Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-21, 11:16   #3751
maallaa
Raczkowanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzień dobry wszystkim! Dzięki za podkłady. Ja dziś w trochę lepszym humorku, choć jak już pisałam wczoraj wieczorkiem do Tajgi - nie podjęłam jeszcze dec. odnośnie cosmelanu. Powtórzę się jeśli nie czytałyście - rozważam zrobić teraz zabieg, żeby plamy nie pogłębiały się, stosować cos. 2 przez 3 m-ce a potem odstawić i tylko dbać o filtry i czapkę z daszkiem i ostro pracować nad dzidzią. Czy któraś z Was przestała stosować cos.2? Jesli tak to skrobnijcie coś - czy wyszło Wam to bokiem, bo jeszcze się zastanawiam. Acha - i miłego dnia - dla Ciebie Buczacza w szczególności, bo pewnie strasznie się zagnębiasz
maallaa jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:17   #3752
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam nie ma Denusi żeby mi polała czerwonej herbatki.No cóż sama sobie naleję.Mam nadzieje że Buczka poszła do lekarza bo coś jest nie tak.Dzwoniłam do koleżanki której ,jak już pisałam teścowa sobie zapodała tenże kwas podskórnie i nie miała żadnych gul.Od razu wyglądała dobrze .Fakt że ten jej lekarz wstrzykiwał po ociupince .Jedną ampułkę robił chyba na 3lub 4 razy.Może wracz Buczki za dużo w jedno miejsce rąbnął?Wini laptopik fajowski ale Domcia ma rację parametry najważniejszeMadziaM a jak znajdujesz moją isispharmę kolorek i w ogóle?
teraz nie ma złych parametrów a Domcia olewa parametry hehe

Domcia wiem juz gdzie wylukałaśśś te szpile :P

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:28
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:21   #3753
ane120
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim! Dzięki za podkłady. Ja dziś w trochę lepszym humorku, choć jak już pisałam wczoraj wieczorkiem do Tajgi - nie podjęłam jeszcze dec. odnośnie cosmelanu. Powtórzę się jeśli nie czytałyście - rozważam zrobić teraz zabieg, żeby plamy nie pogłębiały się, stosować cos. 2 przez 3 m-ce a potem odstawić i tylko dbać o filtry i czapkę z daszkiem i ostro pracować nad dzidzią. Czy któraś z Was przestała stosować cos.2? Jesli tak to skrobnijcie coś - czy wyszło Wam to bokiem, bo jeszcze się zastanawiam. Acha - i miłego dnia - dla Ciebie Buczacza w szczególności, bo pewnie strasznie się zagnębiasz
Jak odstawisz cos 2 to wylezą od nowa .Ja tak miałam i inne dziewczyny też
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:24   #3754
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Witam nie ma Denusi żeby mi polała czerwonej herbatki.No cóż sama sobie naleję.Mam nadzieje że Buczka poszła do lekarza bo coś jest nie tak.Dzwoniłam do koleżanki której ,jak już pisałam teścowa sobie zapodała tenże kwas podskórnie i nie miała żadnych gul.Od razu wyglądała dobrze .Fakt że ten jej lekarz wstrzykiwał po ociupince .Jedną ampułkę robił chyba na 3lub 4 razy.Może wracz Buczki za dużo w jedno miejsce rąbnął?Wini laptopik fajowski ale Domcia ma rację parametry najważniejszeMadziaM a jak znajdujesz moją isispharmę kolorek i w ogóle?
Jako filtr konsystencja dobra - ale kolorek jasny jasny tego różowego u mnie nie było widać i lepszy od SVRa bo nie podkreślił łuszczących skórek bo svr to podkreślał nawet te których ja gołym okiem nie widziałam. Ja używam takich jak na tych łyżeczkach co odmierzałam skrupulatnie 2ml i wstawiłam wczoraj wieczorkiem zdjęcie. Nawet Masi pytała czy to przypadkiem nie ciemne kakao Bo też bym wolała mieć filtr tonujący i podkładu juz nie nakładać. Moze znajde takie coś.......ciekawe jak ten RoC tonujący wygląda??
Domcia ja bym się zabiła - kupiłam szpile na jesień ale nie aż takie ....i boję się chodzić....
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:25   #3755
maallaa
Raczkowanie

No to mnie nie pocieszyłaś Czy to oznacza dożywotnie stos. cos. ????masakra! A szybko Ci wyszły? i co - robiłaś cały zabieg drugi raz? Ja bym ewent. na to poszła, że po ciąży powtórka z historii, ale już zgłupiałam.
maallaa jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:28   #3756
jedynusia
Rozeznanie

Cześć wszystkim.
Ja planuje cosmelan na marzec, ale wcześniej chciałabym kreski na powiekach, góra i dół - można przed cosmelanem czy zejdzie?
Winili laptop cud malina, paramerty nieważne, najważniejsze żeby się podobał
jedynusia jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:31   #3757
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.
Ja planuje cosmelan na marzec, ale wcześniej chciałabym kreski na powiekach, góra i dół - można przed cosmelanem czy zejdzie?
Winili laptop cud malina, paramerty nieważne, najważniejsze żeby się podobał

tak piekny jest

widziałam jeszcze gdzies w gazecie cały krwisto czerwony z logo ferrarii
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:32   #3758
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
teraz nie ma złych parametrów a Domcia olewa parametry hehe

Domcia wiem juz gdzie wylukałaśśś te szpile :P

No własnie ane , ja jak ta durna blondysia napisałam, ze w nosie z parametrami ... kwiatki i czerwień jest the best Jednak jestem wniebowzięta, ze mnei taaaaaaaaaak docenilas

No winka winka - gdzie wyczaiłam

dome jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:35   #3759
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
No własnie ane , ja jak ta durna blondysia napisałam, ze w nosie z parametrami ... kwiatki i czerwień jest the best Jednak jestem wniebowzięta, ze mnei taaaaaaaaaak docenilas

No winka winka - gdzie wyczaiłam
http://trendz.pl/fankluby/christian-louboutin
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:35   #3760
ane120
Zadomowienie

Cytat:
No to mnie nie pocieszyłaś Czy to oznacza dożywotnie stos. cos. ????masakra! A szybko Ci wyszły? i co - robiłaś cały zabieg drugi raz? Ja bym ewent. na to poszła, że po ciąży powtórka z historii, ale już zgłupiałam.
Mnie dożywotnie stosowanie cos 2 tez przeraża.Pierwszy zabieg robiłam w grudniu 2007 i już w końcu marca zaczęły wychodzić więc szybciutko kupiłam na ebayu zestaw i w maju zrobiłam sama.Na razie cały czas stosuję cos 2.Ale cienie i tak wyszły i ostatnio jakby więcej.Dlatego zaczęłam codziennie na noc nakładac grubą warstwę cos2.Wcześniej robiłam to co 2-gi lub tzreci dzień.Według mnie w Twoim wypadku szkoda kasy na dwa zabiegi
Madzik-tez poszukuję ideału czekam na to shisheido ale znowy trzymają go na cle
Wi ni to ja czytać nie umiem
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:38   #3761
Masima
Zadomowienie

Wiinii laptopik boski, własnie wysłałam małżowi linka a on zamiast podziwiać dizajn pyta o parametry jak by on miał miec jakieś parametry to by tak nie wygladał ani tak mało nie kosztował.

Dzisiaj odkryłam że jestem posiadaczem miarki 2 ml w sam raz do odmierzenia filtra. I to już od kilku miesiecy. Jak ktoś robił zamówienie na mazidłach i dostawał próbki w takim małych fajnych pojemniczkach to na nich są miarki. Madzia wysłałam ci próbki w takiej miarce, to spróbujesz czy te twoje dwie łyżeczki pasują w sam raz do tej podziałki.

Domcio szpile ekstra ale ja nie mogę w takich chodzić, jak żyrafa się czuje, a wszyscy faceci pod pache mi sięgają wtedy.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:39
Masima jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:38   #3762
dome
Zadomowienie

winka winka - Ty szpionku patrz jeszcze tu :
http://www.christianlouboutin.fr/ mega szał ...a torebki

dome jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:40   #3763
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Wiinii laptopik boski, własnie wysłałam małżowi linka a on zamiast podziwiać dizajn pyta o parametry jak by on miał miec jakieś parametry to by tak nie wygladał ani tak mało nie kosztował.

Dzisiaj odkryłam że jestem posiadaczem miarki 2 ml w sam raz do odmierzenia filtra. I to już od kilku miesiecy. Jak ktoś robił zamówienie na mazidłach i dostawał próbki w takim małych fajnych pojemniczkach to na nich są miarki. Madzia wysłałam ci próbki w takiej miarce, to spróbujesz czy te twoje dwie łyżeczki pasują w sam raz do tej podziałki.

Domcio szpile ekstra ale ja nie mogę w takich chodzić, jak żyrafa się czuje, a wszyscy faceci pod pache mi sięgają wtedy.

jezeli chodzi o miarki to sa ona w roznego rodzaju lekarstwach no łyzeczki w ibufenie lub kieliszki
moze Wam te miarki pomogą
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:43   #3764
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
winka winka - Ty szpionku patrz jeszcze tu :
http://www.christianlouboutin.fr/ mega szał ...a torebki

o rzeczywiście
jesuuuniu jakie piekna te botki sa szałowe

muza Twojego kolegi jest rewelacyjna
taki odlot
czuje ze jestem ptakiem i latam

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:51
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:44   #3765
dome
Zadomowienie

maleństwo: moje shiseido to : 060 Cream Foundation - super pasta na twarza

winka - a widzialaś te żółte z czarnym haftem Ja odleciałam

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:45 Powód: żółte z haftem http://www.christianlouboutin.fr/
dome jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:45   #3766
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Mnie dożywotnie stosowanie cos 2 tez przeraża.Pierwszy zabieg robiłam w grudniu 2007 i już w końcu marca zaczęły wychodzić więc szybciutko kupiłam na ebayu zestaw i w maju zrobiłam sama.Na razie cały czas stosuję cos 2.Ale cienie i tak wyszły i ostatnio jakby więcej.Dlatego zaczęłam codziennie na noc nakładac grubą warstwę cos2.Wcześniej robiłam to co 2-gi lub tzreci dzień.Według mnie w Twoim wypadku szkoda kasy na dwa zabiegi
Madzik-tez poszukuję ideału czekam na to shisheido ale znowy trzymają go na cle
Wi ni to ja czytać nie umiem
No tak - czyli nie ma cudownego lekarstwa Najgorsze, że nie wiem jak długo będę czekała na pojawienie się dzidziusia- tego nie wiedzą najstarsi górale - a plamki będą sobie szalały A jakiś z kremów wybielających na Ciebie działał? Bo ja zużyła tobkę Clarial i od 5 m-cy stosuję Clarial 10, ale plamki nawet nie drgnęły Szkoda tylko kasy na te specyfiki Dziewczyny pisały gdzieś jeszcze o soku z buraków - ohyda, ale działało chociaż?
maallaa jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:46   #3767
denna
Rozeznanie

Haaalo, czy ktoś tu o mnie jeszcze pamięta???
Ide zaraz szczyt zdobywać, jakbym do wieczora nie wróciłą, wysłąć prosze za mną bernardyna z beczułką i eunuchów z lektyką, cobym sie schodzeniem nie musiała trudzic
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Stary 2009-01-21, 11:50   #3768
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość

Ja to mierzyłam miarka do syropu buuuuu z podziałka co 0,5 ml (całość 5 ml), i nawet nie idę ważyc do lab. coby sie nie dokurzyć i donerwić całkowicie:eh em: Ale dzięki serdeczne
Stary 2009-01-21, 11:51   #3769
maallaa
Raczkowanie

Dziewczyny - a jakie są ceny tych podkładów, o których piszecie? i czy dostanę w sephorze jakieś próbki?
maallaa jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:52   #3770
dome
Zadomowienie

denko nasze kochane wróciło i będzie szczytować
A co będziesz zdobywać kochana??????

Masimka - ja kocham być żyrafą ... mam w nosie niskich facetow ...

Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-01-21 o 11:54
dome jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:52   #3771
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

wiinii ja chce ten laptopek i to juz
i te domciowe szpile tez chce,bom kurdupelek

lekarz mi powiedzial,ze za duzo mi wstrzyknal.Normalnie taka ampulka to sie nadaje na 3-4 razy jak juz anus napisala.A on mi cala na raz wstrzyknal
Powiedzial,ze on nie z tych co chomikuja ampulki w lodowkach i dziela je na porcje,zeby oszczedzic.U niego wszystko albo nic.Pocieszyl mnie mowiac,ze do soboty wszystko sie zagoi.I ze pod oczami bede miala UWAGA skore 15latki.To moze pojde jeszcze na te nastepne zabiegi
aaa..jeszcze mi powiedzial ,ze botox robi tylko wtedy kiedy mu sie w jednym dniu kilka bab zbierze,bo po otwarciu ampulki traci zaraz swe wlasciwosci.
Moze jednak trafilam na uczciwego lekarza
Stary 2009-01-21, 11:53   #3772
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny - a jakie są ceny tych podkładów, o których piszecie? i czy dostanę w sephorze jakieś próbki?
este lauder cos koło 139 zł w seforze sa
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:53   #3773
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
No tak - czyli nie ma cudownego lekarstwa Najgorsze, że nie wiem jak długo będę czekała na pojawienie się dzidziusia- tego nie wiedzą najstarsi górale - a plamki będą sobie szalały A jakiś z kremów wybielających na Ciebie działał? Bo ja zużyła tobkę Clarial i od 5 m-cy stosuję Clarial 10, ale plamki nawet nie drgnęły Szkoda tylko kasy na te specyfiki Dziewczyny pisały gdzieś jeszcze o soku z buraków - ohyda, ale działało chociaż?
Dokładnie szkoda kasy- nic nie zlikwiduje ci plam oprócz cosmelanu a mnie na wąsa pomógł pigmanorm....nawet krwawa dermabrazja i chirurga skończyła sie tym że parę tyg. go nie było a potem nikczemnik wylazł z powrotem i dodam że kosztowało to tyle ile średnio zabieg cosmelanu +słoik cos2 wrrrrwrrrr
Stary 2009-01-21, 11:55   #3774
wiiniii
Rozeznanie

Cytat:
maleństwo: moje shiseido to : 060 Cream Foundation - super pasta na twarza

winka - a widzialaś te żółte z czarnym haftem Ja odleciałam
widziałm czad np do jasnych jeansów
lub do czarnych lub cielistycz ponczoch bomba zegarowa eh mniammm

Buczus ja wiedziałam ze bedziesz piekniejsza
okupancki doktro nie zrobił by Tobie kuku
laptopik rewelka co

12 kobiet teraz czyta i nikt nic nie pisze

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:10
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:55   #3775
ane120
Zadomowienie

Cytat:
Na mnie nic nie działało.A robiłaś juz jakieś peelingi kwasowe?Mnie na początku schodziły ale wtedy filtrów niw używałam więc wracały z prędkością światła.
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-21, 11:57   #3776
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Hurrrra Buczuś będzie pietnastką:ju pi: wow wow wow
Malla idź do sephory i popros ja zawszę dostaję bo dlaczego niby mam zapłacic kupę forsy za podkład i potem byc niezadowolona np że kolorr nie ten albo źle sie nosi go cały dzień. Ja używam diora sculpta super kryje - ale on dla tłustej cery nie bardzo sie nadaje....
Stary 2009-01-21, 12:02   #3777
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

wiinii laptop kosztuje 600 Euro, ide TZa gwalcic ,
Stary 2009-01-21, 12:05   #3778
maallaa
Raczkowanie

Cytat:
Na mnie nic nie działało.A robiłaś juz jakieś peelingi kwasowe?Mnie na początku schodziły ale wtedy filtrów niw używałam więc wracały z prędkością światła.
Ja nic kompletnie nie stosowałam poza tymi śmiesznymi kremikami, ale pani dr, u której się zapisałam na cosmelan powiedziała, że te wszystkie peelingi, mikrodermabrazje czy lasery trzeba powtarzać, rzadko kiedy 1 czy 2 wystarczą, a i tak nie ma gwarancji - a cos. jest skuteczny.
maallaa jest offline  
Stary 2009-01-21, 12:08   #3779
dome
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
wiinii laptop kosztuje 600 Euro, ide TZa gwalcic ,
dawaj link buczylas...gdzie on tyle kosztuje jak TŻ zadzwoni...no to powiem, ze ja jestem chora ... On się zmartwi... a ja teatralnym szeptem wymamroczę... na laptopka z cwietami

dome jest offline  
Stary 2009-01-21, 12:10   #3780
denna
Rozeznanie

Cytat:
denko nasze kochane wróciło i będzie szczytować
A co będziesz zdobywać kochana??????

Masimka - ja kocham być żyrafą ... mam w nosie niskich facetow ...
Domcia - Bede szczytowac na Muflonie
Wysooooooko az 690 m n p m ale na urlopek w sam raz, tak poooooowooooli po Castrolkowemu pójdziemy sobie z kijkami od Magdusi

Maaleńka, ja kiedyś używałam czegoś takiego na plamy - to taki żółty żel,
przez pierwsze dwa lata działal super, ale potem już nie.... spróbuj, może zdobędziesz gdzieś:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8956

Ja tez chce takeigo laptopa, chce taaaakie szpile, chce nawet Buczkowe Alpy na gębie i chce mieć skóre 15 latki pod oczami!!!!!!!!!!
Tylko jak tego dokonać ????????????????????????? ?

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości