Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-21, 13:02   #721
1sonne
Przyczajenie

Dot.: makijaż na studniówkę

ja również mam granatową sukienkę i na Twoim miejscu nie malowałabym paznokci na czerwono - te kolory moim zdaniem do siebie niezbyt pasują, wyglądałoby to dziwnie
może lepszym rozwiązaniem byłby french? wygląda naturalnie i elegancko
co do makijażu oczu: do niebieskiej sukienki pasowałby smoky eye, coś w takich kolorkach http://m7.m.staticedi.com/c/e0c/dbc4...c0d71b7a69.jpg
a jeśli nie lubisz tak mocnego makijażu kreska eye linerem i tusz też wystarczą, sama wybrałam taki makijaż na swoją studniówkę
1sonne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:30   #722
ciekawaja
Przyczajenie

kurczę sama nie wiem.. już w sumie się zdecydowałam na te paznokcie :/ i wydaję mi się, że ładnie bedzie to wyglądac..
kolor sukienki mam mniej więcej taki: http://stylistki.pl/przedmioty/gorse...-okazja-30576/
ciekawaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:44   #723
chellow
Raczkowanie

hej. Również uważam ze czerwony z granatowym to fajne połączenie, tym bardziej ze bedą czerwone usta . A co do makijażu.? Przy czerownych ustach postawiłabym na kreske eyelinerem i mocno podkreślone rzęsy (ewentualnie sztuczne)
chellow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:49   #724
ciekawaja
Przyczajenie

ciesze się, że jest ktoś kto się ze mną zgadza
dzięki chellow!
ciekawaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:55   #725
hola ola
Zakorzenienie

Dziewczyny macie juz wątek studniówkowy, po co zakładacie nowy???

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373159
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:25   #726
1sonne
Przyczajenie

do takiego koloru będą pasowały, myślałam że kolor jest jaśniejszy
1sonne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:34   #727
POPIELICA
Przyczajenie

Ja uważam że do niebieskiej/granatowej sukienki, lepiej będzie pasował albo właśnie mieniący się granatowy lakier do paznokci albo właśnie czerwony. A co do makijażu oczu, to zależy jaki Ty masz kolor oczu, bo jak niebieski to polecam ci wtedy brązowe cienie, lekko mieniące, ładnie wyciągają głębie koloru oczu. Poza tym brązowe cienie, nie za ciemne są uniwersalnym kolorem do większości ubrań
POPIELICA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 01:13   #728
Himee
Raczkowanie

Dot.: Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy.

Witam,
niestety jestem posiadaczką b.problematycznej cery, dlatego też mam pytanie..
Czy możecie polecić mi dobrą kosmetyczkę/wizażystkę w Warszawie(ew. okolicach), która da sobie radę i wykona utrzymujący się całą noc makijaż?

Z góry dziękuję!
Himee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:17   #729
cukierkowaa19
Przyczajenie

GG do cukierkowaa19
Dot.: studniówka raz jeszcze

Ja również proszę o pomoc. Chodzi o fryzurę. Mam śniadą cerę brązowe oczy i okrągłą twarz. włosy doczepione długie. Źle wyglądam kiedy włosy są upięte do góry i kiedy mam odsłonięte czoło bo to powiększa mi twarz ;/. z kolei kiedy chciałabym je pokręcić czy pofalować włosy doczepione opadają mi pod wpływem cięzkości po jakims czasie.(probowalam tylko sama lokowka) najlepiej się czuje kiedy włosy są rozpuszczone. co mam zrobic z grzywką ? czy fryzjerka poradziłaby coś żeby fale trzymały się dłużej na doczepionych włosach?. pewna jestem tylko co do prostownicy,ale taką fryzurę mam na codzień. pomocy !!
cukierkowaa19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 18:29   #730
Nobody_else
Przyczajenie

Kreacja studniówkowa. POMOCY.

Witam! Mam problem, otóż w sobote wybieram sie na studniówke i nie do końca wiem czy bede miala dobre zestawienie...:/ Kupiłam sukienke taka dziewczęca w kolorze ecru, z falbanami, jest przed kolana. Do tego baleriny dokładnie takie http://www.deichmann.pl/site/pl/cata...roduct=1033771 i mam do tego zestaw bizuterii czarnej i zepelnie nie wiem czy to wszystko do siebie pasuje. Bede miala spięte włosy, nie wiem jaki dobrac makijaż i kolor paznokci.Juz trace sily, bo nie mam pomyslów. Prosze o rady.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Prosze, doradzcie...
bo malo zcasu mi zostalo...;(
Nobody_else jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 19:20   #731
Everett
Przyczajenie

Smile Makijaż na studniówkę

Witam!
Mam taki problem.. Wybieram się jutro na studniówkę. Mam grafitową sukienkę - bombkę ale nie wiem jaki makijaż oczu będzie do niej pasował.. Wydaje mi się, że może taki jak w załączniku, ale nie wiem czy poprawnie go wykonam.. Może któraś z was wie jak dobrze wykonać ten makijaż i pomoże mi ... ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b5_500x640.jpg (23,1 KB, 25 załadowań)
Everett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 11:01   #732
smutna_dziewczyna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Makijaż na studniówkę

Poszukaj w wątku -> Moje makijaże
smutna_dziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:55   #733
Burberry93
Raczkowanie

Witam.
W piątek wybieram się na studniówkę. Mam bardzo bladą skórę, wrażliwą, miejscami przesuszoną. Na prawdę trudno dobrać mi podkład czy puder...dlaczego? Każdy jest dla mnie za ciemny lub różowy ,a bez podkładu ani rusz ponieważ mam małe przebarwienia ,pojedyncze krostki i blizny po trądziku. W mocnym makijarzu wyglądam bardzo niekorzystnie. Na codzień używam lekkiego podkładu z Astor i odrobiny pudru. Do tego tusz i już. Jednak gdy chce pomalować się mocniej wychodzi z tego totalna klapa ; ( To nie wynika z braku moich umiejętności, ponieważ umiem się dobrze pomalować i wszytko wygląda super przez mniej więcej godzine. Potem cały makijaż oczu spływa, podkład miksuje się z pudrem i różem co daje totalny misz masz ,buzia wygląda nieestetycznie, jakby makijaż był wczorajszy. Baza nie pomaga ,drogie kosmetyki też nie. Na studnówkę zamierzam pomalować się bardzo delikatnie. Oczy-jedynie tusz. Uważam ,że będe się bardzo wyróżniać na tle ostro pomalowanych dziewczyn- i bardzo dobrze Jak macie jakieś porady dla mnie- piszcie.
Pozdrawiam ;*
Stary 2011-02-11, 12:44   #734
paulyyna
Raczkowanie

Dot.: Kreacja studniówkowa. POMOCY.

dziewczyny mam czerwona sukienke i czarne dodatki + czarne włosy, w ciemnym makijażu jest mi źle, czy zwykłe kreski eyelinerem mogą być na 100?
paulyyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 00:55   #735
LilAlia
Przyczajenie

GG do LilAlia Wyślij wiadomość przez MSN do LilAlia Wyślij wiadomość przez Yahoo do LilAlia Send a message via Skype™ to LilAlia

Jak najbardziej U nasz na studniówce było naprawdę sporo dziewczyn, które postawiły na klasyczne czarne kreseczki Do tego często dochodziły czerwone usta
LilAlia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:00   #736
himalaja
Przyczajenie

Dot.: sukienka

Ja na swojej studniówce wyglądałam idealnie, wszystko tak jak chciałam. Miało to miejsce 3 lata temu, uczyłam się w klasie maturalnej i jednocześnie pracowałam by zarobić na studniówkę. Wydałam ogólnie na ten dzień - a raczej noc - ok 1500zł. Szykowałam się niczym do ślubu bardzo dobrze to wspominam. Miałam koleżanki, które na swój wydały max 500zł, ale ja chciałam mieć makijaż wykonany przez perfekcjonistę, podobnie tipsy i fryzura. Na co dzień jestem normalną dziewczyną, żadną tam paniusią a wtedy wyglądałam niczym królowa. Największe wrażenie zrobiła moja sukienka w kolorze takim... hm... miedzi, rdzy, która świetnie podkreślała opaleniznę. Warto było, przyszłym studniówkowiczkom serdecznie radzę by włożyły całe serce w przygotowanie się do tej nocy i zrobienie się na bóstwo. Ja nigdy wcześniej nie wyglądałam piękniej i mówię to z czystym sumieniem. Sam fakt, iż na zdjęciach i filmie z samej studniówki najwięcej było mnie, aż poczułam się jak gwiazda. Zdobiłam każde zdjęcie

Tak dla sprostowania: wiem, że wypowiedź zabrzmiała jak słowa jakieś głupiej suczki, zarozumiałej i narcyzowatej. Wszystko to zmierza ku puencie - to wspaniałe uczucie choć przez jedną czuć się jak gwiazda, która wszystko tamtej nocy olśniła. Po trzech latach z zachwytem przeglądam zdjęcia i cieszę się, że udało mi się być tak piękną. Największą radość jednak sprawiło mi to, że osiągnęłam cel. Po lekcjach biegłam do pracy by zarobić na to wszystko, jak jakiś kopciuszek. I wiem, że było warto tak się poświęcać. Wam życzę tego samego! Oprócz swojego zewnętrznego bóstwa nie zapomnijcie zabrać pewności siebie i dobrego humoru

Jako swojego partnera zaprosiłam kolegę. Pamiętam, że było mi bardzo głupio pogadać z nim i poprosić by ubrał się kolorystycznie pod moją sukienkę. No i tego nie zrobiłam, byłam zbyt onieśmielona. Miałam jednak farta, bo miał koszulę ze złotymi wstawkami, podobnie krawat więc chyba telepatycznie trafił z kolorystyką

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Paulyyna, makijaż to taki sam dodatek jak np biżuteria - ma Cie zdobić i wydobywac Twoje piękno. Jeżeli czarny makijaż Ci nie pasuje, to postaw na delikatny, może podkreśl oczy? Zadbaj o biżuterię - perły, cyrkonie? One podkreślają urodę. I pamiętaj o umiarze, jeżeli będziesz miała jednocześnie wytworną sukienkę, fryzurę, makijaż i biżuterię to będzie spory przesyt. Wszystko z umiarem, tak by się wzajemnie uzupełniało

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

nie spojrzałam na datę, to już chyba grubo po studniówkach
Stary 2011-05-18, 23:31   #737
kamilllllllla
Przyczajenie

y

Edytowane przez kamilllllllla
Czas edycji: 2011-05-18 o 23:32
kamilllllllla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 00:30   #738
xPati
Przyczajenie

Dot.: studniówka raz jeszcze

; )
xPati jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 12:55   #739
JaMajkaa777
Przyczajenie

prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

Do tej pory nie interesowałam się modą ani szeroko pojętym wyglądem. Zazwyczaj wciągam na siebie dżinsy, jakiś dres i wychodzę z domu.... I właśnie tutaj pojawia się problem. Na studniówkę zaprosiłam kogoś, na kim mi zależy i pomyślałam, że jeśli w końcu ubiorę się jak kobieta, to kolega przestanie widzieć we mnie kumpla od kosza...

Chciałabym poprosić Was o radę, co jest modne i co wypada założyć na studniówkę? Sukienka krótka czy długa? Jakie kolory? Dodatki? Makijaż? Nie bardzo wiem jak mogę przybliżyć Wam jak wyglądam, zdjęcia nie wstawię, mogę się opisać

Włosy mam kręcone i rude (farbowane niestety), mam anemicznie bladą skórę, zielone oczy, ważę 53kg, moje wymiary:
wzrost: 1,67
biust: 88
talia: 58
biodra: 90
to tak żeby przybliżyć Wam moją sylwetkę

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę
JaMajkaa777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 15:05   #740
JaMajkaa777
Przyczajenie

Dot.: prośba o pomoc w przygotowaniu do studniówki :)

pomoże ktoś..?
Stary 2011-11-25, 15:18   #741
dentico
Rozeznanie

Może łatwiej jak wstawisz swoje zdjęcie.

Chyba raczej sukienka krótka. Kolory zieleń, niebieska, czarna, nude.
dentico jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 16:11   #742
JaMajkaa777
Przyczajenie

Niestety w chwili obecnej nie mam możliwości wstawienia swojego zdjęcia, a zostało mi tylko kilka dni na zaprojektowanie sukienki, zakup materiału i zawiezienie go do krawcowej...
Stary 2011-11-25, 16:19   #743
JaMajkaa777
Przyczajenie

Niestety nie mam możliwości wstawienia tutaj swojego zdjęcia. Proszę o wskazówki, mam tylko kilka dni na projekt, zakupienie materiałów i zawiezienie ich do krawcowej....
Stary 2011-11-25, 19:52   #744
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez JaMajkaa777 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam możliwości wstawienia tutaj swojego zdjęcia. Proszę o wskazówki, mam tylko kilka dni na projekt, zakupienie materiałów i zawiezienie ich do krawcowej....
no to nikt ci nie jest w stanie pomóc

A po za tym zły dział.

Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:54
ancyk88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 22:40   #745
Sondrina
Zakorzenienie

Oczy pomalowałabym w kolorach zgniłej zieleni i dobrałabym taką samą suknię do kolan. Usta w odcieniach czerwieni jesiennych liści. Zobacz, jak w takim zestawieniu będziesz wyglądała, zanim kupisz materiał i kosmetyki. Po prostu taką wizję mam po opisie Twojego wyglądu, ale może to być bardzo nietrafiona wizja, bo wszystko zależy od odcieni.
Sondrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 00:22   #746
Solciuchna
Zakorzenienie

Wymiary nic nam nie dają, mogłabyś po prostu opisać swoją sylwetkę, tak jak tutaj :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574982

Wtedy dopiero można doradzać. Napisz też jakie kolory lubisz, w czym się dobrze czujesz, czego wolisz uniknąć.
Stary 2011-11-26, 01:53   #747
JaMajkaa777
Przyczajenie

Sondrina czy to nie za mocno? To dość intensywne kolory, podejrzewam, że nie czułabym się najlepiej w takim zestawieniu.

Solciuchna postaram się zastosować do Twoich rad

A więc, jeśli chodzi o sylwetkę, mam 1,67 wzrostu, jestem raczej szczupła, wąska w ramionach, mam duży biust, szerokie biodra i spore wcięcie w talii. Jeśli chodzi o rozmiar ciężko powiedzieć. Spodnie zazwyczaj 38. Z górą różnie bywa, mierzyłam dzisiaj suknię długą do ziemi żeby sprawdzić jak wyglądam w tak długiej kreacji i jeśli chodzi o talię/ramiona, idealnie leżał na mnie rozmiar 36, ale mój biust zmieścił się dopiero w 42...
Mam z tym problem od zawsze dlatego wiem, że sukienkę muszę uszyć bo nie znajdę niczego co będzie na mnie dobrze leżeć. Przez to też wstydzę się nosić dopasowane rzeczy, ale chyba pora to zmienić

Nie lubię jaskrawych kolorów, preferuję ciemne, nasycone barwy. Lubię swoją bladą cerę i nie chciałabym żeby lekkie rumieńce po zejściu z parkietu wyglądały na mocniejsze więc podejrzewam, że wszelkiego rodzaju czerwienie raczej odpadają... Wolałabym raczej tę bladość podkreślić (może znacie jakieś dobre podkłady czy cokolwiek tam się daje na twarz, żeby skóra była idealnie biała?). Oczy mam dość mocno zielone, kiedy zakładam coś w tym kolorze wybijają się jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o włosy, w tym tygodniu zmieniam trochę odcień rudego, bardzo bym chciała uzyskać taki kolor:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1322223323

Jeśli chodzi o to w czym się dobrze czuję... Nie wiem, do tej pory nosiłam się tylko i wyłącznie na sportowo. Wiem, że jestem trudnym przypadkiem, to prawie jak przemiana z brzydkiego kaczątka w łabędzia, więc pomaganie mi to zadanie dla ambitnych

Po przymierzeniu tej długiej sukni dzisiaj coraz bardziej przekonuję się do długości po same kostki, myślę, że wyglądam tak lepiej niż w sukienkach do kolan. I taka sukienka jest wg mnie bardziej elegancka Mogłaby trochę eksponować biust, byle nie za bardzo.
Z racji tego, że sukienka ma być szyta na miarę, nie proszę o konkretne linki, raczej wskazówki co do kolorów i kroju jaki by do mnie pasował. Wskazówki dotyczące makijażu, butów, fryzury, dodatków również mile widziane

Mam nadzieję, że opisałam się wystarczająco dobrze, jeśli za dobrze to przepraszam. Strasznie mi głupio, że nie mam o tym wszystkim pojęcia, jestem kobietą, powinnam mieć wrodzone takie rzeczy
Stary 2011-11-26, 11:32   #748
JaMajkaa777
Przyczajenie

Sondrina czy to nie za mocno? To dość intensywne kolory, podejrzewam, że nie czułabym się najlepiej w takim zestawieniu.

Solciuchna postaram się zastosować do Twoich rad

A więc, jeśli chodzi o sylwetkę, mam 1,67 wzrostu, jestem raczej szczupła, wąska w ramionach, mam duży biust, szerokie biodra i spore wcięcie w talii. Jeśli chodzi o rozmiar ciężko powiedzieć. Spodnie zazwyczaj 38. Z górą różnie bywa, mierzyłam dzisiaj suknię długą do ziemi żeby sprawdzić jak wyglądam w tak długiej kreacji i jeśli chodzi o talię/ramiona, idealnie leżał na mnie rozmiar 36, ale mój biust zmieścił się dopiero w 42...
Mam z tym problem od zawsze dlatego wiem, że sukienkę muszę uszyć bo nie znajdę niczego co będzie na mnie dobrze leżeć. Przez to też wstydzę się nosić dopasowane rzeczy, ale chyba pora to zmienić

Nie lubię jaskrawych kolorów, preferuję ciemne, nasycone barwy. Lubię swoją bladą cerę i nie chciałabym żeby lekkie rumieńce po zejściu z parkietu wyglądały na mocniejsze więc podejrzewam, że wszelkiego rodzaju czerwienie raczej odpadają... Wolałabym raczej tę bladość podkreślić (może znacie jakieś dobre podkłady czy cokolwiek tam się daje na twarz, żeby skóra była idealnie biała?). Oczy mam dość mocno zielone, kiedy zakładam coś w tym kolorze wybijają się jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o włosy, w tym tygodniu zmieniam trochę odcień rudego, bardzo bym chciała uzyskać taki kolor:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...1&d=1322223323

Jeśli chodzi o to w czym się dobrze czuję... Nie wiem, do tej pory nosiłam się tylko i wyłącznie na sportowo. Wiem, że jestem trudnym przypadkiem, to prawie jak przemiana z brzydkiego kaczątka w łabędzia, więc pomaganie mi to zadanie dla ambitnych

Po przymierzeniu tej długiej sukni dzisiaj coraz bardziej przekonuję się do długości po same kostki, myślę, że wyglądam tak lepiej niż w sukienkach do kolan. I taka sukienka jest wg mnie bardziej elegancka Mogłaby trochę eksponować biust, byle nie za bardzo.
Z racji tego, że sukienka ma być szyta na miarę, nie proszę o konkretne linki, raczej wskazówki co do kolorów i kroju jaki by do mnie pasował. Wskazówki dotyczące makijażu, butów, fryzury, dodatków również mile widziane

Mam nadzieję, że opisałam się wystarczająco dobrze, jeśli za dobrze to przepraszam. Strasznie mi głupio, że nie mam o tym wszystkim pojęcia, jestem kobietą, powinnam mieć wrodzone takie rzeczy
Stary 2011-11-26, 21:49   #749
mbamboo
Wtajemniczenie

To może po prostu czarna? Chociaż ja bym wzięła czerwoną. Też mam rude farbowane włosy i czerwona sukienka fajnie je podbiła.
Jak masz duży biust, to niekomfortowo będziesz się czuła w takiej bez ramiączek, lepiej zabudowaną u góry. Ja sama jestem jeszcze niższa i miałam długą, żeby czuć się w pełni elegancko, ale krótką też bym rozważyła. Jak masz dobrą krawcową, to pewnie coś Ci poradzi, ciężko ocenić bez zdjęcia.
Włosy pewnie na co dzień spinasz, to zostawiłabym rozpuszczone.
Makijaż bez zdjęcia ciężko doradzić. Ja miałam ciemnozielony smoky eye, pasował do włosów i sukienki. Bladości chyba nie trzeba szczególnie podkreślać, po prostu nie za ciemny podkład, fajny róż, żeby nie wyglądać aż niezdrowo, i powinno być dobrze. Zawsze możesz umówić się na makijaż u jakiejś wizażystki, ja nie miałam kompletnie pomysłu, co ze sobą zrobić, ani umiejętności w malowaniu oczu, więc tak było najlepiej na tamten moment. Chyba że zaczniesz sobie sama trenować, bo czas jeszcze jest. Tylko wtedy musisz kupić komplet kosmetyków. Dlatego, jeśli to jednorazowa 'przemiana', może być wygodniej zapłacić jednorazowo za makijaż.
Najpierw załatw sukienkę, w makijażu pewnie coś doradzimy, jak dasz zdjęcie i informacje o kolorze sukienki

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2011-11-26 o 21:50
mbamboo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:39   #750
JaMajkaa777
Przyczajenie

mbamboo do czerwieni nie jestem przekonana, jak już napisałam wolałabym coś ciemniejszego jednak całą czarną też wykluczam. Może pasowałby mi granat, bordo albo ciemna zieleń?
Czy przeszkadzało Ci to, że sukienka była do ziemi w trakcie wieczoru? Moja mama twierdzi, że obszarpię ją obcasami w trakcie zabawy, a ja naprawdę chciałabym mieć długą
Włosy na co dzień noszę rozpuszczone ponieważ się kręcą i trudno je upiąć, czasami wiążę w kucyka, ale to raczej kiedy ćwiczę. Na pewno przed studniówką odwiedzę fryzjera ale jeszcze nie mam pomysłu co on może zrobić z moich niesfornych kosmyków...
Jeśli chodzi o makijaż, wystarczy mi pomysł, mam kuzynkę która jest w tym świetna i powinna być wtedy w moim mieście więc raczej mnie umaluje. Ew nauczy jak to robić
Spędziłam ostatnio dużo czasu przeglądając zdjęcia sukienek wieczorowych i mam już swój typ jednak bardzo bym chciała poznać Wasze opinie
Odpowiedz

Tagi
100dniówka, biżueria, cienie do powiek, czerwona sukienka, dębica, fryzjer, granat, kolorystyka, kosmetyki, makijaz, makijaż, paznokcie, platformy, podkład, puder, puszysta, rada, studniówka, studniówka 2010, studniówka 2012, sukienka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości