Jakie podklady, pudry najlepiej stosowac na wysuszona,luszczaca sie cere???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-21, 18:59   #1
efusia
Przyczajenie

Arrow

Jakie podklady, pudry najlepiej stosowac na wysuszona,luszczaca sie cere????

Jakimi kosmetykamim tj: pudry, podklady,... powinnam sie malowac zeby nie bylo widac odstajacych skorek??? Chodzi mi o kosmetyki ktore by tuszowaly luszczaca sie skore a nie uwydatnialy je. Dziewczyny podajcie jakie konsystencje sa najlepsze, marki kosmetykow i ogolnie wszystko

Moja buzia luszczy sie niemilosiernie, pomimo ze ja ciagle nawilzam, spowodowane jest to przez kuracje kwasowa ktora w tej chwili stosuje, mam rozszezone pory, 25 lat, zwykle mialam tlusta cere, ale w tej chwili mam sucha i nie wiem czym sie malowac.

Edytowane przez efusia
Czas edycji: 2008-12-21 o 19:02
efusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:09   #2
azadrubalja
Rozeznanie

Dot.: Jakie podklady, pudry najlepiej stosowac na wysuszona,luszczaca sie cere????

puder, który nie wysusza to lumene bądź z wyższej półki Helena Rubinstein
azadrubalja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:00   #3
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Jakie podklady, pudry najlepiej stosowac na wysuszona,luszczaca sie cere????

mialam tak, ze okolice ust i brwi mialam przeschniete, nic nie pomagalo. dermatolog zalecil mi cutivate czy curtivate, na recepte, taka masc, i rewelacyjnie pomoglo na te fragmenty suche, ew alantan.

bo nie wiem czy jakis kosmetyk sprawi, ze nie bedzie wysuszenie widoczne...:/
Budyniek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:46   #4
efusia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mialam tak, ze okolice ust i brwi mialam przeschniete, nic nie pomagalo. dermatolog zalecil mi cutivate czy curtivate, na recepte, taka masc, i rewelacyjnie pomoglo na te fragmenty suche, ew alantan.

bo nie wiem czy jakis kosmetyk sprawi, ze nie bedzie wysuszenie widoczne...:/
budyniek ja celowo zluszczam naskorek, zeby zlikwidowac-zmniejszyc rozszezone pory. Skore dobrze nawilzam, wiec jak mam same kremy na twarzy to nie widac ze mi sie skora luszczy, a jak tylko naloze moj podklad to z kilometra widac wszystkie odstajace skorki. Od zawsze mialam tlusta cere, wiec nie znam sie na kosmetykach nawilzajacych-nigdy ich wczesniej nie testowalam, dlatego chce sie Was, poradzic. Niestety musze sie codziennie do pracy malowac, bo wyglad w mojej pracy sie bardzo liczy:-( Wiec szukam czegos dobrego, moze byc nawet drozszy, ale wazne zyby byl dobry.

Edytowane przez efusia
Czas edycji: 2008-12-21 o 20:47
Stary 2008-12-21, 22:39   #5
nagi_aniolek
Zakorzenienie

najlepszy jaki używałam mocno nawilżający podkład to lancome photogenic lumessence. mogę polecić również givenchy skin tonic, ma kremową konsystencję, oba dobrze się rozprowadzają i dobrze kryją

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 01:11   #6
efusia
Przyczajenie

jeszcze jakies propozycje ????
Stary 2008-12-23, 07:45   #7
p4w
Zakorzenienie

myślę, ze każdy podkład bardziej lub mniej uwidoczni skórki

jeśli już miałabym coś polecić to raczej podkłady dla cery dojrzałej np. Dior Sculpt, Chanel Vitalumiere...

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:17   #8
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Też miałam swego czasu problem ze skórkami Sprawdził się rewelacyjnie Clinique Supermoisture .
tymena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 13:50   #9
lemka
Zakorzenienie

Bardzo dobrze Cię rozumiem, bo mam ten sam problem. Próbowałam wielu podkładów i większość niestety nie sprawdza się. Ogólna rada: unikaj podkładów dla cer mieszanych i tłustych, a w szczególności matujących. Najbardziej jestem zadowolona - jeżeli chodzi o niepodkreślanie skórek - z pudrów mineralnych. W tej chwili używam Essence. Jeżeli potrzebujesz większego krycia to Dermablend w tubce, a jeżeli delikatnego to Giordani Gold Oriflame podkład ujędrniający. Wszystkie inne podkłady, których używałam podkreślały skórki.
Stary 2008-12-23, 13:52   #10
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Generalnie jesli masz suchą skore, odstające suche skorki i buzia sie luszczy, to moglabys uzywac w tym wypadku podkladow o konsystencji zelowej bądź kremowej Są to zazwyczaj podklady nawilżające
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 17:42   #11
budyniek90
Rozeznanie

A jaki korektor będzie dobry na suchą i schodzącą skórę pod oczami?
budyniek90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości