Łabędziem być... ;p Jak??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-01, 02:00   #91
eevciaa
Raczkowanie

Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Dziewczyny, dziekuje za mile slowa.
Ale ja przezywam kryzys. Nie o tym na watku ale wlasnie dzis sobie uswiadomilam ze ja Go nie kocham
04.04.14- praktyka: plac + miasto +

eevciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:51   #92
psychotropina
Raczkowanie

To normalne przed slubem, wahania i nastroje-masz prawo do takich uczuc, ale czy to prawdziwe, ze go nie kochasz to watpie
Stary 2009-03-01, 13:52   #93
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Świetnie wyglądasz różnica jest bardzo duża gratuluję
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:10   #94
Olcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziekuje za mile slowa.
Ale ja przezywam kryzys. Nie o tym na watku ale wlasnie dzis sobie uswiadomilam ze ja Go nie kocham
Psychotropina ma chyba racje...
jakbys go nie kochala to czy czekalabys tak na ten slub? cieszyla sie z wybierania obraczek?
co prawda nie bylam ngdy w takiej sytuacji, ale to raczej strach
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:41   #95
eevciaa
Raczkowanie

Psychotropina, Olcia Dziewczyny, to nie są same obawy przedslubne. Wiem ze ludzie takie maja czesto. Ja te watpliwosci mialam od dawna ale dopiero teraz sie do nich przyznalam. Nie ubzduralam sobie czegos . Niestety...

Naprawde bardzo Wam dziekuje za mile slowa, ze jest roznica w moim wygladzie.
Narazie jednak temat wygladu zostawiam. Musze sie skupic na powaznych sprawach...

Stary 2009-03-01, 21:20   #96
Olcia
Zakorzenienie

ehh, no to mam nadzieje, ze wszystko sie jakos ulozy i podejmiesz dobra dla siebie decyzje
Stary 2009-03-02, 19:44   #97
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

ewuś;- )

jeśli dopiero teraz zaczęłaś mieć wątpliwości - to i tak jest dobrze. z tego, co słyszę od ludzi mi bliskich - nikt nie jest w 100% pewien swoich uczuć; chyba, że jest to miłość naiwna... albo młodzieńcza. wiadomo, że kiedy rozmawiasz z mamą - nie powie Ci, że nie do końca wie, czy jej mąż jest tym jedynym. nie powie Ci też tego ktoś, kto mało Cię zna - w obawie, że odwrócisz to na jego niekorzyść.
ale kiedy rozmawiasz z przyjaciółmi - szczerze, najszczerzej - często mówią o rozterkach. tak? mam rację? - czy tylko ja mam takich szczerych przyjaciół?

sama czasami mówię sobie: przecież ja nie kocham tego faceta. szukam przyczyny, myślę sobie: nie jest tak inteligentny, jak mógłby być, nie wygląda jak Adrien Brody, itd, itd, itd. a potem uświadamiam sobie, że... że przecież nie za to się kocha - tak naprawdę. kocha się za to, jaki dla Ciebie jest, jak jest Ci z nim, czy możesz na nim polegać, ufać mu, wierzyć w niego.

poza tym pamiętaj, że miłość - jak uroda - wymaga pielęgnacji...
gdybyście spędzali razem więcej czasu, poświęcali sobie więcej uwagi - wszystko wyglądałoby optymistycznie. teraz - z tego co pamiętam - on jest zaabsorbowany pracą, Ty dzieckiem i przygotowaniami do ślubu...

daj czasowi czas. daj czas miłości.
przeczytaj sobie Hymn o miłości [
1Kor 13; 1−13]

zaraz nabierzesz wiary w miłość.

PS: co do zmian - masz teraz prześliczne, delikatne, subtelne włosy - bardzo do Ciebie pasują. kiedy się malujesz, Twoja twarz nabiera takiej... drapieżności. włosy są do tego równowagą; nadają Ci "miękkości".

głowa do góry! nie rzucaj diety, nie rzucaj ćwiczeń - dbaj o siebie nadal. pamiętaj, że facet, to tylko element naszego życia nie warto wszystkiego nagle rzucać, bo pomyślałaś sobie, że "chyba go nie kochasz".
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:41   #98
eevciaa
Raczkowanie

Czesc Dziewczyny,
Ja dziś w stanie, w którym od dawna nie byłam.
Ostatnie dni były trudne, bałam się... Może to dziwnie wygląda że wyskoczyłam tak nagle że nie kocham, można pomyśleć że coś mi się ubzdurało. Zakończyłam naprawdę swój związek i wiem, czuję że to dobra decyzja, chyba najlepsza jaką w życiu podjęłam (ale i najtrudniejsza bo mamy dziecko). Teraz dopiero czuję chcęci do życia, wcześniej się męczyłam próbując oszukać że jest dobrze, że chcę właśnie jego. Choćby nie wiem jaki był cudowny to jak i tak Go nie kocham... Dużo rozmawiamy teraz, mówił nawet o powrocie w najblizszych dniach i nawet przez moment nie poczułam że się w tej kwestii mylę. Mam tylko nadzieję że uda Nam się dogadać co do Córeczki.
Ps. Radość z przygotowań do ślubu była złudna.

Od dziś znów zaczynam dbać o siebie
Czuję że nigdy nie czułam się tak silna, jak nigdy wiem czego chcę.
Mam nadzieję że niedługo będę mogła się pochwalić przed Wami kolejnymi zmianami

Stary 2009-03-04, 11:19   #99
psychotropina
Raczkowanie

Hej !
A on Ciebie kocha czy tez tak sam nie wie?
Stary 2009-03-04, 13:43   #100
Madlen__18
Zakorzenienie

Na początek powiem, że śledzę twój wątek i jestem pod wrażeniem determinacji.Trzymam mocno kciuki za ciąg dalszy.
Troszkę mnie szokuje decyzja o rozstaniu, sądziłam, że jesteś w szczęśliwym związku..
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:02   #101
herbeauty
Raczkowanie

Mnie tez zaszokowala ta widomosc o rozstaniu, nie spodziewalam sie... No ale jezeli to nie ten wlasciwy to zycze szybkiego znalezienia tej milosci zycia
Ciesze sie ze znow masz zapal do pracy. Trzymam kciuki
herbeauty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:17   #102
Olcia
Zakorzenienie

wazne, ze postapilas tak jak uznalas za sluszne...
dogadacie sie w sprawie corki, nie Wy jedni macie podobna sytuacje
trzymam kciuki
Stary 2009-03-04, 20:09   #103
lourose
Wtajemniczenie

Mądrze zrobiłaś, i dobrze, że zdałas sobie sprawe ze swoich uczuc. Co innego wątpliwości przedślubne, a co innego głębokie przeczucie, że to nie jest ten, z którym chcesz spędzic całe życie. Ile jest nieszczęśliwych kobiet, które cieszył się wyłacznie przygotowaniami do ślubu, a zapomnialy zrobic sobie rachunek sumienia.
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:03   #104
eevciaa
Raczkowanie

Wszyscy sa w szoku... On mnie kocha. Napewno zostaniemy przyjaciółmi- tzn na dzien dzisiejszy na to wygląda. Wszedzie mówiłam, pisałam jaka to szczęśliwa jestem, jaki związek super itp. A tak naprawdę się dusiłam... Co Wam będę mówić, to trzeba przezyc by zrozumieć. Jest mi żal ale muszę patrzeć naprzód.

No tak, determinację mam niezłą. Chcę się zająć mięsniami. Wszyscy do okoła mówią ze się drobniutka zrobiłam ale jest jeszcze za co chwycic (uparty tłuszczyk na boczkach).
Powoli czas sie rozglądać za nową garderobą

Stary 2009-03-04, 21:43   #105
myszkakinia
Rozeznanie

o kurcze.. to mnie zszokowałaś.. ważne, ze jestes teraz szczesliwa
pochwal sie niedługo kolejnymi zdjeciami na takie metamorfozy az miło patrzec

myszkakinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 13:02   #106
miniaczka
Raczkowanie

GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
o kurcze.. to mnie zszokowałaś.. ważne, ze jestes teraz szczesliwa
pochwal sie niedługo kolejnymi zdjeciami na takie metamorfozy az miło patrzec
Dokładnie
Czekam
z niecierpliwością na kolejne zdjęcia
miniaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:49   #107
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Ewunia;- *

nie mam w tej chwili czasu na dłuższą wiadomość, chcę Ci tylko powiedzieć, że... nawet, jeśli decyzja, co do rozstania, jest błędem, zawsze możesz ją zmienić:- ) to oczywiste, ale chcę to podkreślić. ludzie często uciekają od decyzji (sama jestem tego dobrym przykładem) bo boją się... ale przecież zawsze można zawrócić:- )
poza tym - ja bardzo wierzę w miłość; jeśli to, co łączy Cię z ojcem Twojego dziecka, to miłość - fakt, że właśnie wycofałaś się ze ślubu i uważasz, że nie kochasz - niczego nie zmieni i kiedyś do siebie wrócicie:- )

więc można powiedzieć, że jestem o Ciebie w tej kwestii spokojna.

głowa do góry, pierś do przodu, idź dumnie przez życie, nie zastanawiaj się, czy dobrze zrobiłaś - czas zweryfikuje wszystkie Twoje decyzje. czas jest naszym przyjacielem. wrogiem czasami też - ale nie w tym przypadku.
Stary 2009-03-11, 13:26   #108
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

i jak tam Twoje sprawy?

;- *
Stary 2009-03-13, 12:31   #109
eevciaa
Raczkowanie

Dobrze

W ostatnich dniach główkuję nad tym jak ciało ujędrnić. Muszę poważniej się zabrać za ćwiczenia i jakies masaże. Balsamy sobie leżały przez długi czas w półce i nie chciało mi się ich używać. Od wczoraj znów używam... i ćwiczę.

Zaczęłam wczoraj szóstkę weidera- straszne to jest ale fajnie się czuję jak daję sobie wycisk .
Gnębi mnie jedna rzecz. Schudłam, to w sumie nie byl problem. Wiem jednak że laska to ze mnie już nie będzie . Ten brzuch... a raczej skóra po ciąży. Fuuuuuuj. Ona się normalnie marszczy. Załączyłabym zdjęcie ale nie chcę Was wystraszyć...Na to już nic chyba nie pomoże. Załuje ze po porodzie bardziej się tym nie zajęłam. Hliiip.

Myśle tez by zacząć chodzic na basen. Po pierwsze to nauczyc sie pływac bo nie potrafie . Interesuja mnie tez zajecia typu aerobik w wodzie ale nie wiem gdzie cos takiego bym znalazła.

Stary 2009-03-14, 13:17   #110
littlesmallfrog
Raczkowanie

Witaj! Też jestem z Bielska i od pewnego czasu śledzę Twój wątek. Gratuluje Ci bardzo schudnięcia, nowej fryzury. To już ogromna zmiana, wyglądasz fantastycznie A co do areobiku wodnego, moja mama chodziła w zeszłym roku na takie zajęcia. Z tego, co wiem na obu bielskich basenach odbywa się aqua aerobik, ona wybrała ten na osiedlu Karpackim, bo było chyba taniej i bardziej jej odpowiadały godziny. Była zadowolona, po miesiącu zajęć mówiła, że czuje się lżejsza, zgrabniejsza, niestety musiała zrezygnować ze względu na problemy z barkiem. Sama kilkakrotnie przypatrywałam się tym zajęciom, wyglądały na dość ciekawe, ale to wszystko też zależy od instruktorki, która je prowadzi no i oczywiście od Twoich wymagań Jeśli będziesz miała jakieś pytania jeszcze, to chętnie Ci pomogę. Pozdrawiam!
littlesmallfrog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:29   #111
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

na skórę po ciąży nie mam pomysłu. ja mam na biodrach pieprzone rozstępy, chyba w zbyt szybkim tempie urosłam (w sensie z dzieciaka w kobiece kształty). też nie da się z tym nic zrobić, a denerwuje mnie to strasznie.
jedyne, co mi przychodzi do głowy, to: nie martw się, świat nie kończy się na skórze brzucha. są ważniejsze rzeczy do zrobienia, np. poczytanie Hemingwaya;- )
Stary 2009-03-16, 17:30   #112
Olcia
Zakorzenienie

Malagosia, znam problem rozstepow od zbyt szybkiej 'przemiany' w kobiete...niestety nie tylko na biodrach :P

evcia, poprzegladaj KWC, ja bylam zadowolona z eveline splim extreme 3d prysznic raz ciepla, raz zimna woda, itd...
Stary 2009-03-16, 22:03   #113
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Malagosia, znam problem rozstepow od zbyt szybkiej 'przemiany' w kobiete...niestety nie tylko na biodrach :P

evcia, poprzegladaj KWC, ja bylam zadowolona z eveline splim extreme 3d prysznic raz ciepla, raz zimna woda, itd...
to jest moja największa zmora, bo wiem, że nigdy nic z tym nie zrobię. to takie paskudne i nieestetyczne, że szlag mnie trafia, jak o tym myślę. mam trochę bzika na punkcie swojego wyglądu, to mi czasami utrudnia życie no ale tak już mam. właśnie męczę się ze zrzuceniem kilku centów z talii, bo zimowe nic nie robienie i wypijanie kilku flaszek piwa tygodniowo zrobiło swoje.
Stary 2009-03-17, 20:02   #114
Olcia
Zakorzenienie

no skad to znam... ja bylabym bardziej zadowolona ze swoich ksztaltow i miala wieksza motywacje do chudniecia, gdyby nie rozstepy ;P
no ale Ewa powinna byc dla nas wzorem
Stary 2009-04-07, 18:46   #115
Olcia
Zakorzenienie

jak tam metamorfoza?
Stary 2009-04-07, 19:52   #116
lourose
Wtajemniczenie

Tez jestem ciekawa!
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:55   #117
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,
Ja dziś w stanie, w którym od dawna nie byłam.
Ostatnie dni były trudne, bałam się... Może to dziwnie wygląda że wyskoczyłam tak nagle że nie kocham, można pomyśleć że coś mi się ubzdurało. Zakończyłam naprawdę swój związek i wiem, czuję że to dobra decyzja, chyba najlepsza jaką w życiu podjęłam (ale i najtrudniejsza bo mamy dziecko). Teraz dopiero czuję chcęci do życia, wcześniej się męczyłam próbując oszukać że jest dobrze, że chcę właśnie jego. Choćby nie wiem jaki był cudowny to jak i tak Go nie kocham... Dużo rozmawiamy teraz, mówił nawet o powrocie w najblizszych dniach i nawet przez moment nie poczułam że się w tej kwestii mylę. Mam tylko nadzieję że uda Nam się dogadać co do Córeczki.
Ps. Radość z przygotowań do ślubu była złudna.

Od dziś znów zaczynam dbać o siebie
Czuję że nigdy nie czułam się tak silna, jak nigdy wiem czego chcę.
Mam nadzieję że niedługo będę mogła się pochwalić przed Wami kolejnymi zmianami
Jesli ty czujesz ze to dobra decyzja to jest ona na pewno dobra. Ja bylam z mezczyzna przez rowno 2 lata i 9 miesiecy bylo nam roznie, ale idealem na pewno nie byl. Kiedys lezelismy sobie na lozku i popatrzylam na niego i pomyslalam "przeciez ja go nie kocham" ta mysl utkwila mi w pamieci i dzieki niej zdecydowalam sie na rozstanie ( poznalam dodatkowo penwgeo bardzo jak sie okazalo pozniej zlego mezczyzne ale coz) Nie zaluje tej decyzji, tak jak ty poczulam ze znow zyje, ze swiat moze byc inny lepszy, ze nie ma co marnowac zycia dla zludzien milosci, bo czasem to tylko zludzenia. Mialam byc narzeczona mial byc slub, ale teraz jestem z tak cudownym chlopakiem ze wiem ze nie chce juz nigdy wiecej wracac do tych minioonych 3 lat.
Dziewczyny mowia ze zawsze mozna wrocic, ja powiem ze nie nie zawsze, pewne rzeczy powinny byc ostateczne. Wiem ze masz dziecko i ze to was zawsze bedzie ze soba laczyc, jednak jesli chcesz zaczac zupelnie nowe zycie z kims innym to powiedz sobie i przyzeknij tak jak ja "ze to co bylo juz minel" ja jeszcze obiecalalam sobie ze nigdy juz do mojego bylego nie wroce. Prosze trzymaj sie jakos. Twoja metamorfoza jest cudna, zazdroszcze tylu sil i determinacji <szczegolnie w walce z kg mi tez by sie przydalo > . Jesli bedziesz miala jakies pytanka dotyczace kosmretykow chetnie pomoge to moja pasja )
Do wlosow polecam "Waxa" i maseczke Kallos na allegro
ciuszki hmmmy
ja bym cie widziala w
-czerwieni (ale takiej krwistej zadnej buraczkowej)
-zieleni
-granacie
magda785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 12:31   #118
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

magda - ostateczna jest tylko śmierć
Stary 2010-01-23, 16:26   #119
eevciaa
Raczkowanie

Czesc Dziewczyny! Minal prawie rok odkad sie tu ostatni raz udzielalam. Nie mialam dostepu do internetu. Od paru miesiecy zagladam na wizaz na telefonie komorkowym i w koncu postanowilam napisac . Po pierwsze- chcialabym Wam bardzo podziekowac- za porady i za te wszystkie pr zemile slowa. Pomoglyscie mi sie zmienic i stac sie pewna siebie osoba. Dzieki Wam odwazylam sie na powazne zmiany w swym zyciu i jestem szczesliwa. Co do metamorfozy- Waga caly czas utrzymuje sie na 50kg. Brwi w ogole nie wyrywam od roku ale sa i tak cienkie. I wiecie co, zalatwilam znowu swoje wlosy- zachcialo mi sie czerwonych... Chcialam jakos podkreslic to ze stalam sie odwazniejsza. I klops. To co pisala Malgosia o czerwieniach to prawda. We wrzesniu ostatni raz farbowalam. Teraz marzy mi sie blond... Chce cwiczyc ale nie umiem znalezc czasu. Ostatnio pare razy z TZetem cwiczylam na silowni ale nie umiem sie zmotywowac do regularnosci. Mam nadzieje ze dzieki Wam mi sie uda. Postaram sie zamiescic aktualne zdjecia ale ciezko z dostepem do komputera.

Stary 2010-01-23, 23:12   #120
Olcia
Zakorzenienie

Oo, jak super, ze sie odezwalas co jakis czas o Tobie myslalam, co slychac i w ogole
Musze Ci pozazdroscic wagi, bo mi sie przytylo
Co do wlosow... moze sprobuj stopniowo pasemkami, jesli pienaidze Ci na to pozwalaja, rozjasniac do blondu
sama oczywiscie nie kombinuj z rozjasniaczami, bo moze byc kolejny klops
A jak sprawa z TZ, to ten sam? przepraszam za moja ciekawosc
trzymaj sie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości