Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-06, 21:16   #1111
cassatta
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kami właśnie oglądałam twoje fotki wyglądasz wspaniale uroczo zatęskniłam za moimi włosami patrząc na ciebie przypomniało mi się że ponad rok temu miałam podobną fryzurę w której czułam się niesamowicie dobrze i tęsknię za nią
Stary 2009-01-06, 21:17   #1112
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Wiecie,co ja zrobilamSiedze sobie,stukam w klawisze,az tu TZ-a widze za moim ramieniem.Stoi i patrzy co ja tu piszeNo to ja prosto z mostu,ze tak nie moze,ze to tak jakby moja prywatna korespondencje czytal!A on mi na to:prywatna?Przeciez to forumJakos nieswojo mi sie zrobilo

Wiesz Saga zastanawiałam się kiedyś czy wychodząc za mąż powinnam dzielić cały swój świat ( tajemnice,korespondencję ,myśli itd ) ze swoim wybrankiem??? Całkiem niedawno natrafiłam na artykuł,w ktorym była mowa,że mimo tego,że jestesmy zwiazkiem to nadal jesteśmy niezależnymi ,wolnymi ludźmi i powinniśmy szanować swoją prywatności.Grzebanie i sprawdzanie naszej korespondencji,telefonu czy też tego co tu piszemy jest niedopuszczalne.Ja z moim mężem tak się umówiłam i tego się trzymamy.Jesteście jeszcze młodzi i przed wami ustalanie zasad.Radzę by od poczatku kierować się zaufaniem i tym,że nie o wszystkim musimy wiedzieć.
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:18   #1113
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Antuś, zapłaciłam 1500 czyli dośc tanio w porównaniu z cenami, jakie podawały inne dziewczyny. Stosowałam sie do zaleceń, smarowałam jak trzeba, unikałam słońca i stosowałam filtry. Poprawkę p. doktor sama zaproponowała jak u niej byłam w zeszłym roku, po powrocie cieni. Ja sie tego nawet nie spodziewałam, uważałam, ze to duży ukłon w strone pacjenta, bo robić tego nie musiała. Mogła mi odp., że widocznie jestem w tych kilku % , którym plamy powracają i do widzenia.
No i mam mieszane uczucia, po dzisiejszym spotkaniu, ale generalnie nie mam wyjścia, poczekam...
dennus a ja mam przeczucie ,ze trafilas na uczciwa lekarke,tylko szkoda twojego urlopu.bedzie wszystko dobrze,zobaczysz

Jak do Was pisze to czuje sie jak w domu.Ja chce wracac do mojej coreczki,dwa x dziennie z nia telefonuje i ryczec mi sie chce z tesknoty.Serce mi zaczyna pekac.
Stary 2009-01-06, 21:22   #1114
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Wiesz Saga zastanawiałam się kiedyś czy wychodząc za mąż powinnam dzielić cały swój świat ( tajemnice,korespondencję ,myśli itd ) ze swoim wybrankiem??? Całkiem niedawno natrafiłam na artykuł,w ktorym była mowa,że mimo tego,że jestesmy zwiazkiem to nadal jesteśmy niezależnymi ,wolnymi ludźmi i powinniśmy szanować swoją prywatności.Grzebanie i sprawdzanie naszej korespondencji,telefonu czy też tego co tu piszemy jest niedopuszczalne.Ja z moim mężem tak się umówiłam i tego się trzymamy.Jesteście jeszcze młodzi i przed wami ustalanie zasad.Radzę by od poczatku kierować się zaufaniem i tym,że nie o wszystkim musimy wiedzieć.

Na szczescie my sie tez tak umowilismy,to nawet nie byla kwestia do dyskusji,dlatego tak zareagowalam,chociaz wiem,ze forum nie jest moja prywatna korespondencja.Doszlo do mnie,ze ja tu pisze,a przeciez czytaja to inne osoby,nie tylko te ktore mi odpisuja.Zawsze czulam sie tak jakbym plotkowala z przyjaciolkami,a tu nagle takie brutalne sprowadzenie na ziemie

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:25
Saga76 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:24   #1115
Megi72
Zadomowienie

Dennka do du... z sentymentami Bierz co dają i nie dywaguj .Jeśli sama ci zaproponowała to w czym problem
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:27   #1116
November17
Rozeznanie

Boshe, chwile mnie nie było a tu tyle napisane.
Musiałam poinstalowac sobie na kompie do pracy moje programy, bo oddali mi z naprawy, i wyczyścili wszytko co miałam- na szczęscie zarchiwizowali mi pliki
za chwilę pacyfikacja dziecka do łózka i może ciut nadrobię

Będe molestować TZ-ta o te zdjęcia ..i nie tylko

Megulec- fajne takie kości przy tym wzroście- ale ty lachon jesteś

Kami, po tym, co tu ostatnio się działo- dziewczyny boja się wchodzić w to gniazdo żmij- obserwują nas z daleka
A my przeciez takie sympatyczne żmijki- niejadowite wcale

Buczuś- jak Mama?

Reszty nie doczytałam
Stary 2009-01-06, 21:28   #1117
denna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dennus a ja mam przeczucie ,ze trafilas na uczciwa lekarke,tylko szkoda twojego urlopu.bedzie wszystko dobrze,zobaczysz

Jak do Was pisze to czuje sie jak w domu.Ja chce wracac do mojej coreczki,dwa x dziennie z nia telefonuje i ryczec mi sie chce z tesknoty.Serce mi zaczyna pekac.
Chodz kochana, pogłaskam po główce i przytule Cie do mojej wątłej piersi I Wy wszystkie, które tam jesteście też. No chyba, że ktoś nie chce, to nie będe na siłe molestować Też mi z Wami super fajnie
Stary 2009-01-06, 21:28   #1118
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Dennka do du... z sentymentami Bierz co dają i nie dywaguj .Jeśli sama ci zaproponowała to w czym problem
no wlasnie

a gdzie nasza Masimciasie zbyla????

dzisiaj kupilam sobie Dermiki peeling enzymatyczny i sobie juz nawt zrobilam i skorki mi zeszly
Stary 2009-01-06, 21:29   #1119
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

Megi - może dasz link do tego artykułu ?
Absolutnie się zgadzam z tym, że związek to dwie calosci, które się spotkały, a nie dwie polówki , ktore dopiero razem sa całością . Razem tworzą wspólnie życie, a nie zyją jeden zyciem drugiego nie szanując ani swojej cześci, ani cześci tego drugiego . /Niestety, to my, kobiety mamy częściej taka sklonoość, by przestać dbać tylko o swoja przestrzeń, kiedy sie wiązemy z mężczyzna.
Cassi - ja miałam przez krótki czas krótkie wlosy - tak sobie zniszczylam domowym farbowaniem, które trzeba było odbarwiac u fryzjera, że miałam niemal zapałkę na głowie. Podobno było ok, ale ja się czułam jakbym patrzyła na kogoś obcego. Ja po prsotu jestem kobieta z długimi wlosami. To taka u mnie cecha, jak kolor oczu czy kształt paznokcia

Novi - ja zanim do Was odwazylam sie przystapić, tzn, do tego forum,to tez najpierw pzrez pare dni tylko czytalam . Jestem pzrekonana, że niedlugo dołaczy do nas kolejna fajna cosmelanka. Na razie milo, że Jedynusia coraz cześciej znowu wpada

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:33
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:35   #1120
cassatta
Zadomowienie

A ja nie będąc małżonką zwierzam się ze wszystkiego z TZ mamy te same problemy, pytania, rzeczy do zrobienia te same ideologie, on wie wszystko i ja wiem wszystko jesteśmy jak papużki nierozłączki nawet na drinka idziemy razem - TZ jest jak najlepsza koleżanka Oczywiście to o czym z wami piszę to zabardzo go nie interesuje ale na bierząco zna nasze problemy, szczególnie jeśli chodzi o samochody czy boks Buczuś trzymaj się kobietko czy w Polsce zatrzymałaś się u rodziny i masz przy sobie mocne ramię do wsparcia mama jest z tobą w domu? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale to musi być okropne z dala on najbliższych dobrze że mamy telefony kom. ( lata 80 to dopiero system z połączeniami międzynarodowe)
Stary 2009-01-06, 21:36   #1121
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Megi - może dasz link do tego artykułu ?
Absolutnie się zgadzam z tym, że związek to dwie calosci, które się spotkały, a nie dwie polówki , ktore dopiero razem sa całością . Razem tworzą wspólnie życie, a nie zyją jeden zyciem drugiego nie szanując ani swojej cześci, ani cześci tego drugiego . /Niestety, to my, kobiety mamy częściej taka sklonoość, by przestać dbać tylko o swoja przestrzeń, kiedy sie wiązemy z mężczyzna.
Cassi - ja miałam przez krótki czas krótkie wlosy - tak sobie zniszczylam domowym farbowaniem, które trzeba było odbarwiac u fryzjera, że miałam niemal zapałkę na głowie. Podobno było ok, ale ja się czułam jakbym patrzyła na kogoś obcego. Ja po prsotu jestem kobieta z długimi wlosami. To taka u mnie cehca, jak koloror oczu i kształt paznokcia
Kami jak znajdę to wstawię.Trochę czasu upłynęło i muszę pogrzebać.
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:37   #1122
November17
Rozeznanie

Saguś mój TZ tezma skłonności do lukani ami z boku lub z tyłu na to co piszę.
Szczerze mówiąc wkurza mnie to staresznie...a im więcej się oburzam, tym więcej on mnie podejrzewa o niecne zamiary
Ale fakt jest taki, ze pisze o tym co chcę i traktuję to, jako moje prywatne wypowiedzi, i mimo że może je czytac jeszcze pół miliona ludzi, nikt tak naprawdę nie wie kim jestem...a On tak...i czasami mysle, że pózniej mógłby moje szczere, do bólu wynurzenia, wykorzystac przeciwko mnie.....nie rozumiejąc dokładnie z czego one wypływały (np impuls, chwila...) i żłe je odczytywać ...no i takie tam.....nie lubie i tyle

A Masi się nie pojawia od czasu tej afery...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-06 o 21:38 Powód: Masimkowa absencja
November17 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:44   #1123
cassatta
Zadomowienie

Buczka kłopoty kłopotami ale wizaż czyli ten look osobisty też ważny. Możesz się obkupić nowościami polskimi
Megi smukła i gietka kobietko jak tam gardełko ja muszę siedzieć odizolowana od reszty cherlających
Stary 2009-01-06, 21:47   #1124
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
A ja nie będąc małżonką zwierzam się ze wszystkiego z TZ mamy te same problemy, pytania, rzeczy do zrobienia te same ideologie, on wie wszystko i ja wiem wszystko jesteśmy jak papużki nierozłączki nawet na drinka idziemy razem - TZ jest jak najlepsza koleżanka Oczywiście to o czym z wami piszę to zabardzo go nie interesuje ale na bierząco zna nasze problemy, szczególnie jeśli chodzi o samochody czy boks Buczuś trzymaj się kobietko czy w Polsce zatrzymałaś się u rodziny i masz przy sobie mocne ramię do wsparcia mama jest z tobą w domu? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale to musi być okropne z dala on najbliższych dobrze że mamy telefony kom. ( lata 80 to dopiero system z połączeniami międzynarodowe)
Casi masz szczęscie,że twój TŻ jest także twoim najlepszym przyjacielem.To wcale nie jest takie oczywiste,że małżeństwa (pary) się przyjaźnią.
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:51   #1125
cassatta
Zadomowienie

Czy któraś myslała że mamy karnawał a w karnawale zawsze od ponad 10 lat bawilam się w Portugalii cudnie, ciepło, kolorowo, plażowo brakuje mi tego wiem że przez pewne sprawy dużo przyjemnych i komfortowych rzeczy będę musiała sobie odpościć Moja kotka nadal jest chora i podsikuje nadal krwią nie mogę ją zmusić do brania proszku( wiem ze to tylko kot, ale ja ją traktuję jak dziecko)
Stary 2009-01-06, 21:51   #1126
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Buczka kłopoty kłopotami ale wizaż czyli ten look osobisty też ważny. Możesz się obkupić nowościami polskimi
Megi smukła i gietka kobietko jak tam gardełko ja muszę siedzieć odizolowana od reszty cherlających
No caly czas czekam na porady cholera jasna,ale jak na razie slyszlam ,ze mam kupc krem z dermiki,a kpilam peeling.Polecam serdecznie.jak masz pomysl toco kupic ,to dawaj
Stary 2009-01-06, 21:52   #1127
denna
Rozeznanie

Cytat:
MAsz rację Meguś, ja jestem taki trzęsidupek emocjonalny i trzeba mnie czasem naprostować, najlepiej w prostych żołnierskich słowach, żebym we wszystkim nie szukała drugiego dna.
A co do odrębności dwóch "indywiduów" w związku i ich prawa do prywatności, to się całkowicie zgadzam ztym co napisałąś Ty i Kamilka. Trzeba mieć do siebie zaufanie i własną niezbędną przestrzeń, żeby sie nie udusić ani nie zadusić siebie wzajemnie Ale oczywiście każdy związek wypracowuje swój marginesik - na 1 cm, dwa metry, czy pół kilometra. Ważne, żeby to wspólnie ustalić. No i sie ustaleń trzymac
Stary 2009-01-06, 21:53   #1128
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
I dobrze choróbska teraz bardzo dokuczliwe Zdrowieję powolutku
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:02   #1129
ane120
Zadomowienie

Witam laseczki ale fajny mrozik dzisiaj lubię taką pogodę .Co do TŻ to mój jest super .Mam natomiast koleżankę która kieruje się zasadą -"dobry mąż to pilnowany mąż" i nie powiem że nie ma w tym trochę racji.Znowu inna kierowała sie nieograniczonym zaufaniem i co ?Była zdradzana i teraz jej tż jest lepiej pilnowany niż rakieta jądrowa a nawet o tym nie wie
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:06   #1130
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam laseczki ale fajny mrozik dzisiaj lubię taką pogodę .Co do TŻ to mój jest super .Mam natomiast koleżankę która kieruje się zasadą -"dobry mąż to pilnowany mąż" i nie powiem że nie ma w tym trochę racji.Znowu inna kierowała sie nieograniczonym zaufaniem i co ?Była zdradzana i teraz jej tż jest lepiej pilnowany niż rakieta jądrowa a nawet o tym nie wie
no to fajnie Moj TZ jest wlasnie niepilnowany I co mam robic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2009-01-06 o 22:09 Powód: Polska klawiaturka i blad ortograficzny
buczacza jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:09   #1131
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
no to fajnie Moj TZ jestwlasnie nie pilnowany I co mam robic
Pilnować !!!!!!! Zartowałam
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:09   #1132
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
no to fajnie Moj TZ jest wlasnie nie pilnowany I co mam robic

jak będzie trzeba, to się Siostrzyczko razem zastanowimy, bo moj TZ też bez GPS - sa
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:10   #1133
ane120
Zadomowienie

Spoko Buczka nie kazdy taki ale po tamtym bym sie nie spodziewała a jednak.A ile sie potem obsłuchałam różnych rzeczy
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:12   #1134
ane120
Zadomowienie

A tamten z gps-em śmiga sama pomagałam przy instalacji
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:13   #1135
cassatta
Zadomowienie

Anuś jak dawno ciebie nie było szalej szalej i baw się Buczka zajdż do sephory i wybierz sobie nasze polski produkty, rewelacja mogą konkurować z markami a cena w miarę przyzwoita. Powiem wam jak kupowałam prezent dla TZ, woda toaletowa armani ( przepiękny zapach), po zakupach poszliśmy na gorącą czekoladę, wychodząc wziełam pudełko odwrotnie tam gdzie było otwierane i cały flakonik wyleciał i się potłukł cały market i pół Szczecina pachnie armanim a TZ nie
Stary 2009-01-06, 22:14   #1136
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A tamten z gps-em śmiga sama pomagałam przy instalacji
no to teraz, biedak, ma dwie antenki....
ciekawe, która lepiej działa...........
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:15   #1137
ane120
Zadomowienie

Casi wczoraj byłam .
ane120 jest offline  
Stary 2009-01-06, 22:15   #1138
Saga76
Zadomowienie

Ja juz mowie dobranoc
Uwielbiam Was dziewoje mojeza wszystko
Stary 2009-01-06, 22:15   #1139
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Pilnować !!!!!!! Zartowałam
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
jak będzie trzeba, to się Siostrzyczko razem zastanowimy, bo moj TZ też bez GPS - sa
a co Wy mnie cytujecie z bledem ortogrficznym,co? poprawilam byk
Ale ja nie wiem kiedy do domu wroce ,bo chwilowo mama najwazniejsza

anus po jaka cholere zaczynasz tak bolesny temat? Mam momentalnie kryzys i mnie sie wydaje ,ze wszyscy mnie zostawia
Stary 2009-01-06, 22:16   #1140
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Anuś jak dawno ciebie nie było szalej szalej i baw się Buczka zajdż do sephory i wybierz sobie nasze polski produkty, rewelacja mogą konkurować z markami a cena w miarę przyzwoita. Powiem wam jak kupowałam prezent dla TZ, woda toaletowa armani ( przepiękny zapach), po zakupach poszliśmy na gorącą czekoladę, wychodząc wziełam pudełko odwrotnie tam gdzie było otwierane i cały flakonik wyleciał i się potłukł cały market i pół Szczecina pachnie armanim a TZ nie
powinnas dostac kase za promocje tego zapachu!
kamilia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości