Moze macie jakies fajne pomysły?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-17, 18:47   #1
renfri_asirre
Raczkowanie

GG do renfri_asirre

Moze macie jakies fajne pomysły?:)

witam serdecznie,znalazłam się tutaj,ponieważ właśnie 'rzuciłam nałóg' jakim było farbowanie włosków. Ale obejść się bez zmian nie potrafię;-)
wrocilam wlasnie do mojego naturalnego blondziku (chlip

Bardzo chciałabym,żeby ktoś mi doradził,co moglabym zrobić,żeby nie nudzić się sobie tak bardzo,a jednocześnie nie farbować włosów.

Odwiedzilam stadko wizażystek, ale wszystkie robily mi brazowa lub zolta tapete,w ktorej bardzo ładnie mozna bylo odroznic moja szyje od poczatku twarzy Ponaddto rybie oko i posklejane rzesy

A bez makijazu jestem taka nijaka...W wakacje mialam opalone cialo,więc traktowalam twarz kompaktem brazowym z filtrem 50,dzieki czemu ciemny makijaz oczu pieknie sie komponowal z cera i bylam taka wyrazista...i nawet moje blond wlosy wygladaly z tym jako tako
Niestety opalac sie juz nie moge,takze szukam rozwiazania na bazie tego,co mam obecnie na ryju

Jak moglabym się malować mając b.bladą twarz, na ktorej prawie kazdy podkład wygląda jak maska (i zawsze,gdy zrobie makijaz,chocbym godzinę go ogladała w lustrze,slyszę uwagi ''masz coś zóltego na twarzy'' albo ''cos ci sie rozmazalo ''-a, i przyczyną nie są tandetne kosmentyki...niestety podkłady,ktore mam do lancomy,HR etc)
Tusze do rzęs czarne tez tak specyficznie odcinają sie od mojej karnacji,ze sprawiam wrazeniem b.zmeczonej,nieswiezej czy cos w ten desen
Jednym z moich celow jest jako takie ukrycie wad cery (czyli stadka blizn potradzikowych) lub chociaz odwrocenie od nich uwagi...

1.
Opalam się na czerwono,ew. lekko złoto,ale to i tak po tygodniu schodzi z twarzy

2. Moje oczy są szaro-niebieskie, rzesy prawie białe, brwi jasny blond

(kolor moich oczu wyglada dobrze w zestawieniu z b.ciemnym fioletem,lub czekoladowym,ale za to wtedy moja cera wyglada jak trupia)

3. Piegi -mam jasno brazowe,ale tylko dwie na nosie

4. Cera -trupioblada z czerwonymi plackami gratis
rumienię się bardzo często na intensywny różowy,ale tak nieregularnie (niesymetrycznie),ze nie wiem,czy mozna to nazwac rumiencem

5. ciemny blond pod spodem, ale na wierzchu jasny blond. Dopoki nie wyjdę na slonce ma mysi odcien,ale jak wyplowieje robi się złoty

6.Czasami jest b.bladorozowy,ale jak sie zarumienie b.intensywny ciemny roz

7. Dobrze moją urodę podkresla granat, bordowy,czekoladowy,błęki tny i przygaszony szaroturkusowy, ale w mojej szafie znajdują się ciuchy szare,czarne, a niewielkiej ilosci czekoladowe, trochę fioletowych i bordowych.

Pozdrawiam i dziękuję,jesli ktos przez to przebrnął

fotka w linku,bo niestety zalacznik sie nie chcial dodac
http://photos.nasza-klasa.pl/411933/...cb6550303.jpeg

http://photos.nasza-klasa.pl/411933/...b8dfe93b7.jpeg

a reszta zdjec jest ze ''starymi'' czyli pofarbowanymi wlosami,wiec nie pokazuje;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb8dfe93b7.jpg (19,6 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ecb6550303.jpg (25,6 KB, 156 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-12-18 o 14:44 Powód: Regulamin - załączenie zdjęć
renfri_asirre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 20:17   #2
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19
Dot.: Moze macie jakies fajne pomysły?:)

ja właściwie nie mam jakiś ciekawych porad dla Ciebie, bo na metamorfozach to ja się nie znam, natomiast mam pytanie i będę baaaardzo wdzięczna za odpowiedź jaki miałaś wcześniej kolor i jak to zrobiłaś, że masz teraz takie piękne zdrowe blond włoski??? Przepraszam za ten off, ale jestem na etapie powracania z ciemnego brązu do takiego właśnie koloru jaki masz Ty
Stary 2008-12-21, 15:29   #3
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

masz przepiękny kolor włosów - dam głowę, że nie jedna wiazażanka chciałaby taki mieć.
jeśli już koniecznie musisz je malować, to szamponem kol. bez amoniaku - np. Palette, kosztują około 5 zł, zmywają się po kilku (6-8) myciach i nie niszczą włosów.
a jeśli chcesz mieć kolor na dłużej - to może LOreal, Casting Creme - trzymają się dłużej. odradzam czerwienie (wszelkie rudości) trudno je zmyć z włosów; )
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 15:51   #4
renfri_asirre
Raczkowanie

GG do renfri_asirre

wczesniej mialam czekoladowe,Spedziłam wakacje na słoncu i same zblondziały
Stary 2008-12-21, 17:39   #5
Eowina1818
Wtajemniczenie

Witaj

Zrobiłam Ci szybką symulacje kolorystyczną.
Twój obecny kolor świetnie się na zdjęciu prezentuje, ale rozumiem, że na żywo może wyglądać inaczej lub mógłby Ci się po prostu znudzić.
Wydaje mi się, że ładnie byś wyglądała w ciepłych kolorach, a więc rudości, złote blondy lub ciepłe brązy.
A co do fryzurki to myślę, że mogłabyś bardziej zaszaleć, może jakaś asymetria?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ecb6550303.jpg (42,1 KB, 47 załadowań)

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:54   #6
renfri_asirre
Raczkowanie

GG do renfri_asirre

Hej mal_a_gosia i Eowina1818 bardzo dziękuję Wam za porady,miło mi,ze odpisalyscie ale jak napisalam w swoim poscie,chcialabym wlasnie nie farbować wlosow Więc niestety się do Waszych porad nie zastosuję Muszę zmienic cos innego

p.s.
Ale ten kolorek po lewej na dole jest boski,gdyby nie to,ze wypadają mi juz wlosy od farbowania pewnie bym go sobie zrobila
Stary 2009-01-04, 04:49   #7
renfri_asirre
Raczkowanie

GG do renfri_asirre

może tytul troszkę spłoszył? to może inaczej-macie jakiekolwiek pomysły?^^
Stary 2009-01-04, 09:41   #8
ysabell
Rozeznanie

GG do ysabell

Ładnie Ci w tym kolorze, naprawde.
Mam podobny kolor cery do Ciebie (tylko że ja jestem nadal farbowaną brunetką). Jestem blada, rumienię się na czerwono i w dziwnych miejscach, mam taki sam kolor ust jak Ty Tyllko oczy ma zielone, a nie szaro-niebieskie. Po całym dniu noszenia makijazu moja cera wygląda okropnie, ziemiście, jest zmęczona.

Z podkładów polecam Colorstay Revlona (odcien ivory 01) - bardzo jasny i mocno kryjący. Tylko na specjalne okazje. Nadal szukam dobrego lekkiego podkładu na co dzień - w tej chwili używam Mattitude Astora, najjasniejszy odcień i jest całkiem ok Też mam blizny po trądziku - zakrywam je podkładem z kompakcie revlona, który traktuję jak korektor. Na to oczywiście puder. No i koniecznie - róż! W kolorze terracota, czyli taki rudawy. Zupełnie potrafi zmienić twarz.

Makijaż: brązowa kredka (Polecam boską kredką za 5,99zł firmy Essence, dostępnej w drogeriach Natura, Long Lasting Eye Pencil - kolor 02 hot chocolate). Ta kredka jest wręcz idealna dla takiego typu urody jak my i jest supertrwała! Namaluj nią kreskę na dolnej powiece i na górnej, po zewnętrznej stronie oka. Do tego jasne cienie w wewnętrznym kąciku oka. Brązowy tusz - jeśli czary jest dla Ciebie zbyt ciemny.

Usta: postawiłabym tylko na bezbarwny błyszczyk, ładny mamy kolor ust
Stary 2009-01-04, 11:57   #9
Preciousss
Przyczajenie

GG do Preciousss

Bardzo jasny kolor cery? Skądś to znam Jak dam naturalny kolor podkładu to wszyscy mówią, że blada jestem a ciemniejsze wyglądają na mojej twarzy jak pomarańcza Ale właśnie ostatnio odkryłam super podkład AFFINITONE z Maybelline nr 17 Rose Beige. Ma on własnie taki pośredni kolrek i jak dla mnie jest idealny dla mojej jasnej karnacji. Przy tym nie drogi ok 25 zł. Na to nakładam troszkę ciemniejszy puder sypki i jest perfect
Stary 2009-01-04, 13:05   #10
Magdzia94
Zakorzenienie

Hmm ja bym zrobiła jakąs grzyweczke, kolory nie zmieniała bo masz śliczny, dlugosc tez jest okej.
Może takie
http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura86329.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura83510.htm

P.S mam takie same łóżko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12908.jpg (20,7 KB, 4 załadowań)

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości