a wszystko dla niej :)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-15, 18:24   #31
Anuuulcia
Rozeznanie

Dot.: a wszystko dla niej :))

bardzo mi sie podoba powiedz mi czy makijaz oczu długo sie trzymał? masz piekne oczy wogole barzo ładna z Ciebie kobieta!!! ta kolorysyka która wykonałas jak najbardziej mi odpowiada! sama czesto sie maluje w taki sposob
Anuuulcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:39   #32
Anuuulcia
Rozeznanie

ja to nawet bym chciała zobaczyc step upa z tym makijazem mam nadzieje ze moje marzenie sie spelni
Anuuulcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:57   #33
arizoona
Zakorzenienie

Bardzo ładne oczka
arizoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 15:09   #34
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Mi się podoba - cały makijaż łącznie z dolną kreską W takich stalowych kolorach blondynką bardzo ładnie. Oczyska masz ogromne i te rzęsy

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 17:43   #35
Pariii
Rozeznanie

GG do Pariii

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o robienie zdjęć zamkniętych oczu - możesz zawsze poprosić kogoś o pomoc, ale rozumiem, że możesz tego nie chcieć (ja zawsze cykam fotki sama). Proponuję zrobić to tak. Ustaw aparat na tryb makro. Usiądź przy stole. Na stole postaw aparat obiektywem do siebie. Za aparatem ustaw lustro. Robiąc zdjęcia patrz w lustro - będziesz widziała, co łapie aparat. Jak złapie ostrość, zamknij oko, odczekaj kilka sekund żeby złapał ostrość ponownie (w obiektywie 'zrobił się ruch', więc mógł ją zgubić) i cyknij fotkę. Ja robię tak wszystkie zdjęcia Aparat na twardym podłożu robi lepsze zdjęcia, niż gdy trzymasz go w powietrzu.
Proponuję poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. APARAT MAM POPSUTY !!
tyle.

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Wygladasz cudnie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Anuuulcia Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba powiedz mi czy makijaz oczu długo sie trzymał? masz piekne oczy wogole barzo ładna z Ciebie kobieta!!! ta kolorysyka która wykonałas jak najbardziej mi odpowiada! sama czesto sie maluje w taki sposob
tak, makijaż trzymał się długo. malowałam się ok 17, a zmyłam go ok 6 rano. jeszcze oberwałam tortem ( hehe mała bitwa na ciasto ) i starłam jego kawałki chusteczkami dla dzieci ( te wilgotne ) i tylko troszkę potem porawiłam pudrem. nie miałam żadnych plam itd. Cienie sie nie zwałkowały ( uważam, że 'badziewiaste' cienie bardzo szybko się wałkują. te lepsze i zarazem droższe przynajmniej na moich powiekach trzymają się idealnie i naprawdę długo )
twarz także mi się nie świeciła, więc nie potrzebowałam porpawiać makijażu. jedym słowem miałam spokój na całą imprezę
dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Anuuulcia Pokaż wiadomość
ja to nawet bym chciała zobaczyc step upa z tym makijazem mam nadzieje ze moje marzenie sie spelni
myślałam ostatnio, by zrobić jakiś step up.. ale niestety nie mam czasu. w maju mam egzaminy, pełno nauki.. może się zdecyduję w czerwcu
dziękuję

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Bardzo ładne oczka
dzięki

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mi się podoba - cały makijaż łącznie z dolną kreską W takich stalowych kolorach blondynką bardzo ładnie. Oczyska masz ogromne i te rzęsy
fakt, oczy mam duże. i wyobraź sobie, że moja babcia i prababcia mają dokładnie takie same oczy. jakby skopiowane
a no i dziękuję

<33
Pariii jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości