kolor w這s闚 dla lata - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-25, 18:51   #1
malffinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question

kolor w這s闚 dla lata

Witam drogie Wiza瘸nki :P mam nadziej, 瞠 mi pomo瞠cie. Ju od p馧 roku zastanawiam si jaki kolor w這s闚 b璠zie dla mnie odpowiedni. M鎩 typ kolorystyczny to lato, mam blad cer z naczynkami i lekkimi piegami oraz jasne szaroniebieskie oczy. Jaki kolor w這s闚 by mi pasowa? My郵a豉m nad popielatym blondem. Dorad嬈ie

http://img510.imageshack.us/img510/1219/dsc00269vr0.jpg

malffinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-25, 20:04   #2
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521
Dot.: kolor w這s闚 dla lata

Eh, powiem Ci z do鈍iadczenia, niewielkiego, ale pr鏏owa豉m, 瞠 wychodz帷 z podobnego typu kolorystycznego i w豉snego blondu (takim jak Twoj, bo to Twoj prawda?) chcia豉m zrobi sobie zimny blond. I tak, najpierw pasemka- by造 popielate 2 miesi帷e i z鄴趾造... to p逝kanki fioletowe nak豉da豉m- to pasemka by造 popielate, a reszta w這s闚 w豉郾ie taka ciep豉 w odcieniu...

Gaga, tutejsza guru, ogl康aj帷 moje w這sy, powiedzia豉, 瞠 bardzo trudno b璠zie uzyska platyn, bo rozja郾iaj帷 naturalny blond, wyp逝kuje sie barwnik, ale nie 鄴速y. Wi璚 trzeba by bardzo bardzo mocno rozja郾ia i potem k豉嗆 polielat farb. Nie wyobra瘸m sobie tego co miesi帷- koszty w這sowe, czasowe i finansowe- nie ukrywajmy.

Wi璚 przerzuci豉m si na czekolad- 豉twiej osi庵n帷 zimny kolor. Cho ostatnio s dni, 瞠 zn闚 o tym my郵... By taki w徠ek o metamorfozie "z rudej na blond" warto tam zajrze, bo dziewczyna po kilku farbowaniach zesz豉 w豉郾ie z ciep貫go blondu, do bezowego i platyny w豉snie.

Mo瞠 kto co doradzi, ja si interesowa豉m tym jaki czas temu. Mo瞠 s ju lesze rozja郾iacze, farby? Powodzenia!!!
Stary 2008-12-25, 20:33   #3
malffinka
Przyczajenie

To nie jest m鎩 naturalny kolor moj naturalny to taki mysi br您. Ten miodowy blond mam ju od wakacji, po okre郵eniu swojego typu urody dopiero zda豉m sobie spraw 瞠 mi nie pasuje.
My郵isz 瞠 nie b璠 wygl康a zbyt r騜owa w popielatym blondzie? Gdzie czyta豉m, 瞠 podobno podkre郵a zar騜owienie sk鏎y. Z drugiej strony mia豉m ju kiedy ciemny br您, i wydaje mi si, 瞠 mi nie pasowa - wygl康a豉m strasznie blado.

Edytowane przez malffinka
Czas edycji: 2008-12-25 o 20:37
Stary 2008-12-25, 20:36   #4
martagg
Rozeznanie

mi zaczerwienienia Twarzy uwidaczniaja si przy ciep造ch odcienach, a nikn przy zimnych- szczeg鏊nie to widze jak wyp逝kuje mi si farba i nak豉dam now- zn闚 mam zdrowy kolor sk鏎y. Wi璚 nie s康z. Ale mo瞠 to zalezy od podstawowegoodcienia sk鏎y??
Stary 2008-12-25, 20:41   #5
malffinka
Przyczajenie

Ja koniecznie chc odej軼 od 'rudawych' kolor闚. Czyta豉m 瞠 podobno s jakie szampony (np.Joanny) ktore usuwaj 鄴速y odcie w這s闚. Mo瞠 tutaj by pom鏬?
My郵a豉m nad takim kolorem w這s闚:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1100005943

Chocia boje si 瞠 b璠zie wygl康a na szary.

Stary 2008-12-25, 22:57   #6
BabciaGienia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

My郵, 瞠 by這by pomocne, je郵i b璠ziemy tu wypisywa造 kolor(numer) i firm farb o sprawdzonych odcieniach. Ja wci捫 poszukuj tych ch這dnych br您闚, bo jak na razie wszystko mi jako ciep貫 wychodzi A tez jestem latem...
BabciaGienia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-26, 10:06   #7
martagg
Rozeznanie

idelanym kolorem by豉 czekolada loreala z farb profesjonalnych- ale farba sie zespu豉, nie kryje w這s闚 r闚no, nie ma ju tego nasycenia. po 3 farbowaniach (nieudanych) przerzuci豉m sie na Cece- ale na razie mam odcien za jasny o ton ( i nie jest on tak zimny jak Loreal ). Nastepnym razem kupi ciemniejszy, sprawdz, i b璠 mog豉 polecic b康z nie.
Stary 2008-12-26, 10:11   #8
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

a ja bym Cie widziala w jakies czekoladzie ale mlecznej nie takiej ciemnej ;p
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-26, 10:54   #9
malffinka
Przyczajenie

Ch這dne br您y? Ogl康a豉m u fryjzera i jako nie by豉m nimi zachwycona. Macie mo瞠 jakie fotki jak si w og鏊e wygl康a w takim kolorze? To mo瞠 si przekonam

Stary 2010-05-31, 21:18   #10
massacre28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez malffinka Poka wiadomo嗆
To nie jest m鎩 naturalny kolor moj naturalny to taki mysi br您. Ten miodowy blond mam ju od wakacji, po okre郵eniu swojego typu urody dopiero zda豉m sobie spraw 瞠 mi nie pasuje.
My郵isz 瞠 nie b璠 wygl康a zbyt r騜owa w popielatym blondzie? Gdzie czyta豉m, 瞠 podobno podkre郵a zar騜owienie sk鏎y. Z drugiej strony mia豉m ju kiedy ciemny br您, i wydaje mi si, 瞠 mi nie pasowa - wygl康a豉m strasznie blado.
wyprobuj najjasniejszy popielaty braz
massacre28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-31, 21:24   #11
massacre28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Ch這dne br您y? Ogl康a豉m u fryjzera i jako nie by豉m nimi zachwycona. Macie mo瞠 jakie fotki jak si w og鏊e wygl康a w takim kolorze? To mo瞠 si przekonam

loreal - light ash brown z pasemkami the lightest ash blonde - cudo !!!
massacre28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-25, 14:47   #12
kinia88i
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Ja koniecznie chc odej軼 od 'rudawych' kolor闚. Czyta豉m 瞠 podobno s jakie szampony (np.Joanny) ktore usuwaj 鄴速y odcie w這s闚. Mo瞠 tutaj by pom鏬?
My郵a豉m nad takim kolorem w這s闚:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1100005943

Chocia boje si 瞠 b璠zie wygl康a na szary.
Ja mam w豉郾ie podobny typ urody do Twojego typu i s康z, 瞠 ten kolor co masz za陰czony na zdj. nie pasuj do Ciebie. My郵, 瞠 jednak blond bardziej by pasowa. Ja te si zastanawiam co zrobi ze swoimi w這sami. Zawsze mia豉m s這mkowe pasemka, ale szczerze to ju nie wiem co mam zrobi 瞠by pasowa這 do mojego typu urody. My郵a豉m 瞠by pomalowa na jeden kolor, a nie pasemka....albo zrobi baleja ze s這mkowych i platynowych odcieni. prosz Was o pomoc, za陰czam zdj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 311.jpg (73,2 KB, 213 za豉dowa)
kinia88i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-28, 22:44   #13
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

Hej! Ja w豉郾ie te pr鏏uj uzyska pipielaty odcie. Jutro b璠 drugi raz farbowa w這sy ultra jasnym popielatym blondem, 瞠by pozby si rudej po鈍iaty, a za jaki czas przyciemni je troszk. Jestem ciekawa jak wyjd, bo po moich wszystkich eksperymentach z farbowaniem nie chc za豉pa koloru.
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-01, 18:38   #14
agonek56
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hej, ja jestem tu nowa, ale wpad豉m na ten temat i w sumie ja tez mam problem bo z testu na typ urody wyszlo mi lato mam jasna karnacje opalam ale opalam sie od razu na brazowo, naturalny moj kolor wlos闚 to taki jasny br您ik teraz mam ze dwa tony ciemniejsze ale chcialabym sprobowac czegos w odcieniu rudego i nie wiem co zrobic.. oczy mam szaro niebieskie z takimi zielonkawo bursztynowymi plamkami wok馧 廝enicy... pom騜cie mi dodajcie przyk豉dowe zdj kolor闚 czy co
agonek56 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-02, 01:16   #15
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agonek56 Poka wiadomo嗆
hej, ja jestem tu nowa, ale wpad豉m na ten temat i w sumie ja tez mam problem bo z testu na typ urody wyszlo mi lato mam jasna karnacje opalam ale opalam sie od razu na brazowo, naturalny moj kolor wlos闚 to taki jasny br您ik teraz mam ze dwa tony ciemniejsze ale chcialabym sprobowac czegos w odcieniu rudego i nie wiem co zrobic.. oczy mam szaro niebieskie z takimi zielonkawo bursztynowymi plamkami wok馧 廝enicy... pom騜cie mi dodajcie przyk豉dowe zdj kolor闚 czy co
dodaj swoje zdj璚ie to b璠zie mo積a oceni jakie kolory by Ci pasowa造 Z samego opisu ci篹ko wywnioskowa.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Stary 2012-06-02, 15:56   #16
agonek56
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

niestety nie mam aktualnego teraz mam troszeczke jasniejsze wloski....

Edytowane przez agonek56
Czas edycji: 2012-06-09 o 14:29
agonek56 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-02, 19:46   #17
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agonek56 Poka wiadomo嗆
niestety nie mam aktualnego teraz mam troszeczke jasniejsze wloski....
Zdecydowanie rudy nie jest dla Ciebie. ζdnie wygl康asz. Masz troszk ja郾iejsze czyli br您 tak? Napewno 豉dnie wygl康asz w nim. Nie musisz si sztywno trzyma odcieni ch這dnych, popielatych br您闚. Mo瞠 to by np czekolada, orzech, be w ciep貫j tonacji. Kilka propozycji: pierwsze 3 ch這dne.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 654.jpg (24,6 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dark-brown-ahir.jpg (22,7 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (14,8 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg braz czekoladowy.jpg (10,4 KB, 41 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farba-do-wlosow-czekoladowy-braz.jpg (28,1 KB, 44 za豉dowa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Stary 2012-06-03, 12:10   #18
brownayes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491

Ja mam chyba problem jak wi瘯szo嗆 z was, bo te pono jestem latem i nie wiem jaki odcie wybra. Aktualnie mam ciemny blond 7, ale 瞠 zbli瘸 si lato zapragn窸am rozja郾i. Chocia z tym moim typem urody to troch mam w徠pliwo軼i, bo oczy mam br您owe bardzo ciemne, tylko oprawa w ok馧 nich jest raczej szaro popielata.
brownayes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.