ODPICUJCIE mnie, prosze :) (metamorfoza tancerki) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-14, 15:04   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie

Question

ODPICUJCIE mnie, prosze :) (metamorfoza tancerki)

Witam Drogie Wizazanki

Od pewnego czasu pragnę zmiany swojego wizerunku. Troszeczkę eksperymentuję z makijażem. Póki co ograniczyłam swoje eksperymenty do aplikowania fioletowej ewentualnie bronzowej kreski na gornej powiece, przezroczystego blyszczyka, delikatnego podkladu z cynkiem i pomalowania rzes.

Od dwoch miesiecy lecze tradzik, z ktorym zmagam sie od wakacji. Cera lepiej wyglada, ale nie wiem czy lepszy bylby po prostu sam puder, podklad czy moze to i to. Nie chce osiagnac efektu maski na twarzy.

Nie lubie zbyt mocnego makijazu. Z reszta w szkole nauczyciele surowo patrza na wymalowane panny.

Prosze wiec o rady odnosnie makeupu - co mam nim podkreslac, a czego unikac (jakie kolory mi nie pasuja, jakie zas pasuja, itp.) Mam jasna karnacje.

Myslalam takze nad zrobieniem delikatnych pasemek, ale boje sie, gdyz nigdy nie malowalam wlosow - jestem jak widac naturalna blondynka. Z tym ze jezeli pasemka to znowu nie wiem jaki kolor - nie wiem jaki mi pasuje, to po pierwsze, a po drugie wlasciwie to nie wiem czy wolalabym byc bardziej blondi czy np. kasztanem. Kolezanki mowia, ze pasowalaby do mnie platyna (?)..

A jeszcze co do fryzury - wlosy mam grubo ponad za lopatki czego na zdjeciach moze nie widac i zapuszczam je do pasa, ale moze mozecie mi polecic jakies ciecie, aby ladnie sie ukladaly? Z natury sa bardzo cienkie, ale niesamowicie duzo mam tych wlosow, musze je codziennie myc, latwo traca objetosc..

Nie chcialabym znowu wygladac na starsza niz jestem (w styczniu koncze 18 lat), a takze niczym slodka dziewczynka. Kolega zaprosil mnie na swoja studniowke, wiec chcialabym, aby mial sie kim pochwalic na tak waznej dla niego imprezie (przy okazji moze macie zdjecia jakis sukienek na studniowke, ktore wg Was pasuja do mnie?)

Dziekuje za zainteresowanie sprawa i pomoc!
PS. Na zdjeciach jestem bez makijazu. Przepraszam za slaba jakosc, ale mam aparat tylko w komorce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (33,8 KB, 588 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka (10).jpg (56,3 KB, 981 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka (18).jpg (28,2 KB, 615 załadowań)
Stary 2008-12-14, 15:33   #2
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek
Dot.: ODPICUJCIE mnie, prosze :) (metamorfoza tancerki)

Jesteś sliczna Masz piękne usta. Ja proponowałabym makijaż typu: perłowy bezowy dzień plus rozmazana czarna kreska na górej powiece. Usta cielistym błyszczykiem, ale nie mocno kryjącym Co do twarzy to jakis puder matujący proponuje
Włosy- ładnie CI w tym kolorze(chociaz platyna też mi do Ciebiei jakoś pasuje ), proponowałabym przedziałek na bok i lekko pokręcone/ pofalowane. Może grzyweczka na bok?
Zaraz poszukam jakiś zdjęć żeby zobrazować to co napisałam.

Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:41   #3
Tancerka Pl
Zadomowienie

Dziekuje za pierwsza odpowiedz
Boje sie, ze w platynie bede wygladac malo powaznie - jak niektore kobiety z wykupionym karnetem na solarium i mega tipsami (lol) Czy uwazacie, ze przy pierwszym malowaniu mam isc na calosc - czyli pomalowac od razu wlosy na jednlity kolor czy porobic kilka pasemek, a pozniej zwiekszac ich ilosc?

Myslalam kiedys nad czarna kredka do oczu, ale strasznie boje sie, ze ja kupie, a to nie bedzie dla mnie kolor, ale moge sprobowac

Na drugim zdjeciu mam ciemniejsza skore - prosze sie tym nie sugerowac, bo bylo to na wakacjach. Trzecie zdjecie najlepiej oddaje odcien mojej skory.
Stary 2008-12-14, 15:41   #4
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

Pierwsze 2 fotki- w takiej fryzurze bym Cię widziała
Nastepne dwie fotki to makijaże. Tam gdzie ejst J.Lo oczywiście tą szmine zastąpić lekkim błyszczykiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jessica%20Alba%208.jpg (26,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mlode.jpg (47,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny2.jpg (20,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JLo4.jpg (26,8 KB, 60 załadowań)

Zapuszczam:

Stary 2008-12-14, 15:43   #5
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek
Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Dziekuje za pierwsza odpowiedz
Boje sie, ze w platynie bede wygladac malo powaznie - jak niektore kobiety z wykupionym karnetem na solarium i mega tipsami (lol) Czy uwazacie, ze przy pierwszym malowaniu mam isc na calosc - czyli pomalowac od razu wlosy na jednlity kolor czy porobic kilka pasemek, a pozniej zwiekszac ich ilosc?

Myslalam kiedys nad czarna kredka do oczu, ale strasznie boje sie, ze ja kupie, a to nie bedzie dla mnie kolor, ale moge sprobowac

Na drugim zdjeciu mam ciemniejsza skore - prosze sie tym nie sugerowac, bo bylo to na wakacjach. Trzecie zdjecie najlepiej oddaje odcien mojej skory.
Ja tez bym się bała tej platyny. Szczególnie że nigdy nie farbowałaś włosów. Może więc lepiej zacząć od pasemek? Myśle że w kolorze tej babki z 3 zdjęcia jakie wkleiłam tez byłoby CI ładnie. Jaki masz kolor oczu?

O makijaz oczu coś takiego np tylko rozetrzeć troszke można tą kreske bardziej jak tkoś lubi. Ja się tak malowałam do szkoły i nikt nic nie miał przeciwko, pomimo że u nas w szkole dopuszczalny był tylko tusz do rzęs
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21221.jpg (23,8 KB, 139 załadowań)

Zapuszczam:

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-14 o 22:04
Stary 2008-12-14, 15:56   #6
Mini1991
Zakorzenienie

ale laska z Ciebie! mysle ze delikatny refleks byłby super

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 16:31   #7
Tancerka Pl
Zadomowienie

Hmm jakie mam oczy? Dziwne :P Tzn jedni mowia, ze sa niebieskie, inni ze sa szare. Ja zaliczam sie do grona pierwszego (czyli uwazam, ze jestem niebieskooka). Wg mnie moje oczy sa troche smutne i chcialabym je ozywic. Kreska mi sie to udaje jednak mama ostatnio powiedziala mi, ze taka kreska mi nie pasuje, bo mam duze oczy, wiec nie wiem co o tym sadzic. Kolezanki sa na tak. Moze mama boi sie, ze za mocno to wyglada, bo chodze do liceum...

Bardzo podoba mi sie Twoja propozycja odnosnie fryzury Jessicy Alby. I kolor i skret sa niesamowite! W ogole uwazam, ze jest piekna kobieta
A wlasnie - a jak ja bym wg Ciebie wygladala w takim kolorze? Mam straszny dylemat blond czy jakis bronzik..
Stary 2008-12-14, 18:20   #8
alicyju69
Raczkowanie

Moim zdaniem ładnie by Ci było w jakimś jasnym brązie. Masz bardzo ładne usta. A fryzura to może pocieniowane włosy?
alicyju69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:17   #9
Tancerka Pl
Zadomowienie

Mialam kiedys cieniowane wloski, teraz w zasadzie tez mam hmm tzn zabawna sprawa, bo pol roku u fryzjera nie bylam, wiec juz nie widac wlasciwie tego cieniowania mocno
Niestety przy cieniowaniu moje wlosy wygladaja na jakies krotsze, mimo ze fryzjerki nie scinaja mi z dlugosci warstwy wlosow od spodu :|
Stary 2008-12-14, 19:39   #10
MonkaIska
Zadomowienie

Witaj, nie udzielam się zazwyczaj na tego typu forach ale jako stara doświadczona weteranka koloryzacji powiem Ci jedno, nie farbuj proszę włosów na zupełnie inny lub ciemny odcień.
Jesteś śliczną dziewczyną w Twoim miodowym blondzie Ci prześlicznie. Z ciemniejszych kolorów trudno potem wrócić do blondu.
Całe włoski w platynie postarzą Cię i osiągniesz sztuczny efekt. Masz jasna karnację i możesz wyglądać na siną.
Jeżeli zależy Ci na zmianie koloru to może refleksami? Dwa odcienie blondu plus Twój naturalny hmm?
Na problemy z trądzikiem polecam pudry mineralne, nie szkodzą, nie zapychają a nawet pomagają wyleczyć buzię. Są różne i w różnych przedziałach cenowych od 9,90 wzwyż
Kreska na powiece jak najbardziej dla dużych oczu. Może brązowy tusz do rzęs?
Makijaż widzę w odcieniach brzoskwini, delikatne cienie i fajny beżowo-łososiowy błyszczyk.
Jeśli boisz się czarnej kredki spróbuj grafitowej na początek
Co do fryzury to może delikatne fale na grubych wałkach.

Najbardziej mi się ciśnie na usta, ze nic Ci nie tzraba odpicowywac ale watek ma pomoagać w zmianach, więc kończe mój wywód i zyczę zadowolenia z efektów

Króliczki
MonkaIska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 01:05   #11
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

Cytat:
Hmm jakie mam oczy? Dziwne :P Tzn jedni mowia, ze sa niebieskie, inni ze sa szare. Ja zaliczam sie do grona pierwszego (czyli uwazam, ze jestem niebieskooka). Wg mnie moje oczy sa troche smutne i chcialabym je ozywic. Kreska mi sie to udaje jednak mama ostatnio powiedziala mi, ze taka kreska mi nie pasuje, bo mam duze oczy, wiec nie wiem co o tym sadzic. Kolezanki sa na tak. Moze mama boi sie, ze za mocno to wyglada, bo chodze do liceum...

Bardzo podoba mi sie Twoja propozycja odnosnie fryzury Jessicy Alby. I kolor i skret sa niesamowite! W ogole uwazam, ze jest piekna kobieta
A wlasnie - a jak ja bym wg Ciebie wygladala w takim kolorze? Mam straszny dylemat blond czy jakis bronzik..
Mamy przeważnie mówią że makijaż nam nie pasuje jesli jest mocniejszy niż tusz do rzęs
Moja długo mówiła mi że maluje się PASKUDNIE (kiedy zaczynałam się malowac cieniami kredkami itp), a teraz mam 20 lat i często sama mówi "pomaluj mnie tak ładnie jak siebie"
Mysle że mama mówi tak po prostu bo się boi że zaczniesz robić sobie "pandy"
A własnie delikatna kreska taka roztarta jak Ci pokazałam i jakiś ładny różowy błyszczyk mysle że super by pasowął do twoich dużych oczu i ust.
Co do koloru to ten od Alby by Ci pasował, tak mysle
I przedewszystkim nie byłaby to dla Ciebie duża i drastyczna zmiania od razu tlyko lekkie przyciemnienie.

P.S jak Cię zobaczyłam od razu mi się jakoś z Albą skojarzyłaś

Zapuszczam:

Stary 2008-12-15, 03:10   #12
All_that_jazz
Zakorzenienie

Jestes naturalnie ladna. Nie psuj tego. Lekki makijaz,upnij wlosy, czarna albo czerwona elegancka sukienka i bedziesz sliczna.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 03:11   #13
Mia694
Zadomowienie

Naprawdę piękna z Ciebie dziewczyna!

Proszę Cię o jedno- nie rób nic z włosami!!! Miałam rok temu takie piękne jak Ty, gęste, długie i zdrowe przede wszystkim. Teraz po rozjaśnianiu mam połowę z tego co miałam i włosy w strasznym stanie Postanowiłam, że chcę mieć jednak naturalne I teraz czekam aż znów urosną i wyzdrowieją

Ja swoje grudki na twarzy, które było widać tylko pod pewnym kątem, był to jakiś rodzaj trądziku, wyleczyłam mydłem siarkowym i potem na noc smarowałam się oliwką dla dzieci z Hippa Teraz mam prawie, że gładką cerę

Też mam jasną cerę jak Twoją, używam troszkę ciemniejszego pudru ( polecam Essence w musie, mnie nie zapycha), na poliki delikatnie brązerem, ale delikatnie, kreseczka eyelinerem i tusz na rzęsach- czarny. Taki jest mój codzienny makijaż i myślę, że Tobie również by pasował

Wklejam moje oko

PS. Naprawdę odradzam niszczenie włosków. Takie jakie masz są piękne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (3,1 KB, 62 załadowań)
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 03:31   #14
All_that_jazz
Zakorzenienie

W takim czyms cie widze
http://www.cogdziezaile.pl/index.php...pCY7h8VVKJTPw=

http://www.makeup4you.dk/images/haar/haar_13.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg studniowka 1.jpg (27,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka 2.jpg (7,8 KB, 10 załadowań)
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 03:37   #15
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

No na codzień to chyba by troche głupio wyglądała w czymś takiem

Zapuszczam:

Stary 2008-12-15, 04:18   #16
Mia694
Zadomowienie

Nie wiem czemu, ale widzę jakieś podobieństwo między Tobą, a Mischą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mischa-Barton-Photograph-C12134746.jpg (34,8 KB, 38 załadowań)
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 04:21   #17
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale widzę jakieś podobieństwo między Tobą, a Mischą
Nie wiem kto to ale ja też widze pdobienstwo autorki wątku do tej pani

Zapuszczam:

Stary 2008-12-15, 16:41   #18
Tancerka Pl
Zadomowienie

Chce bardzo podziekowac Wam za wszystkie rady

Napewno zastanowie sie nad tym czy malowac wlosy czy je zostawic takie, jakie sa. Zanim to zrobie uwazam, ze powinnam byc calkowicie pewna czy wole je przyciemnic (tak jak na zdjeciu ma Alba), czy chce miec je jasniejsze. Glupota byloby zrobienie sobie ciemniejszych, zeby pozniej plakac, ze wole platynowy blond, nie?

W tym tygodniu wydam pare groszy na czarna kredke do oczu i jakas jasniejsza, gdyby ta pierwsza mi nie pasowala.

Strasznie mnie martwi tylko moja twarzyczka dzisiaj.. Mam koszmarny wysyp na twarzy Mam ogromna nadzieje, ze jak najszybciej uda mi sie pokonac moj tradzik.

Prosilabym jeszcze o jakies propozycje sukienek dla mnie. Figure mam raczej klepsydry z tym, ze biust mam raczej maly (70c lub 75b). Nie wiem jakiego kroju sukienek mam szukac do mojej figury.

Dzieki za pomoc wsiowy_gupek, Mini1991, alicyju69, MonkaIska, All_that_jazz, Mia694
Stary 2008-12-15, 19:43   #19
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

No przed farbowaniem zastanów się dobrze bo szkoda by było załować.
Niestey na trądzik nie moge Ci nic poradzić bo nie miałam nigdy teo problemu..Dobieranie ciuchów też nigdy nie było moją mocną stroną..(nosze zazwyczaj ubrania tylko czarne lub popielate zeby uniknąć wpadki typu zle dobrane kolory)
Już mój TŻ ma lepszy gust i lepiej potrafi dobrac ubrania które mi pasują..

Zapuszczam:

Stary 2008-12-16, 01:14   #20
paryzanka202
Zakorzenienie

mysle ze powinnas rozjasnic ale ja mam slabosc do blondu a tak w ogole to sliczna z ciebie dziewczyna!
paryzanka202 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 09:42   #21
ANGEL-A8
Wtajemniczenie

[quote=MonkaIska;10081249]Witaj, nie udzielam się zazwyczaj na tego typu forach ale jako stara doświadczona weteranka koloryzacji powiem Ci jedno, nie farbuj proszę włosów na zupełnie inny lub ciemny odcień.
Jesteś śliczną dziewczyną w Twoim miodowym blondzie Ci prześlicznie. Z ciemniejszych kolorów trudno potem wrócić do blondu.
Całe włoski w platynie postarzą Cię i osiągniesz sztuczny efekt. Masz jasna karnację i możesz wyglądać na siną.
Jeżeli zależy Ci na zmianie koloru to może refleksami? Dwa odcienie blondu plus Twój naturalny hmm?
Na problemy z trądzikiem polecam pudry mineralne, nie szkodzą, nie zapychają a nawet pomagają wyleczyć buzię. Są różne i w różnych przedziałach cenowych od 9,90 wzwyż
Kreska na powiece jak najbardziej dla dużych oczu. Może brązowy tusz do rzęs?
Makijaż widzę w odcieniach brzoskwini, delikatne cienie i fajny beżowo-łososiowy błyszczyk.
Jeśli boisz się czarnej kredki spróbuj grafitowej na początek
Co do fryzury to może delikatne fale na grubych wałkach.

Popieram Nie farbuj włosów, masz piękny kolor i tak naprawdę idealnie do Ciebie pasuje Mozesz pokusić się o refleksy u dobrego fryzjera(tylko bez platyny) Kredki do oczu mogą być też szare lub np. zgaszona ciemna zieleń. Możesz obrysować całe oko kredką a nastepnie zastosować efekt smoky, przy pomocy cienia, który będzie zależał od koloru kredki. Np: Szara lub czarna kredka to cień- w szarościach. Zgaszona zieleń+ brązowy cień. Możesz uzyć jeszcze rozświetlajacego cienia w kącikach oczu Usta pomaluj delikatnym błyszczykiem
ANGEL-A8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 09:55   #22
KasiaxQ
Zakorzenienie

Tancerko, popieram kilka przedmówczyń co do włosów - nie farbuj ich. Nie spotkałam się z dzieczyną, która by tego nie żałowała. Sama próbuje właśnie wrócić do naturalnego ciemnego blondu. I wiem już, co zrobię, jak go osiągnę. Mama podsunęła mi gazetkę, w której polecją naturalne, lekkie rozjaśnienie włosków ziołowym balsamem koloryzującym z ekstraktem z henny firmy Venita. Są do wyboru odcienie platynowego i naturalnego blondu oraz jakieś brązy. Poszukaj na forum - może ktoś próbował już tego.
A jeśli chodzi o czarną kredkę do oczu, to ona podobno zmniejsza wizulanie oko, więc to, że Ty masz duże jest tylko plusem. Ja chwalę sobię eyeliner w żelu Inglota. Jest bardzo trwały, nie zetrzesz go, jeśli niechcący dotkniesz ręką powieki. Mają w palecie super kolor - taką zszarzałą czerń, więc nie będzie zbyt poważnie i ciężko
Jak już zrobisz ciemniejsze oko, to możesz zgodnie z trendami, usta umalować na blady róż. Kiedyś miałam taki błyszczyk Bourjois Effet 3D. Blady róż, lekko kryjący. Ladnie wyglądałby na Twoich dużych ustach.
KasiaxQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:29   #23
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

co do farbowania ja nigdy nie załowałam tego że pofarbowałam ale ja mam ten mój blond taki sam wieeele lat i wszyscy dopuki nie zapytają myslą że to naturalny mam taki
Sama właściwiwe też się czuje jkaby to mój naturalny był, tyle że raz na 3 miechy odrosty robie
Także nie mozna zakładać że jak pofarbujesz będziesz żałować bo wprost przeciwnie możesz być baardzo zadowolona. Ważne żeby znaleść swój kolor w którym się njalepiej czujemy i nie robić nic pochopnie tylko przemyśleć to dobrze

Jak raz mnie naszło żeby zrobić sobie brąż poszłam do sklepu z perukami i przymierzyłam kilka. Wyglądałam okropnie i zrezygnowałam...

Zapuszczam:

Stary 2008-12-16, 13:49   #24
paryzanka202
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Tancerko, popieram kilka przedmówczyń co do włosów - nie farbuj ich. Nie spotkałam się z dzieczyną, która by tego nie żałowała. Sama próbuje właśnie wrócić do naturalnego ciemnego blondu. I wiem już, co zrobię, jak go osiągnę. Mama podsunęła mi gazetkę, w której polecją naturalne, lekkie rozjaśnienie włosków ziołowym balsamem koloryzującym z ekstraktem z henny firmy Venita. Są do wyboru odcienie platynowego i naturalnego blondu oraz jakieś brązy. Poszukaj na forum - może ktoś próbował już tego.
A jeśli chodzi o czarną kredkę do oczu, to ona podobno zmniejsza wizulanie oko, więc to, że Ty masz duże jest tylko plusem. Ja chwalę sobię eyeliner w żelu Inglota. Jest bardzo trwały, nie zetrzesz go, jeśli niechcący dotkniesz ręką powieki. Mają w palecie super kolor - taką zszarzałą czerń, więc nie będzie zbyt poważnie i ciężko
Jak już zrobisz ciemniejsze oko, to możesz zgodnie z trendami, usta umalować na blady róż. Kiedyś miałam taki błyszczyk Bourjois Effet 3D. Blady róż, lekko kryjący. Ladnie wyglądałby na Twoich dużych ustach.

ja rozjasniam i NIE ZALUJE! swoj mam ciemny blond,ale czuje sie w nim myszowato, robie na blond i to zdecydowani moj kolor. kiedys mialam braz z racji moich ciemnych oczu,al ni czulam sie w nim. ja uwazam,ze gdyby dodala kilka jasniejszych refleksow swoim wlosow wygladalaby o wiele korzystniej.
paryzanka202 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:03   #25
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

a ja myśle właśnie że kolor Alby ze zdjecia jakie wkleilam bylby spoko. Musiałabyś przyciemnić lekko włosy i zrobić kilka pasemek blond ale mysle że pasowąłoby Ci

Zapuszczam:

Stary 2008-12-16, 15:59   #26
KasiaxQ
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ja rozjasniam i NIE ZALUJE! swoj mam ciemny blond,ale czuje sie w nim myszowato, robie na blond i to zdecydowani moj kolor. kiedys mialam braz z racji moich ciemnych oczu,al ni czulam sie w nim. ja uwazam,ze gdyby dodala kilka jasniejszych refleksow swoim wlosow wygladalaby o wiele korzystniej.
No tak, wszystko zależy od nastawienia. Jeżeli Tancerka nie cierpi swojego koloru i źle się w nim czuje, to pewnie ufarbuje włosy. Ja uważam, że jej naturalny kolor jest bardzo ładny, widoczne są też pasemka i to nadaje fryzurze wielowymiarowości. Ja o takie włosy tylko bym dbała nabłyszczając je lub matując, w zależności od nastroju. Nigdy nie wiadomo, co farbowanie włosom przyniesie... Po co niszczyć coś ładnego.

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
a ja myśle właśnie że kolor Alby ze zdjecia jakie wkleilam bylby spoko. Musiałabyś przyciemnić lekko włosy i zrobić kilka pasemek blond ale mysle że pasowąłoby Ci
Mnie też się ten kolorek podoba, ale z doświadczenia wiem, że trudno uzyskać dokładnie to, co ma się na zdjęciu. A delikatna różnica w odcieniu i już nie będzie takiego efektu.
Stary 2008-12-16, 17:36   #27
Tancerka Pl
Zadomowienie

Lubie swoj kolor tylko chcialam jakiejs odmiany
Stary 2008-12-16, 18:17   #28
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

Znam to, mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie rudy taki jak ma Ashlee Simpson

Zapuszczam:

Stary 2008-12-16, 18:23   #29
KasiaxQ
Zakorzenienie

Cytat:
Lubie swoj kolor tylko chcialam jakiejs odmiany

to może długa grzywka czesana na bok ?
Stary 2008-12-17, 07:21   #30
Tancerka Pl
Zadomowienie

Nigdy w zyciu ponownie nie zdecyduje sie na grzywke.
Niestety nie pasuje mi..

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości