Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-16, 18:07   #781
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Na szczescie nie zamowilam wtedy tego błyszczyku... Kilka dni temu czytalam recenzje na kwc i rzeczywiscie wszystkie dziewczyny piszą to samo - komletnie zero koloru
Zaczyna mnie denerwować ten Oriflame...
Nie ciebie jedyną...
Stary 2007-06-17, 19:13   #782
Narnii
Raczkowanie

Witam!
Ładny efekt cielistych, ale nawilżonych ust daje Isa Dora Glossy Nude nr 117. Polecam! Jak dla mnie rewelacyjna!

Pozdrawiam!
Narnii jest offline  
Stary 2007-06-19, 08:23   #783
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Narnii Pokaż wiadomość
Witam!
Ładny efekt cielistych, ale nawilżonych ust daje Isa Dora Glossy Nude nr 117. Polecam! Jak dla mnie rewelacyjna!

Pozdrawiam!
Ooo to jest bardzo popularny odcień na tym wątku Wiem co mówie, cały wątek mam przeczytany Sprawdzałam tą szminkę w GC ale to niestety nie tego szukam.
Na pewno muszę kupić ten błyszczyk Sephory nr 14. Widziłam go na żywo i naprawdę ma śliczny cielisy odcień.
Jula84 jest offline  
Stary 2007-06-19, 19:51   #784
fifiorek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

jakieś dwa lata temu miałam błyszczyk Sensique, kolor idealny, dawał efekt prawie jak na niektórych wklejanych tu zdjęciach
ostatnio przeszłam się do natury specjalnie, żeby go kupić i niestety... nia ma ich już szukałam jakiegoś zdjęcia, żeby pokazać efekt ale też nic z tego
fifiorek jest offline  
Stary 2007-06-20, 20:06   #785
ilios
PIP.

GG do ilios
Dot.: Pomadka lub błyszczyk w odcieniu jasnego beżu - znacie? :) Czekam na opinie...

Dziewczyny!! poszukuje, bezskutecznie niestety, błyszczyków BALLMANIA !!!
czy ktoras z Was wie moze gdzie u nas mozna dostac to cudo? czytalam w jakiejs gazecie, ze w niektorych salonach kosmetycznych, ale nie mam pojecia gdzie ich szukac (
Mieszkam w Poznaniu, wiec najchetniej chcialabym znalezc to cudo w okolicy.
Jak ktos nie wie jak one wygladaja - stronka -
http://www.dennisgreenltd.com/Ballmania.asp
ilios jest offline  
Stary 2007-06-20, 23:16   #786
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ooo to jest bardzo popularny odcień na tym wątku Wiem co mówie, cały wątek mam przeczytany Sprawdzałam tą szminkę w GC ale to niestety nie tego szukam.
Na pewno muszę kupić ten błyszczyk Sephory nr 14. Widziłam go na żywo i naprawdę ma śliczny cielisy odcień.
Ja go oglądałam i nawet prawie kupiłam 2 dni temu, ale coś mnie powstrzymało. Boję się, że jednak nie o to chodzi i że moich czerwonych ust to nie przykryje...
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline  
Stary 2007-06-21, 08:33   #787
fifiorek
Wtajemniczenie

Dot.: Pomadka lub błyszczyk w odcieniu jasnego beżu - znacie? :) Czekam na opinie...

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! poszukuje, bezskutecznie niestety, błyszczyków BALLMANIA !!!
czy ktoras z Was wie moze gdzie u nas mozna dostac to cudo? czytalam w jakiejs gazecie, ze w niektorych salonach kosmetycznych, ale nie mam pojecia gdzie ich szukac (
Mieszkam w Poznaniu, wiec najchetniej chcialabym znalezc to cudo w okolicy.
Jak ktos nie wie jak one wygladaja - stronka -
http://www.dennisgreenltd.com/Ballmania.asp
nigdy wcześniej ich nie widziałam, ale trzeba przyznać, że opakowanie robi wrażenie
fifiorek jest offline  
Stary 2007-06-23, 13:22   #788
zania
Matka buldoga

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
wiecie dziewczynki, że wycofują naszą ukochaną szminkę rival de loop? ;]
Wielka szkoda, dla mnie to był jeden jedyny odcień w swoim rodzaju i nigdzie nie mogłam znaleźć nic podobnego.
O nie
Moja najlepsza i sprawdzona pomadka. Musze porobic zapasy
Kurcze, wkurza mnie to, ze za kazdym razem jak trafie w pomadke to ja wycofuja. Wczesniej mi wycofali Loreal'a Delicioux, potem Lumene, a teraz Rival
zania jest offline  
Stary 2007-06-23, 16:36   #789
Sathi
Zakorzenienie

Nie wiem czy próbowałyście błyszczyków z serii Vibo, takie chłodzące.
Tam są cieliste, beżowe kolorki, na pewno znajdziecie coś dla siebie.
No i są nowe szminkobłyszczyki Glam Shine L'oreala, - nowe kolory, same odcienie nude

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline  
Stary 2007-06-25, 16:44   #790
niqska
Wtajemniczenie

a ja znalazłam dziś błyszczyk z Pierre Rene Dream Shine nr 05 i jest super w odatku jest kolagenowy wiec jest fajne uczucie gdy sie nim umaluje usta :P załanczam zdjecia (zrobione komora)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z.jpg (14,3 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (19,3 KB, 133 załadowań)

niqska jest offline  
Stary 2007-06-27, 12:15   #791
zania
Matka buldoga

Bylam dzis w Rossmanie zrobic zapasy pomadki Rival de Loop. Nie ma juz calej gabloty! A jeszcze w zeszlym tygodniu ja widzialam. I po moich zapasach

Dziewczyny, jaki odcien ma ta pomadka Isa Dory nr 117? Bylam na ich stronie domowej, ale zadna pomadka nie ma takiego numerku.

I miala ktoras z was nowa pomadke Bourjois'a "Comme par Magie"? U mnie w miescie jej nie ma, a na ich stronie glownej brak info o nich.
Na allegro znalazlam 2 interesujace odcienie - troche za ciemne - ale nie wiadomo jakby na ustach wygladaly:
http://www.allegro.pl/item207278638_..._magie_13.html
http://www.allegro.pl/item209778993_..._24.html#photo

EDIT: widzialam na stronie estyl.pl ta pomadke isadory, ale cos ciemna jest ;-> jak wyglada na waszych ustach?
zania jest offline  
Stary 2007-06-27, 15:55   #792
tussia
Raczkowanie

Zania,
wlasnie kilka dni temu kupilam Comme par Magie nr 13!!mialam ja kiedys ale wycofali ze sprzedazy wiec jak tylko zobaczylam na allegro to kupilam nawet u tego sprzedawcy,blyskawiczna wysylka co do oryginalnosci tez nie mialam zastrzezen! nr 13 dla mnie jest idealny,chociaz jesli porownywac ja z inglotem 112 jest troszke ciemna.ale na ustach daje efekt cielisty na 100%(tez zalezy kto ma jaki "naturlany odcien",ja mam ciemne z natury wrrrr...),ma przyjemna konstystencje,nie wysusza jak inglot!
jesli chodzi o cieliste usta-blyszczykow nie polecam,ze szminek Inglot 112,Bourjois Comme par Magie nr 13(24 wydaje mi sie ze wpada w roz/pomarancz,a 11 jest stanowczo za ciemna..),bourjois docteur glamour nr 10(ale jest delikatna) oraz MAC-matte Love Dust(ale strasznie wysusza usta..)
tussia jest offline  
Stary 2007-06-28, 10:01   #793
zania
Matka buldoga

Dzieki Tussia za odpowiedz
Doctora Glamour mam. Jest fajnie kremowa i delikatnie blyszcza sie po niej usta - tyle ze ona jest rozowa. Jasny pastelowy roz.

Blyszczykow za bardzo nie lubie, bo mam dlugie wlosy i jak jest wiatr to mi sie lepia do ust, a potem zostawiaja mi na policzkach slady po owych blyszczykach

Inglota widzialam, ale dla mnie pomadka jest za perlowa.

Musze poszukac w sklepach bourjois'a. Sprawdzic odcien, a potem zakupic na allegro

Niestety MAC'a w moim miescie nie ma.

Wczoraj tez wypytalam dziewczyny z Rossmana, dlaczego nie ma juz Rival'a. Powiedzialy, ze zlikwidowali ta gablote na rzecz...L'oreala
zania jest offline  
Stary 2007-06-28, 11:09   #794
anies5
Zakorzenienie

Ostatnio zakupiłam błyszczyk Sephory nr 14. Przyznam szczerze, że z dotychczas przetestowanych cielistych kolorów ten najbardziej mi odpowiada. Nie jest to szczyt marzeń, bo niestety więcej w nim różu, niż beżu, ale ma ode mnie 4 z +.
Stary 2007-06-29, 11:03   #795
zania
Matka buldoga

Dziewczyny, czy ktoras z was moze mi wkleic zdjecie swoich ust pomalowanych pomadka Bourjois "Comme par magie" nr 13?
Moze Ty Tussia, co

Nie chce zamawiac w ciemno z allegro, a nie moge jej dostac w miescie
zania jest offline  
Stary 2007-06-29, 13:49   #796
tussia
Raczkowanie

tak myślałam,że nie ma jej w sklepach mam tylko telefon pod ręką,tak więc słaba jakość,ale może coś będzie widać
bourjois comme par magie nr 13
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (52,6 KB, 111 załadowań)
tussia jest offline  
Stary 2007-06-29, 14:56   #797
zania
Matka buldoga

Dzieki Tussia
Czy ta Magie 13 nie jest podobna do Doctora 10? Tyle ze ciemniejsza? Bo cos mi sie zdaje, ze ona tez jest lekko rozowa. Taki brudny roz.
zania jest offline  
Stary 2007-06-29, 15:02   #798
tussia
Raczkowanie

wg mnie nie ma w sobie nawet cienia różu..może na moich ustach tak wyszło,zresztą zdjecie nie oddaje rzeczywistego koloru:/porównując do docteur glamour-comme par magie jest ciemniejsza,o wiele bardziej kryjąca.nie jest bezowa,jest wlasnie cielista
tussia jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:21   #799
L_V
Zakorzenienie

Jeśłi chodzi o cielistośc mam dwa typy [jestem jasną blondynką, blada skóra w "oryginale", teraz nieco zbrązowiona samoopalaczem]. Sprawdzają się u mnie 2 produkty:

- błyszczyk # 14 z Sephory
- pomadka Guerlain, kolor o nazwie Envie de Beige http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17931
L_V jest offline  
Stary 2007-06-30, 13:57   #800
xxNiuniaxx
Raczkowanie

Kurcze, jestem zdania że każda firma kosemtyczna powinna mieć w swoim asortymencie kolor szminek bądź błyszczyków w takim właśnie bladym beżu, cielistym... Przecież jest takie zapotrzebowanie! )
xxNiuniaxx jest offline  
Stary 2007-06-30, 19:30   #801
zeaa
Przyczajenie

Witam.
Zauważyłam wątek i chce się podzielić własnym doświadczeniem z uzyskiwaniem naturalnego koloru ust. Być może nie jest to efekt jasnocielisty, jednak zdecydowanie 'nude'. Polecam zatem szminke L'Oreal Color Riche Star Secrets nr 708 (sygnowana przez Aishwarię Rai) - to naprawde uroczy, naturalny beż, idealnie zbalansowany między różem a brązem (w wielu przpadkach trudno jest znaleźć dobrze wyglądający beż - często jest po prostu zbyt pomarańczowy:/, ten natomiast jest idealny). Ewentualnie nr 715 - Rose Beige sygnowany przez Jane Fondę - odcień jest bardziej pomarańczowy i odrobinę jaśniejszy. Szminka juz sama w sobie daje naturalny efekt na ustach, jednak żeby rozjaśnić kolor stosuję odrobinę błyszczyku Yves Rocher Luminelle Deligloss - jasny róż, z minimalna ilością drobinek, bardzo ładnie rozjaśnia beż szminki, oczywiście w odpowiednio niewielkiej ilości (za duża ilość nie wygląda efektownie). Przypuszczam że jakikolwiek jasny róż dobrze się sprawdzi. Dodatkową zaletą jest to, że dzieki nałożeniu pod spód szminki cała kompozycja szminkowo-błyszczykowa dłużej się utrzymuje na ustach.
Powodzenia życzę
zeaa jest offline  
Stary 2007-07-01, 10:55   #802
moniczka2222
Rozeznanie

a ja nie wiem co jest nie tak z moimi ustami... bez wzgledu na to jakiej firmy blyszczyk uywam, revlon, rimel, astor, loreal, zawsze po nalozeniu blado bezowego blyszczyka, moje usta wygladaja jakby kolor sie owazyl, zbiera sie w zalamaniach, kolor nie jest jednolity. Probowalam blyszczykow roznych firm,probowalam nakladac na podklad, ale efekt zawsze taki sam. Moze to dlatego ze moj naturalny kolor ust to czerwien?? i ciezko jest przykryc ten kolor bladobezowym blyszczykiem?? co myslicie??
moniczka2222 jest offline  
Stary 2007-07-01, 11:35   #803
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Napisane przez tussia Pokaż wiadomość
tak myślałam,że nie ma jej w sklepach mam tylko telefon pod ręką,tak więc słaba jakość,ale może coś będzie widać
bourjois comme par magie nr 13
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Dzieki Tussia
Czy ta Magie 13 nie jest podobna do Doctora 10? Tyle ze ciemniejsza? Bo cos mi sie zdaje, ze ona tez jest lekko rozowa. Taki brudny roz.
Cytat:
wg mnie nie ma w sobie nawet cienia różu..może na moich ustach tak wyszło,zresztą zdjecie nie oddaje rzeczywistego koloru:/porównując do docteur glamour-comme par magie jest ciemniejsza,o wiele bardziej kryjąca.nie jest bezowa,jest wlasnie cielista
Bo te szminki są już wycofane. Mam też tą szminkę, ale niestety moich ust nie przykrywa (mam bardzo mocnoczerwone usta).
Potwierdzam, że różowa nie jest ani trochę.

I nie polecam jej osobom, które nie lubią mocnopachnących kosmetyków.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
iceflower jest offline  
Stary 2007-07-01, 14:55   #804
gosik.s
Wtajemniczenie

Anies i L_V - a jaki macie naturalny kolor ust? Intensywnie czerwony czy raczej blady?
Zainteresował mnie ten Wasz błyszczyk Sephory...

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline  
Stary 2007-07-01, 15:57   #805
tussia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bo te szminki są już wycofane. Mam też tą szminkę, ale niestety moich ust nie przykrywa (mam bardzo mocnoczerwone usta).
Potwierdzam, że różowa nie jest ani trochę.

I nie polecam jej osobom, które nie lubią mocnopachnących kosmetyków.
rzeczywiscie,bourjois comme par magie dosyc mocno pachna...jak dla mnie takimi starymi szminami babć:/ale czego sie nie robi dla urody wydaje mi sie ze dosyc kryjace sa,a tez mam dosyc czerwone usta....
tussia jest offline  
Stary 2007-07-01, 17:22   #806
michasiapio
Rozeznanie

GG do michasiapio

teraz tak mysle, przeciez na bazarkach jest pelno takich cielistych szminek, kosztuja cos ok. 2zl za ta cene to chyba warto sprobowac
michasiapio jest offline  
Stary 2007-07-01, 23:18   #807
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
teraz tak mysle, przeciez na bazarkach jest pelno takich cielistych szminek, kosztuja cos ok. 2zl za ta cene to chyba warto sprobowac
To racja !
Mam już 3 bazarkowe szminki, które są idealnie blade, cieliste, matowe, pachną ślicznie- owocowo i nie wysuszają ust. Jak będę miała dostęp do aparatu to cyknę zdjęcia.

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2007-07-02, 08:08   #808
Astra
Rozeznanie

2zl? chyba do najtrwalszych nie naleza mialam kiedys taka jedna i za wiecej dziekuje bardzo

Astra jest offline  
Stary 2007-07-02, 09:27   #809
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Astra Pokaż wiadomość
2zl? chyba do najtrwalszych nie naleza mialam kiedys taka jedna i za wiecej dziekuje bardzo
No może super trwałe to one nie są ale są w idealnym kolorze. Wolę ich używać niż szukać bezskutecznie takiego cielistego koloru wśród kosmetyków lepszych marek

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2007-07-02, 11:45   #810
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
rzeczywiscie,bourjois comme par magie dosyc mocno pachna...jak dla mnie takimi starymi szminami babć:/ale czego sie nie robi dla urody wydaje mi sie ze dosyc kryjace sa,a tez mam dosyc czerwone usta....
Widziałam foto Twoich ust, u mnie ta szminka nie daje takiego efektu. Nie wiem, czemu.
Ja nie mam zamiaru się tak poświęcać dla urody, żeby używać kosmetyków, które psują mi humor, a wystarczy gorszy humor lub samopoczucie i nie mogę używać tej szminki, bo mnie poprostu dusi. I tu nie chodzi o tę jasną, bo znalazłam wśród Comme par magie idealny pomarańczowawy koral.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
iceflower jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beżowa szminka, blade usta, christina aguilera, cielista szminka, cieliste usta, nawilżenie, nude, pomadka, pomadki, rimmel, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości