Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-13, 20:36   #2221
November17
Rozeznanie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Choroba tylko to jest szkoła tam nie ma miejsca na przyjemności to słowa nauczycielki po 2 klasie odpada jakieś 60 % uczniów.A to małe dzieci przecież.A najgorsze jest to że oni nie lubią ćwiczyć klasyki woleliby coś lekkiego a tu ani aniNie wiem co zrobić ale te 2 lata też szkoda zmarnować

zapamiętaj Anuś- nauczyciele często się mylą i sa tylko nauczycielami (niekoniecznie z powołania- często dlatego, ze zabrakło na inną uczelnię)- a to co się robi MUSI sprawiać człowiekowi przyjemność- i takiemu małemu też

czytałaś co pisał Anturek o trenerze swojego judoki małego i podejsciu jej synka.....mój mały lata na KAZDY trening- bo tak to kocha i nie trzeba do niczego namawiać wtedy

niech gra dla przyjemności też
Stary 2009-01-13, 20:44   #2222
ivonako
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Akurat jak by Ci słoń na ucho nadepnął to by Cię nie przyjeli.No zobaczymy co będzie do czerwca mamy czas
E tam.... wtedy za kury przyjmowali a przestałam bo doszłam do wniosku, że jak ze słuchu nie potrafię nic zagrać, to właśnie to znaczy, że go nie mam, mimo, iż bardzo chciałam. Potem jeszcze 2 lata prywatnie chodziłam, żeby tę klasykę odpuścić i grać dla siebie...ale słuch nie przyszedł.

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2009-01-13 o 20:45 Powód: mimo szczerych chęci ......
ivonako jest offline  
Stary 2009-01-13, 20:49   #2223
Masima
Zadomowienie

Iv a z czego ten burak ?

Magda to kiedyś ty tu była ? W Polance na dodatek ? Rzut beretem dosłownie .
Masima jest offline  
Stary 2009-01-13, 20:54   #2224
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
E tam.... wtedy za kury przyjmowali a przestałam bo doszłam do wniosku, że jak ze słuchu nie potrafię nic zagrać, to właśnie to znaczy, że go nie mam, mimo, iż bardzo chciałam. Potem jeszcze 2 lata prywatnie chodziłam, żeby tę klasykę odpuścić i grać dla siebie...ale słuch nie przyszedł.
Iv ja też mam 2 lata muzycznej Lenia strzasznego miałam i rzuciłam.Nie żałuję jednak bo wrażliwość na muzykę pozostała .Jedna z moich sióstr skończyła I i II stopień ,druga I i żadna z nich nie siada do instrumentu.Taka trauma a ja mam luzzzzzz
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-13, 20:59   #2225
tajga1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Tajga-Masima przez 3 tygodnie stosowała cosmo2 trzy razy dziennie,wg zaleceń lekarza.Jak wytrzymujesz ,to smaruj 3 razy dziennie.
Wiesz, ja szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiam... Moja skóra pozostawia wiele do zyczenia....

Masi - co mi radzisz??
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 21:02   #2226
tajga1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Tajga ja przez 3,5 tygodnia 3x smarowałam.

a czemu taką decyzję podjęłaś (pytam bo nie wiem czym ja ma się kierować w wyborze).
I jak, plamy zniknęły i nie powróciły??
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 21:11   #2227
Masima
Zadomowienie

Pierwszy tydzień 3 razy dziennie miał chyba każdy, po tym czasie jak plamy były widoczne dalej to lekarka poleciła dalej stosować 3 rzy dziennie przez kolejny tydzień. Potem stosowałam kolejny tydzień 2 x dziennie, aż zeszłam do 1 raza na tydzień. Ale szybko powróciłam do stosowania praktycznie codziennie. Bałam się ze jak tak mało będę stosowac to plamy szybko wrócą. I dalej się męcze z rumieniem i łuszczeniem.
Dzisiaj dostałam LRP Rosaliac na zaczerwieniona skórę zobaczymy jak bedzie działał, jak na razie jestem bardzo czerwona po tym i i filtr LRP Anthelios XL Tinted cream. Taki ciemny kolor mi się zdaje troche.
Masima jest offline  
Stary 2009-01-13, 21:15   #2228
tajga1
Raczkowanie

Masi - czyli jeśli plamy nadal są (może trochę bledsze, ale są) to smarować 2-gi tydzień 3x dziennie, czy np 2x dziennie całą buzię, a 3x dziennie czoło na którym mam ogromną zlaną w całość plamę??

Dodam, że spokojnie dam radę jeszcze tydzień stosować 3x dziennie, tylko muszę chyba bardziej nawilżać skórę która jest strasznie sucha.
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 21:25   #2229
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Madzia skretu szyji dostalam od ogladania Twoich fotek slicznotko

Rany julek jakie umuzykalnione nasze kobitki

Wlosy umylam i po swojemu ulozylam.teraz jestem piekna

wiinii kiece obejrzlam sa boskie.Ale dennus chce w innym kolorze

A w czwartek lece do domu,al ez sie ciesze
Stary 2009-01-13, 21:35   #2230
Masima
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Masi - czyli jeśli plamy nadal są (może trochę bledsze, ale są) to smarować 2-gi tydzień 3x dziennie, czy np 2x dziennie całą buzię, a 3x dziennie czoło na którym mam ogromną zlaną w całość plamę??

Dodam, że spokojnie dam radę jeszcze tydzień stosować 3x dziennie, tylko muszę chyba bardziej nawilżać skórę która jest strasznie sucha.

Ja dasz radę to stosuj drugi tydzień 3 razy dziennie, ja stosowałam na całą twarz. Dalej tak smaruje tylko ze teraz co drugi dzień. A pomiędzy tym tam gdzie były plamy na czole maźne czasami dodatkowo, jak na słońcu przebywam dłuzej.

W międzyczasie jak tylko nie musze mieć makijażu to stosuje te wszystkie natłuszczacze, krem emolium, cetaphil MD dermoprotektor, ostatnio masz przepisany przez doktorkę krem do zrobienia na recepte, regenerujacy skóre po cosmelanie, nie wiem nawet co w nim jest, na pewnio wazelina.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-13 o 21:37
Masima jest offline  
Stary 2009-01-13, 21:36   #2231
buczacza
Zakorzenienie

Masimko nie wiesz co z Castrolkiem? Jest zdrowa ,a jej synek?
Troche sie martwie o nia!
Stary 2009-01-13, 21:38   #2232
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Iv a z czego ten burak ?

Magda to kiedyś ty tu była ? W Polance na dodatek ? Rzut beretem dosłownie .
Mmoja mama made in Polanka bratowa made in Turaszówka i pół młodości tam spędzilam wszystkie wakacje, wogole teraz mlodsze pokolenia w sumie się troche porozjeżdżało to rzadziej bywam ale w maju mam byc na ślubie kuzyna.....
To ja też w połowie jestem made in Podkarpacie.......
(znowu buźki mi sie nie wklejają...hrrrrhrrrr)

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-13 o 21:39
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:00   #2233
tajga1
Raczkowanie

Masi, dziękuję za odpowiedź. Będę smarować dalej 3x dziennie, zwłaszcza że mam ten komfort iz nie muszę wychodzić z domu narazie. No i nawilżac tak jak radzisz.

Moja dermatolog powiedziała, że od dziś mam smarować 2x dziennie, ale ona jakaś taka wystraszona jest.... boi się czy co??

Najpierw kazała mi maskę trzymać 6 godzin, a ja naprawdę jestem gruboskórna, do tego z zaskórnikami i rozszerzonymi porami, więc spokojnie mogłam dłużej potrzymać.
Później kazała mi cosmelan2 przez 1 tydzień smarować 3x dziennie, ale zmywać po 3 godzinach....
Jakoś dziwnie......

A ja nie dopuszczam do siebie myśli, że może nie być efektu!! Dlatego też zamierzam dalej smarować, póki plamy nie zejdą na dobre!!!
Chce pozbyć się dziada!!!!!!!!
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:06   #2234
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Mmoja mama made in Polanka bratowa made in Turaszówka i pół młodości tam spędzilam wszystkie wakacje, wogole teraz mlodsze pokolenia w sumie się troche porozjeżdżało to rzadziej bywam ale w maju mam byc na ślubie kuzyna.....
To ja też w połowie jestem made in Podkarpacie.......
(znowu buźki mi sie nie wklejają...hrrrrhrrrr)

Nasza ci ona , nasza ta Magda M (bardzo lubiłam ten serial) I jaka laska ładniutka i zgrabna - a fryz baaaaaardzo Ci ładnie w takim koku.
No to Ty w maju z nami pijesz browara

Masi- co Ty na to

gdzie te cholery tak ciągle wymiata
Stary 2009-01-13, 22:10   #2235
November17
Rozeznanie

Cytat:
Masi, dziękuję za odpowiedź. Będę smarować dalej 3x dziennie, zwłaszcza że mam ten komfort iz nie muszę wychodzić z domu narazie. No i nawilżac tak jak radzisz.

Moja dermatolog powiedziała, że od dziś mam smarować 2x dziennie, ale ona jakaś taka wystraszona jest.... boi się czy co??

Najpierw kazała mi maskę trzymać 6 godzin, a ja naprawdę jestem gruboskórna, do tego z zaskórnikami i rozszerzonymi porami, więc spokojnie mogłam dłużej potrzymać.
Później kazała mi cosmelan2 przez 1 tydzień smarować 3x dziennie, ale zmywać po 3 godzinach....
Jakoś dziwnie......

A ja nie dopuszczam do siebie myśli, że może nie być efektu!! Dlatego też zamierzam dalej smarować, póki plamy nie zejdą na dobre!!!
Chce pozbyć się dziada!!!!!!!!

Ja ci pisałam Tajga- niektórzy lekarze tak mają- niewielkie doświadczenie i boją się, ze jakby coś się stalo Twojej ślicznej bużce, to Ty do gabinetu i awanture zrobisz...więc stosują metodę panu Bogu śweczkę i diabłu ogarek.
Jak czujesz ze dajesz rade to smaruj- ja prawie 2 tyg. 3 x dziennie jechałam- chociaz mój doktór był i tak bardziej postępowy i kazał mi 10 dni. Ale moje plamiska chyba nie były takie starszne- oprócz jednej na policzku, co mi cień jeszcze został...
Stary 2009-01-13, 22:10   #2236
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

od razu mowiłam że wasza ......a pewnie że sie na pijemy i od razu zapowiem tż-owi że TO ON MNIE BĘDZIE WOZIŁ
a tak wogóle to z paniką w oczach szukam rachunków za gaz i prąd już opr dostałam ja je chyba wywaliłam......może jeszcze nas nie odłączą hrrrrr
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:18   #2237
tajga1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Ja ci pisałam Tajga- niektórzy lekarze tak mają- niewielkie doświadczenie i boją się, ze jakby coś się stalo Twojej ślicznej bużce, to Ty do gabinetu i awanture zrobisz...więc stosują metodę panu Bogu śweczkę i diabłu ogarek.
Jak czujesz ze dajesz rade to smaruj- ja prawie 2 tyg. 3 x dziennie jechałam- chociaz mój doktór był i tak bardziej postępowy i kazał mi 10 dni. Ale moje plamiska chyba nie były takie starszne- oprócz jednej na policzku, co mi cień jeszcze został...
Novi, ja myslę że ona właśnie się boi (tak jak piszesz)... A później po całym zabiegu okaże się, że plamy nie zejdą to ona mi powie, że widocznie tak jest u mnie.... a ja stracę ten miesiąc cierpień i w rezulatacie będę musiała za jakiś czas ponownie zrobić cały zabieg.
Dlatego znając siebie, obserwując reakcje mojej skóry mogę powiedzieć że i tak najgorsze juz za mną, bo skóra już nie piecze jak wcześniej, nie mam pęknięć itp... więc wydaje mi się, ze mogę dalej 3x dziennie nakładać....przynajmniej tak jak Ty 10 dni

A może pokażę Wam zdjęcia moich plam przed i teraz po tygodniu cosmelanienia
Moze na tej podstawie bedzie Wam łatwiej mi doradzić....
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:28   #2238
buczacza
Zakorzenienie

Wylogowalam sie ,a mi sie zielona lampka na avatarku swieci caly czas Wrocilam ,zeby cos napisac i zapomnialam przez ta lampke
Stary 2009-01-13, 22:32   #2239
buczacza
Zakorzenienie

Cytat:
Novi, ja myslę że ona właśnie się boi (tak jak piszesz)... A później po całym zabiegu okaże się, że plamy nie zejdą to ona mi powie, że widocznie tak jest u mnie.... a ja stracę ten miesiąc cierpień i w rezulatacie będę musiała za jakiś czas ponownie zrobić cały zabieg.
Dlatego znając siebie, obserwując reakcje mojej skóry mogę powiedzieć że i tak najgorsze juz za mną, bo skóra już nie piecze jak wcześniej, nie mam pęknięć itp... więc wydaje mi się, ze mogę dalej 3x dziennie nakładać....przynajmniej tak jak Ty 10 dni

A może pokażę Wam zdjęcia moich plam przed i teraz po tygodniu cosmelanienia
Moze na tej podstawie bedzie Wam łatwiej mi doradzić....
Smaruj cosmelanem nawet dluzej.Z Twoich opisow wyglada,z nalezysz do szczesciar i Twoja skora nie reaguje brutalnie!!!
Fotki wstaw,zobaczymy i cos wymyslimy
Stary 2009-01-13, 22:33   #2240
Anturium
Zadomowienie

Tajga pokaż nam nawet jeśli Ci nie doradzimy. Ja zawsze chcę zobaczyć jak cos działa u innych. Zaprzyjaźnij się ze mną, to zobaczysz kilka moich fotek.
Ane dwa lata to nie jest strata, z każdym rokiem jedank się zwiększa. Jeśli stanowisko wychowawczyni jest takie, jak podałaś to już sam ten tok rozumowania mnie by przeraził. Do szkół muzycznych trafiają dzieci przynajmniej lubiące muzykę, dlaczego są do niej zniechęcane?!
Buczka butów różowych nie pokazujesz, grzywkę też w tajemnicy nosisz, nie mogłaś z laptopem do ojczyzny przybyć?
MagdaM ale Ty ładna jesteś! A i ja także cieszę się tymi Twoimi ufffffff i ooooooooo
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:36   #2241
November17
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Wylogowalam sie ,a mi sie zielona lampka na avatarku swieci caly czas Wrocilam ,zeby cos napisac i zapomnialam przez ta lampke

Tajga, dawaj zdjęcia, a jak zauważyłas- mnie to samo dizewczyny pisały- z czasem skóra sie przyzwyczaja- moja to normalnie lubi cosmelan

Własnie kończę wysmarowywać pierwszy słoiczek cos2. Końcowka zrobiła się taka gęsta i nierówno się nakłada. Jeszcze zostało na jedno smarowanie gembusi, teraz nawet pociągnęłam z rozpędu tą starczą szyję
Stary 2009-01-13, 22:39   #2242
tajga1
Raczkowanie

Cytat:
Smaruj cosmelanem nawet dluzej.Z Twoich opisow wyglada,z nalezysz do szczesciar i Twoja skora nie reaguje brutalnie!!!
Fotki wstaw,zobaczymy i cos wymyslimy
ok, wstawię, ale sie nie przestraszcie, bo jestem na nich strasznie smutna
Wrzucę przed, żebyscie zobaczyły plamy i na chwilę teraźniejszą jak to wygląda.

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Tajga pokaż nam nawet jeśli Ci nie doradzimy. Ja zawsze chcę zobaczyć jak cos działa u innych. Zaprzyjaźnij się ze mną, to zobaczysz kilka moich fotek.
Anturku cieszę się, że proponujesz Ja bym pierwsza nie zaproponowała, bo troszkę bałam się Ciebie na początku
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:39   #2243
buczacza
Zakorzenienie

Kwiatek botkow do okupanta nie biore Nie ma glupich Fotek jeszcze nie zrobilam Fryzure moge jeszcze pokazac ,jak wroce.

Tajgulec no wstawiaj te fotki,bo chce spac isc
Stary 2009-01-13, 22:44   #2244
buczacza
Zakorzenienie

Listopadek jak sie wylogujesz to sie gasi zielona lampka i jestes wylaczona,a ja sie wylaczylam i nadal bylam zielona.Rozumiesz cos co napisalam????
Stary 2009-01-13, 22:45   #2245
tajga1
Raczkowanie

Wstawioneeeee I co wy o tym myślicie??

Anturku - zaprzyjaźnilam

Edytowane przez tajga1
Czas edycji: 2009-01-13 o 22:47
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:49   #2246
buczacza
Zakorzenienie

Tajga Roznica miedzy niebem,a ziemiaNie rozumiem dlaczego teraz sie nie usmiechaszPrzec iez widac roznice i to wielka.Maziaj sie cosmelanem2 te nastepne 10 dni 3x ,wystarczy w zupelnosci
Sliczne masz oczyska
Stary 2009-01-13, 22:50   #2247
Megi72
Zadomowienie

Cytat:
Anturku cieszę się, że proponujesz Ja bym pierwsza nie zaproponowała, bo troszkę bałam się Ciebie na początku

No nie Antka się naszego bała
Megi72 jest offline  
Stary 2009-01-13, 22:55   #2248
tajga1
Raczkowanie

Cytat:
Tajga Roznica miedzy niebem,a ziemiaNie rozumiem dlaczego teraz sie nie usmiechaszPrzec iez widac roznice i to wielka.Maziaj sie cosmelanem2 te nastepne 10 dni 3x ,wystarczy w zupelnosci
Sliczne masz oczyska
NAPRAWDĘ WIDAĆ RÓŻNICĘ?? Jeżuuuu, a;e się cieszę....tzn ja to też widzę, ale moje zdanie nie będzie nigdy obiektywne...

Nie usmiecham sie, bo jak sama sobie robie zdjęcie to nie będę się szczerzyć do obiektywu Poza tym, to pokazuję Wam sie na 1-szy raz bez makijażu, bez fryzury, no to i bez usmiechu też przeżyjecie Jak juz wypięknieję, to wstawię jakieś "zadowolone" zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
No nie Antka się naszego bała
no a jak... groźnie brzmiała na poczatek, ale ja takie rodzyneczki najbardziel lubię
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-13, 23:09   #2249
buczacza
Zakorzenienie

widac Tajga widac i to jak Sliczna czysciutka buzka,promienista i jednolita.Masz powod do radosc i nie lamentuj wiecej,bo z dnia na dzien bedzie jeszcze lepiej
Stary 2009-01-13, 23:11   #2250
Anturium
Zadomowienie

Tajgusia
Różnica jest kolosalna, a to dopiero początek Widzialaś jak było u mnie po tygodniu? Smaruj dokąd dajesz radę i obserwuj czy plamy znikają My tu wszystkie tak ufnie pokazujemy się sobie w tej najstraszniejszej formie, którą zwykle ukrywamy przed resztą świata, ponieważ tu mając wspólny problem możemy sobie na to pozwolić i stąd właśnie dostajemy pierwsze cosmelańskie oklaski
Anturium jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości