Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-31, 17:47   #2551
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Manhattanowi należą się podziękowania Stworzyli cud bez dwóch zdań
no to mam nadzieje ze beda faktycznie w stalej ofercie bo na zapas nie ma co kupowac niby
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-01, 10:17   #2552
Nelkaa
Zadomowienie

Dziewczyny z okazji Dnia Dziecka życzę Wam (i sobie) znalezienia tego upragnionego cielaka i żeby on był tym KWC! : roza::r oza::ro za::roz a::roza :

MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline  
Stary 2008-06-01, 10:20   #2553
dimiti
Zakorzenienie

Ooooo dziekujemy ja tez sie dolaczam do zyczen!
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-02, 16:57   #2554
dimiti
Zakorzenienie

no wiec rozbudzam watek bylam w Naturze i ogladalam szmineczki manhattana 29N nie dla mnie jakas taka wydaje mi sie rdzawa i o wiele lepiej wygladam w tej 53G ale musialabym jeszcze raz spr na ustach obie nie sa takie matowe i faktycznie ladnie wygladaja u mnie pisze ze sa w promocji z 14.99 na 12.99 szminki dla alergikow!
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-02, 17:36   #2555
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wiec rozbudzam watek bylam w Naturze i ogladalam szmineczki manhattana 29N nie dla mnie jakas taka wydaje mi sie rdzawa i o wiele lepiej wygladam w tej 53G ale musialabym jeszcze raz spr na ustach obie nie sa takie matowe i faktycznie ladnie wygladaja u mnie pisze ze sa w promocji z 14.99 na 12.99 szminki dla alergikow!
Dokładnie takie same odczucia miałam po przetestowaniu 29N ale trzeba jeszcze sprawdzić 53G, bo tej nie sprawdzałam a niedawno otworzyli obok mnie Rossmana także będę musiała się tam przejść

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-02, 18:02   #2556
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
O jak 29N rdzawy, to zupełnie nie dla mnie Musze wymacać 53G

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2008-06-02, 18:56   #2557
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

a ta z manhattan dostane z kazdej drogeri ?

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2008-06-02, 18:59   #2558
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dokładnie takie same odczucia miałam po przetestowaniu 29N ale trzeba jeszcze sprawdzić 53G, bo tej nie sprawdzałam a niedawno otworzyli obok mnie Rossmana także będę musiała się tam przejść
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
O jak 29N rdzawy, to zupełnie nie dla mnie Musze wymacać 53G
no trzeba macnac 53G trzeba ona jest taka lekko rozowata ale na ustach ladnie wyglada
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-02, 19:07   #2559
Dog-Rose
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
trudno jednoznacznie odpowiedziec bo przeciez sie nie orientujemy w asortymencie kosmetykow kazdej drogerii... Ale nie ciezko ja znalezc
Dog-Rose jest offline  
Stary 2008-06-02, 19:14   #2560
dimiti
Zakorzenienie

u mnie w jednej naturze jest a w drugiej nie ma w rossmannie poki co sa wiec powinno sie je dosc latwo znalezc
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-02, 19:15   #2561
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Napewno kolorówna Manhattanu jest w Rossmanie, Naturze i chyba w SP

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-02, 22:55   #2562
ananke_2
Rozeznanie

Dziewczyny, przegladam strone Manhattan'a i z tej serii Intense Moisture & Gloss, z ktorej jest 53G, bardzo zachecajaco wygladaja tez 53K i 56E. Czy ktoras z was moze obejrzala je blizej? Tu gdzie mieszkam nie ma Manhattanu, wiec musialabym zlecic zakup na odleglosc. Chodzi mi o taki blady, chlodny efekt, nawet lekko sinawy.

ananke_2 jest teraz online  
Stary 2008-06-02, 23:06   #2563
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przegladam strone Manhattan'a i z tej serii Intense Moisture & Gloss, z ktorej jest 53G, bardzo zachecajaco wygladaja tez 53K i 56E. Czy ktoras z was moze obejrzala je blizej? Tu gdzie mieszkam nie ma Manhattanu, wiec musialabym zlecic zakup na odleglosc. Chodzi mi o taki blady, chlodny efekt, nawet lekko sinawy.

Tez mi sie wydawalo przy ogladaniu strony, ze sa tez inne fajne odcienie podchodzace pod cieliste. Nie wiem czy w sklepie dostepne byly wszystkie (nei pamietalam numerkow), ale z tego co patrzylam, oprocz tych 2 ktore nam sa znane, reszta w niczym nie przypominala tego co jest na stronie (w wiekszosci to byly duzo ciemniejsze kolory).
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-02, 23:17   #2564
ananke_2
Rozeznanie

Dzieki za odpowiedz. To mi w sumie ulatwi wybor 53G zatem!

ananke_2 jest teraz online  
Stary 2008-06-02, 23:21   #2565
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Te odcienie 53K i 56E wpadają bardziej w róż i na ustach bardzo przypominają 53G
Chociaż 53G jest bardziej cielisto-beżowa, dla mnie to ideał i już nie szukam więcej cielaków

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-06-03, 09:32   #2566
LovePink
Przyczajenie

Ja mam takie pytanko .. ma któraś z was błyszczyk Bourjois kolor beige elastic? Chciałam zapytać czy posiada drobinki i czy ktoś ma fotke ust pomalowanych tym błyszczykiem?
LovePink jest offline  
Stary 2008-06-03, 09:38   #2567
Dog-Rose
Zadomowienie

Wlasnie wszystkie przerzucily sie na szminki, a co z blyszczykami? Ktore najlepiej sie nadaja do stworzenia cielistych ust?
Dog-Rose jest offline  
Stary 2008-06-03, 10:07   #2568
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LovePink Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanko .. ma któraś z was błyszczyk Bourjois kolor beige elastic? Chciałam zapytać czy posiada drobinki i czy ktoś ma fotke ust pomalowanych tym błyszczykiem?
hym ja sprawdzalam kiedys tylko bourjois les nudes 34 ale nie wiem czy to ten o ktory Ci chodzi ale ladnie wygladal na ustach i nie zauwazylam jakis drobinek
Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Wlasnie wszystkie przerzucily sie na szminki, a co z blyszczykami? Ktore najlepiej sie nadaja do stworzenia cielistych ust?
u ja najbardziej lubie loreal natural glow 400 i sally hansen diamond lip treatment beguette beige czy jakos tak bo juz nazwy nie pamietam

ja szczerze przegladalam tylko dwa kolorki z tych szmineczek ale jak pojde po jakas to sprawdze reszte
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-03, 10:48   #2569
Dog-Rose
Zadomowienie

Cytat:

u ja najbardziej lubie loreal natural glow 400 i sally hansen diamond lip treatment beguette beige czy jakos tak bo juz nazwy nie pamietam
czy one maja dosc kryjacy kolor?
Dog-Rose jest offline  
Stary 2008-06-03, 10:55   #2570
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
sally hansen w zaleznosci od tego ile nalozymy ale dosc kryje loreal juz mniej ale ma kolorek piekny
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-03, 14:22   #2571
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Jeżeli chodzi ogólnie o L'Oreal Glam shine to ja mam natural glow tyle że nr 402 crystal nude glow i moje usta idealnie kryje. Po kilku chwilach ładnie stapia się z ustami i daje bardzo ładny, cielisty kolorek

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-06-03, 17:48   #2572
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi ogólnie o L'Oreal Glam shine to ja mam natural glow tyle że nr 402 crystal nude glow i moje usta idealnie kryje. Po kilku chwilach ładnie stapia się z ustami i daje bardzo ładny, cielisty kolorek
chyba tez mam 402 ale nie pamietam musze spr
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-03, 18:57   #2573
Dog-Rose
Zadomowienie

Cytat:
To moze rzeczywiscie chodzi Ci o jakis inny numer bo przetestowalam dzis 400 i on jest w ogole przezroczysty i nic nie kryje... sa naturalnie rozowe usta... przynajmniej u mnie
Dog-Rose jest offline  
Stary 2008-06-03, 19:10   #2574
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
To moze rzeczywiscie chodzi Ci o jakis inny numer bo przetestowalam dzis 400 i on jest w ogole przezroczysty i nic nie kryje... sa naturalnie rozowe usta... przynajmniej u mnie
niee o 400 mi chodzi na pewno tylko ze ja mam z natury dosc blade usta i mi on daje taki cielisty lekki kolorek i lekko sa bledsze
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-03, 19:43   #2575
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Z moich cielistych faworytów (choć wcale nie lubię tego efektu na swoich ustach) moge wymieć błyszczyk Sensique nr 109 (lekko wpdający w róż) i ten beżowy (numerek się zdarł). Pięknie kryje i ucieleśnia moje usta błyszczyk Eveline 3D silk feffect nr 37. Jest dość mocno kryjący, gęsty i długo się trzyma. Cielisto wygląda na moich ustach równiez pomadka ochronna z filtrami Isana, w żółtym opakowaniu. Jednak jest to chłodny, różowo-biały efekt rozjaśnionych ust. Za to pomadki Manhattanu zupełnie mi się nie podobają. Obejrzałam wnikliwie te nowe cieliste odcienie i żaden nie jest neutralny. Poza tym mocno, ale nierównomiernie kryją. Dla mnie nie do przyjęcia
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2008-06-04, 12:03   #2576
lea88
Zakorzenienie

Ja dzis poszlam do Rossmanna i kupilam Manhattana 53K. Akurat trafilam fartem ja za 12,99, bo na gorze wisiala mega reklama, ze sa w przecenie te szminki, ale przy kasie oczywiście juz byly w cenie normalnej 14,99. Cale szczescie akurat przy mnie promocje zdjeli, ale pozwolili mi kupic za cene promocyjna :P Babka powiedziala, ze ta promocja pewnie bedzie jakos niedlugo i juz neichcacy dzis powiesili juz teraz bez daty (wiec chodzcie do Rossmannow i patrzecie, czy gdzies tez tego u was nie ma).
Co do oceny szminki to hmm.. troche sie zawiodlam. N29 faktycznie u mnie jest miedziana ale bardzo natluszcza. Za to 53K jest jakby pudrowa, zostawia troche bialych kresek i jest mega blada u mnie na czerwonych ustach. Jestem cieplym typem karnacji, wiec srednio mi ona pasuje (musze umalowac mocno oczy, zeby wygladac w niej dobrze).
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-04, 14:18   #2577
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Z moich cielistych faworytów (choć wcale nie lubię tego efektu na swoich ustach) moge wymieć błyszczyk Sensique nr 109 (lekko wpdający w róż) i ten beżowy (numerek się zdarł). Pięknie kryje i ucieleśnia moje usta błyszczyk Eveline 3D silk feffect nr 37. Jest dość mocno kryjący, gęsty i długo się trzyma. Cielisto wygląda na moich ustach równiez pomadka ochronna z filtrami Isana, w żółtym opakowaniu. Jednak jest to chłodny, różowo-biały efekt rozjaśnionych ust. Za to pomadki Manhattanu zupełnie mi się nie podobają. Obejrzałam wnikliwie te nowe cieliste odcienie i żaden nie jest neutralny. Poza tym mocno, ale nierównomiernie kryją. Dla mnie nie do przyjęcia
to spr te cudenka ktore wymienilas bo wole blyszczyki niz szmineczki ale i tak bede musiala teraz przygladnac sie powazniej tym manhattanom
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja dzis poszlam do Rossmanna i kupilam Manhattana 53K. Akurat trafilam fartem ja za 12,99, bo na gorze wisiala mega reklama, ze sa w przecenie te szminki, ale przy kasie oczywiście juz byly w cenie normalnej 14,99. Cale szczescie akurat przy mnie promocje zdjeli, ale pozwolili mi kupic za cene promocyjna :P Babka powiedziala, ze ta promocja pewnie bedzie jakos niedlugo i juz neichcacy dzis powiesili juz teraz bez daty (wiec chodzcie do Rossmannow i patrzecie, czy gdzies tez tego u was nie ma).
Co do oceny szminki to hmm.. troche sie zawiodlam. N29 faktycznie u mnie jest miedziana ale bardzo natluszcza. Za to 53K jest jakby pudrowa, zostawia troche bialych kresek i jest mega blada u mnie na czerwonych ustach. Jestem cieplym typem karnacji, wiec srednio mi ona pasuje (musze umalowac mocno oczy, zeby wygladac w niej dobrze).
u mnie niby pisze ze tez jest promocja a jak pojde do kasy i inna cena wyskoczy to sie zdenerwuje bo to jest typowe nabijanie ludzi w butelke! niby 2 zl nic ale to i tak nie za bardzo uczciwe wlasnie mi sie N29 za bardzo nie podoba bo ma taki dziwny kolorek i ja wygladam w niej mega nienaturalnie
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-04, 14:42   #2578
lea88
Zakorzenienie

Dimiti - mi sie oba srednio podobaja na moich ustach..Nie wiem czy juz faktycznie ten 53N czy tam 56K- nie pamietam numerka, ale jest z tej serii co 29N nie jest lepszy (chociaz on jest juz dosc ciemno brudno-rozowy)... Mi to najbardziej sie nei podoba ta konsystencja (strasznie pudrowa, wcale nie nawilza, i jakis dziwny smak ma).
jesli zdecydujesz sie kupic ta szminke a walna ci cene 14,99 to powiedz im, ze widnieje informacja ze jest z promocje i juz. Ja tak zrobilam i kupilam za 12. Jakby mi walneli 14 to bym powiedziala, ze nie biore w ogole w takim razie.

W ogole to w Niemczech chyba wiecej tych kolorow maja.
lea88 jest offline  
Stary 2008-06-04, 15:00   #2579
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dimiti - mi sie oba srednio podobaja na moich ustach..Nie wiem czy juz faktycznie ten 53N czy tam 56K- nie pamietam numerka, ale jest z tej serii co 29N nie jest lepszy (chociaz on jest juz dosc ciemno brudno-rozowy)... Mi to najbardziej sie nei podoba ta konsystencja (strasznie pudrowa, wcale nie nawilza, i jakis dziwny smak ma).
jesli zdecydujesz sie kupic ta szminke a walna ci cene 14,99 to powiedz im, ze widnieje informacja ze jest z promocje i juz. Ja tak zrobilam i kupilam za 12. Jakby mi walneli 14 to bym powiedziala, ze nie biore w ogole w takim razie.

W ogole to w Niemczech chyba wiecej tych kolorow maja.
ja tez tak zrobbie i pojde u mnie bylo dosc duzo numerkow ale nie pamietam wszystkich bo patrzylam tylko na oslawione 53G i 29N ale jak pojde to zobacze na inne tylko te mialy dosc fajna konsystecje wiec ciekawa jestem czy faktycznie szmineczka szmineczke nie rowna i sie roznia od siebbie nie tylko kolorkiem?
dimiti jest offline  
Stary 2008-06-04, 15:27   #2580
coldold
Proszkonizatorka

Miałam to samo, ale kupowałam przy okazji jakąś odżywkę do rzęs i się nawet nie zorientowałam, że za szminkę zapłaciłam 14.90 zamiast 12.90 dopiero w domu na rachunku, ale byłam na siebie wściekła, robią ludzi w balona, pewnie nie ja pierwsza taka ciemna.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
beżowa szminka, blade usta, christina aguilera, cielista szminka, cieliste usta, nawilżenie, nude, pomadka, pomadki, rimmel, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości