chciałam brąz/.....proszę o rady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-19, 13:15   #1
amandi
Raczkowanie

Angry

chciałam brąz/.....proszę o rady!

Witajcie dziewczyny liczę ,że któraś z was doradzi mi miałam włosy pomalowane szamponem koloryzującym czerń kolor się wypłukiwał więc chciałam powrócić do brązu jasnego.Nie chciałam sama wracać do tego koloru więc poszłam do fryzjerki, która zrobiła ściąganie koloru i nałożyła karmelowy brąz.Niestety po umyciu włosów moje włosy nie przypominają brązu ale są rude po jakim czasie od dekoloryzacji można ściemnić kolor i przykryć tę rudość, aby wychłodzić kolor włosów i jaka farba byłaby odpowiednia, aby nie zniszczyła włosów?? Może użyć szamponu koloryzującego ale ile muszę odczekać?Bardzo liczę na Waszą pomoc
amandi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 16:27   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: chciałam brąz/.....proszę o rady!

Cytat:
Napisane przez amandi Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny liczę ,że któraś z was doradzi mi miałam włosy pomalowane szamponem koloryzującym czerń kolor się wypłukiwał więc chciałam powrócić do brązu jasnego.Nie chciałam sama wracać do tego koloru więc poszłam do fryzjerki, która zrobiła ściąganie koloru i nałożyła karmelowy brąz.Niestety po umyciu włosów moje włosy nie przypominają brązu ale są rude po jakim czasie od dekoloryzacji można ściemnić kolor i przykryć tę rudość, aby wychłodzić kolor włosów i jaka farba byłaby odpowiednia, aby nie zniszczyła włosów?? Może użyć szamponu koloryzującego ale ile muszę odczekać?Bardzo liczę na Waszą pomoc
poszukaj wątku gdzie dziewczyny pisza o sprawdzonych zimnych brazach. bo wiekszosc niestety splukuje sie na rudo. odczekaj kilka tygodni, po dekoloryzacji wlosy sa oslabione i kolor bedzie szybciej sie wyplukiwal.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości