Metamorfoza Linki-tylko dla odważnych i chcących poprawić sobie humor ! :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-10, 17:36   #31
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35
Dot.: Metamorfoza Linki-tylko dla odważnych i chcących poprawić sobie humor ! :(

Bardzo zyskałas w tym kolorze włoskówPiękny makijaż.Jednym słowem rewelacja
nefernefer35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:48   #32
northwestpassage
Zadomowienie

Dot.: Metamorfoza Linki-tylko dla odważnych i chcących poprawić sobie humor ! :(

Piękny kolor włosków, śliczna buźka, nienaganna cera, cudowny kolor oczu, nic dodać nic ująć. Ładnie masz wystrzyżone włoski, wysmuklają twarz i podkreślają jej piękno mi się baaaaaaaaaaaardzo podoba tak wdzięcznie, i jeszcze ten cudny makijaż ! Idealnie!

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 21:13   #33
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Miło znów Cię zobaczyć brakowało mi tu Twoich wyrazistych i kolorowych makijaży
Wyglądasz przepięknie a kolor włosów 1 klasa dobrze Ci w nim
A makijaż jak zwykle piękny wspaniale podkreśla Twoją urodę REWELACJA!!
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 06:06   #34
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Marudo Ty kochanamiło Cie zobaczyć
tak jak wcześniej dziewczyny pisały ja tez jestem za tym kolorkiem włosówtakiego pazurka Tobie dodajewage zostaw juz w spokoju,bo co za dużo to nie zdrowo

makijaż bardzo pozytywny
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa

Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 06:59   #35
nina219
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Piękny makijaż, cudownie Ci w tym turkusie
A co do Ciebie samej, to naprawdę nie widzę powodów do zmartwień, bo z tego co tutaj widzę, to piękna dziewczyna z Ciebie

Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.

nina219 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:29   #36
glizdka
BAN stały

GG do glizdka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moim zdaniem wyglądasz świetnie w tym kolorze pasuje do wyrazistych rysów twarzy i je podkreśla.
zgadzam się całkowiecie !!!!! Pięknie wyglądasz tak wyraziście
glizdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:33   #37
marioladabr
Zakorzenienie

Bardzo ładnie Ci w takim kolorze włosów, jesteś taka wyraźna teraz. Makijaż oczywiście też super.
I podziwiam zagubioną wagę... ja marzę o 5 kg... tylko o 5 i jakoś nie mogę
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:00   #38
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Linko wyglądasz ŚWIETNIE! 100 razy lepiej niż w blondzie z pasemkami ? Ten brąz jest dla Ciebie. Nadaje drapieżności Kwitniesz kochana i to w czasie zimy
Makijaż ładny, kreseczka pod okiem nadaje charakteru. Mi się podoba.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:05   #39
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Swietnie wygladasz w tym kolorze wlosow! Baaaardzo pasuje Ci do urody, makijaz tez super
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:13   #40
anusiuniaa
Zakorzenienie

super
co to za złoty/brązowy cień??
i czym robiłaś policzki? to jakis róż czy bronzer?
anusiuniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:10   #41
kusza9
Przyczajenie

CUDO
Też tak chce umieć
Stary 2008-12-11, 15:02   #42
linkaa1987
Zadomowienie

agabil1 dziekuje Ci slicznie

p4w dziekuje ale bylam blondynka przez ponad 2 lata, ponad pol roku "dojrzewalam" do zmiany koloru ;p

madame paranoja
dziekuje mimo wszystko to wcale takie latwe nie jest, tez dlugo sie staralam i nie chudlam grama, co do wloskow musze sie przyzwyczaic

magsch dziekuje Ci slicznie od kiedy pamietam-zapuszczam i od kiedy pamietam-jak ide do fryzjera to obcina mi polowe z dlugosci wlosow;/

żurawinka dziekuje slicznie! z tym brazerem to chyba juz przyzwyczajenie;p a swoja droga dopiero teraz patrzac na stare zdjecia widze ze mialam niezle pucki

frywolna franka dziekuje nie konkretna, raczej taka "moja"

Naamah6 dziekuje Ci slicznie ło jezu.. nie slyszalam jeszcze bym byla dla kogos wzorem dziekuje

Basia8212 dziekuje

anetak dziekuje

pipa dziekuje fakt, tylko tak jak w makijazu uwielbiam drastyczne zmiany i kolory, tak nie potrafie wariowac z wlosami i kazdej zmiany sie panicznie boje

alice86 dziekuje wy zawsze o mojej cerze, a wlasnie mam tragiczna;/ moze zdjecia tego nie ukazuja, ale cos ostatnio mnie strasznie wysypalo, moze skutki diety wychodza?...

sabbatha dziekuje Ci slicznie

KAROLCIA171 dziekuje Ci slicznie co do Sc to ja mam tez pasiak z African Queen wydany jeszcze wczesniej, ma podobne kolory ale w samym brazie i zlocie. Z tego co widzialam to kilka firm wydalo podobne pasiaki-patrzylas?

ouuGlamour dziekuje

Ferrou dziekuje

anuanusia dziekuje jestem pewna ze latem znow wydaja jakis pasiak podobny, bo zbyt duza furore zrobil

_Ewelka___ dziekuje slicznie
linkaa1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:03   #43
linkaa1987
Zadomowienie

Candy Killer
dzieki Cukierku moj kochany kolorek zawsze musze przekrasc;p

dzwoneczek186 dziekuje cebulo;p hehe w sumie teraz mnie farbowala ta moja pierwotna fryzjerka, bo kilka ostatnich razy farbowala mnie inna dziewczyna, z tego samego gabinetu.

1141655 dziekuje Ci bardzo łatwo nie bylo, ale z determinacja u mnie zawsze bylo ciezko(w sprawie diet) wiec powiedzialam-teraz albo nigdy!

kasiasiar dziekuje

Lemirka dziekuje

cathy dziekuje kompleksow to ja sie zawsze nabawiam patrzac na piekne kobiety, zreszta od zawsze jestem jednym iwlkim kompleksem, ale to juz psychika;/ co do chudniecia teraz mam prawidlowa mase ciala, ale jestem na pograniczau z nadwaga wiec jeszcze z 5kg by sie przydalo

caya dziekuje za to ja zawsze podziwiam Twoja urode i oczy, rzadko kiedy komentuje ale swoje wiem i mysle

Biała Dama dziekuje

betibeata7 dziekuje uwaga wzieta do serca! :P

Rockstar Baby dziekuje

czarna_maciejka dziekuje Ci slicznie mimo, ze nadal mi sie nie podoba, to dzis wlosy umylam, wyprostowalam i jest lepiej niz w dzien farbowania, ale musze dac sobie wiecej czasu

Domena93 dziekuje

nefernefer35 dziekuje

northwestpassage dziekuje!
Stary 2008-12-11, 15:03   #44
linkaa1987
Zadomowienie

Siuniaaa dziekuje Slicznie

paulina150528 dziekuje dobrze Ciociu paulinko bede uwazac z chudnieciem;p

nina219 dziekuje bardzo

glizdka dziekuje

marioladabr dziekuje slicznie

Susanna dziekuje slicznie

Immolation dziekuje

anusiuniaa dziekuje brazy i zlotko te delikatne to pasiaki lub kolorki z 120palette a poliki robilam pasiakiem Essence

kusza9 dziekuje cwicz-zaden problem!

Jeszcze raz Dziekuje dziewczyny! Nie sadzilam, ze wszystkie uznacie, ze w tym kolorze mi lepiej moze i ja sie do niego przekonam w koncu?
Stary 2008-12-11, 15:09   #45
phdwao
Zakorzenienie

wow cudownie wyglądasz

podoba mi się ta kreska
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:12   #46
KAROLCIA171
Zadomowienie

No wiem np. Catrice ktore jest firma rodzinna essence i nie ma u nas jej;/
Ale chyba jeszcze Pchysicians Formula i wlasnie czaje na niego, ale on i tak nie daje takiego efektu jak SC;/
KAROLCIA171 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 16:55   #47
Anuuulcia
Rozeznanie

o włoski sie nie martw choc ja sama jestem zła jak nie jest tak jak powinno a makijaz jak najbardziej mi sie podoba ta kreska na dole dodaje wyrazu całemu makijazowi
Anuuulcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:36   #48
natalia19
Raczkowanie

Jest fatalnie Linkaa
Jest megaaaaa wspaniale
Gratuluje ciezkiej pracy bo napewno taka byla zrzucajac zbedne kg
ale oplacilo sie w 100%
promieniejesz
widac chciec to moc
pozdrawiam
natalia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 18:24   #49
badzia987
Wtajemniczenie

Jest w porzadku. Chociaż przyznam że w pierwszej chwili nie poznałam. Jak dla mnie w ciemniejszych włosach wyglądasz jakoś tak poważniej. Przywyczaiłam się do Ciebie -radosnej blondynki z "napuszoną" szopą .
Sam makijaż tradycyjnie super-śliczna cera, ślicznie podreślone policzki+ jak zwykle w jakiś fajnych kolorkach na oczach
Pozdrawiam

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 19:05   #50
panna kinia
Rozeznanie

Dla mnie rewelacja!
Co prawda na makijażach, malowaniu i komsetykach się nie znam, a więc nie będzie to opinia fachowcy ... Nie mniej jedanch muszę napisać, że bardzo ciekawe i udane połączeenie kolorków. Wygląda świeżo, wesoło, ale też nie ekstrawagancko. Czyli jedym słowem świetnie! Jakby tego było mało makijaż wpółgra z Twoją urodą (tak nawiasem pisząc - piękny kolor włosów), a nawet kolorem bluzki, sweterka czy co tam na sobie miałaś.
Zazdrosze umiejętności, talentu i typu urody. Być może powinnam częściej zaglądać na MM i jeszcze więcej komentować, bo jak widać jest co!
Stary 2008-12-11, 21:40   #51
kolezankaa
BAN stały

Send a message via Skype™ to kolezankaa

dziewczyno co Ty mówisz.! cudnie wyglądasz włosy wyglądają na mocne, nawilżone i zdrowe makijaż piękny jak każdy Twój, uwielbiam je wszystkie i nosek do góry, bo wygadujesz tylko głupoty
kolezankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:23   #52
Grazin
Zakorzenienie

GG do Grazin

czesc Linko bardzo fajnie Ci w tych włoskach oczka mi sie podobaa ładnie połaczone kolorkipoliczki bajeczne!!!
ten brazin mozna by w zew. wyciagnac wyzej

fajnie ze wróciłas
Grazin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:48   #53
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

18kg :O Ja też tak chce! :p

Pieknie wyglądasz.. włosy boskie Makijaz tez mi sie podoba.. turkusik ^^

Nowe na blogu
Rei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 09:16   #54
czarna_kawa80
Zakorzenienie

GG do czarna_kawa80

ślicznie Lineczko :0 btw powiedz mi czy dostalas wiadomosc ode mnie na priv a pro pos noclegow nie wiem czy doszla bo sie nie odzywasz

http://wizaz.pl/Mikroreklama

jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną

czarna_kawa80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 09:34   #55
sweetpinky
Zakorzenienie

Linko pięknie wyglądasz, masz ładny kolor włosów więc nie wiem o co Ci chodzi makijaż ładny

sorki za off top ale cały czas się odchudzasz jak wtedy co ja z wami też się odchudzałam? naprawdę Ci zazdroszczę takiego sukcesu, ja niestety co zrzuciłam wtedy to już nadrobiłam, ale skoro się staram o dziecko to mam to w nosie

sweetpinky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:11   #56
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

wyglądasz super, pięknie Ci w tym kolorze; )

a co do cery - wygląda olśniewająco, ale czy to nie przypadkiem sprawka PSa?;- )
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:04   #57
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny !!
Dawno się nie pokazywałam, ale miałam sporo na głowie, egzaminy, praktyki, wyjazdy, teraz jeszcze w nd czeka mnie roli matki chrzestnej, nauki sporo, studia do tego no i nie miałam czasu.

Odchudzanie narazie staneło na 18kg w dół, jest to mój mały sukces, ale jakoś się o wiele piękniejsza czy lżejsza nie czuję
Wczoraj byłam u fryzjera, jako, że już w lipcu mówiła, że powinnam zrezygnować z rozjaśniania, bo już cięzko mi się rozjaśniają to do tego mocno się niszczyły...No i pofarbowałam na brąz. Wymieszała dwa odcienie jakiegoś złotego ciepłego brązu, bo chciałam ciepły, nie zimny odcień. Pasemka jeszcze prześwitują. Miała obciąć 2,3 cm włosów-obcięła jakieś 9 !! Nienawidzę tego! I śmiertelnie źle się czuję i w takiej długości i w tym wydaniu. Przespałam się z tym, ale dziś wcale mi nie jest lepiej
Ale zdrowie włosów ważniejsze??...

Makijaż pod te włosy nowe,kiedyś podobny już dawałam:
podkład revlon colorstay
pasiak Essence
rozjaśniacz AOH Essence
paletka do brwi Essence
oczy:cienie Inglot, sypkie vollare, paletka 120kolorów, kredki czarna i brązowa Essence
tusz Maybelline zielony
usta pomadka cielista Rimmel i na to błyszczyk Essence

Krytykujcie ile wlezie bo i tak wiem, że jest fatalnie
18 kg.. lol..............
Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Wyglądasz przecudnie kolor włosków baaardzo mi sie podoba.
Cytat:
Napisane przez pipa Pokaż wiadomość
nie pomstuj na fryzjerkę :P , bo swietne masz te włosy
wszystko do siebie pasuje - na pewno się przyzwyczaisz ,
a zdrowie włosów jest ważne , bo co bedziesz farbować za 10 lat - jakieś smętnie zwisające , przetlałe resztki kosmków???
jest ładnie , pozdrowienia
Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Linko ślicznie wyglądasz
Bardzo podobają mi sie Twoje włosy Makijaż też jest bardzo ładny i naprawdę fajnie dobrałaś kolory. Masz bajeczną cerę
ZGADZAM sie kolor jak najbardziej Twoj Ładnie Ci w nim a jesli to drastyczna zmiana to normalne ze teraz Ci z nimi źle

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 18:19   #58
linkaa1987
Zadomowienie

phdwao dziekuje

Anuuulcia dziekuje

natalia19 dziekuje chciec to zazwyczaj moc, ale nie zawsze jest tak pieknie

badzia987 dziekuje w ciemnych wlosach zawsze sie wyglada powazniej, ale czarnych miec juz nie chce poza tym nastolatka juz nie jestem, wiec troszke powagi sie przyda

panna kinia dziekuje tylko uwazaj, bo jak sie raz wejdzie to sie uzalezni, wiec przykro mi przepadlas na MM

kolezankaa dziekuje

Grazin dziekuje

Rei dziekuje

czarna_kawa80 dziekuje dostalam kawusiu, dziekuje myslalam ze Ci odp. ale jak widac czlowiek nie komputerza duzo spraw i egzaminow mialam, czasem zapominam banalnych rzeczy

sweetpinky dziekuje tak, caly czas juz jakies 3,5 m-ca,w koncu chce raz a porzadnie w takim razie powodzenia zycze i 3mam kciuki za dzieciatko (ja w niedziele chrzcze bratanice-moja 1 chrzesnica-przeboska )

mal_a_gosia
dziekuje nie posiadam Photoshopa, czasem kolory wzmacniam, ale nigdy nie wygladzam skory

CherieK dziekuje tylko jak mam rozumiec to "lol" ?
Stary 2008-12-12, 19:00   #59
agusiatko1707
Przyczajenie

Laska NEBESKA! =)
super wyglądasz! i w makijazu i w kolorze , poprostu cud miód i orzeszki a i tak to mało
pozdrawiam serdecznie a i może tak qrcze nie patrz na siebie takim krytycznym oczkiem, bo jak 2 (bądź więcej) Ci osób mówi że jest super, znaczy ze 'coś' i to duże 'coś' w tym jest
agusiatko1707 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:03   #60
Alvesta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Linko wyglądasz ŚWIETNIE! 100 razy lepiej niż w blondzie z pasemkami ? Ten brąz jest dla Ciebie. Nadaje drapieżności Kwitniesz kochana i to w czasie zimy
Makijaż ładny, kreseczka pod okiem nadaje charakteru. Mi się podoba.
rewelacja. Wszystko co chciałam napisać napisały już dziewczyny
Alvesta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości