Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-17, 21:55   #2821
cassatta
Zadomowienie

Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

I mam za swoje moje posty tak się ślimacza że po kilku minutach mutuja
Tajga to na poprawę humoru, a na zdjęciach naprawdę widać poprawę. Pomyśl jak fajnie będzie na wiosnę hmmm.......
Stary 2009-01-17, 21:58   #2822
tajga1
Raczkowanie

Wzrusza mnie ten kawałek na maksa, zwłaszcza jak sie go jeszcze poogląda.
http://pl.youtube.com/watch?v=_7C9Kb...eature=related
Nie pytajcie dlaczego...

Zmywam się, bo humor mam dziś wisielczy. Trzeba noc przespać i obudzić się jutro w lepszym.

Dzięki, miłego wieczorku
tajga1 jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:00   #2823
cassatta
Zadomowienie

Tajga cudnych snów. Jutro skowronki cię obudzą
Stary 2009-01-17, 22:03   #2824
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
zawsze byłas wrażliwa - zobacz:
http://maranta.livenet.pl/anturium.htm

a ta - maranta , Dome, to przypadek - az się zdziwilam

Znakiem tego, moja wrażliwość jest wrodzona Proszę dbać o mnie bo sobie łodyżki obskubię... A może ja właśnie to czynię kładąc cos i permanentując się

Tajguś muzę dziś proponowała Buczanta Ja mogę polecić coś przeokropnie najcudowniejszego (w ostatnich dniach), nie mogę się oderwać:
http://pl.youtube.com/watch?v=szupoSiEimY

Kupiłam płytę Seal'a, jego głos aż mi łzy wyciska... I ten mężczyzna jest ...
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:06   #2825
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Nie pytajcie dlaczego...

Zmywam się, bo humor mam dziś wisielczy. Trzeba noc przespać i obudzić się jutro w lepszym.

Dzięki, miłego wieczorku
Tajga to jeden z moich nb one....
Magda_M_1973 jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:07   #2826
cassatta
Zadomowienie

Anturek zapraszam do tańca - ten kawałek przypomniał mi słodkie chwile Zachciało mi się tańczyć
Stary 2009-01-17, 22:15   #2827
Anturium
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Anturek zapraszam do tańca - ten kawałek przypomniał mi słodkie chwile Zachciało mi się tańczyć

Kochana ja to nie tylko tańczę, ja przy tym śpiewam jak szalona

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-17 o 22:17
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:16   #2828
kamilia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Nie pytajcie dlaczego...

Dzięki, miłego wieczorku

Tajga - nigdy nie widzialam tego teledysku - fan-ta-sty-czny..

Ech, Kwiatuszku - i to jaka jesteś wrazliwa! To Ty nie wiesz ? To Ciebie na co dzień nikt nie nosi na rękach ? Ten świat schodzi na psy - kwiaty same chodzą
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:34   #2829
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Natalio odkryłaś w swoim komputerze już kamerkę?
Saguś rowerek? jak tam twoi goście Mam nieodpartą ochotę zrobić coś z włosami, ale jak pójdę do fryzjera to tragicznie się to skończy. Zawsze się tragicznie kończy , podcięciem włosów masakrycznie krótko.

Dziecko chcialo podjechac rowerkiem do lazienki i nie zdarzyloGoscie bardzo mili,a ich synek przezabawny.

Cytat:
Sagunia - to ode mnie, bo zona ma -Dome, kładzie teraz dzieci spać

Moje dzieciatko tez dopiero zasnelo na dobre.Dwa razy mnie zwodzil smyk maly,a mnie tak tu ciagnelo
Stary 2009-01-17, 22:35   #2830
Anturium
Zadomowienie

Kami rozmiękczyłaś mnie

Casi ja odkryłam kamerkę w moim kompie i już mam fotosy, nawet fajna sprawa.
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:40   #2831
buczacza
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

tak czytam w przod i wstecz.Tak czytam i smutno mi sie robi.Co tu sie narobilo?
I nawet czuje sie jakbym udzial brala w Masimce "aferze".Wiekszosc z Was mnie ignoruje.Mozliwe,ze jestem przewrazliwiona i blednie to wszystko oddczytuje?Chwilowo mam duzo na glowie,a ucieczka do Was mnie czesto ratowala.Dziekuje za to.
Cholera jasna ja ten watek z Wami wlacznie pokochalam szczerze.Tylko teraz tak sie tu nieprawdziwie zrobilo.I postanowilam pojsc sobie.Moze na chwilke,moze na dwie.Ide i na koniec jeszcze raz powtorze,ze zawsze bylam w stosunku do Was szczera.
Bede za Wami bardzo tesknic.Czyz to nie absurd? Obce baby za ktorymi sie wyje ?

Wasza ex prezeska
Stary 2009-01-17, 22:44   #2832
cassatta
Zadomowienie

Anturek fajnie że znalazłaś ale nie wstawiłaś Powiedz mi jak ktoś przesadzi z witC to jakie są skutki uboczne? czy to coś może wyglądać jak egzema lub skórka z krosteczkami malutkimi czerwonymi
Stary 2009-01-17, 22:45   #2833
kamilia
Zadomowienie

dobranoc
ide mierzyć temperature synkowi i jeżli będzie względnie ok, idę spac. Od dwóch dni nie spalam bo sie bałam, ze nie upilnuję gorączki i znowu będzie prawie 40 st. Dzisiaj chyba jest przelom - tfu, tfu tfu..
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:47   #2834
cassatta
Zadomowienie

Buczacza
Stary 2009-01-17, 22:48   #2835
Saga76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
I nawet czuje sie jakbym udzial brala w Masimce "aferze".Wiekszosc z Was mnie ignoruje.Mozliwe,ze jestem przewrazliwiona i blednie to wszystko oddczytuje?Chwilowo mam duzo na glowie,a ucieczka do Was mnie czesto ratowala.Dziekuje za to.
Cholera jasna ja ten watek z Wami wlacznie pokochalam szczerze.Tylko teraz tak sie tu nieprawdziwie zrobilo.I postanowilam pojsc sobie.Moze na chwilke,moze na dwie.Ide i na koniec jeszcze raz powtorze,ze zawsze bylam w stosunku do Was szczera.

Wasza ex prezeska

Buczka ja zabraniam! Wroc prosze

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2009-01-17 o 22:50
Saga76 jest offline  
Stary 2009-01-17, 22:50   #2836
cassatta
Zadomowienie

Kamilio pilnuj synka mam nadzieję że ta temperatura przejściowa a jutro będzie lepiej. Spij dobrze i czujnie Też idę spać
Stary 2009-01-17, 22:53   #2837
kamilia
Zadomowienie

Cytat:

Wasza ex prezeska
Kasiu- teraz nie Buczuś, bo to całkiem poważny post - wyobraż sobie, że teraz inna baba, która na tym forum ma nick - Kamilia, siedzi na fotelu, z laptopem na kolanach i stara się znależc takie slowa, które jak żadne inne oddadzą to, co ma teraz w głowie - nawet przez moment do glowy mi nie przyszlo ignorowanie Cię. Nigdy w życiu
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-17, 23:02   #2838
November17
Rozeznanie

O widze ze Kamilcia wróciła
i Casacia co się gdzieś szwendała jest
lecę czytać zaległości od wcozraj w nocy- wiecie ile żeście stron naprodukowały- litości

Iv i Masi- jest ok- wiecie co
Stary 2009-01-17, 23:19   #2839
Anturium
Zadomowienie

Nie mam już siły, ciągle uganiam się za inną Cosmelanką. Buczka litości Ja także miewam podobne wrażenie, że moje wypowiedzi gdzieś zawisają, no tak bywa, jest nas tu codziennie prawie dwadzieścia kobiet, każda ma inne problemy, potrzeby, wrażliwość... Złap troszkę dystansu, przeczytaj to, co dziś Ci się nie podobało ponownie jutro, a zobaczysz to w innym świetle. Nic Kochanie się nie zmieniło, z tym wyjątkiem, że cieszymy się dziś z naszego małego sukcesu. Nie należy tego naruszać, wszystkie potrzebujemy tego miejsca, Ty także

Kami spokojnej nocy z maleństwem

Casi wkleiłam nawet sporo. Musiałabyś zjeść ponad 18.000 mg, żeby można było mówić o przedawkowaniu. Żadnych krost po wit. C nie ma, przynajmniej ja w życiu nie słyszałam. Chociaż jeśli mamy od czynienia z musującą, to niestety walą tam wszechobecny aspartam, który czyni potworne spustoszenia, z tym że to już nie na skórze lecz w mózgu.

Idę spać Cosmelaneczki

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-17 o 23:40
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-18, 00:20   #2840
ritta
BAN stały

nareszcie działa szybciej!
odczytałam poczte!
:conf used: hmmmm...strach się tu ostatnio odezwać...
zaryzykuję jednak!
Na podstawie poczty do mnie-:masima czy ty mi coś sugerujesz czy to jakaś pomyłka!
Przepraszam ale pogubiłam sie!-nie wiem o co chodzi!?
Może przez ten spowolniony serwer wysłało do mnie?
:conf used: dziwne to wszystko!
Dobrej nocy!
ritta jest offline  
Stary 2009-01-18, 00:29   #2841
November17
Rozeznanie

Cytat:

Novi - musze zapytać, bo mnie to gniecie - czy to, co napisałaś w poscie 2057, odnosilo się do mnie ?
Nie Kami- to było ogólnie do naszych uczuć- do tego ile emocji poruszyła w każdej nas ta sytuacja- może nie najlepsze zdanie w tamtej sytuacji- ale wtedy chyba nic lepszego nie przyszłomi do głowy- dopiero pózniej wracając do tego , co spowodowało to zamieszanie zauważyłam, że przypadkowo zacytowałam kogos, kogo nie chciałam cytować
Usunę ten post....

Cytat:

Wasza ex prezeska
BUCZKA NIE WAŻ SIĘ
ŻADNA EX
Wiesz ile razy każda z nas czula się tak
Gdyby nie to ze usułowałam doczytać, co sie tu działo przez jeden dzień (6 stron) to gadałabym cały czas z Tobą o twojej mezo, butach, TZ-cie, o tym czy zadowolona jesteś ze swojego pdcięcia u fryzjera, doradziłabym co w sprawie lepszego metabolizmu i o całej reszcie i o tym, ze nasze Volvo nie psuło się dopóki TZ nie zaparkował nim w rowie na dachu, że dlatego jest drugie, bo tamto było na tyle bezpieczne, ze ma nadal swój głupi łeb na karku

PROSZĘ NIECH TO BĘDZIE TYLKO JEDNA CHWILKA DO RANA- A JUTRO WRÓC DO NAS PO PORANNEJ KAWUSI

sama zostałam na forum

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-18 o 00:41
November17 jest offline  
Stary 2009-01-18, 09:49   #2842
kamilia
Zadomowienie

Denna - widzę Cię - mam nadzieje, że urlopowo siedzisz z kawą w łózku
Dzień dobry wszystkim

rozpaliłam w kominku - dym szedł do góry i jako stara indianka stwierdzam - będzie dobrze.

z życia Cosmelanki - moja twarz, odkąd smaruję cos2 codziennie na 3-4 godziny, zaczyna jakoś wyglądać wyględniej,a nawet dobrze. Mówię oczywiście o skórze, a nie o rysach, zwisach i zmarszczkach Dostałam teraz małpiego rozumu z nawilżaniem i zatrzymywaniem wody w skórze, czyli kremy nawilżające i lipidowe w tym barierowy, który pod filtr rano jest rewelacyjny. Przestałam się tak łuszczyć i nie mam ciagle podrażnionej twarzy. wczoraj ukręciłam sobie jeszcze serum z pine bark ( mazidła) i tym na noc się maźnełam ,a na teraz , na dzień serum z wit c. tylko jak pamiętam, z tym drugim trzeba troche uważać

Kwiatuszku - lubie Twoje posty

Cassi - dziekuje za troskę - synek spal jak suseł i wyglada na to, że zdrowieje i tempertura spadła uffff, bo przyznaję, że zaczęłam sie zastanawiać, czy to tylko grypa. A jest weekend a ja sama zostalam bo TZ wyjechał....
kamilia jest offline  
Stary 2009-01-18, 09:50   #2843
Anturium
Zadomowienie

Dzień dobry
Kamilia jak Twój synuś, czy spałaś tej nocy?

Po edycji:

Już wiem, pytanie nieaktualne. Pytałam kiedy Ty już odpisywałaś

Dennuś jak Ci tam jest? Byczysz się cedząc każdą minutkę dłużej pod kołdrą?

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-18 o 09:53
Anturium jest offline  
Stary 2009-01-18, 09:55   #2844
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

hop hop
Ja jeszcze w pizamce i kawusie popijam tak jak Castrolek namawia pooooooowooooli.
Ja tam dzis znowu na saneczki z bratanicą sie wybieram - kurcze szkoda ze tu nikt znajomy konika nie ma bo kulig by sie zorganizowało a tak tylko górka zostaje też fajnie.
Stary 2009-01-18, 10:10   #2845
denna
Rozeznanie

Hej, hej, jestem już.
Dojechaliśmy wczoraj późną nocą. Ale tu śniegu!
TZ jeszcze chrapie, a ja w piżamie po laptoka sięgam i czytam, co mnie wczoraj ominęło.
Kamisia i Domka - nareeeeeeeeeeeeeeszcie wróciły
Cassatka i Castrolka też sie w końcu odezwały
Ale Was to dłuuuuuugo nie było.

Ale widze, że ktoś jeszcze wrócił, hmm....

Buczka, Buczka, no proszę ... każda z nas ma czasem chwile zwątpienia - ja też nie raz dochodziłam do wniosku, że ja tu nie pasuję, że Wasz świat, to nie mój, że ja z zupełnie innej, niekolorowej bajki jestem....... Ale mnie tu ciągnie do Was i jednak chcę tu być. Fakt, ostatnie wydarzenia sprawiły, ze się zmienila atmosfera. Cóż, każdy musi sam ze sobą porozmawiać i dojść do swoich wniosków.... Ale wiesz, że my tu na Ciebie czekamy i że Cię potrzebujemy. Naprawdę.

Anturek, jak Cie czytam, to żałuję, że ta Warszawa taaaaaaaaak daleko. Przylazłabym do Ciebie pod dom, jak ta włóczęga nieproszona, żeby sie w Twoim cieple ogrzać i naładować akumulatory.

Ivcia - jak zwykle pędem zabrałas zdjęcia i sobie moge tylko pomarzyć jak sexownie wyglądasz Dasz sie uprosić i wrzucisz na chwilke?

O, Kamilia, jak Synek dzisiaj? Oby ten dym oznaczał zdrowie dla Niego
Stary 2009-01-18, 10:14   #2846
castrol
Zadomowienie

Cześć dziewczynki.Czy wy też jak chcecie wejść na Wizaz musicie podawać jakieś hasła?.Ja tak mam od wczoraj.Sprawia mi to pewną trudność bo nie zawsze pamiętam.Zawsze wchodziłam bez niczego.Czy to tylko tak u mnie?
castrol jest offline  
Stary 2009-01-18, 10:20   #2847
Magda_M_1973
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki.Czy wy też jak chcecie wejść na Wizaz musicie podawać jakieś hasła?.Ja tak mam od wczoraj.Sprawia mi to pewną trudność bo nie zawsze pamiętam.Zawsze wchodziłam bez niczego.Czy to tylko tak u mnie?
Ja zawsze podaje bo sie wylogowuję - zrób może tak jak sie logujesz to daj zapamietaj. Może czyściłaś historię przeglądania i tego cooka ci wyczyściło.
Mnie jak wczoraj strona ładowała się 10 min. to juz nie chciało wpuścic a serwery też zmieniali podobno na szybsze ale po wczorajszym ślimaczeniu sie wizażu to chyba im to nie wyszło....
Buczuś ty nie gadaj tak my Cie tu wszstkie KOCHAMY już ci te dwie chwilę mineły
Stary 2009-01-18, 10:44   #2848
Michell72
Zakorzenienie

Cześć dziewczynyCzytam Was juz od jakiegoś czasu,ale końca nie widaćJesteście niesamowite..uzależniłam sie od tego forum Byłam związana z tel Tvn,moja buzia reklamowała np Sharleya..fajna przygoda,mase zabiegów(makijaz permanentny,IPL-jezu nie polecam czułam sie jak skazaniec na krześle elektrycznym i wiele innych..Urodzilam potem synka i ja biadolica,nie lubiejąca wylegiwac sie na słońcu,pozazdrościłam sąsiadce,rumianego lica(opalała twarz na oleju kujawskim hi hi)ale tak piekna miala karnacje ze i mnie sie zachcialo..no i mam ..bez oleju..ale wyszly plamy..na czole..nieswiadoma problemu uzywałam jakis kremików i z rozpacza zauwazałam ze owe plamy rozprzestrzeniają sie Jeżdzilam do dermatologa na lasery(mizerny skutek)a wlasnie ona stanowczo odradzila mi cosmelan twierdzac ze mam tak delikatna,naczyiowa skore ze nie chce sobie wyobrazac co z nia bedzie po cosmelanie.Uzywam HQ teraz i mam tak straszna ochote kupic cosm 2 i jak Molly poprobowac moze samym kremem.Problem jest tylko w tym ze ja aktywna dziewuszka jestem i ten czas gojenia,ta rekonwalescencja tak drastycznaCzy możecie mi doradzic co byloby gdybym ten krem w formie maski połżyła tylko na samo czoło?tam plama jest najbardziej widoczna...iI jeszcze raz wszystkie Was ściskam gorąco i duże buzi za to że jesteście
Michell72 jest offline  
Stary 2009-01-18, 10:45   #2849
castrol
Zadomowienie

Dziewczynki ,co się dzieje.Jak wszystko posujemy na tym forum to żadna z nas nie będzie miała odskoczni w życiu codziennym .Ja tak lubię tu zaglądać,zawsze było tyle życzliwości-szczerej,bez żadnego"jadu".A tymczasem....Nie dajmy się.BO plamy nam wyjdą-to żart
castrol jest offline  
Stary 2009-01-18, 10:52   #2850
castrol
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynyCzytam Was juz od jakiegoś czasu,ale końca nie widaćJesteście niesamowite..uzależniłam sie od tego forum Byłam związana z tel Tvn,moja buzia reklamowała np Sharleya..fajna przygoda,mase zabiegów(makijaz permanentny,IPL-jezu nie polecam czułam sie jak skazaniec na krześle elektrycznym i wiele innych..Urodzilam potem synka i ja biadolica,nie lubiejąca wylegiwac sie na słońcu,pozazdrościłam sąsiadce,rumianego lica(opalała twarz na oleju kujawskim hi hi)ale tak piekna miala karnacje ze i mnie sie zachcialo..no i mam ..bez oleju..ale wyszly plamy..na czole..nieswiadoma problemu uzywałam jakis kremików i z rozpacza zauwazałam ze owe plamy rozprzestrzeniają sie Jeżdzilam do dermatologa na lasery(mizerny skutek)a wlasnie ona stanowczo odradzila mi cosmelan twierdzac ze mam tak delikatna,naczyiowa skore ze nie chce sobie wyobrazac co z nia bedzie po cosmelanie.Uzywam HQ teraz i mam tak straszna ochote kupic cosm 2 i jak Molly poprobowac moze samym kremem.Problem jest tylko w tym ze ja aktywna dziewuszka jestem i ten czas gojenia,ta rekonwalescencja tak drastycznaCzy możecie mi doradzic co byloby gdybym ten krem w formie maski połżyła tylko na samo czoło?tam plama jest najbardziej widoczna...iI jeszcze raz wszystkie Was ściskam gorąco i duże buzi za to że jesteście

Witaj Michel.Możesz spróbować.Ale z góry uprzedzam że że tak delikatnie jak byś chciała to się nie da.Trzeba przejść ten "trudny "okres rekonwlascsncji.Ja też miałam delikatniutką skórę z plamami i mi się udało.Czasami widzę jeszcze cienie,ale twarz bez plam jest cudowna,dzięki cosmelanowi.Teraz tylko wysokie filtry są moim problemem i ciągła bojażń że słońca więcej
castrol jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości