Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-01, 22:26   #3691
poison.iv
Wtajemniczenie

Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Luksusowa szminka przeciw oznakom starzenia SPF 15 Nectar Shimmer
Pomadka ULTRA COLOUR RICH - Sparkling Nude
żadna z nich nie jest cielista, ach te zdjęcia w katalogu
pomadki są bardzo podobne, transparentne, z drobinkami, Nectar Shimmer jest bardziej złotawy, Sparkling nude bardziej naturalny.
na ręce pierwsza to Sparkling Nude, na ustach pierwsza to Nectar Shimmer
Muszę w końcu odebrać moją sparkling nude. Myślałam, że będzie trochę inna niż na Twoich zdjęciach, bardziej cielista, ale i tak jest całkiem ładna
poison.iv jest offline  
Stary 2009-10-02, 00:07   #3692
MadameButterfly6
BAN stały

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny to ja też się pochwalę swoimi cielaczkami. Jednak najbardziej mojemu typowi urody odpowiada Manhattan 29N jeśli chcę mieć matowe usta, a jak na to dam GlamShine kolor: natural glow to jest bajkowy połysk. Jak będę miała czas to pochwalę się foteczką. Póki co pomadeczki z załącznika wystawiłam na Allegro Może komuś będą odpowiadały kolorki

SZMYRGOTKA
moglabys dac zdjecie tej pomadki Rimmel Nude Delight na ustach? Bardzo Cie prosze Jestem ciekawa czy dobrze kryje i zakrywa naturalnie czerwone usta? Nie trzeba ich dodatkowo korektorowac czy nakladac podklad? Powiedz mi prosze cos wiecej o niej :pro si:
MadameButterfly6 jest offline  
Stary 2009-10-02, 08:46   #3693
kociak902
Raczkowanie

GG do kociak902

Bardzo ładny naturalnie cielisty kolor jest w ofercie Maybelline. Color Sensational nr 715 Choco Cream.Niestety byłam w kilku Rossmanach i zostały już tylko testery :-(
kociak902 jest offline  
Stary 2009-10-02, 17:00   #3694
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Boze, czy ten durny avon zrobi kiedys kolorystyke katalogowa zgodna z realiami? Ale pomadki i tak sa ladne
Te fotki w katalogach zawsze będą podrasowane i niezgodne z realiami, tak było jest i będzie
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Muszę w końcu odebrać moją sparkling nude. Myślałam, że będzie trochę inna niż na Twoich zdjęciach, bardziej cielista, ale i tak jest całkiem ładna
No niestety nie jest taka jak myślałam, totalnie inna niż w katalogu, ale mimo to daje fajny delikatny efekt na ustach i mi się podoba

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline  
Stary 2009-10-03, 14:56   #3695
wieprzowinka
Przyczajenie

Dot.: ..Cieliste usta..

inglot! miałam i jest rewelacyjna nie pamietam jaki numer (chyba 262 ale nie jestem pewna) jak zapytasz o pomadke cielistą napewno ekspedietka ci pomoze, są dwa odcienie jaśniejsza i ciemniejsza ja mialam tą jasniejszą
i zapomniała dodac żekosztuje ok. 20 zł
wieprzowinka jest offline  
Stary 2009-10-03, 17:06   #3696
zania
Matka buldoga

Mam ta pomadke Inglota. I o ile sam sztyft wyglada rewelacyjne, sliczny cielak, to na ustach wyglada trupio-blado. Kolor zamiast byc cielisty to wychodzi jasno rozowy.
Nie lubie jej

A tak poza tym, to przegladalam przed chwila tu na wizazu, temat poswiecony avonowi. Tam Wizazanka (Sarunieczka) wkleila swoje zdjecia z pomadkami. Jedna z nich to Ultra Colour Rich edycja specjalna Nude Beige. Powiem szczerze, ze efekt mnie zaciekawil. Nie jest to typowy jasny cielak, ale kolor interesujacy. Taki ciemny, w sam raz na zime zeby nie wygladac jak trup
Stary 2009-10-03, 17:56   #3697
Miss O Club
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wieprzowinka Pokaż wiadomość
inglot! miałam i jest rewelacyjna nie pamietam jaki numer (chyba 262 ale nie jestem pewna) jak zapytasz o pomadke cielistą napewno ekspedietka ci pomoze, są dwa odcienie jaśniejsza i ciemniejsza ja mialam tą jasniejszą
i zapomniała dodac żekosztuje ok. 20 zł
A masz zdjęcia jak wygląda ona na ustach? Byłabym wdzięczna
Miss O Club jest offline  
Stary 2009-10-03, 22:12   #3698
kasia9513
Zakorzenienie

szminka Oriflame Caramel daje lekki efekt nude lips

Świeżynka
kasia9513 jest offline  
Stary 2009-10-04, 02:33   #3699
smileofangel
Zakorzenienie

a ja ubolewam ze Wibo zlikwidowalo nr 7 i 8 z blyszczykow bo to byly fajne nude... teraz uzywam szminki 'burzuja' ale nazwy nie pamietam bo mam tester i wciaz mam blyszczyk z Palomy i Golden Ross oraz pomadka Vollare... postaram sie w tygodniu zalaczyc dla Was zdjecia blyszczyk Golden Rosse wynosze pod niebiosa
Stary 2009-10-04, 10:12   #3700
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
a ja ubolewam ze Wibo zlikwidowalo nr 7 i 8 z blyszczykow bo to byly fajne nude... teraz uzywam szminki 'burzuja' ale nazwy nie pamietam bo mam tester i wciaz mam blyszczyk z Palomy i Golden Ross oraz pomadka Vollare... postaram sie w tygodniu zalaczyc dla Was zdjecia blyszczyk Golden Rosse wynosze pod niebiosa
mozesz cos wiecej napisac o tym blyszczyku golden rose ?akurat mam stoiskoGR w miare niedaleko ;P
Stary 2009-10-04, 12:05   #3701
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Mam ta pomadke Inglota. I o ile sam sztyft wyglada rewelacyjne, sliczny cielak, to na ustach wyglada trupio-blado. Kolor zamiast byc cielisty to wychodzi jasno rozowy.
Nie lubie jej
Mam to samo odczucie
Cytat:
Ultra Colour Rich edycja specjalna Nude Beige. Powiem szczerze, ze efekt mnie zaciekawil. Nie jest to typowy jasny cielak, ale kolor interesujacy. Taki ciemny, w sam raz na zime zeby nie wygladac jak trup
Mam ten kolorek, u mnie wygląda nieco inaczej, gdyby nie był perłowy, byłby bardzo przyjemny

Nieustannie zakochana

Stary 2009-10-05, 21:00   #3702
zania
Matka buldoga

Zamowilam ta pomadke UCR beige nude. Od razu jak napisalam post(a?)

Perlowy powiadasz Na "moim" zdjeciu tak nie wygladala. No nic, zobaczymy jaki bedzie efekt. Obawiam sie zeby nie byla za czerwona/ceglana/rozowa itp.

Czarne Slonko gdybym nie wiedziala, ze na Twoich ustach masz tylko jedna pomadke, jeden rodzaj, to pomyslalabym ze to 3 rozne kosmetyki Najbardziej podoba mi sie usta nr 3, te na samym dole

A tak na marginesie, pomimo iz pomadki Bourjois'a Comme Par magie nie sa perlowe, to na ustach daja lekka poswiate, ladnie sie blyszcza. Ostatnio kupowalam nr 24 i 26 (nie cielaki), a tez je lubie. Oczywiscie spapugowalam Czarne Slonko
Stary 2009-10-05, 22:25   #3703
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Zamowilam ta pomadke UCR beige nude. Od razu jak napisalam post(a?)
Perlowy powiadasz Na "moim" zdjeciu tak nie wygladala. No nic, zobaczymy jaki bedzie efekt. Obawiam sie zeby nie byla za czerwona/ceglana/rozowa itp.
Czarne Slonko gdybym nie wiedziala, ze na Twoich ustach masz tylko jedna pomadke, jeden rodzaj, to pomyslalabym ze to 3 rozne kosmetyki Najbardziej podoba mi sie usta nr 3, te na samym dole
Zdecydowanie pomadka jest perłowa, bardziej niż burżujek. Kiepski aparat i światło powoduje że pomadka na każdym zdjęciu wygląda inaczej, ale 3 jest chyba najbardziej zbliżone do oryginału. Na pewno nie jest czerwona, ceglana ani różowa kolor trudny do opisania, taki niby beż, ale też przypomina naturalny kolor ust.

Nieustannie zakochana

Stary 2009-10-06, 14:35   #3704
yeslyn
Przyczajenie

Polecam szminke yves saint laurent rouge volupté kolor nr 1 lub 2 - jest matowa, mocno kryjaca, jasna - wychodzi dokladnie taki efekt przypudrowanych, nagich ust o jaki ci chodzi.
yeslyn jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:50   #3705
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yeslyn Pokaż wiadomość
Polecam szminke yves saint laurent rouge volupté kolor nr 1 lub 2 - jest matowa, mocno kryjaca, jasna - wychodzi dokladnie taki efekt przypudrowanych, nagich ust o jaki ci chodzi.
ja nie widzę tu cielistego koloru
http://1.bp.blogspot.com/__8kI11wxo2I/SNxQo6cjD1I/AAAAAAAAAog/JpqbmqUlVWE/s1600-h/Rouge+Volupte+1+(Medium). jpg
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...l-radiant.html

Nieustannie zakochana

Edytowane przez CzarneSlonko
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:54
Stary 2009-10-07, 13:25   #3706
yeslyn
Przyczajenie

Kolory na zdjeciu, zwlaszcza, ze zostaly naniesione na skore reki a nie usta sa przeklamane. W rzeczywistosci kolor nr 2 - sensual silk jest identyczny jak skora i zlewa sie z nia pozostawiajac jedynie delikatny satynowy polysk. Mysle, ze efekt kazdej szminki zalezy w duzym stopniu od naturalnego odcienia ust - na moich bezowo-rozowych ten wlasnie odcien daje efekt nude. A szminke YSL polecam takze ze wzgledu na wlasciwosco odzywcze i dlugotrwaly efekt, nie wspominajac o slicznym opakowaniu
yeslyn jest offline  
Stary 2009-10-07, 18:45   #3707
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yeslyn Pokaż wiadomość
Kolory na zdjeciu, zwlaszcza, ze zostaly naniesione na skore reki a nie usta sa przeklamane. W rzeczywistosci kolor nr 2 - sensual silk jest identyczny jak skora i zlewa sie z nia pozostawiajac jedynie delikatny satynowy polysk. Mysle, ze efekt kazdej szminki zalezy w duzym stopniu od naturalnego odcienia ust - na moich bezowo-rozowych ten wlasnie odcien daje efekt nude. A szminke YSL polecam takze ze wzgledu na wlasciwosco odzywcze i dlugotrwaly efekt, nie wspominajac o slicznym opakowaniu
A mogłabyś zamieścić fotkę pomadki na swoich ustach?

Nieustannie zakochana

Stary 2009-10-07, 20:18   #3708
CzarneSlonko
Rozeznanie

Kolejna pomadka, która w swojej nazwie ma beż, a beżowa nie jest
Oriflame Silky Kiss Lipstick - Beige Charmeuse
sztyft wygląda beżowo, ale na ustach jest baaardzo transparentny, przy grubej warstwie jest taki naturalny, z delikatnym złotawym połyskiem. Oczysiście zdjęcia przekłamane, bo sztuczne światło i aparat kiepski

Nieustannie zakochana

Stary 2009-10-08, 20:56   #3709
poison.iv
Wtajemniczenie

Mam już swoja UCR Sparkling nude i ona nie ma zupełnie nic wspólnego z tą prezentowaną w kataloguNie wiem co mam o niej myśleć liczyłam na zupełnie inny efekt. Na ustach Czarnego Słonka wygląda jakoś lepiej niż na moich.
poison.iv jest offline  
Stary 2009-10-09, 11:30   #3710
zania
Matka buldoga

Ja tez dzis dostalam swoja UCR beige nude - jednym slowem masakra! Dobrze, ze dalam za nia jakies 10 zl, to nie bede sobie pluc w brode za kase.
Pomadka jest czerwona! W opakowaniu ceglasta, a na moich ustach czerwona
Jedynie kolor beige nude mozna zobaczyc ale na nalepce, ktora jest podpisana pomadka.

Pomadke oddam mamie, a jak nie bedzie chciala to bedzie sie kurzyc u mnie w kosmetyczce.
Stary 2009-10-09, 12:32   #3711
yeslyn
Przyczajenie

Cytat:
A mogłabyś zamieścić fotkę pomadki na swoich ustach?
Zalaczam zdjecie moich ust pomalowanych YSL Rouge Volupte nr 2 i pociagnietych przezroczystym bezbarwnym blyszczykiem
yeslyn jest offline  
Stary 2009-10-09, 13:10   #3712
Chii1986
Zakorzenienie

a ja się zastanawiam czy w nowych pomadkach Maybelline Color sensational w gamie brązów są odcienie nude- matowe, kryjące.
Chii1986 jest offline  
Stary 2009-10-09, 15:16   #3713
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam czy w nowych pomadkach Maybelline Color sensational w gamie brązów są odcienie nude- matowe, kryjące.
Też się nad tym zastanawiam, ale jak do tej pory nigdzie nie widziałam całej kolekcji, jedynie jakieś pojedyncze odcienie.
poison.iv jest offline  
Stary 2009-10-09, 20:24   #3714
kociak902
Raczkowanie

GG do kociak902

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam, ale jak do tej pory nigdzie nie widziałam całej kolekcji, jedynie jakieś pojedyncze odcienie.
Nr 715 jest cielisty
kociak902 jest offline  
Stary 2009-10-17, 18:20   #3715
hollabackgirl
Przyczajenie

jakim cudem dostać te NYX? ten środkowy odcień? i w jakiej cenie?
hollabackgirl jest offline  
Stary 2009-10-17, 18:23   #3716
norana
Zadomowienie

szminki nyx mozesz zamówic z Cherry Culture a i na allegro też są (raczej tanie- po 12-15zl)

tu masz wyniki wyszukiwania na all http://www.allegro.pl/listing/search...r=p&string=nyx

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

Edytowane przez norana
Czas edycji: 2009-10-17 o 18:25
norana jest offline  
Stary 2009-10-20, 10:46   #3717
gregia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BeautifulThings87 Pokaż wiadomość
A ja proponuje szminki firmy NYX Zdjęcia w załączniku.
beautiful mozesz podac nazwy tych szmineczek z NYX? wszystkie mi sie podobaja
gregia jest offline  
Stary 2009-10-20, 13:06   #3718
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Kolejna pomadka, która w swojej nazwie ma beż, a beżowa nie jest
Oriflame Silky Kiss Lipstick - Beige Charmeuse
sztyft wygląda beżowo, ale na ustach jest baaardzo transparentny, przy grubej warstwie jest taki naturalny, z delikatnym złotawym połyskiem. Oczysiście zdjęcia przekłamane, bo sztuczne światło i aparat kiepski
Mam tą pomadkę i może typowo cielista nie jest, ale znacznie różni się od koloru przedstawionego na Twoim zdjęciu.
Wg mnie jest beżowo-złoto-brzoskwiniowa, na moich ustach to bardziej typowa ciepła brzoskwinka.

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2009-10-20, 17:43   #3719
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam tą pomadkę i może typowo cielista nie jest, ale znacznie różni się od koloru przedstawionego na Twoim zdjęciu.
Wg mnie jest beżowo-złoto-brzoskwiniowa, na moich ustach to bardziej typowa ciepła brzoskwinka.
Masz dużo jaśniejszą cerę, być może inny kolor ust, u mnie jest ledwo widoczna

Nieustannie zakochana

Stary 2009-11-02, 10:37   #3720
odada
Rozeznanie

Pod wpływem tego wątku ostatnio kupiłam szminkę Inglot nr 263. tak wygląda ona na moich ustach z fleszem i bez. Dodaję że jestem blada
odada jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beżowa szminka, blade usta, christina aguilera, cielista szminka, cieliste usta, nawilżenie, nude, pomadka, pomadki, rimmel, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości