Stary 2009-02-27, 21:18   #123
lidekru
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
śliczne rzęsy ja też takie uwielbiam ale niestety na tusz YSL na razie mnie nie stać, chyba że skuszę się na allegro ja również lubie masterpiece maxa ale niestety na moich rzęsach tworzy coś takiego że one wyglądają jak porozdwajane tylko końcówki są rozdzielone co strasznie mnie denerwuje

jak wyglądają Twoje naturalne rzęsy?? pewnie masz długie i gęste...

Dziekuje.Sprawdz na allegro, moze trafi sie okazja.Moje naturalne rzesy sa normalne Ani dlugie ani wyjatkowo krotkie.le zawsze nakladamilk warstw tak jak naisalam.jedna czy dwie to za malo.Efekt czarnego oka swietnie tworzy eyeliner przy linii rzes, co sprawia wraznie niezmiernej gestosci.Pozdrawiam
lidekru jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 23:51   #124
Anjouka
Rozeznanie

Define A-Lash Maybelline zielony. (ten różowo-fioletowy ani sie nie umywa do zielonego)
Używam 4 opakowanie- moj ulubiony tusz, który przetrwa każdą pogodę

Tak wygladaja moje rzęsy ok 10h po pomalowaniu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (43,6 KB, 251 załadowań)

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 13:05   #125
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Moje tak wyglądają bez tuszu - tylko że są grubsze i gęstsze.
No ale to juz kwestia rzęs

Bardzo ladne masz rzęsy
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:05   #126
guniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Moje tak wyglądają bez tuszu - tylko że są grubsze i gęstsze.
No ale to juz kwestia rzęs

Bardzo ladne masz rzęsy
Nio śliczne rzęsy,ale tuż moim zdaniem nieco mało efektywny
guniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:18   #127
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Tez tak sądzę. Mozna na pewno uzyskac o wiele lepszy efekt
Stary 2009-02-28, 19:54   #128
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Dla mnie YSL Effect Faux Cils tez jest przereklamowany. Dostałam wprawdzie miniaturkę od siostry, ale szczoteczke ma normalną. Ładnie rozdziela i rzęs jest może dużo, ale wcale nie widze jakiegos spektakularnego pogrubienia
et ile rzes tyle opinii

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Widzę, że jeszcze tutaj nie wypowiadałam się

Może napiszę stricte o niektórych tuszach które używałam i które mają dawać teatralny efekt (czyli przede wszystkim pogrubiać)...

Masterpiece MAX bardzo lubiłam, po kilku warstwach rzęsy były naprawdę mocno podkreślone, ale trwałość go u mnie skreśliła bo kruszył się po pewnym czasie używania.Na początku było super.
YSL Effect Faux Cils to dla mnie badziewie które jest strasznie rozreklamowane, nic nie daje, tylko ładnie pachnie i zaczyna wysychać po 2 tygodniach.
Ch.Dior Diorshow pięknie rozczesywał rzęsy, dawał efekt delikatnych firanek ale nie spektakularnych, raczej naturalne, ładne rzęsy. Trwałość strasznie słaba, kruszył się po 3-4h.
Lancome Hypnose moja dawna miłość dość ładnie pogrubiał ale jednak sklejał rzęsy, trwałość niesamowita.
Chanel Inimitable był fajny na początku, potem zaczął się kruszyć. Po kilku warstwach pogrubiał dość ładnie, rzęsy można było dobrze wyczesać i nie sklejały się po nim.
Benefit BadGal Lash Mascara to kompletne nieporozumienie. Zero efektu, kruszył się strasznie, trwałość żadna. Naprawdę szkoda pieniędzy bo ten tusz mało co robił, raczej tylko straszył po 2h.
Masterpiece, zwykła wersja, podobny do MAX ale wolałam tamten bo lepiej się go nakładało warstwami. Ten zresztą ma dużo mniejszą pojemność, ale za to zużywa się do samego końca.
L'oreal Volumissime kompletnie mi nie odpowiadał. Zła szczoteczka nabierała dużo tuszu, sklejała i w efekcie powstawały pajęcze nóżki. Kolor czarny natomiast jest naprawdę mocny i nasycony.
Bourjois Volume Glamour to tusz dość porządny. Nie daje się tak łatwo nakładać warstwami, ma 'suchą' konsystencję. Trwałość jest dobra, nie osypuje się szybko ale nie jest też idealny. Jednak na siłowni wytrzymał. Lubię jego szczoteczkę.
Estee Lauder Projectionist mimo szumnej reklamy nie jest takim cudem. Podkreśla rzęsy mocnym kolorem, ale też ciężko nakłada się ją warstwami bo szczoteczka łatwo skleja rzęsy (wychodzi na niej dużo tuszu). Trochę pogrubia.

Mój ideał?
Lancome Fatale

Spełnia każde moje wymaganie: mega trwałość, teatralny efekt, możliwość nakładania warstwami, pogrubia i nie skleja, nie odbija się na powiekach, nie osypuje. Można nim zrobić delikatny makijaż rzęs jak i naprawdę mocny.

No to tyle ode mnie
ale sie napocilas nad tym
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:02   #129
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja tez sie nieco napocilam
Stary 2009-02-28, 20:06   #130
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez sie nieco napocilam
a Ty to wogole lubisz duzo pisac ja sie zastanawiam dlaczego jeszcze nie powstala jakas oda do masterpice max!? bo wiesz wieczorek poetycki moglybysmy urzadzic (z popcornem)
Stary 2009-02-28, 20:57   #131
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

To moze epopeje od razu? Smiesznie by bylo
Stary 2009-03-01, 16:24   #132
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale sie napocilas nad tym
Dla Ciebie wszystko!
Stary 2009-03-01, 16:38   #133
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
To moze epopeje od razu? Smiesznie by bylo
uuu to juz zacznij pisac zeby ta epopeja miala odpowiednie rozmiary!

Cytat:
Dla Ciebie wszystko!

ahhhh
Stary 2009-03-01, 16:41   #134
Lola20
Rozeznanie

Kupiłam sobie jednak tusz Max Factor False Lash Effect W sumie jestem zadowolona - tusz jest niezły Daje przyzwoity efekt, ładny, głęboki kolor (mam wersję czarną). Duża szczoteczka jest trochę niewygodna dla osób, które podobnie jak ja nie mają wprawy z takim "wynalazkiem" Trzeba uważać, bo podczas malowania lubi odbić się na powiece. Nie jest tak drażniący dla oczu jak 2000 calorie, chociaż chyba do najdelikatniejszych nie należy Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu po pomalowaniu, jedynie jak oczy zaczęły mi na dworze łzawić od silnego wiatru, to trochę mnie szczypał Niby nic wielkiego, ale np po tuszach Maybelline czy L'Oreal czegoś takiego nie odczuwałam. Poniżej zamieszczam zdjęcie - niestety kiepskiej jakości, bo robione komórką. Oko mam już rozmazane, bo fotka była robiona po kilku ładnych godzinach od malowania i po wspomnianym wcześniej łzawieniu rzęsy są też nieco posklejane, bo jak mówiłam, nie mam jeszcze wprawy w malowaniu się taką dużą szczoteczką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg max_factor_false_lash_effect.jpg (18,5 KB, 412 załadowań)
Stary 2009-03-01, 20:41   #135
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Bardzo fajny efekt Coraz bardziej kusicie mnie na ten tusz
Stary 2009-03-02, 00:11   #136
Reijel
Wtajemniczenie

Czy możecie opisać swoje techniki używania Fatale? Kusi mnie ogromnie, ale nie chcę spędzać połowy poranka na malowaniu rzęs.
Reijel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:00   #137
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie jednak tusz Max Factor False Lash Effect W sumie jestem zadowolona - tusz jest niezły Daje przyzwoity efekt, ładny, głęboki kolor (mam wersję czarną). Duża szczoteczka jest trochę niewygodna dla osób, które podobnie jak ja nie mają wprawy z takim "wynalazkiem" Trzeba uważać, bo podczas malowania lubi odbić się na powiece. Nie jest tak drażniący dla oczu jak 2000 calorie, chociaż chyba do najdelikatniejszych nie należy Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu po pomalowaniu, jedynie jak oczy zaczęły mi na dworze łzawić od silnego wiatru, to trochę mnie szczypał Niby nic wielkiego, ale np po tuszach Maybelline czy L'Oreal czegoś takiego nie odczuwałam. Poniżej zamieszczam zdjęcie - niestety kiepskiej jakości, bo robione komórką. Oko mam już rozmazane, bo fotka była robiona po kilku ładnych godzinach od malowania i po wspomnianym wcześniej łzawieniu rzęsy są też nieco posklejane, bo jak mówiłam, nie mam jeszcze wprawy w malowaniu się taką dużą szczoteczką
fajne używasz zalotki?? bo masz bardzo ładnie podkręcone rzęsy
Cytat:
to Ty jeszcze go nie kupiłaś??
Stary 2009-03-02, 15:16   #138
Lola20
Rozeznanie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
fajne używasz zalotki?? bo masz bardzo ładnie podkręcone rzęsy

to Ty jeszcze go nie kupiłaś??
Dziękuję

Immolation - jeśli chodzi o efekt to polecam, ale nie jestem pewna czy będzie odpowiedni dla Ciebie biorąc pod uwagę, że nie jesteś wielbicielką 2000 Calorie, który podrażniał Ci oczy. Ten tusz zdecydowanie nie jest zbyt delikatny - używam go trzeci dzien i dochodzę do wniosku, że jednak trochę szczypie w oczy, a już na pewno sprawia, że stają się bardziej wrażliwe - np nigdy nie łzawiły mi tak bardzo od lekkiego dymu po otwarciu piekarnika, w którym robił się obiadek żadnej innej osoby w pomieszczeniu ten dym tak nie "gryzł" w oczy jak mnie. Wcześniej to się nie zdarzało. Podobnie kleiłam dziś jedną rzecz klejem szybkoschnącym kropelka - nawet po zamknięciu tubki, opar kleju tak szczypał mnie w oczy jak nigdy. Miałam wrażenie jakby klej wręcz dostał mi się do oczu, a przeciez trzymałam tubkę z dala od twarzy, więc tym bardziej zdziwiło mnie, że sam opar do tego stopnia podrażnił. Wiadomo, aromat tego typu klejów nigdy nie jest zbyt delikatny i przyjemny, ale przedtem aż tak silne szczypanie u mnie nie występowało, a sklejałam rózne drobiazgi nie raz. Tusz nie powoduje żadnego zaczerwienienia, opuchlizny, "oczu królika" ale momentami odczuwa się pewien dyskomfort mając go na rzęsach. Wydaje mi się, że to uwrazliwienie oczu w moim przypadku jest winą tuszu. To raczej tusz dla dziewczyn, którym służy 2000 calorie :P Dlatego radziłabym Ci, żebyś na wszelki wypadek najpierw go wypróbowała zanim kupisz, żeby nie wyrzucić ponad 5 dyszek w błoto

nynka87-nie używam zalotki Nie mam też z natury ani troszkę podkręconych rzęs To zasługa tuszu i metody, jaką malowałam rzęsy - starałam sie je unieść, tak aby "otworzyć" oko :P

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-02 o 15:25
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:24   #139
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Cytat:
Dziękuję

Immolation - jeśli chodzi o efekt to polecam, ale nie jestem pewna czy będzie odpowiedni dla Ciebie biorąc pod uwagę, że nie jesteś wielbicielką 2000 Calorie, który podrażniał Ci oczy. Ten tusz zdecydowanie nie jest zbyt delikatny - używam go trzeci dzien i dochodzę do wniosku, że jednak trochę szczypie w oczy, a już na pewno sprawia, że stają się bardziej wrażliwe - np nigdy nie łzawiły mi tak bardzo od lekkiego dymu po otwarciu piekarnika, w którym robił się obiadek żadnej innej osoby w pomieszczeniu ten dym tak nie "gryzł" w oczy jak mnie. Wcześniej to się nie zdarzało. Podobnie kleiłam dziś jedną rzecz klejem szybkoschnącym kropelka - nawet po zamknięciu tubki, opar kleju tak szczypał mnie w oczy jak nigdy. Miałam wrażenie jakby klej wręcz dostał mi się do oczu, a przeciez trzymałam tubkę z dala od twarzy, więc tym bardziej zdziwiło mnie, że sam opar podrażnił. Wiadomo, aromat tego typu klejów nigdy nie jest zbyt delikatny, ale przedtem aż tak silne szczypanie u mnie nie występowało. Tusz nie powoduje żadnego zaczerwienienia, opuchlizny, "oczu królika" ale momentami odczuwa się pewien dyskomfort mając go na rzęsach. Wydaje mi się, że to uwrazliwienie oczu w moim przypadku jest winą tuszu. To raczej tusz dla dziewczyn, którym służy 2000 calorie :P Dlatego radziłabym Ci, żebyś na wszelki wypadek najpierw go wypróbowała zanim kupisz, żeby nie wyrzucić ponad 5 dyszek w błoto

nynka87-nie używam zalotki Nie mam też z natury ani troszkę podkręconych rzęs To zasługa tuszu i metody, jaką malowałam rzęsty - starałam sie je unieść, tak aby "otworzyć" oko :P
No własnie obawiam sie tego szczypania, bo 2000 Calorie wywoływał u mnie istny potok łez

I co tu teraz zrobic?
Stary 2009-03-02, 15:45   #140
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
No własnie obawiam sie tego szczypania, bo 2000 Calorie wywoływał u mnie istny potok łez

I co tu teraz zrobic?
juz sama nie wiem W prawdzie nie próbowałam innych tuszy Max Factor oprócz 2000 Calorie i False lash effect, ale żaden z nich nie obszedł się zbyt delikatnie z moimi oczami, mimo, że nie jestem alergiczką A zdarzało mi się w przeszłości eksperymentowac z niskopółkowymi tuszami(wibo, lovely, rival de loop, miss sporty, cantare, vollare) i zwykle nie powodowały żadnych takich nieprzyjemności. Z drugiej strony czytałam opinie na temat tego tuszu MF na KWC i nie znalazłam żadnych recenzji świadczących o tym, że tusz podrażnia - wręcz przeciwnie - nawet dziewczyny ze skłonnością do alergii pisały, że nie uczula. Więc albo to mnie wyjątkowo te tusze nie służą, albo może tym razem to czysty przypadek. O ile 2000 calorie podrazniał bez dwóch zdan, o tyle w przypadku False Lash nie mam jeszcze 100% pewności - używam go krótko, a z racji tego, czym zajmuje się na codzień, dużo czasu spędzam przed komputerem - może to, że oczy są teraz takie wrażliwe to sprawka zmęczenia oczu, niewyspania itp. Ale raczej zakładam, że to wina tuszu - do tej pory codziennie używałam Maybelline Colossal i takie objawy nie występowały Dlatego naprawdę polecałabym Ci przetestowac ten tusz zanim zaopatrzysz się we własne opakowanie - może ma go ktoś z Twojej rodziny albo koleżanek? Lepiej się upewnić, bo szkoda kaski i oczu

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-02 o 15:47
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:12   #141
Jagodka18
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: tusz dający efekt teatralnych rzęs

Witam bardzo serdecznie,

z duzym zainteresowaniem przeczytalam Wasze opinie o roznych tuschach do rzes.

Ja jestem w zasadie zwolenniczka kosmetykow exkluzywnych, ale.... raz zrobilam wyjatek i go nie zaluje.

Essence multi action mascara.
- Przedluza, rodziela i pogrubia --- i to wszystko za 2,75 € - czyli okolo 12 razy mniej jak moje dotychczasowe kosmetyki.

Nic dodac, nic ujac.

Mam tylko nadzieje, ze firma Essence jest takze w Polsce dostepna.

Polecam.
Jagodka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:25   #142
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:

nynka87-nie używam zalotki Nie mam też z natury ani troszkę podkręconych rzęs To zasługa tuszu i metody, jaką malowałam rzęsy - starałam sie je unieść, tak aby "otworzyć" oko :P
ja też tak robię ale niestety mam opadające powieki, szczególnie w jednym oku i efekt po jakimś czasie nie jest już taki zaskakujący...
Stary 2009-03-02, 16:48   #143
zizou
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

tuszowego idealu ciagle szukam i znalezc nie moge

zmalpuje SiS i tesz napisze wypracowanko

MF 2000 calorie - jeden z moich pierwszych tuszy, pieknie pogrubial moje rzesy ale lubial je tez sklejac... byl bardzo rzadki a tego w tuszach do rzes nie lubie

MF Masterpiece, Masterpiece MAX, False Lash Effect - ze wszystkich jestem zadowolona. kazda nowa wersja kalsyka rozni sie tylko wielkoscia szczoteczki, wlasciwosci tuszu pozostaja takie same. tusz przyzwoicie pogrubia, efektu WOW nie daje [zadna wersja, niestety]. kosmetyk dobry do dziennego, naturalnego makijazu.

Dior DiorShow - bylam z niego zadowolona, kosmetyk wszechstronny - wydluzal i pogrubial, niestety jego trwalosc nie byla powalajaca. na pcozatku trzymal sie dzielnie ale im dluzej go zuywalam tym krocej siedzial na rzesach.

Dior Iconic - szybko gestniejace cudo. efekt na poczatku niesamowity, rzesy jak firanki - grube, geste, czarne. ale bardzo szybko zgestnial i nie dawal juz takiego niesamowitego efektu.

HR Lash Queen - tusz, ktory jest najblizej idealu. piekne rozdzielenie i pogrubienie, jedynym mankamentem jest twarda [jak to u Heleny] szczotka.

Lancome Hypnose - porazka na calej linii. tusz tworzyl z rzes jedna wielka kluche, staralam sie dzielnie uzywac ale kazdego ranka zalewalam sie lzami ze zlosci

Maybelline Colossal - zolta porazka podrazniajaca oczy. tusz owszem, ladnie rozdzielal i... tylko tyle. nie bylo spektakualrnego, dziewieciokrotnego pogrubienia [o ja naiwna ]

L'Oreal Collagene Volume - ten tusz to jak dla mnie tanszy odpowiednik Hypnose - taka sama konsystencja tuszu, taka sama szczotka, taka sama klucha zamiast rzes po uzyciu [z L'Oreala mialam tez tusze dwustronne - w tych chwale sobie bazy, bo tusze kiepsciutkie].

Lancome L'Extreme - tusz moze nie pogrubiajacy bo wydluzajacy, ale wersja wodoodporna dawala bajeczny efekt. rzesy byly dlugie, grube.

Lancome Virtuose - efekt duzych rzes nie wiem, jak to opisac, ale po jego uzyciu rzesy byly wlasnie takie wielkie... zuzylam z przyjemnoscia dwa opakowania, drugie bylo juz ciut gorsze niz pierwsze

Benefit Badgal - porownywalny z klasycznym DiorShowem. lubil sie kruszyc. lubilam go, dawal efekt, jakiego oczekiwalam.

Too Faced Lash Injection - wszystko bylo w nim fajne [szczotka, konsystencja, efekt zdecydowanie nie naturalny ] tylko wykanczalo mnie zmywanie - tusz schodzil z rzes malymi kawalkami.

Givenchy Phenomen'eyes - fajny tusz modelujacy. nalozony na inny tusz pieknie zaznaczal na przyklad rzesy w kacikach

Chanel Inimitable - drozsza wersja Masterpiece. nie warto

teraz uzywam dueatu - Oscillation Lancome i False Lash Effect MF i te dwa tusze razem daja efekt wrecz niesamowity, sam wibratorek jest keipski, dla mnie to typowa baza. ale z FLE na wierzchu mam rzesy jak amrzenie, dlugie, grube, rozdzielone...
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:18   #144
karoolaaa
Zakorzenienie

a uzywala moze ktoras z Was masterpieca maxa i false lash effect i ma moze jakies zdjecia dla porownania ?
karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:51   #145
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a uzywala moze ktoras z Was masterpieca maxa i false lash effect i ma moze jakies zdjecia dla porownania ?
Ja używałam i jednego i drugiego, zdjęć niestety nie posiadam, ale mogę powiedzieć tyle że false lashes wypada baaaardzo niepozornie przy masterpiece max
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:57   #146
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ja używałam i jednego i drugiego, zdjęć niestety nie posiadam, ale mogę powiedzieć tyle że false lashes wypada baaaardzo niepozornie przy masterpiece max
Ooo to jestem zaskoczona Sądziłam, że ten False Lash robi z rzęs istne firany A tu jednak nie...
Stary 2009-03-05, 17:11   #147
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Potwierdzam, niestety ... Właśnie dziś pomalowałam rzęsy po raz pierwszy false lashes. Spodziewałam się spektakularnego efektu, a tu tymczasem rozczarowanie. Nie wiem, może to kwestia braku wprawy lub niewłaściwego sposobu aplikacji? W każdym razie z masterpiece od razu świetnie mi się "współpracowało" i pięknie podkreślał rzęsy. Naprawdę "robił" oko.
kamilawu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:13   #148
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Ooo to jestem zaskoczona Sądziłam, że ten False Lash robi z rzęs istne firany A tu jednak nie...
Moim zdaniem po prostu ma trochę inną konsystencję niż masterpiece max,
przez co nałożenie drugiej warstwy (nawet jak rzęsy jeszcze dobrze nie wyschły) było małym problemem. Firanek też (niestety) nie robił, w ogólnym porównaniu to mastepiece max jest 100 razy lepszy. Generalnie nigdy nie miałam problemów z nakładaniem tuszów do rzęs (aktualnie jestem zakochana w lancome fatale) więc dużym zdziwieniem było to, co false lashes robił z moimi rzęsami. Były po nim brzydkie i już

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Potwierdzam, niestety ... Właśnie dziś pomalowałam rzęsy po raz pierwszy false lashes. Spodziewałam się spektakularnego efektu, a tu tymczasem rozczarowanie. Nie wiem, może to kwestia braku wprawy lub niewłaściwego sposobu aplikacji? W każdym razie z masterpiece od razu świetnie mi się "współpracowało" i pięknie podkreślał rzęsy. Naprawdę "robił" oko.
Mam takie same odczucia co do masterpiece - fajnie otwierał oko i nigdy nie miałam problemu z rozprowadzeniem go na rzęsach

Edytowane przez 201604210939
Czas edycji: 2009-03-05 o 17:16
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:48   #149
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

No a ja kocham Masterpiece. Ale wysycha po miesiacu ZAWSZE!
Stary 2009-03-05, 22:08   #150
sylweczenka
Wtajemniczenie

wiecie co, ja wywalilam YSL, zasechl mi, nie kupie go wiecej, teraz testuje 2000 Calorie i jestem bardzie jzadowolona, bo jest on taki bartdziej czarny, dziewczyny, czy moze jest jakis tusz taki mega czarny, bo wtedy tootwiera oko, tak mniej wiecej z tych teatralnychj?
sylweczenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości