ㄆszczyca g這wy - poszukuje fryzjera - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-18, 22:56   #1
1qazse4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 326

ㄆszczyca g這wy - poszukuje fryzjera

Jak w temacie - poszukuje fryzjera/stylisty z Warszawy, kt鏎y nie boi si obcina klient闚 z 逝szczyca g這wy. U fryzjera nie by豉m chyba juz 7 lat, a przyda這 by sie cos zmienic
1qazse4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-19, 08:46   #2
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Dot.: ㄆszczyca g這wy - poszukuje fryzjera

My郵 瞠 mo瞠sz i嗆 wsz璠zie z 逝szczyc sk鏎y g這wy,przecie ta choroba nie jest zara幢iwa!!!!!! Ja chodz i nikt mi nigdy nie odm闚i.Poza tym korzystam z basenu,sauny i si這wni to 瞠 mamy 逝szczyc nie znaczy 瞠 nie mo瞠my normalnie 篡
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-19, 09:17   #3
1qazse4
Raczkowanie

no to dziwne - ja gdziekolwiek nie zadzwoni to odmawiaj, albo pytaja co to jest, czy jest zarazliwe, etc
Stary 2008-12-19, 16:49   #4
principessina
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 080

dziwne, ja jak nusia2605 z luszczyca glowy i czasem ciala (na jesieni i w zimie) robie wszystko to co ludzie bez luszczycy, chodze na basen, nosze krotkie spodenki i nigdy zaden fryzjer mi nie odmowil...
Stary 2008-12-20, 15:28   #5
201607211724
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 109

ja tak samo - co wi璚ej - wydaje mi si, 瞠 jestem nawet "bardziej wymagaj帷ym" klientem i kiedy m闚ie fryzjerowi o 逝szczycy to w znaczeniu, zeby by ostrozny i mi tej "pieknej" mojej 逝szczycy nie podra積i.
Jeszcze nigdy nie spotka豉m sie z zadn nietaktown uwag. Jak fryzjerzy nie wiele wiedz to sie dopytuj, jak wiedza du穎 to sami cos doradzaj.

妃ia這 do fryzjera!!!
201607211724 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 16:34   #6
nina111
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Wiesz z 逝szczyc to powinna uda si do dobergo dermatologa to si da wyleczy. A je郵i chodzi o odmowy ze strony fryzjera to pewnie dlatego 瞠 to 瘸dna przyjemno嗆 strzy kogo z 逝szczyc sama to dobrze wiem gdy pracuje jako fryzjerka ale przyjmuje klient闚 z 逝szczyc

Powodzenia
nina111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 16:53   #7
Integral
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Dziwie si, 瞠 kto ci odm闚i.

Edytowane przez Integral
Czas edycji: 2013-11-01 o 16:45
Integral jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 16:59   #8
...:::kizia:::...
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 870

Mo瞠 po prostu dzwoni帷, nie informuj fryzjera o tym, bo pomy郵i, 瞠 skoro pytasz, tzn, 瞠 jest si czego ba.
Po prostu na fotelu o 逝szczycy powiedz.
Bu嶔a!

Pisz, zrobi dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 17:14   #9
201607211724
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez nina111 Poka wiadomo嗆
Wiesz z 逝szczyc to powinna uda si do dobergo dermatologa to si da wyleczy. A je郵i chodzi o odmowy ze strony fryzjera to pewnie dlatego 瞠 to 瘸dna przyjemno嗆 strzy kogo z 逝szczyc sama to dobrze wiem gdy pracuje jako fryzjerka ale przyjmuje klient闚 z 逝szczyc

Powodzenia

ㄆszczycy nie da sie wyleczy, jak ma si fuksa to czasem da si zaleczy.
瘸dna przyjemno嗆? mo瞠 i nie przyjemno嗆, ale strzyzenie jak inne, ale mo瞠 masz racje - trzeba miec wiecej taktu i wyczucia wiec faktycznie bardziej wymagajace
Stary 2008-12-20, 19:49   #10
1qazse4
Raczkowanie

Cytat:
Wiesz z 逝szczyc to powinna uda si do dobergo dermatologa to si da wyleczy. [...] to dobrze wiem gdy pracuje jako fryzjerka ale przyjmuje klient闚 z 逝szczyc
Powodzenia
No i w豉郾ie to jest tragedia, ze wi瘯szo嗆 fryzjer闚 nie ma poj璚ia o podstawowych chorobach skory. Nie raz si nas逝cha豉m, ze to zara幢iwe, itp. Moza faktycznie dzwoni帷 i uprzedzaj帷 brzmi co najmniej jakbym mia豉 wielkiego grzyba na g這wie . No nic chyba podlecz sie stedydami i pojde gdzie popadnie, tak dla przyjmnosci fryzjera ;]
Stary 2008-12-20, 20:32   #11
201607211724
Konto usuni皻e

i nie szalej ze sterydami b豉gam..mo瞠 i fryzjer b璠zie mia przyjemno軼 wieksz ale bardziej si zdrowie Twoje liczy.
Stary 2008-12-20, 21:23   #12
evvcia_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 074
GG do evvcia_

Cytat:
Napisane przez orenda Poka wiadomo嗆
ㄆszczycy nie da sie wyleczy, jak ma si fuksa to czasem da si zaleczy.
瘸dna przyjemno嗆? mo瞠 i nie przyjemno嗆, ale strzyzenie jak inne, ale mo瞠 masz racje - trzeba miec wiecej taktu i wyczucia wiec faktycznie bardziej wymagajace
to prawda, niestety walka z t chorob to walka z wiatrakami. Ja na szcz窷cie na w豉snej sk鏎ze - 瞠 si tak dos這wnie wyra輳, tego nie przerobi豉m, ale m鎩 T na ni cierpi. Przede wszystkim 逝szczyc sk鏎y g這wy - ma od jaki 2-3 lat, a teraz ogromny wysyp na ca造m ciele. Na szcz窷cie nie wstydzi si swojej choroby, stara si z ni 篡 normalnie i oczywi軼ie wszelkimi sposobami pr鏏uje wyleczy. Do fryzjera nie chodzi i obcinam go sama w domu no篡czkami i maszynk. Gdyby ta choroba by豉 zara幢iwa to pewnie ju bym chodzi豉 ca豉 w plamkach

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Poka wiadomo嗆
No i w豉郾ie to jest tragedia, ze wi瘯szo嗆 fryzjer闚 nie ma poj璚ia o podstawowych chorobach skory. Nie raz si nas逝cha豉m, ze to zara幢iwe, itp. Moza faktycznie dzwoni帷 i uprzedzaj帷 brzmi co najmniej jakbym mia豉 wielkiego grzyba na g這wie . No nic chyba podlecz sie stedydami i pojde gdzie popadnie, tak dla przyjmnosci fryzjera ;]
my郵, 瞠 sterydy to nie najlepszy pomys... Zwykle pomagaj tylko na 2 tygodnie a p騧niej 逝szczyca wraca ze zdwojon si陰 Mo瞠 lepiej zastosowa jakie naturalne metody na jej z豉godzenie.

Razem, 19.12.04
Zar璚zona, 1.01.11
C鏎eczka Laura, ur. 22.03.12
B璠ziemy 郵ubowa 31.08.13

evvcia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 22:00   #13
Abigail123
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 526

Sterydy odradzam z ca貫go serca.
Najlepiej wybra si do dermatologa. On przepisze Ci odpowiednie leki, ma軼i i powinno Ci pomoc, przynajmniej w przypadku mojego taty tak by這.
Na pocz徠ku by這 trudno, ale od 2 lat nie mia wi瘯szego wysypu i 豉dnie mu si wszystko po wch豉nia這.

a co do fryzjer闚, to niestety oni jeszcze bardzo ma這 wiedz o tej chorobie.
trzeba szuka kogo kto si na tym zna. Niestety nie jestem z Warszawy i nie mog Ci pomoc, ale my郵, 瞠 napewno znajdziesz jakiego fryzjera kt鏎y bez problemu Ci przyjmie
Abigail123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-20, 22:31   #14
Monifash34
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 235

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Poka wiadomo嗆
to prawda, niestety walka z t chorob to walka z wiatrakami. Ja na szcz窷cie na w豉snej sk鏎ze - 瞠 si tak dos這wnie wyra輳, tego nie przerobi豉m, ale m鎩 T na ni cierpi. Przede wszystkim 逝szczyc sk鏎y g這wy - ma od jaki 2-3 lat, a teraz ogromny wysyp na ca造m ciele. Na szcz窷cie nie wstydzi si swojej choroby, stara si z ni 篡 normalnie i oczywi軼ie wszelkimi sposobami pr鏏uje wyleczy. Do fryzjera nie chodzi i obcinam go sama w domu no篡czkami i maszynk. Gdyby ta choroba by豉 zara幢iwa to pewnie ju bym chodzi豉 ca豉 w plamkach

my郵, 瞠 sterydy to nie najlepszy pomys... Zwykle pomagaj tylko na 2 tygodnie a p騧niej 逝szczyca wraca ze zdwojon si陰 Mo瞠 lepiej zastosowa jakie naturalne metody na jej z豉godzenie.

M鎩 m捫 逝szczyc ma od kilku miesi璚y.Zainfekowana by豉 g這wa i reszta cia豉.Podobnie jak Ty sama go obcinam w domu no篡czkami i maszynk.By u dermatologa.Do smarowania g這wy ma 瞠l.A do reszty cia豉 ma ma軼i na dzie inn,a na noc inn.Na razie wszystko mu zesz這.Ale ma軼i mam jakby co.Sama go smarowa豉m tak瞠 gdyby to by這 zarazliwe to ja te bym chyba to mia豉,a jestem czysta.My郵,瞠 fryzjerzy odmawiaj autorce w徠ku z powodu braku wiedzy na temat tej choroby.Boj si.Mnie te to na pocz徠ku odrzuca這.Fakt faktem,瞠 te 逝szcz帷e si plamy to nic przyjemnego,ale kto m篹a musia smarowa.(G這wa, plecy sam si w tych miejscach nieposmaruje)Dlatego te pani dermatolog,jak m捫 do niej poszed te wezwa豉 mnie na rozmow i wyt逝maczy豉 co i jak 瞠bym si nie ba豉,瞠 si zara輳.
Stary 2008-12-20, 22:42   #15
201607211724
Konto usuni皻e

tak sobie teraz mysl, ze ja trafia豉m nie tyle na fajnych fryzjer闚 ile na fajnych ludzi. Je瞠li mieli jakies obawy to raczej w klimacie "czy moge tego u篡?", "a czy to nie podrazni?"
Fakt, ze duzo zalezy od wiedzy, ale chyba te od podejscia do drugiego cz這wieka. ㄆszczyca ma pod這瞠 stresowe, a otoczenie na pewno tego stresy "逝szczykom" nie zmniejsza. Chyba zaczynam doceniac ludzi na jakich trafiam
Stary 2008-12-23, 09:23   #16
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Cytat:

Powodzenia
畝dna przyjemno嗆....nie no bez przesady!!!!! Czy Ty my郵isz 瞠 nam jest 豉two???!!!! Ci庵貫 szepty na nasz temat na basenie i pla瘸ch i te spoj瞠nia!!! ㄆszczyc moja droga si nie zarazisz wi璚 wi璚ej wyrozumialo軼i prosz!!!
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-23, 10:04   #17
aaaaniaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 160

Ka盥y fryzjer z prawdziwego zdarzenie, kt鏎y jest po szkole fryzjerskiej i po kursach WIE, 瞠 逝szczyca jest chorob genetyczn i nie mo積a si ni wcale zarazi
aaaaniaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 15:49   #18
nina111
Przyczajenie

Wcale nie twierdze 瞠 jest wam 豉two !!!! Poprostu nie wiem jak fryzjer mo瞠 odm闚i wykonania us逝gi z powodu 逝szczycy. a zreszt nie ma si co dziwi bo ka盥y kto wygl康a troche inaczej ni og馧 jest wyrzucany poza tak zwany margines. 砰cze wi璚ej szcz窷cia w poszukiwaniach zdrowo my郵帷ych fryzjer闚 .
nina111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-05, 15:38   #19
AsiaT987
Przyczajenie

Co za bzdury, nie da si wyleczy 逝szczycu tylko zaleczy, a to zup貫nie co innego znaczy. Zaleczenie jej o ile si uda mo瞠 trwac latami, a chyba nei b璠ziesz czeka豉 z tym, 瞠by p鎩嗆 do fryzjera.
Fryzjerzy ucz si w szko豉ch o chorobach sk鏎y g這wy, dobrze jest uprzedzi go, bo mo瞠 by tak, ze jak zacznie strzyc sam powie, 瞠 masz.
To jest fryzjera zaw鏚 i on si na to godzi, 瞠 strzy瞠 ludzi z chorobami g這wy.
Ja mam tylko w glowie od 15 lat, bo reszt cia豉 zaleczy豉m. Chodze do tylko jednego i tego samego fryzjera, 瞠by unikn望 opowiadania, 瞠 mam 逝szczyc.
Stosuje tego szamponu:
http://wizaz.pl/forum/register.php?a...4afb5631d7a23a
Poczyta豉m o nim, znala豉m, kupi豉m i jestem zadowolona, nie lec mi 逝ski, nie drapie, nie sw璠zi, mniej si wstydz przy fryzjerze.
AsiaT987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-02-05 15:38:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.