Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-30, 18:46   #391
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Szkola jeszcze prawie rok.Nigdy nie robilam zadnych postanowien noworocznych,kiepsko z realizacja bylo,ale w tym roku biore sie w garscW marcu wejde w wiek chrystusowy,a to zobowiazuje juz do doroslosci,chyba
Jakiej dorosłości ja ten wiek osiągnełam dwa lata temu i nic o doroslości nie chcę mysleć kurczę tak jest fajnie
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2008-12-30, 18:50   #392
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Madzia a skad Ty na milosc boska czeski znasz
Stary 2008-12-30, 18:57   #393
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jakiej dorosłości ja ten wiek osiągnełam dwa lata temu i nic o doroslości nie chcę mysleć kurczę tak jest fajnie

Ja juz od kilku miesiecy mowie,ze mam 33lata.Nie wiem skad mi sie to wzieloSama sie postarzamChyba dlatego,ze sama nie czuje sie wogole dorosla.
Stary 2008-12-30, 18:58   #394
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Madzia a skad Ty na milosc boska czeski znasz
A ja mam dużo znajomych i dużą część doktoratu tam robilam i recenzenta miałam i większość czasu tam spędzałam przez 4 lata to siłą rzeczy musiałam sie naumieć i musiałam w biblotece siedzieć i czytać literaturę fachową.
Stary 2008-12-30, 19:02   #395
cassatta
Zadomowienie

Buczanta kaca ja dzisiaj akurat nie miałam w święta tylko raz wypiłam troszkę winka i dotej pory nic a nic. Ból głowy to był i to taki typu zatoki głowy nie mogłam spóścić bo oko by mi wyleciało Mam pod opieką brzdąca i muszę być trzeźwa jak ta świnka - jestem odpowiedzialną nianią bo na resztę gości - rodzinę nie mogę liczyć. Ktoś musi być kierowcą tak na wszelki wypadek. Szkoda że już nie masz choinki
Stary 2008-12-30, 19:30   #396
buczacza
Zakorzenienie

ach cassaciu fajnie tak sie cofnac w czasie,co? Powyglupiac sie z dzieciakami,ja tam lubie!!!!!!!!!!!!!!

Madzia nie wiem czy doczytalas,ale dzieki Tobie mam egzotyczne sny.Nawet sie ciesze,ze spac ide,bo kto wie co mnie nowego w nocy spotkac moze.
Rano jak wezme pierwsza tabletke to jestem troche przymulona,ale pozniej jest ok.Biore je co 3 godziny.A jutro mam zamiar wypic lampke szampana i ciekawe jaka bedzie reakcja
Stary 2008-12-30, 19:38   #397
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
ach cassaciu fajnie tak sie cofnac w czasie,co? Powyglupiac sie z dzieciakami,ja tam lubie!!!!!!!!!!!!!!

Madzia nie wiem czy doczytalas,ale dzieki Tobie mam egzotyczne sny.Nawet sie ciesze,ze spac ide,bo kto wie co mnie nowego w nocy spotkac moze.
Rano jak wezme pierwsza tabletke to jestem troche przymulona,ale pozniej jest ok.Biore je co 3 godziny.A jutro mam zamiar wypic lampke szampana i ciekawe jaka bedzie reakcja
Buczuś no własnie nie doczytałam - ale jak egzotycznie to chyba dobrze co: rolleyes: to w takim razie lepsze niz zyban bo tam ze spaniem trochę gorzej było ale szło wytrzymać.
Buczus moze kup bezalkocholowego tego szampanka......
Stary 2008-12-30, 19:45   #398
Masima
Zadomowienie

Cytat:
A ja mam dużo znajomych i dużą część doktoratu tam robilam i recenzenta miałam i większość czasu tam spędzałam przez 4 lata to siłą rzeczy musiałam sie naumieć i musiałam w biblotece siedzieć i czytać literaturę fachową.

Magda ale dlaczego musiałaś czytać po czesku ? Ichniejszą uczelnie jakas robiłaś ?
Wesoło ci chyba ten doktorat się robiło
Masima jest offline  
Stary 2008-12-30, 19:48   #399
anne28
Raczkowanie

madziusia ty chyba jako jedyna stosujesz obecnie cosasmelan 2. w jaki sposob? codziennie na noc? z gory dziex za odp
anne28 jest offline  
Stary 2008-12-30, 19:54   #400
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Buczuś no własnie nie doczytałam - ale jak egzotycznie to chyba dobrze co: rolleyes: to w takim razie lepsze niz zyban bo tam ze spaniem trochę gorzej było ale szło wytrzymać.
Buczus moze kup bezalkocholowego tego szampanka......
przedwczoraj bylam gwalcona przez kolezanke-W KINIE!!!!!!!!,wczoraj bylam w afryce i usilowalam zatluc zebre!

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
madziusia ty chyba jako jedyna stosujesz obecnie cosasmelan 2. w jaki sposob? codziennie na noc? z gory dziex za odp
anne madziusia co wieczor uzywa cosmelan2 ,ale ja juz tak nie rusza czytaj ;nie luszczy sie,acha i cieniutko sie mazia
Stary 2008-12-30, 20:03   #401
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Magda ale dlaczego musiałaś czytać po czesku ? Ichniejszą uczelnie jakas robiłaś ?
Wesoło ci chyba ten doktorat się robiło
Oj wesoło super to było kurczę ale to były czasy.....nie ja to robiłam w ramach wpółpracy z naszą i ichniejszą, o gramatyke mają taka sama jak my

Cytat:
przedwczoraj bylam gwalcona przez kolezanke-W KINIE!!!!!!!!,wczoraj bylam w afryce i usilowalam zatluc zebre!
Buczus ale jazda
: ehem: normalnie odlot - ze mnie nic takiego sie nie śni.......nawet po piwku (padam od razu) Buczuś to te sny zamiast nikotyny tak to sobie nadrabiasz chyba
Stary 2008-12-30, 20:06   #402
cassatta
Zadomowienie

Masi za nic nie mogę załadować zdjęć do albumu jak tylko mi się uda dam ci znać, ale naprawdę jak na razie jest super Ty, Buczanta która widzi anioły, ty nam się tu niczym niedużywaj bo dostaniesz po paluszkach
Stary 2008-12-30, 20:14   #403
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

A jeszcze mi sie przypomniało oni tam prawie spluwają na ziemie jak Polacy chca grzane piwo z sokiem na stoku NIE MA TAKIEJ Możliwosci - sama byłam wczoraj swiadkiem (i tłumaczyłam dlaczego z czeskiego) - Profanacja akurat z tym sie zgadzam mozna grzane wino, grog ale nie piwko i chyba ide sobie jeszcze jedno nalać Kozel premium a co....zimne z lodówki
Stary 2008-12-30, 20:27   #404
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masi za nic nie mogę załadować zdjęć do albumu jak tylko mi się uda dam ci znać, ale naprawdę jak na razie jest super Ty, Buczanta która widzi anioły, ty nam się tu niczym niedużywaj bo dostaniesz po paluszkach
no co Ty,ja biore tylko Madzi Tabex .I bardzo mi pomaga.W dzien jest wszystko normalnie,tylko w nocy te conajmniej dziwne sny.Czytalam na innych forach,ze to normalka,a mi to jak narazie nie przeszkadza.Zobaczymy jak bedzie dalej.NAJWAZNIEJASZE ,ze mi sie palic nie chce
Madzia jutro bedzie troszke alkoholu,a jak zauwaze ,ze cos nie tak to zaczne duzo wody pic.
I mi tez na brodzie skora strasznie schodzi,mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
Stary 2008-12-30, 20:40   #405
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
no co Ty,ja biore tylko Madzi Tabex .I bardzo mi pomaga.W dzien jest wszystko normalnie,tylko w nocy te conajmniej dziwne sny.Czytalam na innych forach,ze to normalka,a mi to jak narazie nie przeszkadza.Zobaczymy jak bedzie dalej.NAJWAZNIEJASZE ,ze mi sie palic nie chce
Madzia jutro bedzie troszke alkoholu,a jak zauwaze ,ze cos nie tak to zaczne duzo wody pic.
I mi tez na brodzie skora strasznie schodzi,mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej
To dobrze Buczus że palic ci się nie chceWrazie co jutro tylko lampeczka bo nie wiadomo jakie loty by były razem tablety+alkochol. Trzymam kciukiNie wytrzymałam łuszczenia zrobiłam sobie delikatny peeling - uffffff dużo lepiej skora jak pupcia niemowlaczka sie zrobiła. Acha napisali mi z Biochemi że płatność otrzymana a realizacja zamowienia 5 dni roboczych:confu sed:
Długo....Buczus ty chyba cos chciałaś kiedyś z BU to pisz co bo na pewno oni policza tyle za przesyłkę że...szkoda gadać, albo cos z naszej apteki....!!!!
Stary 2008-12-30, 20:41   #406
buczacza
Zakorzenienie

Patrzcie jaka cholera z naszej Megi .Normalnie poszla chyba pic i tanczyc,a jutro bedzie zdychac.Jest juz 20.30 a jej nadal nie ma.I pewnie sie teraz drze w nieboglosy "Goralu czy Ci nie zal" .Cholera jasna

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-30 o 20:55 Powód: godziny mi sie pomylily
buczacza jest offline  
Stary 2008-12-30, 20:43   #407
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Patrzcie jaka cholera z naszej Megi .Normalnie poszla chyba pic i tanczyc,a jutro bedzie zdychac.Jest juz 21.30 a jej nadal nie ma.I pewnie sie teraz drze w nieboglosy "Goralu czy Ci nie zal" .Cholera jasna
Buczka bo takie swawole to umarłego by na nogi postawiły nie ma siły takiej imprezy tez bym nie odpusciła za nic
Stary 2008-12-30, 20:47   #408
buczacza
Zakorzenienie

Madzia ja juz nie wiem co z BU chcialam normalnie zapomnialam.Masimka podala kiedys link do innego sklepu gdzie mozna witaminke C kupic i robic mocniejsze stezenie.W nowym roku sobie pokukam
Stary 2008-12-30, 21:20   #409
buczacza
Zakorzenienie

bylam na watku "moje makijaze" ,bo Wy nic nie piszecie
Jezuniu jak tam dziewczyny oczy maluja ,normalnie dziela sztuki.tez chce tak sie pomalowac
Stary 2008-12-30, 21:47   #410
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Casi już nie mosisz, znalazłam ten model w necie i wiem juz jak wygląda.

Cytat:
Madzia ja juz nie wiem co z BU chcialam normalnie zapomnialam.Masimka podala kiedys link do innego sklepu gdzie mozna witaminke C kupic i robic mocniejsze stezenie.W nowym roku sobie pokukam
To było ECOSPA. Dzisiaj przyszła mi wreszcie paka z BU, skwalan, olejek tamanu i olejek myjacy różany.

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość

Anne28 nie tylko Madziusia stosuje codziennie cosmelan, wszystkie używamy regularnie, nie myśl że miesiąc po masce czy dwa skończysz z cosmelanem. Jesteś już na niego skazana jeśli nie chcesz żeby ci wróciły plamy, zobaczysz jak ci się skóra zmieni, nie będzie już taka jak dawniej. I nie tylko przebarwienia mam na myśli.
Ja stosuje cosmelan co 1,5 dnia, czyli raz wypadnie na noc a raz na dzień. Ale mam zamiar stosować co drugą noc, bo w dni kiedy stosuje go na dzień twarz wygląda nieciekawie.
Masima jest offline  
Stary 2008-12-30, 21:49   #411
cassatta
Zadomowienie

Buczka co ty musisz zcierpieć by nie palić Masi już masz podgląd
Stary 2008-12-30, 21:52   #412
cassatta
Zadomowienie

Masi powinnaś sobie zamówić na BU maseczki są super a na tą wit K już się nastawiam czytałam że dziewczyny już zaczęły eksperymenty
Stary 2008-12-30, 22:01   #413
buczacza
Zakorzenienie

a ja mialam olejek pomaranczowy do mycia z BU ,mowie Wam cudo.Bardzo delikatny,akuratny do cosmelanskiej twarzy

cassacia 20 lat palilam i nie latwo jest teraz przestac
Stary 2008-12-30, 22:09   #414
Masima
Zadomowienie

Cytat:
a ja mialam olejek pomaranczowy do mycia z BU ,mowie Wam cudo.Bardzo delikatny,akuratny do cosmelanskiej twarzy

cassacia 20 lat palilam i nie latwo jest teraz przestac

Wszystkie olejki są takie same tylko zapach inny, miałam już waniliowy teraz ten różany a później spróbuje pomarańczowy.

Casi na Ecospa zamawiam po 12 stycznia, bo chce akurat to czego nie mają w tej chwili na stanie. A wit. K i A to podstawa, do tego złote masełko karite, maseczka algowa. Z psem musze coś tylko zrobić, bo jak się nasmaruję tak to się odgonić od niego nie mogę potem.
Masima jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:17   #415
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Wszystkie olejki są takie same tylko zapach inny, miałam już waniliowy teraz ten różany a później spróbuje pomarańczowy.

Casi na Ecospa zamawiam po 12 stycznia, bo chce akurat to czego nie mają w tej chwili na stanie. A wit. K i A to podstawa, do tego złote masełko karite, maseczka algowa. Z psem musze coś tylko zrobić, bo jak się nasmaruję tak to się odgonić od niego nie mogę potem.
no co!!!!!!!!! Nie dasz psu buzki polizac?Zgred jestes,wiesz.Alg zalujesz
A ja chce witamine K
kurde Madzia maziam sie tym pelethokremem i tylko malusienkie naczynka mi zeszly.Nadal sie smaruje 2xdziennie ,bo moze sa za dlugo i wiecej czasu potrzebuje
Stary 2008-12-30, 22:22   #416
Anturium
Zadomowienie

Hm no to nam się Megi zasiedziała Buczka na serio ten tabex działa i nie chce Ci się palić??? Muszę to wiedzieć
Postanowienia noworoczne mam bardzo wygórowane ale nie mogę o nich mówić, a co dopiero pisać, bo mi się zapeszą.
Mnie te olejki z BU jakoś nie odpowiadają, wszystkie są oparte na oleju słonecznikowym. Serum antyoksydacyjne flavo C jest fajne ale się po nim kleję. Zaprzyjaźniłam się dziś () z farmaceutką z pewnej apteki i otrzymałam kartę stałego klienta, stałą zniżkę 5% (i tak jest za drogo w porównaniu z netowymi aptekami) oraz stos próbek LRP
Czy Wy robicie sobie tonik aspirynowy? Ładnie zamyka pory
Tyle mam tych kremów, żeli, ser i innych gadżetów, że już mi się merda kiedy i czego używać, jednak największym problemem jest za krótka doba na to wszystko. Cosmelanię się co trzeci dzień.
Anturium jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:24   #417
buczacza
Zakorzenienie

Boze moj kochany .W nastepny wtorek ide sie "strzykac " pod oczy.I powiem Wam szczerze,ze boje sie!!! Boje sie wygladac jak Masimka po dziarganiu powiek,tylko ze u mnie pod oczami ta czerwien
Stary 2008-12-30, 22:25   #418
Masima
Zadomowienie

Cytat:
no co!!!!!!!!! Nie dasz psu buzki polizac?Zgred jestes,wiesz.Alg zalujesz
A ja chce witamine K
kurde Madzia maziam sie tym pelethokremem i tylko malusienkie naczynka mi zeszly.Nadal sie smaruje 2xdziennie ,bo moze sa za dlugo i wiecej czasu potrzebuje

Do buźki to on na szczęście nie dostanie, ale nóżek sobie nasmarować nie mozna niczym. Zresztą odgonić się nie mozna jak cokolwiek się użyje nawet kremu do rąk, pies to czuje i od razu przyłazi, zachowuje się jak jakiś nałogowiec. Jak makijaż zmywam to siedzi, gapi się i piszczy. I tak na wszystkich reaguje,nie daj Boże przyjdzie ktoś nakremowany, obcy nie obcy pies nie da mu spokoju tylko zabiera się do lizania, ludzie zszokowani bo nie wiedzą o co psu moze chodzić Jakby mni tak coś kapło na dywan to zeżre od razu......ja już nie zwracam uwagi. Pies reaguje na dzwięk otwierania pojemnika, odskakującej zatyczki otd. Wie o co już chodzi po prostu Doszło do tego że jak chce się czymś posmarować to muszę to robić w pełnej konspiracji, żeby nie usłyszał że coś otwieram wogóle. Oczywisćie dopóki tego nie poczuje. Jedyne co mnie ratuje to psina ma całkowity zakaz wchodzenia do sypialni i nigdy tego nie robi, zatrzymuje się w progu i gapi się na mnie i mało jej nie pokręci. Ale nie wolno i już. Progu nie przestąpi, a tu takie piękne zapachy w powietrzu.....
Masima jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:28   #419
buczacza
Zakorzenienie

Kwiatuszku Tabex dziala na 100%.Tez sceptyk jestem!!! W dzien jestes normalna,a po kilku dniach masz interesujace sny,ale fajne

Ja tam robie maseczke aspirynowa (przepis od Mollci) Jutro sobie ja zrobie

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-12-30 o 22:34 Powód: a bo skeptyk napisalam
buczacza jest offline  
Stary 2008-12-30, 22:31   #420
buczacza
Zakorzenienie

Masimka oj znam to! Tylko wyobraz sobie dwa psy.Wystarczy ,ze wyjde z lazienki wykapana ,nakremowana,a juz sie slinia

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości