jakie kosmetyki warto przywieźć z USA? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-08, 13:57   #1
Onetta
Raczkowanie

jakie kosmetyki warto przywieźć z USA?

Dziewczyny, co warto przywieźć z USA, jakie marki kosmetyków polecacie? na których produktach można sporo zaoszczędzić?
Może znacie jakieś perełki kosmetyczne, których nie dostanę w Polsce, a które niedrogo kupię w Stanach?
z góry dziękuję za odpowiedzi

ps. sprawa jest o tyle trudna,że mam zrobić listę życzeń, którą zrealizuje wysłannik osoba, która niespecjalnie zna się na cenach kosmetyków w Polsce, markach itp.

Edytowane przez Onetta
Czas edycji: 2008-12-08 o 13:59
Onetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:11   #2
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: jakie kosmetyki warto przywieźć z USA?

No wlasnie...
Może zabrzmi to brutalnie, ale ja jak widzę te opalone dziewczyny to żygać mi się chce.
Wszystkie są na "jedno kopyto"
Wiadomo - są gusta i guściki, a ja przedstawilam swoj
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:15   #3
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Onetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co warto przywieźć z USA, jakie marki kosmetyków polecacie? na których produktach można sporo zaoszczędzić?
Może znacie jakieś perełki kosmetyczne, których nie dostanę w Polsce, a które niedrogo kupię w Stanach?
z góry dziękuję za odpowiedzi

ps. sprawa jest o tyle trudna,że mam zrobić listę życzeń, którą zrealizuje wysłannik osoba, która niespecjalnie zna się na cenach kosmetyków w Polsce, markach itp.
polecam wyszukiwarkę, takie wątki juz tu były i to nie raz. chociazby tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=kosmetyki+USA

kliknij w "przeszukaj forum" i wpisz szukaną frazę. polecam.
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:51   #4
p4w
Zakorzenienie

przeszukaj wątek o tutorialach z You Tube - tam w czasie makijaży dziewczyny polecają czasem kosmetyki, których nie ma u nas, ale chyba generalnie tam sa tańsze kosmetyki Cargo, Two Faced, Benefit... u nas ceny jak wyższa półka, a w USA podobno w stronę średniej

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:56   #5
pinksandals
Raczkowanie

GG do pinksandals

z wlasnego doswiadczenia powiem Tobie, ze w zasadzie to cala gorna polka (od perfum poprzez kolorowke az do pielgnacji) bedzie sie Tobie oplacac jesli na codzien uzywasz takich w PL a zakupy robisz w sephorze/douglasie etc.

ja pamietam, ze w te wakacje (ale $ oscylowal wokol 2PLN) przywiozlam duzo rzeczy z EL, clinique i haha kredki marki sephora (byly chyba po 4$ i nie moglam nie zrobc zapasu...) www.esteelauder.com, www.clinique.com, www.sephora.com (sprawdz sobie ceny i porownaj)

jesli interesuja Ciebie kosmetyki do wlosow, to polecam marki CHI, TIGI. sama uzywam rzeczy od CHI i zakup w USA mi sie oplacal (ale ja w PL kupuje te produkty u fryzjerki)

a...no i pomadki ochronne smackersy urzekly wiele dziwczyn - sama wole pomadki od burt's bees z woskiem pszczelim. www.burtsbees.com

ach...jesli lubisz kosmetki z the body shop to fajne serie zapachowe ma siec bath and body works (www.bathandbodyworks.com)

to by bylo tyle
Stary 2008-12-08, 15:23   #6
Ducky Duck
Raczkowanie

Ja bym chyba szukała kosmetyków Burt's Bees, bo są tam naprawdę tanie, a u nas pratycznie nieosiągalne. Jak ktoś lubi kosmetyki naturalne to chyba warto się zainteresować, bo marka podobno dobra. Poza tym Sally Hansen, smackersy i pomadki Lotta Luv...
Stary 2008-12-08, 15:30   #7
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
Ja bym chyba szukała kosmetyków Burt's Bees, bo są tam naprawdę tanie, a u nas pratycznie nieosiągalne. Jak ktoś lubi kosmetyki naturalne to chyba warto się zainteresować, bo marka podobno dobra. Poza tym Sally Hansen, smackersy i pomadki Lotta Luv...
Burt's Bees!
jeśli nie wszytsko co się da to przynajmniej pomadki do ust (bezbarwne i kolorowe)!
Coś co naprawdę działa a nie tylko ładnie pachnie i wygląda.

ja bym nawiozła jeszcze the body shop, benefit i może słynną maskarę Cover Girl?
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:32   #8
frywolna franka
Zakorzenienie

Ja bym się obkupiła w MACu i Clinique.
frywolna franka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:40   #9
asik123456789
Zakorzenienie

A ja slyszalam, ze produkty do wlosow fekkai (sephora) sa tansze chetnie bym sie obkupila Ja w te wakacje zrobilam spore zakupy na strefie bezclowej-kiedy dolar byl ok. 2zł. Kupilam blyszczyk diora (w polsce za 80 zł a wtedy za 30zl) i tusz diorshow tez za 30 zl! poza tym troche drobiazgow Naprawde sie oplacalo, ale teraz to juz nie
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:45   #10
ann217
Raczkowanie

GG do ann217

z tego co ja się orientuje to w Polsce wszystkie kosmetyki sa sporo droższe niż w innych (cywilizowanych oczywiście) krajach

tak na poważnie to mi się wydaje że największa różnica jest na kosmetykach luksusowych. Są one dużo tańsze niż w Polsce. Ja jestem teraz w Anglii i jak porównuję ceny to się za głowę łapię. Czasem różnica jest 50 - 100 zł np. na kremach Chanel. Na tańszych typu L'oreal czy Rimmel praktycznie nie ma różnicy także dobrze się zaopatrzyć w te droższe. Przykład z Anglii:
tusz lancone w bootsie to wydatek 17,9Ł więc licząc nawet po 4,5zł za 1Ł to 80,55 zł a nie 135zł jak ostatnio moja mama płaciła w Galerii Centrum.
Także moja rada: inwestuj w droższe kosmetyki jeśli możesz je dostać taniej ze Stanów. Tam na pewno są tańsze niż w PL.
Pozdrawiam
ann217 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości