Emolium - naprawdę skuteczny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-22, 15:15   #1
keYt
Raczkowanie

Emolium - naprawdę skuteczny?

Chciałabym zakupić żel pod prysznic i emulsję z Emolium (polecono mi go na krostki na rękach). Czy któraś z was uważała coś z tej serii i naprawdę pomogło w problemach skórnych?
keYt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:12   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole
Dot.: Emolium - naprawdę skuteczny?

Używałam żelu i emulsji do smarowania i efekt razej mizerny. A dodam, że nie mam mega problemów ze skórą, jest po prostu sucha i czasem wyskakują czerwone krostki na rękach i nogach. Smarowałam się kiedyś czerwonym mleczkiem garniera i dawało o niebo lepsze rezultaty. Teraz używam raczej naturalnych kosmetyków i na stan skóry nie narzekam.
Stary 2008-12-22, 18:05   #3
loss_lauri
Zakorzenienie

mam atopowe zapalenie skóry i niestety balsam emolium nie był dla mnie dobry - rzadka konsystencja, słabe natłuszczenie i nieprzyjemny zapach; nie złagodził też swędzenia. o niebo lepsze są np lipikar la roche posay czy moje ostatnie odkrycie - trixera avene.
loss_lauri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:17   #4
tynas
Raczkowanie

a ja mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat... Mianowicie jakieś 2 lata temu miałam coś w rodzaju AZS... może nie była to ta choroba konkretnie... chociaż chyba dermatolog tak stwierdził :p wypisał mi Mupirox(taki antybiotyk) ale po 2-3 tygodniach nic! Skóra dalej była sucha,złaziła płatami! więc moja mama wybrała się do apteki i kupiła mi z firmy Emolium emulsję do twarzy i krem specjalny(ale wiem,że ma coś w składzie co potencjalnie może zapychać!) po 3 tygodniach miałam piękną buźkę bez ani jednego pryszcza

Edytowane przez tynas
Czas edycji: 2008-12-22 o 19:18
tynas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 15:41   #5
Kaja.kj
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
a ja mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat... po 3 tygodniach miałam piękną buźkę bez ani jednego pryszcza
Ja również dorzucę pozytywną opinię. Wcześniej mialam skórę w dość kiepskim stanie, szczególnie w dolnych partiach, pojawiające się ciągle krosty na nogach, ogólna chropowatość. Emulsja bardzo wygladzila skórę, stala się bardziej delikatna. Po skończeniu pierwszej emulsji próbowalam ją zastąpić jakiś innym tańszym balsamem ale nawyraźniej problem zacząl powracać. Więc zakupilam ponownie emolium i raczej przy nim zostanę chociaż zapach nie jest najlepszy ale nie to jest najważniejsze. Na pewno wydajność produktu też moglaby być lepsza.
Kaja.kj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:17   #6
zebra111111
Przyczajenie

Ja uzywam emolium emulsja do ciala. Nie wiem co Wam sie nie podoba w zapachu, dla mnie jest on przyjemny. ))
Wg mnie emolium nie natluszcza ale dosc dobrze nawilza. Stosuje na twarz i czasem na rece. Emulsja do ciala200ml jest dosc rzadka, wiec przy stosowaniu na twarz wydajnosc bardzo duza, stosuje od wakacji (prawie 4 miesiace) i chyba do polowy opakowania jeszcze nie doszlam. Na twarz pod makijaz bardzo fajna dla mojej wrazliwej-na-wszystko cery. I wypryskow mniej. Tylko co na zime? Emolium wydaje sie zbyt "wodniste" na mroz.
zebra111111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 08:45   #7
gosiaczek6
Zakorzenienie

nie polecam...nieprzyjemmny zapach, rzadka konsystencja i zero poprawy w kondycji skóry...używam do rąk
gosiaczek6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:59   #8
mania789
Raczkowanie

Bardzo skuteczny! uratował moją skórę podczas atopowego zapalenia skóry i został ze mną do tej pory. Poleciła mi go koleżanka cierpiąca na łuszczycę. Używam go również awaryjnie do demakijażu i świetnie się sprawdza. "Nieprzyjemny zapach" o którym piszą inne użytkowniczki pochodzi od mocznika, który zmiękcza skórę i sprawia, że jest delikatna. Brak substancji zapachowych (chemia!!!) jest zaletą a nie wadą tego produktu.
mania789 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości