ja tylko na chwilke:)) pytanko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-16, 00:33   #1
agentka101
Raczkowanie

Unhappy

ja tylko na chwilke:)) pytanko

witam serdecznie wizaznaki fryzjerki, wyrwalam sie na chwile z MM, bo mam pytanie do specjalistek,
mianowicie chodzi mi po glowie po raz kolejny z rzeszta zmiana koloru wlosow, nie radykalna mysle, mam ciemny braz, wlosy mam dosc zniszczone bo przerabaialam je 2 mce temu z czarnych na wlasnie brazowe,a teraz marzy mi sie odmiana...w kolorze czerwonym..moze baklazan? nie wiem czy pasowalby mi taki kolor, ponoc jestem typem urody ZIMA wiec poradniki zalecaja cos ze sliwka cos w fiolecie ale sama nie wiem. czy moglyby mi panie kochane poradzic czy warto? czy bedzie cos widac na brazie? czy moze kupic szamponetke a nie farbe?a jesli tak to jaki kolor? chcialabym nadac wlosom wyrazu..ciagnie mnie do czerwieni ale nie wiem czy to dobry pomysl??
zaznaczam ze chodzi mi o odcien , taki kolorowy balsk, a nie farbowanie calej glowy na jednolity kolor, bo mysle ze kolejnego rozjasniania moje wlosy nie wytrzymaja...
zeby bylolatwiej zalaczam swoje foty aczkolwiek slabo widac jakie mam wlosy bo wydaja sie byc czarne ale nie sa (to wina oswietlenia) ale chodzi mi o to by ktos powiedzial czy jest sens przy moim typie urody farbowac na jakiekolwiek odcienie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (39,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0271.jpg (73,8 KB, 26 załadowań)
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 00:46   #2
moorph
Raczkowanie

GG do moorph
Dot.: ja tylko na chwilke:)) pytanko

Bardzo ladnie Ci w ciemnych. Bakłażan (czerwony tez, ale w odcieniu burgund) jak najbardziej, ale nie po calosci. Moze farbowanie kreatywne, np kilka refleksow z wierzchu wlosow, lub kilka wplecionych pod spodem? Jesli chcesz nadac poswiate, rozjasnianie jest zbedne. Co najwyzej delikatny podklad rozjasniajacy o 1-2 tony.
moorph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 15:26   #3
betibeata7
Raczkowanie

Dot.: ja tylko na chwilke:)) pytanko

Witaj!
Też mnie coś naszło na zmianę koloru włosów, tylko bardziej w stronę rudości, tylko takiej intensywnej i niewiem jak będę wygladać Mamy podobny typ urody i szczerze ci powiem że na własnej skórze przekonałam się juz kilka razy że najlepiej wygladam jednak w ciemnym brązie- takim jak masz teraz Chociaż jeśli to mają być tylko refleksy, poświata to myslę że bedzie ci pasować. Ja ostatnio farbowałam włoski Intensywnymi fioletami(kilka firm) i fajnie wyszło, aczkolwiek na pewno nie był to kolor jak na zdjęciach- był taki fioletowo-bordowy.
Pozdrawiam!
betibeata7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości