Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-22, 18:45   #4201
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/productD...3658&CatgId=19
wydają się fajne może je łyknę
Fajne - masz konto w paypalu? dać ci instrukcje placenia?

EDIT. no ja już 12 godz. makeupem i świecenie po tylu godzinach takie jak zwykle bez filtra a np z bazą (np. badziewiem filtrowym Maca preepprime) zaraz idę to wszystko zeskrobać ale cieszę się bardzo że go odkryłam moje KWC absolutne filtrowe.
Nowenberku załatwiamy z twoim kuplem prezesem zniżkę
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653 tu cały watek o kosmetykach mineralnych sama sie napalam ale......

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-22 o 18:58 Powód: makijaż z iwostinem po 12 godz.
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-01-22, 18:58   #4202
ane120
Zadomowienie

A mówiłam już że się łuszczę jak diabli?Chciałam jeszcze zadać pytanie jako pasożyt co sądzicie o kosmetykach clarena?
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:04   #4203
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
A mówiłam już że się łuszczę jak diabli?Chciałam jeszcze zadać pytanie jako pasożyt co sądzicie o kosmetykach clarena?
dla mnie rewelacja mam pod oczy winii tez sobie chwaliła
Stary 2009-01-22, 19:07   #4204
madziusia777
Zadomowienie

Listopadku- TAK masz troche racji , troche ze mnie nieuk kosmetyczny- jak to ładnie ujelaś, nie mam manii śledzenia składu kosmetyków, wnikania w to czy owo. Ot tak tam sobie czasem coś pocztytam i tylee. Z cosmelanem z początku było nie co inaczej, dużo czytałam , ale z czasem minęło, a teraz to mi sie nie chce i nawet nie mam na to czasu.

Buczka- to nie jets tak jak piszesz, zauważylam, że anturek mnie "atakuje" jak tylko cos jej źle sie zaczyna dziać. Pierwszy raz jak było jej źle z cosmelanem, a teraz też pisała, że brzydka i permamenty chwilowo zanika i takie tam, więc podejrzewam że działam jej na nerwy.
Poza tym to szlak mnie trafił, bo ktoś zarzuca mi jakieś nieporoszumienia:confused :, a nie czyta dokładnie moich postów.
Skąd antur wytrzasnął dziś że ja używam kosmetyków(poza filtrem) z iwostinu:confus ed:, a wcześniej skąd sie wzięło stwierdzenie że mi jedynej plamy nie wróciły:confuse d:, o ludzieee czy ja pisze aż tak nie zrozumiale:conf used: .

I nie rozumiem jednego jak ktoś kto pisze: że my kobiety dojrzałe, zajmujące odpowiedzialne stanowiska, mające rodziny itp itd pozwala sobie na puszczanie takich oszczerstw w moim kierunku.

Zresztą koniec tematu!!!! Zawsze wchodziłam z uśmiechem tu do Was a dziś mi sie krew burzy!!!
Stary 2009-01-22, 19:08   #4205
ivonako
Zadomowienie

Anusia one te cienie fajne są, kolorki ekstra ale to stara kolekcja i mogą być nie pierwszej świeżości. Z tym że mam jedne piątki diora już chyba z 7 lat i nadal są ok.
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:17   #4206
ane120
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Fajne - masz konto w paypalu? dać ci instrukcje placenia?

EDIT. no ja już 12 godz. makeupem i świecenie po tylu godzinach takie jak zwykle bez filtra a np z bazą (np. badziewiem filtrowym Maca preepprime) zaraz idę to wszystko zeskrobać ale cieszę się bardzo że go odkryłam moje KWC absolutne filtrowe.
Nowenberku załatwiamy z twoim kuplem prezesem zniżkę
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653 tu cały watek o kosmetykach mineralnych sama sie napalam ale......
Poproszę o instrukcje ale na razie muszę lecieć do apteki bo moje dziecko które wogóle nie choruje a ma w niedzielę jechac na obóz narciarski właśnie zachorowało
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:28   #4207
ivonako
Zadomowienie

Anusia w tych terenach to chyba grypsko panuje
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:42   #4208
moll_y
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kupiłam Clarinsa Lisse Minute base comblante.Baza pod makijaż,mieszam z podkładem jak nakładam.Przetestujemy cudo
Ha! mialam to ale mi sie nie sprawdzilo, jakos te silikonowe wypelniacze mnie zapyachaja mam wrazenie
Buczka - jeszcze dzien , dwa (poprawiam sie juz po tych tygodniach ) i wszystkie gule sie wchlona bedziesz blyszczec uroda kochana, zawsze tak jest po zabiegach injekcyjnych (..no moze prawie zawsze) a jak bylo u mnie z kwasem pod oczami i w rynienkach lzowych? - pani dr powiedziala ze wszystko sie wyrowna po miesiacu i tak sie stalo mimo wszystko jednak jakos nie mam zaufania do tejk doktorki kurcze nie wiem ja to juz taka jestem - albo komus ufam odrazu albo sie nad tym nie zastanawiam (co oznacza, ze nie potrzebuje co z kolei oznacza ze nie musze komus ufac bo nie bede sie pakowac w zazyle stosunki z powyzsza)
Nie chcialabym zabierac glosu bo nie znam calej historii znow ale jesli chodzi o Anturka to ja tez staje w defensywie
Madziusia nie zlosc sie nooo ja nie wierze ze Anturek Cie ochrzania, to nie tak, mysle ze Buczi to dobrze wyjasnila (a mialam sie nie wtracac ) Madziusia - ja tez zawsze myslalam ze masz lico bez najmniejszej plamki - kurcze prawie bym sobie dala lapke odciac ze czytalam ze Tobie plamy nie wrocily przeciez na fotkach masz taka piekna cereno usmiechnij sie do nas Ty niedobra wkurzona
Stary 2009-01-22, 19:45   #4209
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

madziusia ale ja Cie nie atakuje i nie mam zamiaru
I wiecej o tym pisac nie bede.
Grypa mnie dorwala chyba.Mam goraczke ,bola mnie kosci i miesnie.

Madzia Twoj TZ zrobil dla siebie prezent,kup mu na walentynki jakis puder,albo szminke
I domagaj sie podwyzki
Stary 2009-01-22, 19:50   #4210
buczacza
Zakorzenienie

Mollcia Zrob sie widzialna! Przychodzisz tak z nienacka,a czlowiek musi sie psychicznie przeciez nastawic na rozmowe,no!!!
Stary 2009-01-22, 19:51   #4211
ane120
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Anusia w tych terenach to chyba grypsko panuje
Podobno ale my z tych co nie chorują moja Ula nie była chora od 2 lat.
Te kosmetyki to nie z clarinsa tylko z clareny
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:52   #4212
ivonako
Zadomowienie

Magdzia kup mu stringi męskie
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:54   #4213
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Meguś usta są koloru jak przed dziarganiem. Nic nie widać żadnej zmiany, tylko lekka opryszczka została czeka mnie to co Ciebie chyba

IV być może za parę dni ten barwnik wyjdzie na wierzch a potem znowu zniknie.Korekta jest konieczna a jak ktoś niedogodzony (ja) to i jeszcze jedna

[quote=buczacza;10608473] Grypa mnie dorwala chyba.Mam goraczke ,bola mnie kosci i miesnie.

I mnie w domu też sezon chorobowy Tylko ja zdrowa bo w górach już swoje przeszłam

Magda ty to prawdziwa maniaczka jesteś Ile ty musisz mieć kosmetyków
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-22, 19:58   #4214
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
madziusia ale ja Cie nie atakuje i nie mam zamiaru
I wiecej o tym pisac nie bede.
Grypa mnie dorwala chyba.Mam goraczke ,bola mnie kosci i miesnie.

Madzia Twoj TZ zrobil dla siebie prezent,kup mu na walentynki jakis puder,albo szminke
I domagaj sie podwyzki
o to już ja myśle co tu kupic zeby niespodzianka był cos wymysle
No musze z ta podwyżką bo bo bo głupia jestem i tyle w tych sprawach zwłaszcza pienięznych
I tak mi łeb cos dzis szwankuje i wizaz tradycyjnie zwolnił że nie doczytałam wszystkiego dzisiejszego Ale teraz musze się zeskrobać w końcu bo mi ten tynk zostanie na gębie do .....
Stary 2009-01-22, 19:59   #4215
Saga76
Zadomowienie

Witam
Nie mam dzis na nic sily,nawet mi sie pisac nie chceMaly caly czas chory,jutro pojde z nim chyba do lekarzaZadnej poprawy.

Probuje sie przygotowac do wizyty u fryzjera.Ryje w internecie,zeby zobaczyc co jest teraz modne i zaczynam durniecJestem zacofana zupelnie.Nie bede umiala kobiecie wytlumaczyc co ma mi zrobic na glowie,bo sama nie wiemWidze sie z kaskiem w kolorze jajecznicy na glowie.Jak stara ciotkaOj,kiepski mam dzis dzien

A Denna na urlopie,szczytujeKto mi pomoze

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-22 o 20:03
Saga76 jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:08   #4216
buczacza
Zakorzenienie

Sagus jutro znajde dla Ciebie fajna fryzurkeNajgorsze,z e maly chory!

Megulec , Ivus wtrace sie Wam do tematu chociaz laik jestem w dziedzinie perma. ALE moja kosmetyczka tez dziarga i ona mowi,ze najwazniesza jest poprawka,ten drugi raz.On powinien byc za darmo.Dopiero po kilku latach jak pigmenty blekna to bierze za to kase,ale to jest groszowa sprawa
Stary 2009-01-22, 20:08   #4217
Megi72
Zadomowienie

[quote=Masima;10576663]A co do encyklopedii to coś o tym wiem, jest u mnie ich pełno, albumów, encyklopedii, wszystkiego co z wojną związane. Tez się zna na militariach wszelakich, sprzęcie wojskowym itp. Ja nawet w połowie nie mam pojęcia o tym co on wie na ten temat. O Bitwie pod Wizną o której mowa w tej piosence wsiem od niego, ja wstyd się przyznać nigdy nie słyszałam o tym, nawet nie wiedziałam gdzie ta Wizna jest.

Ja ja się cieszę Masi,ze ty wreszcie czegoś nie wiesz a ja wiem .Otóż Wizna jest rzut beretem ode mnie Znajomi mają domek letniskowy z widokiem na dolinę Biebrzy i Narwi i miejsce gdzie rozegrała się ta pamiętna bitwa.U nas legenda i bohaterska śmierć kapitana Raginisa jest wciąż żywa.
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:11   #4218
madziusia777
Zadomowienie

No dobra kochane, naprawde koniec tematu, musze ochłonąć.

Molly- mi wróciły plamiska, po pierwszej masce, jak tylko skończyłam słoiczek, pojawiły sie dosłownie z dnia na dzień z pedkością swiatła. Po drugiej masce nonstop sie cosmelanie i plam już nie mam, nałogowo sie maziam, panicznie boje sie moich plamisk. Pewnie gdzieś za miesiąc pójde do swojej lekarz, zbadam skórę, zobaczymy co siedzi w glębszych warstwach. Nie wiem czy pamietacie, czy pisałam że moja skóra pod lampą okazała sie bardzo piegowata, byłam w szoku bo ja oprócz plamisk nie widziałam ani jednego piega, lekarz mówiła że tak sie doprawiłam solarium. Zobacze jak jest teraz, czy wszystko wymazane jest z moich głebszych warstw, bo jak chodziłam na kontrole to mówiła że jets super, fakt że kawał czasu minęło i jakoś wzięło mnie na sprawdzenie.
Tak wogóle to czas i pora porobić okresowe badania.

pa pa
Stary 2009-01-22, 20:14   #4219
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Megulec , Ivus wtrace sie Wam do tematu chociaz laik jestem w dziedzinie perma. ALE moja kosmetyczka tez dziarga i ona mowi,ze najwazniesza jest poprawka,ten drugi raz.On powinien byc za darmo.Dopiero po kilku latach jak pigmenty blekna to bierze za to kase,ale to jest groszowa sprawa

Buczuś, ale korekty wliczone są w całkowity koszt zabiegu Ja miałam dwie i nie dopłacałam.
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:15   #4220
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Sagus jutro znajde dla Ciebie fajna fryzurkeNajgorsze,z e maly chory!

DziekujeWszedzie czytam,ze naturalne odcienie wracaja do lask,a ja teraz z jakims blondem wyskocze.Durna baba ze mnie

Jak Twoja twarz dzisiaj
Stary 2009-01-22, 20:16   #4221
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczuś, ale korekty wliczone są w całkowity koszt zabiegu Ja miałam dwie i nie dopłacałam.
acha,zrozumialam ze musicie placic za korekte
Nie nadaje sie dzisiaj do rozmowy
Stary 2009-01-22, 20:16   #4222
ivonako
Zadomowienie

Saguś chociaż bardzo bym chciała to nie potrafię pomóc Dennuś jest w tym chyba najlepsza. Mi takie foty poprzysyłała, że chora z chciejstwa jestem. Byłam u dwóch fryzjerów i tego się nie da zrobić niestety Włosy zniszczone mam
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:18   #4223
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
DziekujeWszedzie czytam,ze naturalne odcienie wracaja do lask,a ja teraz z jakims blondem wyskocze.Durna baba ze mnie

Jak Twoja twarz dzisiaj
to zrobisz sobie naturalny blond i bedzie naturalnie i bedziesz modna

rano bylo ok,a teraz mam worki pod oczami i to jakie
Stary 2009-01-22, 20:24   #4224
ivonako
Zadomowienie

Buczus moje korekty tez w cenę wliczone i ja mogę reklamacje do pół roku składać, ale wolałabym to mieć za sobą za 1 razem. Kreski na oczach poszły super za 1 razem, za drugim jakichś 5 kropek tylko dostawiła i oczy mam 2.5 roku i stwierdziła, że jest dobrze.
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:26   #4225
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
IMagda ty to prawdziwa maniaczka jesteś Ile ty musisz mieć kosmetyków
łoooooołoooo nie pytaj ale odmanianiakowywuję sie już - bo to bez sensu w sumie a tak na marginesie to wszystko przez Truskawkę
Dlateog cos mi tam o minerałach dzis migneło i wstawiłam wam linka do mineralnych a wy nie macie pojęcia ile mnie to silnej woli kosztowało żeby....nie spróbować ich, ale to pierwszy dobry ojaw dopóki nie pokończe tego co mam to nie kupuje nowości o moje postanowienie takie
Ja to chce jak większośc z was filtr i puderek i trochę brązerka i basta a nie tapeta tynkowa - umyłam się o jaka ulga uffffffff:ehe m:

Madziusia kochana ty - dla mnie jesteś ideałem najpięknieszej cery na świecie i wiem ile to musiało cie nerwów i nie tylko kosztować(ale ja teżbym tak chciała)
Ja też lezę do papierów dzis nie dałam rady w pracy wszstkiego ogarnąć

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-22 o 20:28
Stary 2009-01-22, 20:27   #4226
ane120
Zadomowienie

A z permanentem na ustach było tak:zrobiła mi i było ok ale zawsze robi korektę i ciągle pytała kiedy pani przyjdzie a ja na to że muszę się zebrać i zebrałam się po roku i w zasadzie zrobiła mi od nowa.A dodam że to moja kosmetyczka i bywam u niej często
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:27   #4227
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Saguś chociaż bardzo bym chciała to nie potrafię pomóc Dennuś jest w tym chyba najlepsza. Mi takie foty poprzysyłała, że chora z chciejstwa jestem. Byłam u dwóch fryzjerów i tego się nie da zrobić niestety Włosy zniszczone mam

Skad ona brala te fotySzukalam tyle czasu i porady takie znalazlam,ze nic z nich nie zrozumialam

Cytat:
to zrobisz sobie naturalny blond i bedzie naturalnie i bedziesz modna
rano bylo ok,a teraz mam worki pod oczami i to jakie

Biedna Ty

Jak sie zobaczylam na zdjeciach z imprezy urodzinowej u znajomych,to o malo sama siebie nie poznalamSzara,mysia, nijaka
Stary 2009-01-22, 20:31   #4228
ane120
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Skad ona brala te fotySzukalam tyle czasu i porady takie znalazlam,ze nic z nich nie zrozumialam

Biedna Ty

Jak sie zobaczylam na zdjeciach z imprezy urodzinowej u znajomych,to o malo sama siebie nie poznalamSzara,mysia, nijaka
Napisz do niej na priva napewno się odezwie
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-22, 20:33   #4229
buczacza
Zakorzenienie

Sagus Ty masz kuku na muniu Naprawde
Szara ,nijaka Glupoty piszesz i juz.Rzeczywiscie to nie Twoj dzien! Slicznotko Ty szwedzka
Stary 2009-01-22, 20:34   #4230
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisz do niej na priva napewno się odezwie

Nie chce jej przeszkadzac,w koncu urlop przedmalzenski ma.Ostatni w zyciu pewnie

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości