blond szamp kolor na jasnym br您ie:) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-29, 17:33   #1
AanDziAaAaA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
Exclamation

blond szamp kolor na jasnym br您ie:)

hej mam pytanie przeszukalam polowe forum bo wiecej juz mi trudno tyle tego jest zastanawiam sie czy na moich jasno br您owych wlosach o z這tawych refleksach wyszedl by kolor blond szamponetka koloryzuj帷? Prosze Was o pomoc booo od paru tygodni sie nad tym zastanawiam i nikt nie potrafi mi pomoc;(

zal帷zam zdjecie z kolorem tego blondu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg blo.jpg (12,7 KB, 19 za豉dowa)
Stary 2008-12-29, 17:43   #2
Mandarin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78
Dot.: blond szamp kolor na jasnym br您ie:)

moim zdaniem nie wyszed豚y gdy jest to jedynie szampon koloryzuj帷y, bez rozja郾iacza (tzn w wi瘯szo軼i przypadk闚 tak jest,a nie znam tego szamponu). Chodzi tu o rozja郾ienie w這sk闚 prawda? Do tego zawsze potrzebny jest jaki rozja郾iacz, a takie co to albo w豉郾ie w specjalnych rozja郾iaczach, albo w farbach do w這s闚 szamponetka tylko nada po造sk albo refleks. Mam 鈔edni z這cisty blond i kiedy liczy豉m na rozja郾ienie szamponem i si przeliczy豉m
Mandarin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 17:50   #3
AanDziAaAaA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mandarin Poka wiadomo嗆
moim zdaniem nie wyszed豚y gdy jest to jedynie szampon koloryzuj帷y, bez rozja郾iacza (tzn w wi瘯szo軼i przypadk闚 tak jest,a nie znam tego szamponu). Chodzi tu o rozja郾ienie w這sk闚 prawda? Do tego zawsze potrzebny jest jaki rozja郾iacz, a takie co to albo w豉郾ie w specjalnych rozja郾iaczach, albo w farbach do w這s闚 szamponetka tylko nada po造sk albo refleks. Mam 鈔edni z這cisty blond i kiedy liczy豉m na rozja郾ienie szamponem i si przeliczy豉m

aha dziekuje no to chyba nici z tego wrrr podoba mi sie bardzo kolor blond ale nie chce meczyc wlosow rozjasniaczem bo niestety i tak mam zniszczone
Stary 2008-12-29, 18:10   #4
Mandarin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

zajrzyj do w徠ku o mysim bl康zie - tam jest troch o Blond sprayu z Joanny - rozja郾ia on w這ski, ale stopniowo i w miar naturalnie, to ca趾iem fajna opcja i my郵 瞠 nie tak szkodliwa jak rozja郾iaj帷e farby ja si chyba skusz
Mandarin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 21:40   #5
AanDziAaAaA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mandarin Poka wiadomo嗆
zajrzyj do w徠ku o mysim bl康zie - tam jest troch o Blond sprayu z Joanny - rozja郾ia on w這ski, ale stopniowo i w miar naturalnie, to ca趾iem fajna opcja i my郵 瞠 nie tak szkodliwa jak rozja郾iaj帷e farby ja si chyba skusz
oo to jest bardzo ciekawe musze poczytac i wtedy sie zastanowie a nie wiesz czy to jest dostepne ogolnie w drogeriach ? bo niektore produkty trudno dosta;/

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.