Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-05, 18:26   #991
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Nie mów, że bez kozaków przyjechałaś.
Botki za 20 zł
kremu nie znam
tak ivus bazarowe botki i czapka od brata.Moze mi se uda fotke zrobic.ZA***ISCIE wygladam.Wzielam 2 pary kozakow,ale na szpilach i nie da sie w nich chodzic teraz

obejrzalam sobie anuske i listopadka.Cudne sa te nasze zmijki
Stary 2009-01-05, 18:28   #992
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kupilam sobie dzisiaj botki za 20zl,bo mroz tu straszny i rajtuzy grube.

i krm pod oczy LRP Active C,znacie go?
Ja go znam fajny - ale wycwaniłam sie i jak ten sie skończył to kładłam ten do buzi Active C i było jeszcze lepiej pod oczy i nic sie nie działo Buczus kup sobie do kompletu ten do buzi albo ja ci kupie co!!!! sa dwie wersje skora sucha i mieszana to który???? Rewelacyjny jest też redermic z LPR i ma super pod oczy i na buźkę...
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-01-05, 18:32   #993
ane120
Zadomowienie

A mi przyszedł turkusowy tusz do rzęs z truskawy
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-05, 18:33   #994
ivonako
Zadomowienie

Anuś już ruszyło
http://www.efotogaleria.pl/index.php?m=1287&ktore=26 30

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-05 o 18:35
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-05, 18:35   #995
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja go znam fajny - ale wycwaniłam sie i jak ten sie skończył to kładłam ten do buzi Active C i było jeszcze lepiej pod oczy i nic sie nie działo Buczus kup sobie do kompletu ten do buzi albo ja ci kupie co!!!! sa dwie wersje skora sucha i mieszana to który???? Rewelacyjny jest też redermic z LPR i ma super pod oczy i na buźkę...
sama sobie kupie ,dziekuje

a dlaczego pisalyscie do kamyplamy na priv.,co? zwariowalyscie????

madziusia cos mi sie wydaje,ze przesadzasz z tymi pryszczami.No bo gdzie na tej albastrowej twarzy moglby jakis pryszcz wylezc
Stary 2009-01-05, 18:41   #996
ivonako
Zadomowienie

Buczuś, to to sobie chyba wymyśliła, tak samo jak to, że kazałyśmy jej zmienić nika. Nie wszyscy i nie wszystko potrafią czytać ze zrozumieniem
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-05, 18:42   #997
denna
Rozeznanie

Cytat:
Buczka, Magda - Potwierdzam, dostałam kilka próbek Active C pod oczy (wyciągnęłam od miłej pani z apteki, bo tylko pod oczyma mnie jakiekolwiek kremy uczulają, więc nie chciałam kupować w ciemno), i wychodzi że bardzo mi pasuje i zamierzam go zanabyć.
Jest treściwy, nie ściąga, rzekłabym nawet że natłuszcza i nie jest to żel, po którym zawsze czułam sie brudna i lepiąca. Z tego co pamiętam na wizażu ma całkiem dobre opinie. Natomiast ten do twarzy mnie szczypał, jak nakładałam pod oczy... Stężenie wit. C chyba to samo, więc nie wiem czemu...
A Redermica ma Megusia. Pisała, że gut jest.
PS. Rajty grube to moje przeznaczenie na ten tydzień
Stary 2009-01-05, 18:49   #998
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Buczuś, to to sobie chyba wymyśliła, tak samo jak to, że kazałyśmy jej zmienić nika. Nie wszyscy i nie wszystko potrafią czytać ze zrozumieniem
no,bo jest duzo ludzi,ktorzy maja klapki na oczach i widza tylko to co widziec chca.Tak samo jest zrozumieniem

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Buczka, Magda - Potwierdzam, dostałam kilka próbek Active C pod oczy (wyciągnęłam od miłej pani z apteki, bo tylko pod oczyma mnie jakiekolwiek kremy uczulają, więc nie chciałam kupować w ciemno), i wychodzi że bardzo mi pasuje i zamierzam go zanabyć.
Jest treściwy, nie ściąga, rzekłabym nawet że natłuszcza i nie jest to żel, po którym zawsze czułam sie brudna i lepiąca. Z tego co pamiętam na wizażu ma całkiem dobre opinie. Natomiast ten do twarzy mnie szczypał, jak nakładałam pod oczy... Stężenie wit. C chyba to samo, więc nie wiem czemu...
A Redermica ma Megusia. Pisała, że gut jest.
PS. Rajty grube to moje przeznaczenie na ten tydzień
dennus lece teraz do mamy ,a jak wroce smarne sie LRP,no bo jak jest gut dla Was to i dlamnie tez bedzie.Cosmelanic bede sie jutro,zeby w srode lekarzy nie straszyc
poznij wpadne do Was
Stary 2009-01-05, 18:50   #999
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Denna nie zapomnij o ciepłych majtkach
Byłam na chwile na dworze i teraz daje zimnem nawet bardzo. Kurczę ja to zmarzliuch jestem
Stary 2009-01-05, 18:57   #1000
denna
Rozeznanie

Cytat:
Denna nie zapomnij o ciepłych majtkach
Byłam na chwile na dworze i teraz daje zimnem nawet bardzo. Kurczę ja to zmarzliuch jestem
Tak, Mamuniu. Moje wytworne odzienie na dziś to: pantalony bokserki, grube rajty, skarpetki, rurki i kozaki oficerki. Dbać o trzeba
Jedynie do koszulek nie umiem sie przekonać, ale ciiiiiiiiii...., bo opieprz od Rodzicielki dostane
-7 póki co

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-05 o 18:59
denna jest offline  
Stary 2009-01-05, 19:11   #1001
ane120
Zadomowienie

Też jestem zmarzluch u mnie -8 a grube rajty i majciochy noszę całą zimę
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-05, 20:11   #1002
November17
Rozeznanie

Cytat:
Widziałam Listopadka i Anusię.
Obie gwiazdy wystrojone wyczesane i wypacykowane. Anuś jaki odważny czerwień rzuciła A ja się boję czerwonego
Suknia Novi mnie powaliła

Meguś a te Twoje obiecane zdjęcia Miałaś zawalczyć o aparat. Wiem, że słaba byłaś ale chyba nie aż tak
Dobrze, że nie udało mi się drugiego zdjęcia załadować- tam dopiero sukienkę widać

Cytat:
tak ivus bazarowe botki i czapka od brata.Moze mi se uda fotke zrobic.ZA***ISCIE wygladam.Wzielam 2 pary kozakow,ale na szpilach i nie da sie w nich chodzic teraz

obejrzalam sobie anuske i listopadka.Cudne sa te nasze zmijki
Miałyście mojego TZ-ta oglądac, a nie mnie

Ja na Priv tez nic nie pisałam do tej osoby, która ma problemy z czytaniem ze zroumieniem. Ale ja ją rozumiem mimo wszystko- dzisiaj byłam na wywiadówce i musiałm z nauczycielami rozmawiać, i jak ona też z tego młodego pokolenia- po reformie szkolnictwa- to wszystko tłumaczy

IV ja dzisiaj odpuściłam Serum Roci na twarz. Masi mnie nastarszyła, ze chyba za dużo tego dobrego. Szyję i dekold smaruję też, ale dzisiaj dałam tylko serum FlavoC i Cetaphil i na to jeszcze pózniej lekko Emolium- na ten mróz to fajna sprawa (Ane28)
No i nadal się łuszczę mimo że dzisiaj noc była bez cosmo2, chyba to serum Flavo C tak działa- czytałam, ze ma ona takie złuszczające właściwosći
Stary 2009-01-05, 21:15   #1003
kamilia
Zadomowienie

o rany, jak dobrze,że tu znowu miło i spokojnie! nawet zastanawiałam się, czy nie zglosić naruszenia regulaminu forum do moderatora, bo zachowanie kamyplamy wg. mnie naruszało zasady kultury, ktore musza tu obowiazywac . bo to juz nie chodzi o żal jej , że jest tak lub inaczej na tym forum, tylko jezyk, na ktory sobie pozwolila. Ale nie zrobilam tego, a mam nadzieję ,ze juz do nas w takiej agresywnej formie nie wróci. ja w kazdy razie do niej na priva nie pisałam szkoda mojego stukania chociaz jak znam taki typ ludzi, to zagląda do nas anonimowo

Plameczki - jak mnie brakuje wakacji - takiego nicnierobienia , spokojengo pobycia z rodzina. Tak mnie rozmarzyły te święta, ze chcialabym wiecej. Uwielbiam na wakacjach oglądać wszystkie stragany z duperelkami, ozdobami itd. Mój TZ się smieje, że wtedy , kiedy je widze, to cala się świecę i nie musi uzywac lampy blyskowej w aparacie. Jedno zdjęcie z takiej dziupli, do któej weszlam wrzuciłam na priva. Boże, jak mnie tam bylo dobrze. Czy Wy teź już planujecie wakacje czy tylko mnie tak odbilo ?
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-05, 21:15   #1004
buczacza
Zakorzenienie

Listopadku no nie moglam sie osmielic cokolwiek o Twoim TZu napisac,bo jszcze bys pomyslila ,ze sie na Twe ciacho napalilam.A tak nie wypada

a ja jutro jak bede na zewnatrz wychodzic to sie bepathen mascia,albo wazelina posmaruje.Tak mnie twarz teraz szczypie.I znowu beda sie mi naczynka pruc
Stary 2009-01-05, 21:25   #1005
buczacza
Zakorzenienie

Kamilko sliczna jestes Ty sroczkoAlez Cie na letnie wspomnienia zebralo .Ja chce lata

Listopadku A Twoj TZ to zawodowo sie malarstwem zajmuje,czy to jest raczej wyzycie emocjonalne.Obrazy mi j=sie jego przypomnialy.Moglabys inne sfotografowac i pokazac? Sa bardzo ciekawe!

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2009-01-05 o 21:31
buczacza jest offline  
Stary 2009-01-05, 21:29   #1006
Saga76
Zadomowienie

Witam wieczorkiem.
Kiepsko sie dzis czuje,lepetyna mnie boli

Buczka dopiero teraz przeczytalam o Twojej prababci.Nie umiem pocieszac,ani dobrac odpowiednich slow,ale pomysl o tym jak dlugo moglas sie cieszyc Jej obecnoscia.Teraz tez jest na pewno przy Tobie

Ale macie zimno w ojczyznieTu w tej chwili jest -6,to chyba wyjatkowo cieplo

Aha,jeszcze jedno,ja na priva tez nie pisalam
Stary 2009-01-05, 21:33   #1007
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Kamilko sliczna jestes Ty sroczkoAlez Cie na letnie wspomnienia zebralo .Ja chce lata

Listopadku A Twoj TZ to zawodowo sie malarstwem zajmuje,czy to jest raczej wyzycie emocjonalne.Obrazy mi j=sie jego przypomnialy.Moglabys inne sfotografowac i pokazac? Sa bardzo ciekawe!
Buczuś - bo ja mam na wakacjach 5 lat, a przy takich straganach to jeszcze mniej
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-05, 21:35   #1008
ane120
Zadomowienie

Saguś oglądałam pogodę u nas ma być ziąb a u was cieplej Ja też do niej nie pisałam bo po co?Weź aspirynkę
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-05, 21:39   #1009
buczacza
Zakorzenienie

Sagus odejscie prababci tak mne nie boli jak choroba mojej mamy.Smutne to,ale prawdziwe odczucie.

Kamilko to musimy sie kiedys umowic na takie koscielne odpusty.Sa wogole jeszcze takie?
Stary 2009-01-05, 21:40   #1010
buczacza
Zakorzenienie

To co ona napisala ,ze ja zasypalysmy wiadomosciami:confus ed:
Stary 2009-01-05, 21:41   #1011
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Saguś oglądałam pogodę u nas ma być ziąb a u was cieplej Ja też do niej nie pisałam bo po co?Weź aspirynkę

Wzielam jakas nowa tabletke,ktora dostalam dzis od neorolog.Czuje sie jak po butelce winaNa 2-3miesiace,do nastepnej wizyty dostalam 6pastylekZapakowane sa jak jakas trucizna
Stary 2009-01-05, 21:43   #1012
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Kamila achach i achach i WOW Wakacje ja dzis niesmiało napomknełam i nic zero reakcji no to zobaczymy ale generalnie my to na zywioł a ja bym chciała na Santorini........
Ta Kama-Rama bo mi sie tak rymuje to blefowała bo i po co i cos takiemu mozna jeszcze prywatnie powiedzieć i na pewno więcej o cosmelanie sie prywatnie nie dowie.....no cóz bywa.
Ja juz mowie dobranoc bo jutro znowu do roboty a cięzko sie wstaje oj ciezko po lenistwie
Maseczka morska z BU jest REWELACYJNA REWELACJA i wogóle efekt achachach
Stary 2009-01-05, 21:43   #1013
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Sagus odejscie prababci tak mne nie boli jak choroba mojej mamy.Smutne to,ale prawdziwe odczucie.
Na odejscie starszych osob jestesmy chyba podswiadomie przygotowani,na chorobe nigdy.

Cytat:
To co ona napisala ,ze ja zasypalysmy wiadomosciami:confus ed:
Stary 2009-01-05, 21:49   #1014
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Kamila achach i achach i WOW Wakacje ja dzis niesmiało napomknełam i nic zero reakcji no to zobaczymy ale generalnie my to na zywioł a ja bym chciała na Santorini........
Ta Kama-Rama bo mi sie tak rymuje to blefowała bo i po co i cos takiemu mozna jeszcze prywatnie powiedzieć i na pewno więcej o cosmelanie sie prywatnie nie dowie.....no cóz bywa.
Ja juz mowie dobranoc bo jutro znowu do roboty a cięzko sie wstaje oj ciezko po lenistwie
Maseczka morska z BU jest REWELACYJNA REWELACJA i wogóle efekt achachach

jak jabym tak niesmiało wspominala i delikatnie wzdychała, to bym co najwyżej czkawki dostała Zapytałam familie, gdzie chcą, to się zgadza z moim i teraz zostałam wydelegowana do znalezienia oferty. biorąc pod uwagę, że to potem TZ prowadzi auto całą droge, a ja tylko na siedzeniu pasażera robię dziure w podłodze, bo caly czas hamuję , podział jest słuszny i sprawiedliwy
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-05, 21:55   #1015
buczacza
Zakorzenienie

ja tez zawsze hamuje ,jak jade jako pasazer.I bardzo uwaznie na ruch drogowy czym bardzo wyprowadzam kierowcow z rownowagi

Sagus to Ty psychotropy dostalas.Napisz jak sie nazywaja?
Stary 2009-01-05, 21:57   #1016
kamilia
Zadomowienie

Buczuś - ale nie wyrywam kierownicy kierowcy. powstrzymuje sie a odpusty sa, ale w małych miasteczkach.

Sagunia- ale chyba nie możesz po takich lekach prowadzić auta - prawda ?
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-05, 21:59   #1017
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
jak jabym tak niesmiało wspominala i delikatnie wzdychała, to bym co najwyżej czkawki dostała Zapytałam familie, gdzie chcą, to się zgadza z moim i teraz zostałam wydelegowana do znalezienia oferty. biorąc pod uwagę, że to potem TZ prowadzi auto całą droge, a ja tylko na siedzeniu pasażera robię dziure w podłodze, bo caly czas hamuję , podział jest słuszny i sprawiedliwy
Dobre bo np jak jedziemy autem na południe to np do Czech jedzie TŻ - potem obiadek i obowiazkowo piwko to potem już ja zasuwam a on nawet nie hamuje wynajmujemy gdzies auto do celu jedzie on ale obowiązkowo wracam ja - uffff, ale wakacje to zawsze we wrześniu raczej bo i puściej a i ja mam jeszcze wolne ja tak chciałam jeszcze w lutym na narty albo co....w maju na Czechy południe tam sa super winnice.....chyba jednak wezme sprawy w swoje rece. A tak wogóle to fajne oferty ma okupant lepiej taniej i mozna leciec przy niektorych ofertach z polski zaraz wam dam stronke http://www.ferium.de/

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:01
Stary 2009-01-05, 22:00   #1018
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
ja tez zawsze hamuje ,jak jade jako pasazer.I bardzo uwaznie na ruch drogowy czym bardzo wyprowadzam kierowcow z rownowagi

Sagus to Ty psychotropy dostalas.Napisz jak sie nazywaja?

Dostalam Maxalt Rapitab,na migrene.Rece mam ciezkie po niej i mnie mdliKiepsko sie zapowiada
Stary 2009-01-05, 22:00   #1019
kamilia
Zadomowienie

Mileno 12345 - odwiedż nas zapraszamy
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-05, 22:33   #1020
buczacza
Zakorzenienie

Madzia nas na urlop wysyla. anus lecimy do Hurghady?

Sagus duzo przciwskazan ma twoje lekarstwo.Ty musisz miec okrutne migreny jak Ci taaakie lekarstwo przepisal

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości