Co zrobić aby wyglądać na swój wiek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-11, 20:02   #1
91Laura91
Raczkowanie

Co zrobić aby wyglądać na swój wiek?

Hej
Mam problem
Mam 17 lat, a zdaniem innych ludzi wyglądam na 13-14 góra.
Nie wiem już co robić.
Nie chcę wyglądać jak gówniara.
Dodam jeszcze, że jestem bardzo niska.
Załączam kilka moich fot.
Czekam na jakieś rady.
Z góry dziękuję ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Aga 019.jpg (59,8 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aga 014.jpg (63,4 KB, 531 załadowań)
Stary 2008-12-11, 21:18   #2
91Laura91
Raczkowanie

Dot.: Co zrobić aby wyglądać na swój wiek?

Bardzo proszę o pomoc... Ja już na prawde nie wiem co mam robić...
Zafarbowałam nawet włosy na czarno, bo wszyscy mowili, że czarny postarza, ale dalej wyglądam dziecinnie
Stary 2008-12-11, 23:34   #3
adrijah
Zakorzenienie

wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale.. zapuść grzywkę jeśli faktycznie jesteś bardzo niska (ile masz wzrostu? może tylko Ci się wydaje), patrzenie na Ciebie z góry (tak jak na zdjęciach) daje "efekt dziecka", czyli duże czoło, duże oczy, mała buźka - proporcje jak u niemowlaka, to ludzi rozczula i kojarzy się z dziećmi

dieta South Beach - moje dietetyczne jadłospisy
na wadze -11,6kg
adrijah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 00:33   #4
iustitia
Zadomowienie

Podoba mi się Twój typ urody Teraz starasz się wyglądać dojrzalej ale nie wiem, po co Ci to, i tak wszystko zależy od charakteru, tego nie zamaskujesz. Pomyśl przychylniej o swoim wyglądzie, dzięki temu za kilka ładnych lat kiedy my będziemy próbowały się odmładzać Ty nie będziesz musiała Jak dla mnie to postarzanie się to gra niewarta świeczki, ta czerń na włosach też mi nie pasuje zbyt... Oczywiście, rób co uważasz za stosowne, ale przemyśl, czy to naprawdę jest Ci potrzebne do szczęścia
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 08:17   #5
bitter
Zadomowienie

bardzo proszęzacznij od zaprzestania rysowania kreski w środku oka i obrysowywania, wielkiej czarnej krechy - to bardzo pomniejsza oko.

zgadzam się z adriah co do grzywki - może pomóc. spróbuj może wyprostować włosy
i z iustitią - ten kolor włosów do Ciebie nie pasuje - wyglądasz jak stara malutka. zresztą, ciężko ocenić zdjęcie z emoperspektywy- od góry

raczej skierowałabym ten wątek na metamorfozy albo modowy, bo ubiorem można wiele rzeczy zatuszować ale też zrobić z siebie karykaturę...
Stary 2008-12-12, 16:22   #6
MiriamFashion
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

grzywka to dobry pomysł, możesz też malować oczy na ciemno (ale bez przesady !!!!) i usta na jasno np jasno różowym, kryjącym błyszczykiem
MiriamFashion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:30   #7
miracle567
Raczkowanie

GG do miracle567

Ja bym coś zrobiła z włosami, może fryzura w stylu boba, najlepiej proste włosy, bo takie dodają wg mnie powagi, kolor włosów niezbyt do ciebie pasuje. Jeśli chcesz ciemny to doradziłabym ci jakiś brąz.. Co do ubioru, ciemne lub stonowane kolory równiez postarzają, no i możesz postawić na klasykę. Najważniejsze jest jednak wg mnie zachowanie.
miracle567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:50   #8
91Laura91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez miracle567 Pokaż wiadomość
Ja bym coś zrobiła z włosami, może fryzura w stylu boba, najlepiej proste włosy, bo takie dodają wg mnie powagi, kolor włosów niezbyt do ciebie pasuje. Jeśli chcesz ciemny to doradziłabym ci jakiś brąz.. Co do ubioru, ciemne lub stonowane kolory równiez postarzają, no i możesz postawić na klasykę. Najważniejsze jest jednak wg mnie zachowanie.
Hmm... Nie czuje sie dobrze w krótkich włosach. Próbowałam zejść z czarnego koloru
na brązowy, ale nie udało się, więc zaczęłam znowu farbować na czarno, bo miałam okropne odrosty... Prostować przestałam, bo włosy mi sie popaliły i wyglądają okropnie.
Stary 2008-12-14, 12:59   #9
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

zgadzam sie z dziewczynami ze super byloby CI w grzywce takiej prostej, i zebys przestala robic kreske od wewnetrznej strony oka. Jak juz to pobaw sie eyelinerem na gorze, do tego brazer na policzki (podobalby mi sie roz, ale mogliby to sprawic ze Twoja buzka wygladalabym no jak buzka dziecka z rumiencami slicznymi) i zwykly blyszczyk, masz taki typ urody i chyba wlasnie najlepiej spisze sie ta grzywka
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:39   #10
91Laura91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zgadzam sie z dziewczynami ze super byloby CI w grzywce takiej prostej, i zebys przestala robic kreske od wewnetrznej strony oka. Jak juz to pobaw sie eyelinerem na gorze, do tego brazer na policzki (podobalby mi sie roz, ale mogliby to sprawic ze Twoja buzka wygladalabym no jak buzka dziecka z rumiencami slicznymi) i zwykly blyszczyk, masz taki typ urody i chyba wlasnie najlepiej spisze sie ta grzywka
W grzywce nie jest mi zbyt dobrze. I do tego mam okrągłą twarz
Stary 2008-12-14, 13:45   #11
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 91Laura91 Pokaż wiadomość
moja kolezanka ma okragla a ja taka lekko kwadratowa a mimo to grzywka wygladala super ale jezeli mialas no to nie namawiam ja jednak jestem za grzywka bo widac ze masz taka buzke naturalnie i grzywka nie bedzie wyglada strasznie ja sie swojej niestety pozbylam bo mam skrecane wlosy z natury i musialam ja codziennie po kilka razy prostowac i to mnie dobijalo
Stary 2008-12-14, 14:00   #12
aniser
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez mam okragla buzie i mimo pewnych obaw zdecydwoalam sie na grzywke i ...naprawde dobrze to wyglada No,ale oczywiscie nikt na sile nie bedzie cie do niej namawial...

A przede wszystkim zrobilabym tak jak radza dziewczyny-zastanow sie czy naprawde przeszkadza Ci to,ze ludzie postrzegaja Cie jako mlodsza niz jestes w rzeczywistosci? a moze po prostu za bardzo przejelas sie opiniami innych i na sile probujesz cos zmienic przez co nienajlepiej czujesz sie w swojej skorze...

Na Twoim miejscu postawilabym na ladny,naturalny makijaz: ladnie wytuszowane rzesy,delikatny cien na powiekach <z tej czarnej kreski zdecydowanie bym zrezygnowala>,delia ktny podklad,lub jedynie brazer na policzki i jakis jasny blyszczyk na usta....Do tego wspomniana wczesniej delikatna zmiana fryzury, a bedziesz wygladac na odmieniona.
Mysle,ze jesli nie bedziesz zbytnio kombinowac,to osiagniesz wlasnie zamierzony efekt-nie starej-malenkiej,ale ladnej,zadbanej dziewczyny wygladajacej na swoj wiek
Stary 2008-12-14, 14:27   #13
91Laura91
Raczkowanie

a jak myslicie, czy z czarnego koloru dalo by sie zejsc do ciemnego brazu poprzez nalozenie zwyklego rozjasniacza?
Stary 2008-12-14, 14:29   #14
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
a jak myslicie, czy z czarnego koloru dalo by sie zejsc do ciemnego brazu poprzez nalozenie zwyklego rozjasniacza?
radzilabym pojsc do fryzjerki bo mozesz wlosom zaszkodzic jak cos zrobisz na wlasna reke, wiem ze siostra kolezanki miala robione sciaganie koloru, wlasnie czarnego, popytaj tez moze w watkach do tego odpowiednich tam dziewczyny na pewno cos poradza, ale gdybys zeszla na braz byloby CI lepiej w takim kolorze
Stary 2009-08-24, 18:04   #15
Ligiya
BAN stały

Sorry ale według mnie wcale nie wyglądasz na 13.
Ligiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:09   #16
Zwariowana22
Przyczajenie

według mnie też nie wyglądasz na 13/14 lat. Ja bym Ci dała własnie gdzieś z 17 Dobrze, że pofarbowałaś włoski na czarno, ale co powiesz np. na pasemka? wiem, że podobno teraz nie są modne itp.. ale jakoś dla mnie w pasemkach wygląda się poważniej.
Zwariowana22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:19   #17
I Sleeping Sun I
Raczkowanie

a ja spokojnie dałabym Ci te 17tak jak dziewczyny pisały,fajnie gdybyś zrobiła sobie grzywkę-moim zdaniem pasowałaby dość gęsta,prosta,żadna na bok-ale wiadomo,jeśli nie czujesz się dobrze w grzywce to nie ma sensu jej robić.Moim zdaniem ten kolor włosów ,który masz teraz, nie pasuje Cijest za ciemny.Widziałabym Cię w jakimś ciepłym ,ale niejednolitym brązie.Ale tu moge się mylić

Odniosłam wrażenie,że twoje dotychczasowe zabiegi mające na celu "postarzenie" Cię-farbowanie włosów,makijaż itd.nadają Ci sztucznego wyrazu.

Edytowane przez I Sleeping Sun I
Czas edycji: 2009-08-24 o 19:31
I Sleeping Sun I jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:18   #18
Butelka
Raczkowanie

Może dlatego dają ci tyle lat, bo jesteś troszkę pyzata. Może jakiś makijaż maskujący pełne policzki?
Ja też miałam taki problem, ale zrobiłam sobie gęstą, długą ( zasłania brwi) grzywkę i wyglądam dojrzalej
Butelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 12:21   #19
iwwwonaa
Rozeznanie

Mam prawie 20 lat, a wszyscy dają mi zaledwie 16! Nie mam z tego powodu żadnych problemów, a wręcz przeciwnie cieszę się!

Jestem szatynką, o ciemnych brązowych oczach. Karnacja lekko ciemna. Mam grzywkę, o której wszyscy mówia, że " postarza".

Phil Bosmans

JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!

Edytowane przez iwwwonaa
Czas edycji: 2009-09-03 o 12:22
iwwwonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 13:11   #20
Champs
Zadomowienie

Cytat:
Hej
Mam problem
Mam 17 lat, a zdaniem innych ludzi wyglądam na 13-14 góra.
Nie wiem już co robić.
Nie chcę wyglądać jak gówniara.
Dodam jeszcze, że jestem bardzo niska.
Załączam kilka moich fot.
Czekam na jakieś rady.
Z góry dziękuję ;*
Pewnie Ci nie pomoże moja rada,ale jednak Ci jej udzielę
Nie przejmuj się tym że tak młodo wyglądasz. Ciesz się tym!!!
Wiem co mówię. Sama mam jakieś 154 cm i 29 lat a wszyscy mi mówią,że wyglądam góra na 20-21. Powiem więcej rok temu jak byłam w ciąży to zaczepiła mnie na ulicy starsza kobieta z pytaniem "dziecko jak Ci nie wstyd w tak młodym wieku fundować sobie dziecko. Tak to jest jak się młodzież bierze za sprawy dla dorosłych". Ja tej pani spokojnie i grzecznie "Wie pani jak się ma prawie 30-lat i jest się szczęśliwym w małżeństwie to chyba jest normalne,że chce się mieć jeszcze jednego człowieczka do kochanie". Gdybyś widziała wtedy jej minę-widok bezcenny
Dla mnie osobiście nie jest problemem tak młody wygląd,nawet się z tego cieszę i Ty też powinnaś! Za parę lat twoje koleżanki będą próbowały "cudów" aby się odmłodzić, a Ty wciąż będziesz wyglądać młodo i świeżo.
Jak Ci ktoś powie,że wyglądasz jak "gówniara" to mu odpowiedz "i bardzo dobrze,dłużej będę młoda".

Co do grzeweczki i rozjaśnienia troszeczkę koloru włosków to jestem jak najbardziej za. W czarnych włoskach wyglądasz smutno.

Tak więc komentarze i docinki miej głęboko w .
Głowa do góry
Champs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:28   #21
justyna1996
Wtajemniczenie

Dot.: Co zrobić aby wyglšdać na swój wiek?

nie farbuj włosów.

Edytowane przez justyna1996
Czas edycji: 2010-04-12 o 15:41 Powód: błąd
justyna1996 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 10:41   #22
miracle567
Raczkowanie

GG do miracle567

Cytat:
Napisane przez justyna1996 Pokaż wiadomość
boże ale masz problemy dziecko ludzie majš problemy czyli choroby, wypadki a ty przejmujesz się tym że jesteœ młoda zal.pl

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

pocałować się w
Wobec tego, co Ty robisz na tym portalu?
miracle567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:00   #23
pandulek
Zadomowienie

Mi też zawsze "dawano" mniej lat niż mam, ale bardzo się z tego cieszyłam. Tak jest do dzisiaj ( czasami wkurza jak chcę kupić alko w sklepie a zapomnę dowodu- muszę się cofać do domu :/). Ale ogólnie widzę w tym same plusy- uwielbiam miny osób, które się dowiadują ile faktycznie mam lat Za kilka lat może będziesz myślała podobnie, ale rozumiem że chciałabyś wyglądać poważniej- tak to już jest- najpierw się chcemy postarzyć, a później za wszelką cenę odmładzać

Mi się wydaje, że w Twoim przypadku grzywka byłaby dobrym rozwiązaniem, dodałaby Ci trochę powagi. Uważam, że pasowałaby Tobie wbrew temu że piszesz że nie wyglądasz w niej zbyt dobrze- to Twoja opinia czy ktoś Ci tak powiedział? Czasami subiektywne odczucia nie mają odbicia w faktach Masz dość wysokie czoło dlatego wydaje mi się, że grzywka w Twoim przypadku byłaby korzystnym rozwiązaniem Ale Twój wybór- najważniejsze byś się w tym dobrze czuła.

Co do rozjaśniacza- na początek może spróbuj z pasemkami i stopniowo rozjaśniaj, unikniesz radykalnego efektu, który niekoniecznie może wyjść Ci na dobre

Poza tym - zdecydowanie mogę podpiąć się pod tym co napisała aniser

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2010-02-16 o 11:06
pandulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:14   #24
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez justyna1996 Pokaż wiadomość
boże ale masz problemy dziecko ludzie majš problemy czyli choroby, wypadki a ty przejmujesz się tym że jesteœ młoda zal.pl

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

pocałować się w
punkt za chama.
zlosliwiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:42   #25
Sexy_Angie
Raczkowanie

A nie lepiej zaakceptować swój "młodszy" wygląd Żeby wyglądać na starszą możesz zacząć się malować -ale efekt może nie być ładny będziesz jak "stara maleńka"...
Też kiedyś nie wyglądałam na swój wiek i mi to bardzo przeszkadzało, ale teraz cieszę się, że wśród moich rówieśniczek mogę wyglądać na nastolatkę

nie prostuję włosów --- 34 dni
nie farbuję włosów --- 5 i pół m-ca -> naturalne włosy = 9 cm
Sexy_Angie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości