Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-15, 19:11   #3961
CzarneSlonko
Rozeznanie

Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
ehh... mozna sie bylo tego spodziewac po ori... czy oni kiedykolwiek dobrze odwzorowali jakis kolor w katalogu ?
jeśli chodzi o pomadki "cieliste" to chyba nigdy
Cytat:
ale powiem ci ze mimo ze nie sa to typowe cielaki to bardzo ladnie wygladaja na twoich ustach
dziękuję

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:41   #3962
Nelkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
W jednym z filmików na YT pewna dziewczyna pokazała szminkę Gosh Darling (o ile się nie mylę z nazwą). U niej na ustach wychodziły bardzo ładne usta nude. Może warto byłoby spróbować

Wybaczcie, jeśli już tą szminkę ktoś polecał, ale nie czytałam całego wątku-i tak na bieżąco piszę jak mi się coś przypomni.
ja mam tą szminkę i jest bardzo fajna, jednak nie jest beżowa tylko różowa, (ja mam ciepły typ cery i gdybym znalazła taką jak ten Gosh, tylko w beżu to moje poszukiwania zakończyłyby się) Podobna jest do Inglotowych , tylko nie wysusza ust tak jak one.

MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline  
Stary 2010-02-16, 18:05   #3963
kalina121
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
ja mam tą szminkę i jest bardzo fajna, jednak nie jest beżowa tylko różowa, (ja mam ciepły typ cery i gdybym znalazła taką jak ten Gosh, tylko w beżu to moje poszukiwania zakończyłyby się) Podobna jest do Inglotowych , tylko nie wysusza ust tak jak one.
Ja grzebiąc w necie znalazłam coś takiego- 2 szminki Gosh Darling z tym samym numerkiem ale kolory mają różne Why?

http://dollymix184.blogspot.com/sear...Gosh%20Darling
kalina121 jest offline  
Stary 2010-02-16, 18:05   #3964
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Właśnie w filmiku wyglądała na cielistą, ale jeśli jest różowa to w sumie może też by mi odpowiadała (bo swój KWC jeśli chodzi o cieliste pomadki już znalazłam )-zawsze to jakaś miła odmiana.

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2010-02-16, 18:32   #3965
Super Girl
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję za odpowiedź Właśnie w filmiku wyglądała na cielistą, ale jeśli jest różowa to w sumie może też by mi odpowiadała (bo swój KWC jeśli chodzi o cieliste pomadki już znalazłam )-zawsze to jakaś miła odmiana.
Zdradź co jest Twoim KWC
Super Girl jest offline  
Stary 2010-02-16, 18:42   #3966
Xtase
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja grzebiąc w necie znalazłam coś takiego- 2 szminki Gosh Darling z tym samym numerkiem ale kolory mają różne Why?

http://dollymix184.blogspot.com/sear...Gosh%20Darling

Bo jedna z nich nie jest szminką GOSH, dziewczyna podejrzewa że to jest jakaś podróbka ... Ta po lewej to fake a po prawej prawdziwa szminka GOSH

A skoro napisałam już pokażę Wam moją kolekcję cielistych szminek, imponująca może nie jest

I tak od lewej:
1) Nyx Round Lipstick - rea, u mnie efekt ust topielicy
2)Nyx Round Lipstick - honey, ładny beż, ale wpada minimalnie w pomarańcz
3)Manhattan Mineral Lipstick - 29N, w wakacje była idealna teraz jakoś mniej ją lubię
4)Nyx Round Lipstick - circe, fajna, minimalnie wpada w róż
5)Rimmel Renew Lipstick - nude delight, mało cielista, ale i tak ją lubię
6)Avon Colour Rich - sparkling nude, oczywiście z 'nude' ma bardzo mało wspólnego, to raczej jasny brąz, ma mnóstwo drobinek, które rozłażą się wokół twarzy
7)Szminka bez nazwy i bez numeru (może 17?), kupiona gdzieś na bazarku, ale daje bardzo fajny efekt
8)Nyx Round LipGloss - whipped, Bardziej różowy, ale jest super
9)Vipera Sweet&Wet - nr 8, zdecydowanie najlepszy błyszczyk, też jest bardziej różowy, ale na pewno kupię jeszcze jakiś beż bo jest w takich kolorach
10)Wibo Lip Effect with Marine Colagen - bez numeru,błyskawicznie znika z ust i trochę je rozjaśnia, ale można nałożyć go na szminkę i jest ok
11)Bell Milky Shake - nr 06, beznadziejny, wg nie daje koloru, ciągnie się i wg bleee...

Edytowane przez Xtase
Czas edycji: 2010-02-16 o 19:19
Xtase jest offline  
Stary 2010-02-16, 19:21   #3967
kalina121
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Bo jedna z nich nie jest szminką GOSH, dziewczyna podejrzewa że to jest jakaś podróbka ... Ta po lewej to fake a po prawej prawdziwa szminka GOSH
Ona sobie może podejrzewać ,ale nawet w tym wątku kiedyś pisało się że istnieją 2 szminki Darling Gosh 134, kupione często w tej samej drogerii-więc raczej to nie podróbka,tylko co ? te szminki zmieniały w pewnym momencie opakowanie i kolor,stare wycofano, wprowadzono nowe?czy oni istnieją równolegle? i można kupić i beżową i różową?
kalina121 jest offline  
Stary 2010-02-16, 19:44   #3968
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
ale nawet w tym wątku kiedyś pisało się że istnieją 2 szminki Darling Gosh 134, kupione często w tej samej drogerii-więc raczej to nie podróbka,tylko co ? te szminki zmieniały w pewnym momencie opakowanie i kolor,stare wycofano, wprowadzono nowe?czy oni istnieją równolegle? i można kupić i beżową i różową?
Z tego co ja czytałam starsza wersja była różowa, potem po zmianie opakowania pomadka o tej samej nazwie zyskała beżowy kolor.
Chciałam kiedyś kupić tego Gosha na Allegro i zapytałam sprzedawcę który odcień ma i odpisał że ma starszą wersję, różową.

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-16, 20:16   #3969
Nelkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Z tego co ja czytałam starsza wersja była różowa, potem po zmianie opakowania pomadka o tej samej nazwie zyskała beżowy kolor.
Chciałam kiedyś kupić tego Gosha na Allegro i zapytałam sprzedawcę który odcień ma i odpisał że ma starszą wersję, różową.
to w takim razie muszę się rozejrzeć, bo ja mam właśnie różową, a kupiłam ją jakieś pół roku temu, super by było gdyby była też beżowa

MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline  
Stary 2010-02-16, 20:21   #3970
Super Girl
Rozeznanie

Ja też wypróbowałam już pomadkę Oriflame Beauty Smoky Collection, odcień Nude i potwierdzam, że nie daje efektu cielistch ust. Raczej delikatny beż. Tym niemniej wygląda bardzo ładnie i lekko powiększa usta.
Super Girl jest offline  
Stary 2010-02-17, 11:10   #3971
gregia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Ja też wypróbowałam już pomadkę Oriflame Beauty Smoky Collection, odcień Nude i potwierdzam, że nie daje efektu cielistch ust. Raczej delikatny beż. Tym niemniej wygląda bardzo ładnie i lekko powiększa usta.
mi sie Nude z Oriflame tez bardzo spodobałam, jak zobaczyłam ja na zdjeciu Czarnego Słonka, lecz niestety nie mam zadnej znajomej konsultantki

KOCHAM MOJE DZIECKO NAD ŻYCIE

gregia jest offline  
Stary 2010-02-17, 14:42   #3972
szmyrgotka
Raczkowanie

Hej Kobietki. Dawno się tu nie udzielałam, ale napiszę o paru cielaczkach. Czarne Słonko ma rację. Te pomadki Gosha są w wersji s tarej - z odcieniem różu i nowej (całe czarne opakowanie) - beż. Z tym, że ten Darling beżowy ma kolor bardzo podobny do Manhattan 29N. Ja natomiast bardzo długo czekałam na prawdziwego cielaczka, bo wydaje mi się, że takim jest pomadka Revlon Matte Nude attiudde. W końcu doczekałam się by znaleźć go w Polsce - zleciałam Dauglasa, Sephore, Nature i nic. Dopiero w necie go znalazłam, więc od razu zamówiłam. Jak do mnie dotrze zrobię fotki, żeby Wam pokazać, bo ze zdjęć w necie wygląda idealnie. Przesyłam Wam fotki napotkane gdzieś w necie.
1 fotka od lewej: w środku Revlon Nude Attiude, na dole Gosh Darling
2 fotka: Ravlonik na usteczkach
Kolejne fotki to już chyba jasne.
To są na razie fotki z neta, ale jak do mnie przyjdzie ta pomadeczka to napiszę relację
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-17, 16:36   #3973
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
mi sie Nude z Oriflame tez bardzo spodobałam, jak zobaczyłam ja na zdjeciu Czarnego Słonka, lecz niestety nie mam zadnej znajomej konsultantki
Ja też nie mam konsultantki, kupiłam na Allegro

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Ja natomiast bardzo długo czekałam na prawdziwego cielaczka, bo wydaje mi się, że takim jest pomadka Revlon Matte Nude attiudde. W końcu doczekałam się by znaleźć go w Polsce - zleciałam Dauglasa, Sephore, Nature i nic. Dopiero w necie go znalazłam, więc od razu zamówiłam. Jak do mnie dotrze zrobię fotki, żeby Wam pokazać, bo ze zdjęć w necie wygląda idealnie. Przesyłam Wam fotki napotkane gdzieś w necie.
To są na razie fotki z neta, ale jak do mnie przyjdzie ta pomadeczka to napiszę relację
A gdzie kupiłaś? bo ja na nią poluję od dawna.

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-17, 16:42   #3974
szmyrgotka
Raczkowanie

Mam nadzieję, że nie będzie to uznane za reklamę Podaje zatem link do sklepu: http://www.kremoteka.pl/product-pol-...ka-do-ust.html Czytałam w necie opinie o sklepie i mają dobre więc zaryzykowałam Już się nie mogę doczekać mojego cielaczka
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-17, 16:45   #3975
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Mam nadzieję, że nie będzie to uznane za reklamę Podaje zatem link do sklepu: http://www.kremoteka.pl/product-pol-...ka-do-ust.html Czytałam w necie opinie o sklepie i mają dobre więc zaryzykowałam Już się nie mogę doczekać mojego cielaczka
Dziękuję Dziękuję Dziękuję:cmok :

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-17, 17:49   #3976
limetka87
BAN stały

a wicie moze jak osiagnąć taki efekt??
limetka87 jest offline  
Stary 2010-02-17, 17:52   #3977
hammie
Zakorzenienie

jak dojdzie to wklej koniecznie fotki
hammie jest offline  
Stary 2010-02-17, 19:07   #3978
Lavenda_
Zadomowienie

Dot.: ..Cieliste usta..

Mam właśnie taką "nude" z Manhattanu , niestety numerek mi się już starł;/
Lavenda_ jest offline  
Stary 2010-02-17, 22:35   #3979
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Zdradź co jest Twoim KWC
Szminka Catrice nr 110 Gentle Beige

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2010-02-17, 22:55   #3980
szmyrgotka
Raczkowanie

Wkleje foteczki na pewno jak dojdzie pomadeczka Revlona. Zamówiłam wcześniej jeszcze pomadkę Smashbox kolor Elegant, na zdjęciu też wygląda bardzo cieliście. Na razie czekamy

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Effect a mogłabyś wkleić nam foteczki jak wygląda to cudo KWC na skórze i usteczkach? Będę Ci bardzo wdzięczna Szukamy ideału "cielaczka", ale myślę, że już jesteśmy bliziutko takowego znalezienia
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-18, 00:40   #3981
Champs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam do Was taką prośbę Baaardzo spodobał mi sie kolor ust dziewczyny na zdjęciu poniżej.Pomóżcie mi proszę znaleźć pomadkę/błyszczyk aby móc uzyskać taki efekt koloru jak na zdjęciu
To może i ja się przypomnę

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
a wicie moze jak osiagnąć taki efekt??
Widziałam to drugie zdjęcie ...i podpinam sie pod pytanko obiema rączkami
Champs jest offline  
Stary 2010-02-18, 00:44   #3982
angel23
Rozeznanie

GG do angel23

Wydaje mi się ze podkład nałożony jest na usta i przypudrowany
angel23 jest offline  
Stary 2010-02-18, 08:59   #3983
hammie
Zakorzenienie

Cytat:
w naturze kupilas Catrice? u mnie nie maaa nigdzie ;((
hammie jest offline  
Stary 2010-02-18, 10:01   #3984
limetka87
BAN stały

ciekawe czemu jak ja naloze podklad na usta to nic tylko mi wyuszsza mi usta i podkresla suche skorki...
limetka87 jest offline  
Stary 2010-02-18, 10:44   #3985
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Moja przyszla "bratowa" ja sobie kupila w koncu i kolor jest super. Ale niestety dosc mocno wysusza. Nie tak jak Manhattan, ale nie obejdzie sie bez posilkowania sie czym nawilzajacym.
lea88 jest offline  
Stary 2010-02-18, 12:31   #3986
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Effect a mogłabyś wkleić nam foteczki jak wygląda to cudo KWC na skórze i usteczkach? Będę Ci bardzo wdzięczna Szukamy ideału "cielaczka", ale myślę, że już jesteśmy bliziutko takowego znalezienia
Jasne, fotki w załączniku Wybacz, za te "kropki" na ustach-zupełnie nie wiem od czego są Na ręku pomadka wychodzi hmm taka pomarańczowa powiedziałabym, ale na ustach jest super. Mam jasną cerę. 2 pierwsze zdjęcia są z pomadką, kolejne bez niczego, a ostatnie pomadka na ręku.
Cytat:
w naturze kupilas Catrice? u mnie nie maaa nigdzie ;((
Taaak w Naturze
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Moja przyszla "bratowa" ja sobie kupila w koncu i kolor jest super. Ale niestety dosc mocno wysusza. Nie tak jak Manhattan, ale nie obejdzie sie bez posilkowania sie czym nawilzajacym.
Wiesz co, moich ust zupełnie nie wysusza. Naprawdę nic a nic. Przy czym ja np. nakładam sobie na noc na usta krem Nivea, smaruję je też pomadką od czasu do czasu więc są nawilżone

Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-02-18 o 12:36
effectt jest offline  
Stary 2010-02-18, 13:53   #3987
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, moich ust zupełnie nie wysusza. Naprawdę nic a nic. Przy czym ja np. nakładam sobie na noc na usta krem Nivea, smaruję je też pomadką od czasu do czasu więc są nawilżone
Moje wysuszyla, wlascicielce niestety tez . Po okolo godzinie pojawia sie uczucie nieprzyjemnego sciagniecia.
Mi Nivea nic nie daje. Uzywam Tisane i Carmexu. Widocznie moje usta postrzebuja wiekszej pielegnacji.
U nas wygladala zupelnie inaczej na zdjeciu, ale pewnei to wina aparatu, bo on nigdy nie chce oddac efekty cielakow na ustach ;/
lea88 jest offline  
Stary 2010-02-18, 14:01   #3988
hammie
Zakorzenienie

musze sie jutro przejsc do natury, ale jak nie bedzie Catrice nigdzie to bede chyba zmuszona prosic kogos o przysluge
hammie jest offline  
Stary 2010-02-18, 14:15   #3989
szmyrgotka
Raczkowanie

Effectt ładna ta pomadeczka. Dziękujemy za fotki Dziś dostałam wiadomość, że wysłano do mnie mojego cielaczka Revlona Jutro lub w poniedziałek pewnie dojdzie to Wam fotki wkleję. Szminki cieliste generalnie dzielą się na 2 typy: chłodny - pasujący moim zdaniem bardziej blodynkom - taki cielak w odcieniu nieco wchodzącym w róż i drugi typ - ciepły idealny dla brunetek, wchodzący nieco w pomarańcz. U brunetek taki cielak wchodzący w róż może powodować efekt trupich ust, przynajmniej tak to zauważyłam z doświadczenia. Mam parę cielaków na zbyciu i jeśli komuś zależy to oddam za friko, bo u mnie one i tak leżą nieużywane. Już tyle się ich nazbierało w nadziei na znalezienie idealnego cielaczka, że i tak nie jestem w stanie wszystkich zużyć, ale też kolorystycznie nie odpowiadają mojemu typowi urody. Mam też ciemniejsze cielaczki. Postaram się wszystkie zebrać, cyknę fotkę i napiszcie mi jeśli któraś będzie miała ochotę na te pomadki, bo szkoda mi ich wyrzucać, a prędzej czy później to będę musiała uczynić ;p
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-18, 14:35   #3990
Silloe
Zakorzenienie

effectt bardzo ładny odcień, mnie się podoba
szmyrgotka już czekam niecierpliwie na relacje
Silloe jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beżowa szminka, blade usta, christina aguilera, cielista szminka, cieliste usta, nawilżenie, nude, pomadka, pomadki, rimmel, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości