Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-08, 20:33   #811
antely
Przyczajenie

Dot.: Studniówka, makijaż na studniówkę - wątek zbiorczy.

Edytowane przez antely
Czas edycji: 2012-09-03 o 15:47 Powód: .
antely jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 21:04   #812
moniskasss
Przyczajenie

Dot.: Studniówka- pomocy

Witam w sobotę 14.01 mam studniówke i nic prócz sukienki nie mam bardzo prosze o pomoc dosłownie ze wszystkim: butami, dodatkami, pomysłem na fryzurę (włosy mam krótkie w stylu Ashley Greene nawet kolor taki sam), oraz z makijażem
z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (56,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deliktana-pudrowa-sukienka.jpg (26,3 KB, 36 załadowań)
moniskasss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 23:37   #813
ariad
Przyczajenie

Make up - studniówka.

Hej dziewczyny

Mam pytanie, jaki zrobi make up na studniówkę.
Mam czarna sukienke z kryształkami srebrnymi + czane buty z czerwoną szpilką.

Więc myślałam coś o czerwonych dodatkach.
Ale czy koniecznie musi być coś czerwonego pod kolo szpilek?

I najważniejsze co z makijażem ?
Obojętnie w jakie kolory pójdę czy jak się juz trzymam np czerwonych dodatków to makijż też w czerwień ?

Pozdrawiam !
ariad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 00:21   #814
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag
Dot.: Make up - studniówka.

Jest już wątek studniówkowy, o makijażu, o sukienkach... proszę się tam podłączyć.
Stary 2012-01-16, 15:22   #815
Kreskaaa
Zakorzenienie

Dot.: Studniówka- pomocy

Śliczna sukienka!!!

Niestety, w makijażu nie pomogę, ponieważ sama znam się b, mało - stąd moje pytania.

Mam cerę tłustą, trądzikową. Zdecydowałam się umalować sama (zamierzam pomagać sobie filmikami z youtube), mam jednak kilka pytań

- Czy baza (manhattan np.) + podkład (mam rimmela match perfection) + sypki puder wystarczą aby makijaż mniej więcej się utrzymał? Czy konieczne są fixy a może zaryzykować z lakierem do włosów? :O

-Moja sukienka jest czarna a dodatki beżowo-różowe, stąd mam plan by oczy podkreślić czarną kredką i zrobić szaro-beżowy smokey. Nacodzień kości policzkowe podkreślam bronzerem, mam jednak wrażenie że do takich oczu pomarańcze na policzkach nie będą pasować...Czy powinnać zaopatrzeć się w róż?? Dodam, że mam okrągłą twarz.

3.Czy w przypadku cery tł/trądzikowej KAŻDY rozświetlacz to zły pomysł? Po tych wszystkich zmatowiaczach wygląda się smutno, "płasko". ;(

Z góry ogromnie dziękuję za odpowiedzi!
Kreskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:39   #816
201701261449
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Make up - studniówka.

kolciag ma rację, podłacz się, ale ze swojej strony nie mogę się powstrzymać, żeby Ci nie doradzić w tej kombinacji czerwonych ust
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:19   #817
dzelaa
Raczkowanie

Jak zrobic taki makijaż? Studniówka?

W sobote mam studniówke i chciałabym sobie zrobić makijaż sama.
Czy mógłby mi ktoś napisać KROK PO KROKU jak zrobic taki makijaż jak na zdjęciu ?
Począwszy od nakładania podkładu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img129291.makijaze.1288010.jpg (31,3 KB, 180 załadowań)
dzelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:53   #818
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag
Dot.: Jak zrobic taki makijaż? Studniówka?

Jest wątek o makijażach studniówkowych, jest wątek moje makijaże, gdzie dziewczyny pokazują jak zrobić setki makijaży... radzę użyć wyszukiwarki
Stary 2012-01-31, 01:05   #819
Palbaa
Przyczajenie

Troszkę będzie ciężko, tzn. w moim przypadku- nie lubię i nie potrafię malować się cieniami w każdym razie, na pewno musisz całe oko obrysować czarną konturówką, wewnętrzny kącik rozjaśnij perłowym cieniem, a na resztę powieki daj tzw. bazę czyli taki średni cień (jeśli chodzi o jego kolorek), tym samym robisz dolną powiekę, następnie ciemny cień nakładasz na tą bazę, ale musisz uważać na to żeby między cieniami nie było zbyt dużej różnicy także przy perłowym w stronę zewnętrznego kącika, nakładasz troszkę tego średniego cienia (czyli tak jakby tej bazy) i bliżej zewnętrznego dajesz najciemniejszy i leciutko mieszasz, żeby nie było tych granic, a pod łukiem brwiowym oczywiście perełka, żeby brwi były ładnie podkreślone a oczy lekko powiększone myślę że mniej więcej będziesz już wiedziała jak zrobić, ale pooglądaj filmiki tam masz dużo na temat smoky, np. profil BrunettesHeart- świetna dziewczyna, tłumaczy krok po kroku co i jak
Pozdrawiam i życzę świetnej zabawy u mnie ona dopiero 18, ahh

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

ooo a co do podkładu, to musi być na tyle trwały i dobry żeby nie spływał, nie mówię tu o jakichś drogich, ale jeśli masz np. problem z czerwonymi policzkami, zaopatrz się w zielony korektor- będzie bardzo pomocny pudrem w kamieniu zmatowisz się i utrwalisz podkład, i uważaj co do brokatu w sztucznym świetle może i znajdziesz tego plusy ale na zdjęciach może wyglądać niekorzystnie
Palbaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:38   #820
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Palbaa Pokaż wiadomość
Troszkę będzie ciężko, tzn. w moim przypadku- nie lubię i nie potrafię malować się cieniami w każdym razie, na pewno musisz całe oko obrysować czarną konturówką, wewnętrzny kącik rozjaśnij perłowym cieniem, a na resztę powieki daj tzw. bazę czyli taki średni cień (jeśli chodzi o jego kolorek), tym samym robisz dolną powiekę, następnie ciemny cień nakładasz na tą bazę, ale musisz uważać na to żeby między cieniami nie było zbyt dużej różnicy także przy perłowym w stronę zewnętrznego kącika, nakładasz troszkę tego średniego cienia (czyli tak jakby tej bazy) i bliżej zewnętrznego dajesz najciemniejszy i leciutko mieszasz, żeby nie było tych granic, a pod łukiem brwiowym oczywiście perełka, żeby brwi były ładnie podkreślone a oczy lekko powiększone myślę że mniej więcej będziesz już wiedziała jak zrobić, ale pooglądaj filmiki tam masz dużo na temat smoky, np. profil BrunettesHeart- świetna dziewczyna, tłumaczy krok po kroku co i jak
Pozdrawiam i życzę świetnej zabawy u mnie ona dopiero 18, ahh
Oczywiście, ze tuż pod łukiem własnie NIE perła, tylko najlepiej matowy cień w kolorze kości słoniowej. Perłę można wykorzystać powyżej załamania. Lepiej to bedzie wyglądało.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 094 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:20   #821
Palbaa
Przyczajenie

A to w sumie jak kto woli, część dziewcząt używa tylko perły, część mata, autorka zrobi już jak będzie chciała
Palbaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:24   #822
Zanthia
Zadomowienie

Wydaje mi się, że skoro musisz pytać, to lepiej było by się umówić na makijaż z wizażystką No, chyba, że będziesz codziennie ćwiczyć ten look Ale spoko, mogę napisać, jak wg mnie coś takiego zrobić ;P

1. Twarz.

Jeśli masz bazę pod makijaż, zaczynasz od jej nałożenia. Ewentualne zaczerwienienia zakrywasz zielonym korektorem. Bierzesz podkład, nakładasz tak jak lubisz, dokładnie rozcierając. Nie zapominaj o roztarciu ODROBINY podkładu na uszach i szyi - bardzo dokładnie zajmujesz się strefą od linii rzuchwy do powiedzmy połowy szyi [ nie chcesz efektu maski, ani zacieków, podkład ma przechodzic płynnie w twoj kolor skóry i być niezauważalny najlepiej ]. Ewentualne niedoskonałosći [ cienie pod oczami etc ] zakrywasz jasnym korektorem. Utrwalasz wszystko pudrem transparentnym( lub w kolorze skóry) za pomocą miękkiego, dużego pędzla, kolistymi ruchami ( aplikator z pudru też może byc, ale jest z nim wiecej zabawy ).

2. Oczy.

Na całą powiekę aż pod łuk brwiowy nakładasz bazę pod cienie/jasny cień o ton jaśniejszy niż Twoja skóra/ oby dwie te rzeczy. Czarnym cieniem/pudrowym linerem rysujesz grube "kocie oko" [ linia prawie do załamania powieki ], obrysowujesz linie wodną na dole czarną kredką, w zewnętrznym kąciku pogrubiasz linie cieniem, którego użyłas na górze. Rozświetlasz łuk brwiowy i wewnętrzny kącik oka białym cieniem. Rozcierasz pędzelkiem linie "kociego oka", albo za pomocą szarego cienia, albo łączysz pędzlem na oku czarny i biały do otrzymania zadowalającego smokey [ uważaj na osypywanie cienia - polecam przyłozyc pod oko chusteczkę bądź wacik kosmetyczny ]. Poprawiasz czarnym cieniem linie wychodzącą z zewnętrznego kącika. Tuszujesz rzęsy. Możesz brazowym cieniem/kredką/woskiem podkreślić brwi.

3. Usta.

Usta nawilżyć [ np przed rozpoczeciem punktu pierwszego posmarowac balsamem ]. Zaznaczyć ich kształt konturówką, wypełnic konturówką, pomalować matową szminką. Odcisnąć usta w chusteczkę, przypudrować przez chusteczkę. Pomalować szminką raz jeszcze. Szminkę włożyć do torebki :P

4. Na koniec.

Połozyć miękkim pędzlem brązer pod kości policzkowe, róż na kości, bliżej nosa, rozświetlacz na kości jarzmowe.

5. Bawić się dobrze.

KONIEC ;P
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 18:49   #823
allyourlovin
Przyczajenie

Question Jaki make up na studniówkę?

Witam Zalogowałam się na tym forum bo z tego co mi się wydaje, jest jedynym na którym mogę uzyskać jakąś pomoc

Moje drogie, mam problem. Za dwa tygodnie moja studniówka.
Wszystko już mam... (sukienka, podwiązka, rajstopy, szpilki i milion innych pierdół...) ale pomysłu na make up żadnego!

Może Wy macie jakiś pomysł? Nie znalazłam żadnej inspiracji w makijażach prezentowanych w innym wątku tego forum...

Mam dość jasną skórę, długie proste blond włosy i niebieskie oczy.
Sukienka będzie asymetryczna w kolorze nude przełamanego delikatnym różem, a dół sukienki będzie czarny.

Może po prostu klasyczna kreska albo smoky eyes? Liczę na waszą pomoc! Buziaki.
allyourlovin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 19:27   #824
Zanthia
Zadomowienie

Dot.: Jaki make up na studniówkę?

Masz na górze wątek zbiorczy odnosnie makijażu i stroju/okazji, możesz w nim zadac pytanie,bo zaraz cię tu zjedzą :P.

Pzt. makijaż dobiera się do twarzy, bez zdjęcia i przynajmniej zdjęcia kolorów sukienki mało można Ci poradzić.
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:27   #825
kolciag
Zakorzenienie

GG do kolciag
Dot.: Jaki make up na studniówkę?

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Masz na górze wątek zbiorczy odnosnie makijażu i stroju/okazji, możesz w nim zadac pytanie,bo zaraz cię tu zjedzą :P
Dokładnie Nawet jest specjalny wątek zbiorczy o makijażach studniówkowych
Stary 2012-11-29, 21:09   #826
dibirella
Przyczajenie

Makijaż-studniówka

Kochane dziewczyny!

Jak w temacie - makijaż na studniówkę...
Mam jasną karnację, raczej bladą (opalam się na kolor brzoskwiniowy). Cera naczynkowa. Włosy miodowy blond - teraz może ciut ciemniejsze. Asymetryczny bob. Oczy niebieskie.
Na bal będę miała sukienkę o kroju koktajlowym (do kolan, dekolt-serduszko, satyna i koronka - przy czym koronka jest na "spódnicy", na dekolcie i ramionach - rękaw 3/4) w kolorze chabrowym. Chciałam zrobić zdjęcia, ale nie oddają one w pełni barwy - wychodzą za jasne, albo za ciemne. Biżuteria srebrna - kolczyki i bransoletka.
Na co dzień maluję się rzadko. Zazwyczaj nakładam tylko podkład, puder i tusz do rzęs.

I tu pojawia się moje pytanie - jaki makijaż radziłybyście mi zrobić?
Z jednej strony chętnie bym zaszalała i zrobiła sobie mocne oko. Z drugiej jednak nie wiem czy nie postawić na dodatki i użyć pastelowych cieni.
Zastanawiam się też nad pójściem do kosmetyczki, ale chciałabym posłuchać jeszcze jakichś opinii
dibirella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:48   #827
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja
Dot.: Makijaż-studniówka

Po opisie wydaje mi się, że mamy trochę podobny typ kolorystyczny( blada karnacja, cera naczynkowa, niebieskie oczy, opala się na brzoskwiniowo, brązowe włosy z miodowym poblaskiem) więc ze swojego doświadczenia postawiłabym na brązowe smokey eye. Ślicznie podkreśli kolor oczu a makijaż nie musi być dobrany kolorystycznie do dodatków czy sukienki. Mam na myśli coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=97VDd7wyPdE do tegho szminka nude, róż na policzki który ożywi cerę i gotowe
ewalucja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 19:11   #828
dibirella
Przyczajenie

Dzięki
Utwierdziłaś mnie jedynie w tym, co sobie postanowiłam No i dziękuję za link!
dibirella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 13:21   #829
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502

Mogłabyś dodać swoje zdjęcie? łatwiej będzie dobrać odpowiedni makijaż.
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:20   #830
netiaxd
Przyczajenie

Potrzebuję na studniówkę makijaż itp.

Witam,
czy ktoś może mi polecić kogoś kto z okolic Dębicy lub z samej Dębicy:
- uczesze mnie na studniówkę,
- zrobi makijaż,
- zrobi paznokcie ?

Zależy mi , żeby nie były to drogie usługi, niekoniecznie muszą się odbywać w salonach, ale mogą jak najbardziej prywatnie.

Proszę Was o pomoc.
netiaxd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 10:42   #831
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502
Dot.: Potrzebuję na studniówkę makijaż itp.

Zajrzyj do katalogu wizażystek
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:11   #832
tintana
BAN stały

Dziewczyny, pamiętajcie przede wszystkim o tym, że na studniówce macie wyglądać ładnie, elegancko i estetycznie, nie dodawajcie sobie lat, pokażcie jak najwięcej z samej siebie. Wtedy na imprezie będziecie wyglądały idealnie. I nie wmawiajcie sobie, że coś jest nie tak.
tintana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:59   #833
Du_Hast
Przyczajenie

Makijaż studniówkowy

hej
niebawem mam studniówkę, umówiłam się na make-up u kosmetyczki, jednak jedyny wolny termin był na 10:30. Niby babeczka zapewniała, że makijaż do nocy wytrzyma, ale mam wątpliwości.
Stąd pytanie dla Was - czy mogę spokojnie zaufać, czy lepiej szukać późniejszego terminu w innych salonach?
Du_Hast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:00   #834
crolina
Przyczajenie

Question Makijaż dla niebieskookiej blondynki

Zastanawiam się jak się umalowac na studniówkę. Mam niebieskoszare oczy, blond włosy i jasną karnację. Chciałam wybrac złoty cień, ale może to nie najlepiej wyglądac ze srebrną biżuterią... Do tego czarny eyeliner
crolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 23:01   #835
OlaM
Moderator

Dziewczyny proszę pytania o makijaże studniówkowe zadawać tutaj .
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:03   #836
hanayome
Raczkowanie

Hej Mam studniówkę za 3 tygodnie, ale nie chcę niczego obmyślać na ostatnią chwilę
Jestem szatynką o intensywnie niebieskich oczach.
Chciałabym wykonać sobie na oczku makijaż w stylu tego: http://youtu.be/BHJ_P9XUlIA?t=3m40s
Wiadomo, że nie uda mi się skompletować identycznych cieni, ale czy byłybyście w stanie polecić mi odpowiednią paletkę? Rozważałam au naturel ze sleeka, ale po namyśle dochodzę do wniosku, że mogłabym w niej nie znaleźć odpowiednich kolorów. Jakieś pomysły?

+ nie wiem czy nabyć sobie Hakuro h76 czy h78. Przymierzałam się do h76 od dłuższego czasu, ale h78 jest odrobinkę większy i wydaje się miększy. Jak uważacie?

O, a jeśli ktoś szuka podkładu na studniówkę to ja planuję nałożyć po prostu mój codzienny Rimmel Stay Matte. Ja mam naprawdę bardzo jasną cerę i mieszam sobie 091 i odcień ciemniejszy 101 chyba Nie wiem czy na studniówkę nie nałożę tylko ciemniejszego + utrwalę go essence fix&matte, który prawdopodobnie odrobinę rozjaśni mi twarz. Jeszcze będę tego próbować Generalnie podkład polecam, można go dostać za jakieś 15 złotych, świetnie kryje, matuje, myślę, że utrwalony wytrzyma całą noc

Edytowane przez hanayome
Czas edycji: 2014-01-11 o 14:18
hanayome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:09   #837
ervena
Przyczajenie

Za 2 tygodnie mam studniówkę i umówiłam się do kosmetyczki na makijaż, ale kompletnie nie wiem jaki będzie mi pasował. Mam brązowe włosy,brązowe oczy, ciemną oprawę oczu i dosyć jasną karnację. Nie chciałbym wyglądać staro robiąc sobie wyzywający makijaż. Mam czarną sukienkę ze złotym łańcuszkiem. Bardzo proszę o radę
ervena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 23:31   #838
niezmienna91
Raczkowanie

Ile czasu utrzyma mi się profesjonalny makijaż?

W piątek idę do wizażystki na makijaż [nie wiem, czy mogę powiedzieć gdzie, więc napiszę szyfrem perfumeria D*****s ].

Jestem umówiona na 14, bal mam na 19.

Pytanie, czy makijażowi może coś się stać? Utrzyma się? Bardzo boję się, że to za wczesna godzina
niezmienna91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 02:23   #839
pepuszek04
Raczkowanie

Dot.: Ile czasu utrzyma mi się profesjonalny makijaż?

spokojnie utrzyma się tylko.nie traktuj go woda a będzie dobrze:-P
pepuszek04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 12:03   #840
OlaM
Moderator

Dot.: Ile czasu utrzyma mi się profesjonalny makijaż?

Cytat:
Napisane przez niezmienna91 Pokaż wiadomość
W piątek idę do wizażystki na makijaż [nie wiem, czy mogę powiedzieć gdzie, więc napiszę szyfrem perfumeria D*****s ].

Jestem umówiona na 14, bal mam na 19.

Pytanie, czy makijażowi może coś się stać? Utrzyma się? Bardzo boję się, że to za wczesna godzina
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy makijażu studniówkowego, Twój wątek przesuwam tutaj.
Ze swojej strony dodam, że jeśli bedziesz unikała dotykania twarzy palcami, to wszystko powinno bez problemu wytrzymać do wieczora i potem na balu również, choć rzecz jasna dużo zależy od użytych przez makijażystkę kosmetyków i fachowości wykonania . Powinnaś jedynie zaopatrzyć się w bibułki matujące, a przed samym wyjściem możesz jeszcze utrwalić makijaż sypkim pudrem, o ile to będzie konieczne.
No i na pewno będziesz musiała wziąć ze sobą szminkę czy błyszczyk, bo o ile podkład, róż czy makeup oczu powinien wytrzymać, to na utrzymanie idealnego makijażu ust od 14h do wieczora raczej bym nie liczyła .
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
100dniówka, biżueria, cienie do powiek, czerwona sukienka, dębica, fryzjer, granat, kolorystyka, kosmetyki, makijaz, makijaż, paznokcie, platformy, podkład, puder, puszysta, rada, studniówka, studniówka 2010, studniówka 2012, sukienka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości