Będzie z głębią! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-10, 14:25   #1
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Talking

Będzie z głębią!

Będzie Granatowo

Po tym jak orzekłyście że błękity były do kitu (zgadzam się) postanowiłam spróbować z granatem i grafitem..prawdziwa głębia oceanu..jak radziła irisek oraz glizdka

A najbardziej jestem dumna z cienkiej kreski(z cienia) pod okiem! Widzicie jaka cieniutka??? Przypomniałam sobie że mam kilka pędzelków z kompletu do...paznokci i 1 był taki cieniutki że akurat się przydał!

I jak? Taki mi pasuje??
Mi w każdym razie się podoba!

asz..zapomniałam dołożyć do zdjęcia tuszu...oczywiście LASH MANIA ESSENCE
1 zdjęcie w świetle dziennym dlatego jakoś takie przyćmione wyszło-pochmurno dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6425.jpg (94,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCN6432.jpg (35,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg granat.jpg (26,7 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6429.jpg (28,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCN6436.jpg (69,5 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6430.jpg (25,9 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-12-10 o 14:30
Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:00   #2
Basia8212
Wtajemniczenie

Dot.: Będzie z głębią!

Witaj.Lepsze te kolorki niż ostatnio,ale moim zdaniem niepotrzebnie użyłaś tego pierwszego kolorka co zaznaczyłas,on sprawia, że tonacja wpada w błekit,ja bym użyła tylko tego grafitu i na zewnętrzne granatem.Przydałoby się lekko pod łukiem brwiowym rozświetlic,rozetrzec także lepiej granice górną i zakończenie zewnętrznego kącika.Takie jest moje zdanie.Rzęski bardzo ładnepozdrawiam:cmo k(Ja bym cię chętnie zobaczyła w kolorkach oliwki i brązu)
Stary 2008-12-10, 15:09   #3
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Witaj.Lepsze te kolorki niż ostatnio,ale moim zdaniem niepotrzebnie użyłaś tego pierwszego kolorka co zaznaczyłas,on sprawia, że tonacja wpada w błekit,ja bym użyła tylko tego grafitu i na zewnętrzne granatem.Przydałoby się lekko pod łukiem brwiowym rozświetlic,rozetrzec także lepiej granice górną i zakończenie zewnętrznego kącika.Takie jest moje zdanie.Rzęski bardzo ładnepozdrawiam:cmo k(Ja bym cię chętnie zobaczyła w kolorkach oliwki i brązu)
a wiesz że tego najjasniejszego uzyłam dosłownie kapke?? głównie granaf i grafit...

A Oliwki beda następne już się na nie szykuje!

Stary 2008-12-10, 15:12   #4
Basia8212
Wtajemniczenie

...więc czekam na oliweczkę
Stary 2008-12-10, 15:14   #5
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Jest lepiej niz ostatnio tylko mocniej rozetrzec granice cienia i ten zewnetrzny kacik jakos tak kwadratowo wyszedł

Wygladasz na bardzo sympatyczna kobietke, tym bardziej czekam na kolejny makijaz a to dla tych slicznie usmiechnietych zdjęć
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:17   #6
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
...więc czekam na oliweczkę
dobrze

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Jest lepiej niz ostatnio tylko mocniej rozetrzec granice cienia i ten zewnetrzny kacik jakos tak kwadratowo wyszedł

Wygladasz na bardzo sympatyczna kobietke, tym bardziej czekam na kolejny makijaz a to dla tych slicznie usmiechnietych zdjęć
Dziękuję Tym bardziej się cieszę że zaglądacie i wam się podoba... Dobra motywacja by dalej pokazywać moje wypociny

Stary 2008-12-10, 16:03   #7
1141655
Zakorzenienie

Witam
Nie wiem chyba nie komentowałam jeszcze twoich makijaży No ,ale zaczne

Po pierwsze, to raczej nie przemawiają do mnie kolory niebieskie, zresztą na mało kim, te odcienie mi się podobają,
jednak ...

Masz sliczne rzęsy, cudny uśmiech, niesamowite policzki jak się uśmiechasz i nie sposob sie poprostu nie usmiechnac jak się Ciebie patrzy
Super kobita musisz być Noooo

i po drugie Czekam na coś w zieleni.... wlasnie wspomnianej oliwce ... miedzi może.... fiolecie nom

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:20   #8
Ferrou
Zakorzenienie

Kolorki intensywne, jednak nie wiem czy Tobie pasują. Nie pasuje mi przede wszystkim ten jasny w wewnętrznych kącikach i bardziej bym roztarła górne granice cieni Poza tym dodałabym jako akcent kolor zielony
Ferrou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:30   #9
cathy
Organizatorka

GG do cathy

moja lista życzeń :
- rozetrzeć nieco granice cienia wyciągając go leciutko do góry (nie za bardzo, bo widzę, że tam dość ciasno jest )
- dodać jaśniejszy kolor pod łuk
- rozstać się bez żalu z niebieskościami wpadajacymi w błękit (choć to może być moje bardzo subiektywne zdanie, bo uważam, że to wyjątkowo niewdzięczny kolor cieni i sztuką jest użyć go tak, by nie zahaczyć o bazarowy look)
- uśmiechać się jak najwięcej na fotkach, bo masz tak ujmujący uśmiech, że człowiek przestaje widzieć ewentualne drobne niedociągnięcia i sam cieszy się do monitora
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:40   #10
caya
Zakorzenienie

kurcze granat, mi się już buzia cieszy wchodzę a tu błękit znów no ale wiem jak to jest bo jak się maluje granatem to się aż proszą te odcienie jaśniejsze
ale ja chcę Ciebie w jeszcze ciemniejszym granacie cieniowanie super, tylko bardziej roztarte na górze by być mogło (ta taaa wiem. sama tego nie robię a się czepiam )
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:34   #11
czarna_maciejka
Wtajemniczenie

GG do czarna_maciejka

Z bliska ten makijaz wyglada o wiele lepiej niz na miniaturkach.
Fajnie ze nie boisz sie koloru i nakladasz go tak intensywnie
Jak dziewczyny wspomnialy-naprawde na malo kim moim zdaniem niebieski bedzie dobrze wygladal, a szczegolnie w takich ilosciach i o takim odcieniu. A tobie sie udalo-podoba mi sie w polaczeniu z delikatna reszta i tym blyskiem w oku, widac ze szczesliwa i pogodna z ciebie osobka.
A teraz czekam na inne kolory-tez chetnie zobaczylabym oliwkowe zielenie

Zapraszam na wschód Polski
czarna_maciejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:24   #12
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Chciałabym na samym początku postu napisać że jak czytałam wasze odpowiedzi to aż się wzruszyłam...normalnie baba
Jesteście taakie kochane

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem chyba nie komentowałam jeszcze twoich makijaży No ,ale zaczne

Po pierwsze, to raczej nie przemawiają do mnie kolory niebieskie, zresztą na mało kim, te odcienie mi się podobają,
jednak ...

Masz sliczne rzęsy, cudny uśmiech, niesamowite policzki jak się uśmiechasz i nie sposob sie poprostu nie usmiechnac jak się Ciebie patrzy
Super kobita musisz być Noooo

i po drugie Czekam na coś w zieleni.... wlasnie wspomnianej oliwce ... miedzi może.... fiolecie nom
dziękuję !

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Kolorki intensywne, jednak nie wiem czy Tobie pasują. Nie pasuje mi przede wszystkim ten jasny w wewnętrznych kącikach i bardziej bym roztarła górne granice cieni Poza tym dodałabym jako akcent kolor zielony
granat i zieleń...taka zimna... muszę o tym pomyśleć Fajny pomysł
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
moja lista życzeń :
- rozetrzeć nieco granice cienia wyciągając go leciutko do góry (nie za bardzo, bo widzę, że tam dość ciasno jest )
- dodać jaśniejszy kolor pod łuk
- rozstać się bez żalu z niebieskościami wpadajacymi w błękit (choć to może być moje bardzo subiektywne zdanie, bo uważam, że to wyjątkowo niewdzięczny kolor cieni i sztuką jest użyć go tak, by nie zahaczyć o bazarowy look)
- uśmiechać się jak najwięcej na fotkach, bo masz tak ujmujący uśmiech, że człowiek przestaje widzieć ewentualne drobne niedociągnięcia i sam cieszy się do monitora
no właśnie... w niebieskich cieniach czuję się trochę jak Rosjanka na targu brak tylko ostro różowych ust i mocno czerwonych polików

ojej...dziękuję ciesze się ze tak miło mnie odbierasz... to buziak

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
kurcze granat, mi się już buzia cieszy wchodzę a tu błękit znów no ale wiem jak to jest bo jak się maluje granatem to się aż proszą te odcienie jaśniejsze
ale ja chcę Ciebie w jeszcze ciemniejszym granacie cieniowanie super, tylko bardziej roztarte na górze by być mogło (ta taaa wiem. sama tego nie robię a się czepiam )

Mówisz-masz.. Będzie ciemniejszy granat..ale to już nie w najbliższym czasie bo mnie baby zlinczują ha ha ha
I dziękować

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Z bliska ten makijaz wyglada o wiele lepiej niz na miniaturkach.
Fajnie ze nie boisz sie koloru i nakladasz go tak intensywnie
Jak dziewczyny wspomnialy-naprawde na malo kim moim zdaniem niebieski bedzie dobrze wygladal, a szczegolnie w takich ilosciach i o takim odcieniu. A tobie sie udalo-podoba mi sie w polaczeniu z delikatna reszta i tym blyskiem w oku, widac ze szczesliwa i pogodna z ciebie osobka.
A teraz czekam na inne kolory-tez chetnie zobaczylabym oliwkowe zielenie
dziękuję~!

Dziewczyny... udało mi się zdobyć ładną oliwkę To mam w domu już 2...ale muszę jeszcze zdobyć coś do niej... jakiś inny odcień. Oraz oliwkową kredkę! jak zdobędę to wstawie makijazyk na MM

Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2008-12-10 o 20:28
Stary 2008-12-11, 09:45   #13
glizdka
BAN stały

GG do glizdka

No to tak galarecie Mówiąc granat to se tak myślałam o raczej bardzie stonowanym i takim ciemniejszym... wiem ze proponowałam ci również szafir w ostateczności ale teraz wiem ze bankowo to będzie zły pomysł tez wchodząc tu myślałam ze jakiś taki makijaż zobacze np granaowo grafitowy z więksszym naciskiem na grafitowy a tu BŁĘKIT!!!! Następny będzie oliwkowy???? I to na 100% będzie strzał w 10-tkę Czekam na dalsze dzieła
glizdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 10:57   #14
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
No to tak galarecie Mówiąc granat to se tak myślałam o raczej bardzie stonowanym i takim ciemniejszym... wiem ze proponowałam ci również szafir w ostateczności ale teraz wiem ze bankowo to będzie zły pomysł tez wchodząc tu myślałam ze jakiś taki makijaż zobacze np granaowo grafitowy z więksszym naciskiem na grafitowy a tu BŁĘKIT!!!! Następny będzie oliwkowy???? I to na 100% będzie strzał w 10-tkę Czekam na dalsze dzieła
niechto..wszystko wypatrzysz
Tego błękitu dałam tak tyci tyci.. by rozświetlic kącik oka...a głównie to był granat i ten grafit... i mi taak ciemno się zdawało a qwy że znowu błękitnie jest
Ale co się pomalowalam to moje hahaha
Nastepna bedzie oliweczka ...już się boję brr..

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości