Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-08, 00:16   #1261
cassatta
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Zastrzyki jej nie pomagają dostaje proszek tylko że ta cwaniara nie chce go jeść, wsypuję do mleka, mieszam z pasztetami czy innymi wspaniałościami z puszki i co ona robi............. jak wyczuje proszek w jedzeniu to perfidnie sika mi na nogę lub przy mnie na dywan A ja głupia myślałam że podsikuje - weterynarka mnie uświadomiła że to ze złości. Kotak proszku nie je i idzie na ptaki czy myszki Moja znajoma miała kota który dożył 22 lat i go uśpiła bo nie był w stanie żyć. A jak twoj kot jest zdrowy to niech żyje byle miał zęby do gryzienia, bo pozostaje tylko wszystko w mikserze mu mielić
Stary 2009-01-08, 00:24   #1262
cassatta
Zadomowienie

Anturek tęsknię do karnawału zawsze byłam gdzieś a teraz siedzę w domu brak mi tej rozrywki tego szaleństwa
Stary 2009-01-08, 00:33   #1263
Anturium
Zadomowienie

Kochana zaraz wracam!!! Właśnie zmywałąm wszystko z twarzy bo dziś powinnam cos2 polozyć
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-08, 00:35   #1264
cassatta
Zadomowienie

I chyba znowu zostałam sama lecę spać w dobrym humorze może coś miłego mi się przyśni. Pa kochane.
Stary 2009-01-08, 00:43   #1265
cassatta
Zadomowienie

Napisałam się i mi wszystkozjadło. Dlaczego nie smarujesz się codziennie? ja to robiłam codziennie i bym proponowała to robić, nawet jak bym miała jakieś zmiany. Derm uprzedzała mnie że może coś się pojawić ale to przejdzie, tylko że u mnie nic się nie pojawiło jak u ciebie. Problem ze mną jest taki że jak widzę coś nowego to chcę to wypróbować, teraz czekam czy mi plamy wrócą czy nie
Stary 2009-01-08, 00:44   #1266
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kurna no nareszcie się doczłapałaś. Ile można czekać?! Co Ty myślisz, że ja spać nie mogę?
Nie zmieniaj tematu bo dziś o dupie naszej Maryny nie gadamy jeno o ... no właśnie czy byłaś tak dobra i kliknęłaś w podany przeze mnie link? Po braku reakcji widzę, że nie. Kochana córkę masz i proszę przeczytać by wiedzieć do czego zdolne są wredne małolaty, a także co uczynią naiwne i zdesperowane.
Listopadek jak Twoja twarz po nieoczekiwanym mezo?
Mój młodszy był dziś po raz pierwszy w Teatrze Wielkim na Dziadku do orzechów, aż się biedulek zapowietrzył jak mi relacjonował Słodkie są te maleństwa
Ja tylko na momencik- powiedzieć, że wyglądam jak ...jeżżżżżu..nie wiem co, kropki, kropki, wszędzie na całej twarzy kropki i ślady nakłóć. Cholercia...robiła mi poprawie godzinę. Okazało się ze moja skóra po cosmelanie jest tak cudnie napięta, i tak mało jej potrzeba dopalaczy (kwas hialurynowy- gęsty w czystej postaci), że p. doktor była w ciężkiej desperacji, żeby mi całą połówkę tego, co zostalo mi z pierwszego zabiegu, wkłuc w twarz. Szukała miejsc, gdzie by tu jeszcze można było, i kłuła głeboko. Więc mam nakłuc co 2 mm chyba....no i pod koniec, jak krem znieczulajacy zaczął odpuszczać, zaczęło mnie trochę boleć (co w moim wypadku = bardzo) parę razy łzy mi poleciały z bólu...a ja płaczę tylko wtedy jak mnie TZ- wq****a.....no ale jestem po....

No i p. doktór pooglądała moją buzię - uwaga- 3 miesiące po masce- i powiedziała, że właściwie to po takim czasie najlepiej efekty widać, i że mam piękną cerę, zero plam i wogóle same ochy i achy , a i wyglądam, jakkbym juz przeszla serie mezo.
I to wszystko wg niej sprawił - drogie i miłe Panie (nie tylko Żmijki) Cosmelan

(ta informacja również dla tych, którzy twierdzą, że tutaj nic nie pisze się o cosmelanie)

Nie potrzebuję peelingów migdałowych (gdybym przypadkiem chciała się skusić czytając wasze plany peelingowe)
Właściwie tylko "linie łzawe"-jak to określiła powinnam wypełnić i będę jak nowa

Więc z tego wszystkiego chyba umówię się na kreski na powieki, bo coś trzeba robić

Kolejna mezo za miesiąc, następna za 3.....

Kwiatku- ja sama bym na tego Dziadka do orzechów poszła
Cassi- i bardzo dobrze- a te lalunie w seforze za 10 lat wiesz jak będą wyglądać pod tym tynkiem

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-08 o 11:12
November17 jest offline  
Stary 2009-01-08, 00:51   #1267
Anturium
Zadomowienie

No nie dziwię się, pewnie nie zdążyłaś przeczytac mojego ostatniego postu. Ja tak nocą bez słowa nie wychodzę, zwłaszcza podczas rozmowy
Moja kotka ma wszystkie zęby, nadal dobry słuch i wzrok, tylko ma już krzywe łapki, cała jest bardzo chuda za wyjątkiem brzucha, który jest nieproporcjonalnie duży. Od dwóch lat widać już że jest stara, jak mi trudno na nią patrzeć kiedy się tak zmienia Wzięłam ją jak miała ze dwa tygodnie, bez większej wiary w to, że uda mi się ją utrzymać przy życiu i jestem świadkiem jej całego bytu. Nie chciałam żebyś zrozumiała, ze myślę o jej uśpieniu, nie potrafiłabym.
Z Twoją kotką nie może być tak bardzo źle skoro jest w stanie upolować ptaszka. Może ona instynktownie wie czego jej potrzeba (nerki, wątroba ptasia)? Natura to dość mądrze wymyśliła.

O karnawale nie myślę, raczej o naszej Solinie
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-08, 00:59   #1268
cassatta
Zadomowienie

November podtrzymujesz mnie na duchu nasze lico jest piękne i nie potrzebuje nic więcej oprócz wypełniaczy hm.... Fajnie Anturek to super że twoja kotak ma zęby bo p[o 12 roku normalnie koty gubią jak ludzie nigdy w życiu bym nikogo nie uśpiła nawet muchy, mój brat maso kazał mi kotkę przejechać najmniejsze koszty zszokował mnie Patrząc na TZ muszę się z wami pożegnać i spadać do łóżka Pa Pa cudny jest ten dzisiejszy humor
Stary 2009-01-08, 00:59   #1269
Anturium
Zadomowienie

Listopadziu!!!!!!! O jenyyy jak fajowo Chyba będziesz spała z lusterkiem Wspaniale, no i szok! Czyli my się nie mylimy jak oceniamy nasze fotosy!!! Dla mnie Listopadek naprawdę przegina z tym studentem

Casi co ja Ci będę znowu wszystko od nowa pisać? Muszę wrócić do normalności, w końcu zaczęłam w miarę normalnie wyglądac. Plamy są i oprócz nich mnóstwo nowych innych rzeczy, których wcześniej nie miałam, a których dostarczył mi cosmelan.
Ja także idę

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-08 o 01:01
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-08, 08:49   #1270
ivonako
Zadomowienie

Witajcie Żmijki najkochańsze

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus to dokladnie ten peeling,ale upie sobie jeszcze z Ziaji ,bo tez ma byc dobry,a dlczego nie zamowisz sobie na BU bromelainyMoim skromnym zdaniem to jest najlepszy enzymatyczny peeling
Buczuś nie chcę zamawiać z BU bo się rozbujam Patrzyłam też na KWC i piling enzymatyczny Ziaji calma mnie zainteresowała. Może luknę jeszcze w sklepie na tez. Mów czym Cię mama zeźliła.

A ja mam fajny różo rozświetlacz i jestem w nim zaloviona
http://pl.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9343#9343

Anturek maseczka na włosy pobiła wszystkie

Novi rób kreski rób, to takie fajne A ja 17 stycznia idę na usta i już doczekac się nie mogę i niech mi tylko nikt tam terminu nie przełoży bo zatłukę

Madziusia powoli powoli powoli dojrzewam, żeby wpisać się na Twoją listę zadowolonych. Przy grubszym smarowaniu cienie policzkowe zaczynają się rozjaśniać, tylko czoło gorzej idzie.
Dennuś a Ty próbowałaś takim grubszym/częstszym smarowaniem zadziałać?

Winii buziak z rana ...jak śmietana

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-08 o 08:57
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-08, 08:50   #1271
wiiniii
Rozeznanie

witam serdecznie

poczytałam o odzywce- jestem w szoku!
ciekawe czy te ptasie daja rezulaty? czYtałam o ViktoriI Bekham ze to stosowała ale czy to prawda czy plotka - kto to wie????

pijemy ciepła kawusie?
i pyszna herbatke?

to smacznego Piekności
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:05   #1272
dome
Zadomowienie

Cześć Dziewczyny moje Kochane
...lecę nadrobić

dome jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:14   #1273
wiiniii
Rozeznanie

HEJ HEJ Dome

ZDRÓWKO DOPISUJE?
mam nadzieje ze tak.
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:15   #1274
dome
Zadomowienie

shit nic nie nadrobię

... muszę pilnie wyjść z domu
Może wieczorem mi się uda

dome jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:17   #1275
kamilia
Zadomowienie

Domuś - no, w końcu! Już sobie gardło zdarłam wołając Ciebie

Novi - jestem załamana Twoją info - moja p. dr nie miała ŻADNEGO problemu, żeby mi wstrzelić w twarz i troche w szyje, jedną , całą dawkę żelu z hial.

Buczuś - jestem teraz przy Tobie - posuń się, bo mnie kopiesz

Tajga - uważaj z cos przy ustach. Tak Ci to wpajam, bo ja tam sobie zrobiłam swego czasu masakrę.
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:19   #1276
denna
Rozeznanie

[quote=ivonako;10393934]Witajcie Żmijki najkochańsze

Dennuś a Ty próbowałaś takim grubszym/częstszym smarowaniem zadziałać?

Witaj Ivcia
Powiem tak, gdyby mi pani doktor nie zaproponowała nałożenia gratisowo jeszcze raz maski, to na pewno smarowałabym cosm2 bardzo grubo same cienie, a reszte twarzy tak jak zawsze. I pewnie tez byłoby ok
Ale skoro mogę mieć te maskę, to bardzo chętnie skorzystam, tym bardziej, że Madziusia po dwóch maskach twierdzi, ze tłuścioch jest mniejszy, a nawet cera zrobiła sie mieszana. A to jest mój głowny problem. I milion mikrozaskórników.
No a poza tym tez che, żeby sie moją cerą miliony ludzi zachwycały
Tak jak Novemberkową!!!!

O Domcia przyjszła!!!

Tajga - Kamilka ma rację - przy ustach nie smaruj - chyba, ze na wąsach, a na same usta tony wazeliny (zwłaszcza na kąciki) i sie nie "rozdziawiaj" za szeroko, bo Ci będą notorycznie pękać.

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-08 o 09:23
denna jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:22   #1277
kamilia
Zadomowienie

a mnie taki jeden wyraxny cień przy pod lewym okiem nie chce zejść
jeżli zobaczycie kobietę w berecie zawadiacko przekrzywionym na lewą stronę głowy i pół twarzy - to ja

Iv- a Ty tego rozświetlacza to zamiast rózu używasz?
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:33   #1278
tajga1
Raczkowanie

witam wszystkich żmijowatych bardziej lub mniej

Casatta - owszem podczytuję Was, głównie szukając informacji o cosmelanie (tak jak pisałam wcześniej) i Waszych z nim doświadczeniach.

Kamilia - piszesz o okolicy ust.... no właśnie u mnie dziś pojawiło się silniejsze łuszczenie się skóry w tej okolicy i delikatne pieczenie.
Kierując się Waszymi radami trzymam od rana cosmelan 2 i dopiero po ok. 4 godzinach zamierzam "dosmarować' hydra K.
Mam nadzieję, że tak będzie dobrze.
Czoło na którym mam największe plamisko narazie pozostaje niewzruszone na tortury jakie mu serwuję
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:34   #1279
tajga1
Raczkowanie

[quote=denna;10394192]
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

Tajga - Kamilka ma rację - przy ustach nie smaruj - chyba, ze na wąsach, a na same usta tony wazeliny (zwłaszcza na kąciki) i sie nie "rozdziawiaj" za szeroko, bo Ci będą notorycznie pękać.

hmmm... z tym "rozdziawianiem" spodobało mi się
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-08, 09:38   #1280
madziusia777
Zadomowienie

Witajcie najcudowniejsze żmijki.

Czuje że kaweczka już u Was pachnie więc i ja sie dołączam i rozpoczynam najprzyjemniejszą część dnia.

Jesteście wszystkie CUDOWNE, WSPANIAŁE, NAJKOCHAŃSZE.

Listopadku- Ja Ci wierze - ja to samo słysze od swojej doktorki-jak lekarz mówi takie rzeczy to człowiek z gabinetu to - my próżne baby.

Denna- nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to najtłuściejsze było czoło, po cosmelanie z cery tłustej przerobiła sie na mieszaną- czoło troszke sie świeci i pewnie zawsze tak będzie - ale to juz pikuś w porównaniu z tym co było kiedyś. Teraz plaskam krem matujący na czoło i nos i wyglądam ach i och a co.

Ivonaczko- super , ciesze sie bardzo ze zaczynasz być zadowolona , pomazaj sie jeszcze troszke, opracuj najodpowiedniejszą metodę cosmalenienia sie dla siebie i wpisać zawsze można.

A tak wogóle to jak piękna aura u mnie dziś- śniegu po pachy i słoneczko .

AAAAA i jeszcze 72 dni do wiosny
Stary 2009-01-08, 09:41   #1281
madziusia777
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
witam wszystkich żmijowatych bardziej lub mniej

Casatta - owszem podczytuję Was, głównie szukając informacji o cosmelanie (tak jak pisałam wcześniej) i Waszych z nim doświadczeniach.

Kamilia - piszesz o okolicy ust.... no właśnie u mnie dziś pojawiło się silniejsze łuszczenie się skóry w tej okolicy i delikatne pieczenie.
Kierując się Waszymi radami trzymam od rana cosmelan 2 i dopiero po ok. 4 godzinach zamierzam "dosmarować' hydra K.
Mam nadzieję, że tak będzie dobrze.
Czoło na którym mam największe plamisko narazie pozostaje niewzruszone na tortury jakie mu serwuję

Witaj kochana .
Kawki tak z rana to podstawiaj filiżankę

Skóra na czole jest najgrubsza- sugerowałabym Tobie żebyś czoło smarowała mocniej tzn grubiej niż pozostałą część twarzy, A na kaciki ust uważaj wazeline miej zawsze przy sobie i na ustach
Stary 2009-01-08, 09:50   #1282
tajga1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witaj kochana .
Kawki tak z rana to podstawiaj filiżankę

Ajo
Ja już po pierwszej, ale ze względu na ogromną miłość do tego napoju skorzystam z zaproszenia i uraczę moje podniebienie kolejną dawką tego cudnego aromatu

A co do ust i wazeliny, to właśnie posmarowałam grubszą warstwą.
Czyli jednak coś się zaczęło u mnie dziać... pojawiło się łuszczenie...
Kiedy nałożyć ten Hydra K?? Po jakim czasie od aplikacji Cosmelan2 ?? 4 godziny, tak jak sygerowały dziewczyny będzie odpowiednie??
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-08, 10:30   #1283
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Ajo
Ja już po pierwszej, ale ze względu na ogromną miłość do tego napoju skorzystam z zaproszenia i uraczę moje podniebienie kolejną dawką tego cudnego aromatu

A co do ust i wazeliny, to właśnie posmarowałam grubszą warstwą.
Czyli jednak coś się zaczęło u mnie dziać... pojawiło się łuszczenie...
Kiedy nałożyć ten Hydra K?? Po jakim czasie od aplikacji Cosmelan2 ?? 4 godziny, tak jak sygerowały dziewczyny będzie odpowiednie??

Ja dajesz radę bez Hydra K ..to może nie musisz po każdorazowej aplikacji cos2 nakładac i hydra K. Zobacz jak się czujesz z cos2 na samej buzi.
Ja tak miałam ze przed kolejnym nakładaniem
Co do ust uważaj- dziewczyny maja rację- kąciki przy ustach pękają nieoczekiwanie- tam skóra najszybciej zaczyna schodzić i pózniej robia się ranki i przechodzą w czerwone ślady- taka smutna twarz z zajadami w dół ust.....

Dziewczyny- wyglądam starsznie- tyle się wczoraj naopowiadałam jaka mam wg p. doktor piękna cerę- a dzisiaj wyglądam jak poróżyczkowy potwór
Kropki, ślady po nakłuciach- WSZĘDZIEEEEEE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
MASAKRA
W dodatku na środku czoła róbuje rosnąć podskórne, czerwone CUś, pod okiem po nakłuciu pękło mi naczynko i nie wiem kiedy znów będe normalnie wyglądaćte wczorajsze komplementy sa jakieś nierzeczywiste przy dzisiejszym spoglądaniu w lustro

Czas edycji: 2009-01-08 o 11:11 Powód: literówka
November17 jest offline  
Stary 2009-01-08, 10:39   #1284
denna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Ja dajesz radę bez Hydra K ..to może nie musisz po każdorazowej aplikacji cos2 nakładac i hydra K. Zobacz jak się czujesz z cos2 na samej buzi.
Ja tak miałam ze przed kolejnym nakładaniem
Co do ust uważaj- dziewczyny maja rację- kąciki przy ustach pękają nieoczekiwanie- tam skóra najszybciej zaczyna schodzić i pózniej robia się ranki i przechodzą w czerwone ślady- taka smutna twarz z zajadami w dół ust.....

Dziewczyny- wyglądam starsznie- tyle się wczoraj naopowiadałam jaka mam wg p. doktor piękna cerę- a dzisiaj wyglądam jak poróżyczkowy potwór
Kropki, ślady po nakłuciach- WSZĘDZIEEEEEE!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
MASAKRA
W dodatku na środku czoła róbuje rosnąć podskurne, czerwone CUś, pod okiem po nakłuciu pękło mi naczynko i nie wiem kiedy znów będe normalnie wyglądaćte wczorajsze komplementy sa jakieś nierzeczywiste przy dzisiejszym spoglądaniu w lustro
Novi - Poczekaj parę dni kochana i znów będziesz GWIAZDA WIELKIEGO FORMATU
Najwyżej przez jakiś mały tydzien będziesz SIÓDMYM, a nie ÓSMYM CUDEM ŚWIATA No truuuudno - jakoś to przeżyjesz
Meguś - jak choróbsko - nakopałas mu????

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2009-01-08 o 10:40
denna jest offline  
Stary 2009-01-08, 10:45   #1285
madziusia777
Zadomowienie

Listopadku- Przecież i tak jesteś śliczna, poczekaj pare dni, ranki sie zagoją, to coś czerwone też. Za pare dni bedzie dobrze.

Tajga- Nowember\ listopadek- ma racje. Obserwuj skóre, jeżeli bedzie Cie bardzo piekło to posmaruj tym hydra k a jak nie to niech cosmelan działa, nie rozcieńczaj go. Z tego co pamiętam to niektóre cosmitki używały tylko samego cos2 przez dwa tygodnie i dawały rade- choć cieżko było. Ważne zebyś chroniła usta i kąciki ust.
Stary 2009-01-08, 10:53   #1286
wiiniii
Rozeznanie

oj dziewczyny ja to jakas niewychowana za dobrze jestem

TAJGA1 przepraszam Cie
witam Cie bardzo cieplutko , badz tu mile widziana
PRZYBYWAJ JAK NAJCCZĘŚCIEJ!!!

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-08 o 11:04
wiiniii jest offline  
Stary 2009-01-08, 11:09   #1287
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Novi - Poczekaj parę dni kochana i znów będziesz GWIAZDA WIELKIEGO FORMATU
Najwyżej przez jakiś mały tydzien będziesz SIÓDMYM, a nie ÓSMYM CUDEM ŚWIATA No truuuudno - jakoś to przeżyjesz
Meguś - jak choróbsko - nakopałas mu????
dzięki Denuś na razie to ja jestem cud

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Listopadku- Przecież i tak jesteś śliczna, poczekaj pare dni, ranki sie zagoją, to coś czerwone też. Za pare dni bedzie dobrze.

Tajga- Nowember\ listopadek- ma racje. Obserwuj skóre, jeżeli bedzie Cie bardzo piekło to posmaruj tym hydra k a jak nie to niech cosmelan działa, nie rozcieńczaj go. Z tego co pamiętam to niektóre cosmitki używały tylko samego cos2 przez dwa tygodnie i dawały rade- choć cieżko było. Ważne zebyś chroniła usta i kąciki ust.
i Tobie Madziusia
Wiem, ze tak, poprzednio tez mialam kropki- ale nie było ich az tyle i tak silnych- no ale teraz byłam kłuta 3razy dłużej prawie....
przeczekać, przeczekać, przeczekać.........

Czas edycji: 2009-01-08 o 11:10 Powód: ó
November17 jest offline  
Stary 2009-01-08, 11:14   #1288
November17
Rozeznanie

Witaj Casi
Stary 2009-01-08, 11:18   #1289
kamilia
Zadomowienie

Novi - skoro robi Ci się coś na środku czoła, to może Ty będziesz jednorożcem ?
Baśniowym cudem natury
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-08, 11:27   #1290
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Novi - skoro robi Ci się coś na środku czoła, to może Ty będziesz jednorożcem ?
Baśniowym cudem natury
Kami ja wolę być zwyczajną śliczną księżniczką, bo Królewnę już mamy- Madziusię

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości