usuwanie farby z w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-07, 13:47   #1
viky
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

usuwanie farby z w這s闚

No wiec mam taki problem, 瞠 od jakich 2 lat farbuje w這sy na ciemne kolory (najpierw by czarny a potem ju ciemny br您) z natury jestem blondynka i chcia豉bym powr鏂i do naturalnego koloru w這s闚 s jakie sposoby ?
s造sza豉m o dekoloryzacji ale to raczej odpada bo strasznie niszczy w這sy a ja nie chce chodzi z sianem na g這wie my郵a豉m tez 瞠by najpierw rozja郾i rozja郾iaczem a potem przefarbowa na kolor zbli穎ny do mojego ale nie jestem pewna co do tego rozja郾iacza poniewa boje si ze w這sy b璠 takie matowe i 'bez 篡cia' (a mo瞠 si myl i nie b璠 tak strasznie matowe ? ) a moje si bardzo b造szcz z natury i wola豉bym 瞠by tak zosta這 xD
slysz豉m jeszcze o cytrynie i o wodze rozrobionej z octem.
robi ktos kiedy takie cuda ? dzia豉 to w og鏊e i czy chocia troch po tym moje w這sy b璠 ja郾iejsze ? a mo瞠 jeszcze jakie inne sposoby ?
z g鏎y dzieki za odpowiedzi
viky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 14:04   #2
KasieNk4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Dot.: usuwanie farby z w這s闚

ja mialam ostatnio sciagany kolor. Mialam na g這wie ciemny br您, czyli prawie czarny kolor. Po 軼iagni璚iu wyszed jasny br您 niejednolity. I tak fryzjerka powiedziala ze bardzo ladniejsze farba zeszla jak na jednorazowe sciagniecie. a dodam jeszcze ze moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. ja teraz na glowie mam brazawe wlosy z rudymi pasemkami :/ niestety proces przejscia do blondu jest dlugotrwaly, ale trzeba byc cierpliwym owszesm, mozan szybciej, ale wtedy z Twoich wlosow nic nie zostanie Pozdrawiam i zycze powodzenia
KasieNk4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 14:07   #3
viky
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

a ile zap豉ci豉 za 軼i庵ni璚ie koloru ? :P
viky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 14:26   #4
KasieNk4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

hmm.. trudno powiedziec ile samo sciaganie koloru, ale razem z podcieciem i pasemkami wynioslo mnie to 130 zl mysle, ze to i tak nie duzo
KasieNk4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-07, 18:50   #5
Tygrryska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 134

Ja schodzilam z ciemnego koloru wlosow stopniowo przez pasemka... osobiscie balabym sie uzywac rozjasniacza na cale wlosy choc efekt pewnie zalezy od wlosow...

gdzies na forum czytalam o jakiejs maseczce miodowej ktora ponoc troche rozjasnia ale nie probowalam wiec nie wiem dokladnie
Tygrryska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.