Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-07, 23:35   #1771
a_n_u_l_a
Raczkowanie

Smile Dot.: ..Cieliste usta..

Szminki Mac są w ich sklepach po 70,-
Niestety Myth na ustach nie testowałam, ale też jestem ciekawa efektu bo wpadła mi w oko
a_n_u_l_a jest offline  
Stary 2008-03-07, 23:39   #1772
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
chodzi o Maybelline to super wiadomość bo ja uwielbiam te szminki ale właśnie nie wiedziałam,że jest cielisty kolor. Ja mam różowy i jestem zadowolona. A poza tym numerkiem 111 jest jakaś nazwa?...bo zazwyczaj jest numerek i nazwa na tych pomadkach.
Macie racje.. to maybelline .Pisałam z loreala bo na szmince pisze"dystrybutor Loreal"Nr 111 IRIDESCENT PINK/ROSE IRIDESCENT
mogwaica jest offline  
Stary 2008-03-07, 23:40   #1773
anies5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Szminki Mac są w ich sklepach po 70,-
Niestety Myth na ustach nie testowałam, ale też jestem ciekawa efektu bo wpadła mi w oko
Próbowałam ją przetestować dzisiaj, ale na prawdę miałam usta podrażnione peelingiem i nic tylko czerwień . Na dłoni wyglądała przepięknie, ale ciekawa jestem jak z jej kryciem.

Dzisiaj zakupiłam 3 pomadki Vipery na Allegro, zachęcona opiniami wizażanek, a najbardziej zauroczona zdjęciem neny1984. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1723

Wybrałam odcień 511, 512 i 514, może któraś będzie dobra.
Stary 2008-03-07, 23:40   #1774
Ssalomea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma pomadkę MAC'a np. Myth? Dzisiaj oglądałam ją w sklepie, ale wczoraj robiłam peeling i miałam jeszcze podrażnione usta, nic nie mogłam sprawdzić . Kolor wygląda zachęcająco .
Ja mam.Polecalam ja wczesniej.Jedyne,co mi sie w Mac'owskich szminkach nie podoba<mam ich pare>to to,ze wysuszaja usta.Ale Myth jest piekny-swiezy cielisty,bez brazowych nalecialosci-po prostu blade usta.
Ostatnio zdobylam szminke,ktora jest nawet<!!>lepsza niz Myth-kolor wlasciwie ten sam,ale z ta roznica,ze pieknie nawilza,pokrywa cale usta<ja z reguly najpierw klade pod kazda szminke nawilzajacy podklad,ale sprobowalam bez i na moich czerwonych ustach wygladalo bosko>,jest jak maselko-Estee Lauder kolor Vanilla Truffle.Miodzio.Mac'a kocham,Estee ubostwiam tez za nawilzenie.
Jesli zas ktos chcialby efekt bladych ale nie super bladych<jak Myth albo Vanilla Truffle>ust to polecam Kiss Kiss Guerlaina-Envie de Beige-sliczne opakowanie,ladnie nawilza i sie trzyma na ustach<jak zreszta Mac i EL>...
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-08, 12:14   #1775
a_n_u_l_a
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ssalomea Pokaż wiadomość
Ja mam.Polecalam ja wczesniej.Jedyne,co mi sie w Mac'owskich szminkach nie podoba<mam ich pare>to to,ze wysuszaja usta.Ale Myth jest piekny-swiezy cielisty,bez brazowych nalecialosci-po prostu blade usta.
Ostatnio zdobylam szminke,ktora jest nawet<!!>lepsza niz Myth-kolor wlasciwie ten sam,ale z ta roznica,ze pieknie nawilza,pokrywa cale usta<ja z reguly najpierw klade pod kazda szminke nawilzajacy podklad,ale sprobowalam bez i na moich czerwonych ustach wygladalo bosko>,jest jak maselko-Estee Lauder kolor Vanilla Truffle.Miodzio.Mac'a kocham,Estee ubostwiam tez za nawilzenie.
Jesli zas ktos chcialby efekt bladych ale nie super bladych<jak Myth albo Vanilla Truffle>ust to polecam Kiss Kiss Guerlaina-Envie de Beige-sliczne opakowanie,ladnie nawilza i sie trzyma na ustach<jak zreszta Mac i EL>...
Ssalomeo, nie masz możliwości zrobienia zdjęć swoim pomadkom na ustach? Pewnie nie tylko ja będę wdzięczna
a_n_u_l_a jest offline  
Stary 2008-03-08, 16:05   #1776
Ssalomea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Ssalomeo, nie masz możliwości zrobienia zdjęć swoim pomadkom na ustach? Pewnie nie tylko ja będę wdzięczna
Jasne,ze tak.Zrobie dzis i postaram sie wkleic.Jak wykombinuje jak..))
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-08, 16:09   #1777
kasia5558
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny, czy któraś z Was ma pomadkę MAC'a np. Myth? Dzisiaj oglądałam ją w sklepie, ale wczoraj robiłam peeling i miałam jeszcze podrażnione usta, nic nie mogłam sprawdzić . Kolor wygląda zachęcająco .
No wlasnie ja sie o maca pytalam tez tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1691

moze ktos cos wie
Stary 2008-03-08, 16:48   #1778
agatala
Zadomowienie

Przedwczoraj kupiłam nową pomadke Sephory, z serii Lip Attitiude Glamourous. I muszę przyznac że jestem zachwycona, ma praktycznie identyczny kolor jak moje usta, a musze przyznać że są dosyć blade Kosztowała 32 więc ani dużo ani mało Aha, kupiłam kolor G19
agatala jest offline  
Stary 2008-03-08, 16:57   #1779
Ssalomea
Raczkowanie

Ok,zdjecia sa nienajlepsze,niestety..pl us maznelam usta ot tak,dosc niedbale...jestem bez makijazu,wiec wyglada to nieszczegolnie,ale chcialyscie kolor to prosze<mam nadzieje,ze cos bedzie widac>..

Ps.Pierwsze zdjecie to Myth Mac'a, drugie-Kiss Kiss Envie de Beige Guerlain, trzecie-Vanilla Truffle Estee Lauder.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Usta Myth.jpg (24,5 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Usta Kiss Kiss.jpg (20,4 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Usta Vanilla Truffle.jpg (27,9 KB, 158 załadowań)

Edytowane przez Ssalomea
Czas edycji: 2008-03-08 o 16:59 Powód: dopisek
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-08, 17:31   #1780
Moobi
Wtajemniczenie

Cytat:
Ok,zdjecia sa nienajlepsze,niestety..pl us maznelam usta ot tak,dosc niedbale...jestem bez makijazu,wiec wyglada to nieszczegolnie,ale chcialyscie kolor to prosze<mam nadzieje,ze cos bedzie widac>..

Ps.Pierwsze zdjecie to Myth Mac'a, drugie-Kiss Kiss Envie de Beige Guerlain, trzecie-Vanilla Truffle Estee Lauder.
pierwsza fotka

Dziewczyny a widziałyscie pomadki w Inglocie(nowe?),kosztują 20 zł.Specjalne naturalne kolory do efektu cielistych ust.Jest 5 odcieni(262,263,264,265,2 66).Jeden z nich daje taki efekt jak myth mac'a Ssalomei,niestety nie mam fotek
Moobi jest offline  
Stary 2008-03-08, 17:35   #1781
nAtaL!a
Zakorzenienie

Cytat:

3fotka boska
Moobi,o ktorym numerze mowisz?I czy sa to odcienie perlowe czy matowe?
nAtaL!a jest offline  
Stary 2008-03-08, 17:46   #1782
Moobi
Wtajemniczenie

Nie miałam za dużo czasu i nie patrzyłam na numerki,ale jedne wpadają w roz (tak jak myth maca) a inne w cielisty beż.Bede musiała isc je dokladnie poogladać.O ile dobrze pamietam są matowe, nie mają żadnych drobinek ani brokatu.Ale ręki sobie uciąć nie dam.

A to co o nich piszą:
-może być używana samodzielnie zapewniając neutralny,naturalny kolor ust lub jako baza pod błyszczyk,aby przedłużyć jego trwałość i uintensywnić barwę
-dzięki składnikom nawilżającym łatwo się rozprowadza
-delikatna,kremowa konsystencja zapewnia doskonałe krycie
-pomadka umozliwia uzyskanie bardzo neutralnego rysunku ust
Moobi jest offline  
Stary 2008-03-08, 17:51   #1783
nAtaL!a
Zakorzenienie

Moobi,oj Ty kusicielko w tygodniu przejde sie obejrzec te szminki i jesli kupie, to bedzie to tylko i wylacznie Twoja wina!
nAtaL!a jest offline  
Stary 2008-03-08, 18:34   #1784
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:

pierwszy mi sie nie podoba,jest za jasny moim zdaniem i wyglada jak korektor(takiego efektu własnie sie boje jesli chodz i cieliste pomadki),ta trzecia za to mi sie podoba
ja kupiłam dzisiaj blyszczyk bourjois z serii les nudes,jutro bede testowała

malwiiina jest offline  
Stary 2008-03-08, 18:54   #1785
anies5
Zakorzenienie

Cytat:

Na Twoich ustach zupełnie inaczej wygląda MAC, niż u mnie, ale bardzo ładnie, w ogóle masz ładny kształt .
Ostatnia i druga też mi się podoba, choć chciałabym coś bardziej wpadającego w beż, eh wybredna jestem .

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
pierwszy mi sie nie podoba,jest za jasny moim zdaniem i wyglada jak korektor(takiego efektu własnie sie boje jesli chodz i cieliste pomadki),ta trzecia za to mi sie podoba
ja kupiłam dzisiaj blyszczyk bourjois z serii les nudes,jutro bede testowała
Nie jestem pewna, ale chyba wczoraj go oglądałam, taki jaśniuteńki beż? Obok był jakiś miętowy błyszczyk . Napisz, jak się sprawuje, proszę .
Stary 2008-03-08, 19:39   #1786
Ssalomea
Raczkowanie

Dziewczyny,ja mam mocno czerwone usta,wiec nalozylam tych pomadek duuuzo zeby bylo widac.Faktem jest ze Myth jest najbardziej bezowy,natomiast Vanilla jest lekko wpadajaca w roz..Jutro porobie zdjecia bezowych blyszczykow i wkleje.
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-08, 19:50   #1787
Ssalomea
Raczkowanie

Wlasnie znalazlam jedno zdjecie przed chwila,gdzie mam Kissa na ustach..aparat czesto przeklamuje kolory,ale tu wydaje mi sie niezle widac kolor.Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040079.JPG (69,9 KB, 250 załadowań)
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-08, 20:56   #1788
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:
Na Twoich ustach zupełnie inaczej wygląda MAC, niż u mnie, ale bardzo ładnie, w ogóle masz ładny kształt .
Ostatnia i druga też mi się podoba, choć chciałabym coś bardziej wpadającego w beż, eh wybredna jestem .

Nie jestem pewna, ale chyba wczoraj go oglądałam, taki jaśniuteńki beż? Obok był jakiś miętowy błyszczyk . Napisz, jak się sprawuje, proszę .

tak,taki bez z lekkimi drobinkami-ja mam numer 33-własnie go rozpakowałam i nie wiem czy czasem eksepdientka sie nie pomyliła-a moze tak mi sietylko wydaje w tym swietle.Jutro sprawdze.

tak czy siak mam zamiar kupic te pomadke z inglota,a na nia kłasc ten blyszczyk.
Moze ktos ma juz fotki pomadek inglota??zastanawiałabym sie nad ta najjasniejsza lub zaraz po niej taka wpadajaca w roz.

malwiiina jest offline  
Stary 2008-03-08, 20:59   #1789
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:
Wlasnie znalazlam jedno zdjecie przed chwila,gdzie mam Kissa na ustach..aparat czesto przeklamuje kolory,ale tu wydaje mi sie niezle widac kolor.Pozdrawiam!
ale masz piękne łoczka -super duże
w tej pomadce nawet Ci ładnie,ale ja szukam czegos innego-cielistego koloru,mieszanki bezu z leciutka domieszka rozu mocno połyskujace-efekt mokrych ust.Najczesiej ten efekt spotyka sie u modelek.

malwiiina jest offline  
Stary 2008-03-08, 21:06   #1790
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

SsalomeaMalwina ma racje, masz oczęta jak ten kotek ze shreka

mogwaica jest offline  
Stary 2008-03-08, 22:04   #1791
Ssalomea
Raczkowanie

Dziekuje za komplement,ale to tak zdjecie zrobione,ze tak wyglada..cos polyskujacego..hm,znalazl am jeszcze Mac-Tanarama<ale chyba bardziej w zloto wpada,jutro zobacze przy swietle dziennym>,Milano<czysty bez,niestety nie moge sie dopatrzec nazwy>Victoria Secret<blyszczyk>-Mochaboom<jest jak kawa latte z ogromna loscia mleka> oraz-bardziej wpadajacy w roz-Bare Escentuals kolor Baby.Zdjecia jak sie uda porobie i zapodam
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-09, 12:26   #1792
a_n_u_l_a
Raczkowanie

Smile Dot.: ..Cieliste usta..

Dzięki Ssalomeo za super fotki poglądowe, chyba zapoluję na waniliową EL
Ja wrzucam fotki Inglota 262 - najcieplejszej z nowej palety cielistych. Niestety wciąż jest ona za mało żółta żeby zneutralizować czerwień ust, wychodzi blady róż (jak na zdjęciu), przy nałożeniu grubszej warstwy wygląda źle - mam wtedy białawo-sine usta jak po jasnym korektorze, mimo że cała jestem blada - u kogoś opalonego będzie to jeszcze bardziej zauważalne...
Zawiodłam się na Inglocie troszeczkę, ale metodą prób i błędów wiem już, że moja cielista pomadka musi wpadać w idcień żółci - u mnie najlepsze do tej pory to Bourjois Comme Par Magie 13, którą odkryłam jakieś 7 lat temu (oj stara ta seria, trzeba się z nią będzie powoli pożegnać ). Drugim moim faworytem jest Lancome Color fever 200 Beige I hate her, ładny ciepły beż z subtelnymi złotymi drobinkami, ale obie polecam raczej ciepłym typom urody
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5206.JPG (22,9 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5207.JPG (30,3 KB, 149 załadowań)
a_n_u_l_a jest offline  
Stary 2008-03-09, 12:39   #1793
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Przedwczoraj kupiłam nową pomadke Sephory, z serii Lip Attitiude Glamourous. I muszę przyznac że jestem zachwycona, ma praktycznie identyczny kolor jak moje usta, a musze przyznać że są dosyć blade Kosztowała 32 więc ani dużo ani mało Aha, kupiłam kolor G19

Własnie jutro zamierzam się wybrac do Sephory i wykorzystać ulotke promocyjną

Mogłabyć umieścic jakieś fotki?
Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-03-09, 12:45   #1794
agatala
Zadomowienie

No własnie niestety nie, bo tata zabrał aparat Moge zrobić jak wróci, czyli około czwartku ale nie wiem czy to coś Ci da?
agatala jest offline  
Stary 2008-03-09, 15:10   #1795
Ssalomea
Raczkowanie

anula-mnie sie efekt na zdjeciu podoba.Ladne masz usta))
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-09, 15:16   #1796
anies5
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ładnie wygląda na ustach .

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
tak,taki bez z lekkimi drobinkami-ja mam numer 33-własnie go rozpakowałam i nie wiem czy czasem eksepdientka sie nie pomyliła-a moze tak mi sietylko wydaje w tym swietle.Jutro sprawdze.

tak czy siak mam zamiar kupic te pomadke z inglota,a na nia kłasc ten blyszczyk.
Moze ktos ma juz fotki pomadek inglota??zastanawiałabym sie nad ta najjasniejsza lub zaraz po niej taka wpadajaca w roz.
Mnie te z Inglota nie przypadły do gustu. Choć przyznam, że jak je zobaczyłam, to się napaliłam. Ładne, pudrowe kolory, pierwsza jak korektor, ale na ustach nie wyglądała już tak ładnie , jakbym się pomaziała białą, perłową pomadką.
Stary 2008-03-09, 16:11   #1797
a_n_u_l_a
Raczkowanie

Cytat:
anula-mnie sie efekt na zdjeciu podoba.Ladne masz usta))
Dziękuję
Niestety ta pomadka nie daje takiego efektu na jaki liczyłam, no i zupełnie nie nawilża ust, jestem rozczarowana i nie wyobrażam sobie jak będą wyglądać te bardziej różowe, bo też były bledziutkie
a_n_u_l_a jest offline  
Stary 2008-03-09, 16:35   #1798
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

anula-ładny efekt,ale dodałabym jeszcze bezbarwnego błyszczyka

dziewczyny,a moze te pomadki inglota beda ładnie wygladały jak sie na niec cos nałozy,sprubuje zrobic kilka połaczen jak kupie

malwiiina jest offline  
Stary 2008-03-09, 17:05   #1799
Ssalomea
Raczkowanie

To wstawiam..niestety,kolor pomadek i blyszczykow wyglada nieladnie na ustach,poniewaz jestem chora i sa mocno spierzchniete<juz nie wiem co robic,nawet miod stosowalam,a normalnie carmex dzialal cuda a tu nic..>
Na pierwszym zdjeciu jest Mac Tanarama plus ciut blyszczyku Clear<Mac tez>.Na drugim jest Victoria Secret blyszczyk<Mochaboom>-wyglada zlotawo-nie ma rozu nic w sobie<wiem,ze zdjecia przeklamuja>.Na kolejnym jest Bare Escentuals Baby-rozowawa.Na ostatnim-za duzo nalozylam,ale jak dalam malo na tych moich biednych ustach nic nie widac-ogolnie jest to mleczno rozowy-normalnie mala ilosc powoduje,ze kolor jest widoczny-Pupa Happy Lip Colour Satin Lip Cream nr..chyba 40<zmazalo sie>..
ps.Tanarama plus VS wpadaja w zloto.Reszta w roz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mac Tanarama.jpg (31,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Victoria Secret.jpg (20,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bare Esentuals Baby.jpg (22,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pupa.jpg (20,5 KB, 89 załadowań)

Edytowane przez Ssalomea
Czas edycji: 2008-03-09 o 17:07 Powód: dopisek
Ssalomea jest offline  
Stary 2008-03-09, 17:21   #1800
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:
To wstawiam..niestety,kolor pomadek i blyszczykow wyglada nieladnie na ustach,poniewaz jestem chora i sa mocno spierzchniete<juz nie wiem co robic,nawet miod stosowalam,a normalnie carmex dzialal cuda a tu nic..>
Na pierwszym zdjeciu jest Mac Tanarama plus ciut blyszczyku Clear<Mac tez>.Na drugim jest Victoria Secret blyszczyk<Mochaboom>-wyglada zlotawo-nie ma rozu nic w sobie<wiem,ze zdjecia przeklamuja>.Na kolejnym jest Bare Escentuals Baby-rozowawa.Na ostatnim-za duzo nalozylam,ale jak dalam malo na tych moich biednych ustach nic nie widac-ogolnie jest to mleczno rozowy-normalnie mala ilosc powoduje,ze kolor jest widoczny-Pupa Happy Lip Colour Satin Lip Cream nr..chyba 40<zmazalo sie>..
ps.Tanarama plus VS wpadaja w zloto.Reszta w roz.
hmmm.ciezko powiedziec po Twoich fotkach czy mi sie podoba,bo strasznie blyszczyk spływa ,a pomadkawchodzi w zagłebienia.Ale kolor jest w sumie cielisty
Mi własnie tak spływa wspomniany wczesniej wielokrotnie Wibo,kolor jest ok-ale konsystencja tragiczna,nie da rady go uzywac,chyba ze przed lusterem starannie nałoze i potrzebuje go na gora 3 minuty aby wyniesc smieci hehe

malwiiina jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beżowa szminka, blade usta, christina aguilera, cielista szminka, cieliste usta, nawilżenie, nude, pomadka, pomadki, rimmel, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości