Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-23, 06:26   #4051
CzarneSlonko
Rozeznanie

Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Czarne Slonko, nie poznalam Cie Czyzbys zaczela szukac pomadki w kolorze pink Zabawny avatar
Ja i pink? no co Tyzwierzaczek przesympatyczny, więc go przygarnęłam
Revlonika powinnam mieć jutro, czekam z utęsknieniem

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline  
Stary 2010-02-23, 14:26   #4052
Champs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chodzi ci o ysl golden gloss? mam 10, 11 i limitowana 24
no NARSa pewnie tez dolapie, ale narazie mi sie nie spieszy no ten smashbox moj to ten ze zdjec, ktore dawalam- moge zrobic swojego, ale niewiele bedzie sie roznil

hym u mnie ladnie pielegnuja i dobrze nawilzaja usta- schodza powoli i pozostawiaja taka nawilzajaca powloke jak po balsamie
trzymaja sie calkiem niezle- nie liczylam dokladnie, ale no tak ok 1,5h na pewno siedza jeszcze- u mnie szybko znikaja blyszczydla dior mi znika po 15min:/
smaku nie maja, zapachu tez nie czuje jakiegos szczegolnego- wedlug mnie warto sie ogolnie przyjrzec kosmetykom smashboxa- ceny sklepowej chyba bym nie dala za nie, ale ja ogolnie uwazam, ze te wszystkie kosmetyki nie sa warte swojej ceny- u nas w sklepach
smashbox ma duzo perelek i mozna niektore ustrzelic w takich cenach jak sredniopolkowce
Dziękuję za odpowiedź
Champs jest offline  
Stary 2010-02-24, 12:09   #4053
szmyrgotka
Raczkowanie

Hej Kochane Przyszła dziś do mnie pomadeczka Smashbox Photo Finish kolor Elegant. Kolorek - idealny jak dla mnie Usta w ogóle nie wyglądają trupio. Dla kogoś o śniadej karnacji to myślę, że jest to strzał w dziesiątkę! Dla mnie KWC!!! Ma fajną konsystencję, ładnie się rozprowadza i co najważniejsze w ogóle nie wysusza u mnie ust i nie podkreśla skórek. Kolorek stonowany. Heh aż żal mi używać tej pomadki teraz. Chyba zostawię ją sobie na wakacje
Przesyłam Wam fotki mojego zakupu: 2 pierwsze zdjęcia wygląd na ustach, 3 - zdjęcie pomadki i 4 - kolor na skórze.
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-24, 12:13   #4054
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Hej Kochane Przyszła dziś do mnie pomadeczka Smashbox Photo Finish kolor Elegant. Kolorek - idealny jak dla mnie Usta w ogóle nie wyglądają trupio. Dla kogoś o śniadej karnacji to myślę, że jest to strzał w dziesiątkę! Dla mnie KWC!!! Ma fajną konsystencję, ładnie się rozprowadza i co najważniejsze w ogóle nie wysusza u mnie ust i nie podkreśla skórek. Kolorek stonowany. Heh aż żal mi używać tej pomadki teraz. Chyba zostawię ją sobie na wakacje
Przesyłam Wam fotki mojego zakupu: 2 pierwsze zdjęcia wygląd na ustach, 3 - zdjęcie pomadki i 4 - kolor na skórze.
kolor w rzeczywistosci jest taki jak na zdjeciach?
jak tak to ja juz musze zrezygnowac mam ciemniejsza karnacje, ale kolorek niet dobry u ciebie ladnie wyglada
dimiti jest offline  
Stary 2010-02-24, 12:25   #4055
szmyrgotka
Raczkowanie

I jeszcze kobitki tak dla porównania macie zdjęcie 2 pomadek i błyszczyka. Miałam zrobić fotkę błyszczyka na ustach, ale na razie się wstrzymam, bo mi siadła lampa w aparacie i nie będzie widać tego fajnego efektu lśniących drobinek, więc poczekam na słońce
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-24, 16:25   #4056
zania
Matka buldoga

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
zania a pokaz u siebie tego Bourjoisa 13
Chwilowo sie nia nie maluje, lecze usta po opryszczce i uzywam tylko pomadek ochronnych. Ale moze w weekend znajde wiecej czasu to moze cykne fotke. Do tego czasu mozesz przeszukac ten watek, bo Czarne Slonko zamieszczala swoje zdjecia.

Kurcze, Szmyrgotko, teraz to mi zabilas cwieka. Na wczesniejszych zdjeciach Revlon piekne wygladal, a na tych z dzisiaj, to Revlon wyglada jak usta topielicy Dla mnie on wpada w roz i nie jestem juz tak pewna zakupu.
Elegant, ciut dla mnie za ciemny, bo mam jasna cere.
No, a blyszczyk to juz kaput Nie wiem czy na moich intensywnie czerwonych ustach ladnie by wygladal.
Hmm, cos sie wybredna robie

No nic, czekam na efekty u Czarnego Slonka
Stary 2010-02-24, 18:28   #4057
CzarneSlonko
Rozeznanie

Przyszedł Revlonik
Moje wrażenia - niezły, ale nie ideał. Kolor minimalnie za jasny, taka jasna beżo-brzoskwinka z baaardzo delikatnym różem, wydaje mi się że przy bledszej cerze wyglądałby lepiej. Konsystencja dość twarda, zwarta, kolor kryjący, matowy, nie wysusza, ale też nie nawilża ust.
Nie jestem rozczarowana, mimo wszystko i tak rzadko spotkać taki kolor i do tego matowy, więc będę używała

Szmyrgotka, zrobiłaś mi chętkę na tego Smashboxa (tylko ta cena ponad 50 zeta na All)

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-24, 18:39   #4058
hammie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Przyszedł Revlonik
cholera, kolejna z ciemną karnacją
i jak tu teraz tego Revlona porownac do mojej bladej mordki
hammie jest offline  
Stary 2010-02-24, 18:43   #4059
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
cholera, kolejna z ciemną karnacją
i jak tu teraz tego Revlona porownac do mojej bladej mordki
w necie można znaleźć fotki revlona na jasnej skórze wystarczy poszukać

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-24, 18:44   #4060
szmyrgotka
Raczkowanie

No ten Smashbox do najtańszych nie należy, ale na Allegro i tak jest taniej niż w sklepie, ale efekt jest naprawdę ładny. Zresztą zależy kto czego oczekuje po pomadce. Dla mnie ważne by ładnie kryła, nawilżała i dawała prawdziwie cielisty kolor. Te 3 rzeczy według mnie spełnia właśnie ten Smashbox, choć pewnie innym dziewczynom nie będzie odpowiadał, bo wpada w pomarańcz, ale ja uważam, że do brunetek idealny. Na pewno nie jest za ciemny. Ja nie znoszę ciemnych pomadek, a dla mnie już za ciemną była pomadka NYXa Creamy Beige. Smahsbox jest dla mnie w sam raz. Chyba na razie kończę poszukiwania ideału, bo mam to czego szukałam
szmyrgotka jest offline  
Stary 2010-02-24, 18:56   #4061
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Dla mnie ważne by ładnie kryła, nawilżała i dawała prawdziwie cielisty kolor. Te 3 rzeczy według mnie spełnia właśnie ten Smashbox, choć pewnie innym dziewczynom nie będzie odpowiadał, bo wpada w pomarańcz, ale ja uważam, że do brunetek idealny. Na pewno nie jest za ciemny. Ja nie znoszę ciemnych pomadek, a dla mnie już za ciemną była pomadka NYXa Creamy Beige. Smahsbox jest dla mnie w sam raz.
Dokładnie uważam tak samo Zupełnie nie widzę się w ciemniejszych kolorach pomadki, Creamy Beige też zupełnie mi nie pasował. Pomadki cieliste dla brunetek z ciemną cerą powinny mieć w beżu domieszkę żółci lub pomarańczu Nad Smashboxem mocno się zastanawiam

Hammie, przejrzyj YouTuba
http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f
tak na szybko znalazłam parę fotek revlona na jasnej skórze

Nieustannie zakochana

Edytowane przez CzarneSlonko
Czas edycji: 2010-02-24 o 18:58
Stary 2010-02-24, 19:29   #4062
zania
Matka buldoga

No i tak...
Identyczny efekt, jak na Twoich ustach po Revlonie Czarne Slonko, otrzymuje przy uzyciu pomadki Bourjois nr 24, z tej samej serii co 13-tka. Wiec troche szkoda kasy na cos podobnego.
Z otrzymaniem bladorozowych ust nie mam problemow, gorzej jesli to ma byc kolor zblizony do pudru (korektora) czyli brakuje mi chyba wlasnie nuty pomaranczowej pomimo iz mam jasna cere.

Na allegro jest pomadka smashbox w kolorze brendy klik Podoba mi sie jest jasniejsza, tak mi sie wydaje niz elegant. Ale kurcze nie dam tyle kasy...wole oszczedzac na perfumy

Hammie, postaram sie w weekend zrobic fotke z bourjoisem, ale wiesz ze juz jej nie mozna dostac? Zebys sie nie napalala. Poza tym, przewaznie jej uzywam pozna wiosna i latem, kiedy skora nie jest az tak biala.
Stary 2010-02-24, 20:38   #4063
hammie
Zakorzenienie

Cytat:
Hammie, przejrzyj YouTuba
http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f
tak na szybko znalazłam parę fotek revlona na jasnej skórze
uhh kochana jestes dzieki ja w szukaniu jestem beznadziejna xD ogladalam tylko Obrazy w Googlach xD nie wpadlam ze na youtubie tez moga byc filmy

Cytat:
Hammie, postaram sie w weekend zrobic fotke z bourjoisem, ale wiesz ze juz jej nie mozna dostac?
wiem.. niedawno wlasnie wpisywalam w tym watku haslo bourjois i bodajze Czarne Slonko o tym pisala, ze juz niedostpny.. grr.. ja to mam szczescie xD
hammie jest offline  
Stary 2010-02-24, 22:18   #4064
welonowo
Przyczajenie

witam,
dziś kupiłam Inglot 262 i 263 (nie wiedziałam którą wybrać w poznańskiej Malcie w promocji po 10 zł, więc miałam 2 w cenie 1. wchodzą nowe opakowania i dlatego wyprzedają..
welonowo jest offline  
Stary 2010-02-24, 22:33   #4065
hammie
Zakorzenienie

Inglot tez mnie kusil, ale dziewczyny mnie odstraszyly tym wysuszaniem xD a jak u ciebie sie sprawuje welonowo?
hammie jest offline  
Stary 2010-02-24, 22:53   #4066
welonowo
Przyczajenie

nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ mam opryszczkę i nie odpaliłam jeszcze nowych zdobyczy. przyznaję się, że to moje pierwsze pomadki, więc trochę się boję jak podleczę usta to dam znać co i jak.
welonowo jest offline  
Stary 2010-02-25, 08:46   #4067
gregia
Zakorzenienie

Cytat:
Przyszedł Revlonik
Moje wrażenia - niezły, ale nie ideał. Kolor minimalnie za jasny, taka jasna beżo-brzoskwinka z baaardzo delikatnym różem, wydaje mi się że przy bledszej cerze wyglądałby lepiej. Konsystencja dość twarda, zwarta, kolor kryjący, matowy, nie wysusza, ale też nie nawilża ust.
Nie jestem rozczarowana, mimo wszystko i tak rzadko spotkać taki kolor i do tego matowy, więc będę używała

Szmyrgotka, zrobiłaś mi chętkę na tego Smashboxa (tylko ta cena ponad 50 zeta na All)
czarne słonko mnie i tak sie podoba efekt na Twoich ustach
ja tez sie napaliłam na Smashboxa, ale po zobaczeniu ceny moje marzenia rozwiał wiatr
Cytat:
Napisane przez welonowo Pokaż wiadomość
witam,
dziś kupiłam Inglot 262 i 263 (nie wiedziałam którą wybrać w poznańskiej Malcie w promocji po 10 zł, więc miałam 2 w cenie 1. wchodzą nowe opakowania i dlatego wyprzedają..
oooo dobrze wiedziec, musze zobaczyc czy u mnie jest ta sama promocja

KOCHAM MOJE DZIECKO NAD ŻYCIE

gregia jest offline  
Stary 2010-02-25, 10:12   #4068
zania
Matka buldoga

Ja dzis probowalam zrobic zdjecia majac na ustach Bourjois'a nr 13, ale powiem szczerze, ze beznadziejnie wygladalam mam jeszcze zbyt suche usta, pomadke jakos ciezko mi sie nakladalo, a na zdjeciach (niestety z telefonu) wychodzilam zielona, a usta rozowe, wiec calkowite przeklamanie kolorow. I jestem zbyt blada. Wiec Hammie chwilowo nici ze zdjec, sorry

Szukalam, na razie tylko w necie, tego nowego Gosha 134 i nie znalazlam. Czy wy juz macie nowa wersje? Bo chyba ktos tu o cielaku z Gosha wspominal.
Stary 2010-02-25, 10:36   #4069
hammie
Zakorzenienie

nieszkodzi i tak bym sie pewnie napalila na ta pomadke a i tak juz bym jej nie dostala
hammie jest offline  
Stary 2010-02-25, 17:11   #4070
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
czarne słonko mnie i tak sie podoba efekt na Twoich ustach
DziękujęW sumie na zdjęciach wyszedł bardziej różowawo niż w rzeczywistości

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-25, 19:53   #4071
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Szukalam, na razie tylko w necie, tego nowego Gosha 134 i nie znalazlam. Czy wy juz macie nowa wersje? Bo chyba ktos tu o cielaku z Gosha wspominal.
Ja wspominałam o Goshu Ale zaprzestałam poszukiwać cielaka, bo znalazłam. Ale może kiedyś, posprawdzam zachwalane tutaj cieliste pomadki

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2010-02-25, 20:47   #4072
zania
Matka buldoga

Ja wlasnie zamowilam na allegro Nyx Honey, zobacze jak w koncu wyglada w realu

I znalazlam zdjecia tego nowego gosha. Fajny odcien Nigdy go nie mialam, mowie o odcieniu darling, ale chyba zaczne polowac na ten nowy...tylko w mojej dziurze to ciezko ja bedzie znalezc. Moze na allegro kiedys bedzie.
Tymczasem zalaczam fotki.
1,2 - nowy Gosh
3, 4 - stary
Stary 2010-02-25, 21:01   #4073
zania
Matka buldoga

Czarne Slonko powiedz mi czy Frosted Flakes ma bezowy odcien? Bo czaje sie na ta pomadke, ale nie wiem jaka on ma w koncu barwe. Widzialam Twoja fotke i ladnie wyglada na ustach, ale kurcze w necie znalazlam zdjecie na ktorym ona wyglada jak cegła, a takiej nie chce, natomiast na stronie Nyx'a frosted flakes jest prawie biala.
Podobna do honey?

Sorry, za post pod postem ale myslalam ze mi doda odpowiedz do poprzedniej mojej wypowiedzi.

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:02 Powód: dopisek
zania jest offline  
Stary 2010-02-25, 21:24   #4074
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

a ja dzisiaj polecialam po najmniejszej linii oporu i mysle, ze nie jest zle blyszczyk verona tani jak barszcz, niestety ceny nie znam, bo odkupilam go od kolezanki
ghana jest offline  
Stary 2010-02-25, 21:26   #4075
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Czarne Slonko powiedz mi czy Frosted Flakes ma bezowy odcien? Podobna do honey?
Honey jest matowym ciepłym beżem, Frosted Flakes jest perłowym ciepłym beżem Mnie nie odpowiadał, wolę matowe wykończenie.
Ja parę godzin temu wygrałam aukcję ze Smashboxem kolor Brandy, trochę taniej mi się udało i wysyłka z Polski, więc w przyszłym tygodniu mam nadzieję że będzie

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj polecialam po najmniejszej linii oporu i mysle, ze nie jest zle blyszczyk verona tani jak barszcz, niestety ceny nie znam, bo odkupilam go od kolezanki
Całkiem ładny efekt

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-25, 21:46   #4076
zania
Matka buldoga

Czarne Slonko, dzieki za odpowiedz
No to chyba zalicytuje frosted....tylko ja sie okaze ze jednak kolor jest badziewny to bo kosmetyczka peka mi w szwach

I gratuluje Smashboxa i to na dodatek moj kolor, ktory sobie upatrzylam, brandy Koniecznie musisz pokazac ja na swoich ustach. Na allegro ja licytowalas? czy ebay lub moze jeszcze z innego miejsca.

Ghana to byla dobra transakcja. Ladny blyszczyk
Stary 2010-02-25, 22:16   #4077
CzarneSlonko
Rozeznanie

Cytat:
Czarne Slonko, dzieki za odpowiedz
No to chyba zalicytuje frosted....tylko ja sie okaze ze jednak kolor jest badziewny to bo kosmetyczka peka mi w szwach
Ja na początku byłam zadowolona z Frosted - rozjaśniał usta, był beżowy, jednak po jakimś czasie kupiłam Honey i Frosted przestała mi się podobać - jednak ta perła mi przeszkadzała i kolor nie był tak super kryjący jak Honey i ją sprzedałam
Cytat:
I gratuluje Smashboxa i to na dodatek moj kolor, ktory sobie upatrzylam, brandy Koniecznie musisz pokazac ja na swoich ustach. Na allegro ja licytowalas? czy ebay lub moze jeszcze z innego miejsca.
Na Allegro kupiłam, ale u innej sprzedającej niż było tu prezentowane

Nieustannie zakochana

Stary 2010-02-26, 12:20   #4078
gregia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja wlasnie zamowilam na allegro Nyx Honey, zobacze jak w koncu wyglada w realu

I znalazlam zdjecia tego nowego gosha. Fajny odcien Nigdy go nie mialam, mowie o odcieniu darling, ale chyba zaczne polowac na ten nowy...tylko w mojej dziurze to ciezko ja bedzie znalezc. Moze na allegro kiedys bedzie.
Tymczasem zalaczam fotki.
1,2 - nowy Gosh
3, 4 - stary
nastepna boska szminka bardzo mi sie Gosh podoba, ja chyba zwariuje od tych cielaków
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
a jaki to numer tego błyszczyka? musze popatrzec u siebie na ryneczku czy nie czasami gdzies nie lezy i na mnie nie czeka

KOCHAM MOJE DZIECKO NAD ŻYCIE

gregia jest offline  
Stary 2010-02-26, 18:36   #4079
hammie
Zakorzenienie

a gdzie mozna gosha zakupic? u mnie nigdzie nie widzialam.. ani w rossmanach, superpharmach zadnych...
hammie jest offline  
Stary 2010-02-26, 19:58   #4080
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
nastepna boska szminka Bardzo mi sie gosh podoba, ja chyba zwariuje od tych cielaków

a jaki to numer tego błyszczyka? Musze popatrzec u siebie na ryneczku czy nie czasami gdzies nie lezy i na mnie nie czeka:d
136
ghana jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beżowa szminka, blade usta, christina aguilera, cielista szminka, cieliste usta, nawilżenie, nude, pomadka, pomadki, rimmel, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości