Co my郵icie o czarnych w這sach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Poka wyniki sondy: Czarne frabowane w這sy
TAK jak najbardziej 195 68,42%
NIE odpada,kicz! 90 31,58%
G這suj帷y: 285. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-05, 14:40   #31
blondi1041
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680
Dot.: Co my郵icie o czarnych w這sach?

zawsze mi sie podobaly czarne wlosy, zawsze chcialam miec czarne... niestety z natury jestem blond, musialabym co tydzien farbowac wlosy, zeby odrostu nie bylo widac... uwazam ze czern jest piekna, ale.. tylko jesli jest naturalna lub troche poprawiona, jak ktos wczesniej napisal.. dziewczyna ktora jest naturalna blondynka nie wygladalaby dobrze w czerni.. tak mysle

blondi1041 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-05, 14:42   #32
anusiuniaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 145

dziwny ten w徠ek... i dlaczego akurat o czarnych farbowanych??
a co jesli sa naturalne??;P
anusiuniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-06, 14:12   #33
Kira87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 779

A ja mam takie pytanko a propos czarnych w這s闚...

M鎩 naturalny kolor, to czarny/bardzo ciemny br您. Chcia豉bym ten kolor troch od鈍ie篡. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, wi璚 nie mam w tym za grosz do鈍iadczenia.

My郵a豉m o odcieniu ober篡ny lub granatu...tzn. w這sy nadal mia豉bym ciemne ale mieni造 by si na taki kolor.

My郵a豉m te o orzechowo-rudym kolorze ale to by z造 pomys
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-06, 22:17   #34
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez pani-jesie Poka wiadomo嗆
A jaki masz typ urody? Bo jesli nie jeste Zim, to daruj sobie czer
Mia豉m si nie wypowiada bo ka盥ej pasuje co innego i kolor w這s闚 to nie buty 瞠by sobie go fundowa od humoru ale z tym je瞠li jeste zim to daruj sobie to si z tob nie zgadzam.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-06, 22:55   #35
zabkania
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 765

oo to watek dla mnie w ostatnim roku mailam wszytkie korory wlosow (w zalaczniku) teraz mam czarne i musze przyznac ze w nich czuje sie najlepiej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ff2d6f72cc.jpg (25,0 KB, 234 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 69376e2ae9.jpg (44,8 KB, 218 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (51,1 KB, 224 za豉dowa)
Stary 2009-01-07, 07:22   #36
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
Mia豉m si nie wypowiada bo ka盥ej pasuje co innego i kolor w這s闚 to nie buty 瞠by sobie go fundowa od humoru ale z tym je瞠li jeste zim to daruj sobie to si z tob nie zgadzam.
Nie musisz
Ja jednak granatow czer naprawd odradzam Wiosnom, Latom i Jesieniom
Mo瞠 i s wyj徠ki, ale ja bym nie ryzykowa豉
Stary 2009-01-07, 19:14   #37
och
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 764

A ja wbrew opiniom, pogl康om i wszystkiemu zamierzam si ufarbowa na czarno, a cer mam blad bardzo, oczy jasne i mam gdzie jakie wra瞠nie to b璠zie sprawia. Wr璚z mam ochot cer jeszcze bardziej rozja郾i bo uwielbiam kontrasty w urodzie. Wi璚 jestem na tak czerni-ale nie w wydaniu solar z metrowymi tipsami, gdzie sztuczno嗆 czarnych w這s闚 razi tak jak wszystkiego innego. Natomiast efekt kr鏊ewny 郾ie磬i-jak najbardziej
Japonki maj cz瘰to blad cer i czarne w這sy i wygadaj bosko
och jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 19:20   #38
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

ja mam czarne w這sy i cho mia豉m r騜ne kolory w czerni czuj si jednak najlepiej, jednak farbuj ciemnym br您em. pasuj do mojego temperamentu, nawet pofarbowana na jasny blond my郵a豉m o sobie jako o brunetce . ale jak widz gimnazjalistki wymalowane na czer, zniszczone, suche w這sy i tona makija簑 to nie wygl康aj one korzystnie.
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 19:25   #39
LadyPretensja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Cytat:
Napisane przez zabkania Poka wiadomo嗆
oo to watek dla mnie w ostatnim roku mailam wszytkie korory wlosow (w zalaczniku) teraz mam czarne i musze przyznac ze w nich czuje sie najlepiej

Bardzo jestes 豉dna Mi sie podoba豉s w blondzie i przyrzekam chyba sie zafrbuje na blond
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 19:25   #40
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez och Poka wiadomo嗆
A ja wbrew opiniom, pogl康om i wszystkiemu zamierzam si ufarbowa na czarno, a cer mam blad bardzo, oczy jasne i mam gdzie jakie wra瞠nie to b璠zie sprawia. Wr璚z mam ochot cer jeszcze bardziej rozja郾i bo uwielbiam kontrasty w urodzie. Wi璚 jestem na tak czerni-ale nie w wydaniu solar z metrowymi tipsami, gdzie sztuczno嗆 czarnych w這s闚 razi tak jak wszystkiego innego. Natomiast efekt kr鏊ewny 郾ie磬i-jak najbardziej
Japonki maj cz瘰to blad cer i czarne w這sy i wygadaj bosko
wybacz, ale robienie sie na czarno, przy bladej cerze, gdy oprawa oczu nie jest czarna z natury, a bialko oka nie kontrastuje z teczowka, ktora zazwyczaj jest ciemna, tez jest SZTUCZNE i razi nie mniej niz "solary", ktore mam wrazenie traktujesz z pogarda

zeby nosic czern mozna byc bialym jak sciana, ale TRZEBA miec wyrazista urode, bo inaczej ten kolor przytlacza.

Azjatki wygladaja bosko, bo s wszystkie bez wyj徠kow Zimami! a typowa Polka jest Latem lub Wiosna.

zgadzam sie z Pani Jesien jak zwykle

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-07 o 19:26
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 19:32   #41
pani-jesie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
wybacz, ale robienie sie na czarno, przy bladej cerze, gdy oprawa oczu nie jest czarna z natury, a bialko oka nie kontrastuje z teczowka, ktora zazwyczaj jest ciemna, tez jest SZTUCZNE i razi nie mniej niz "solary", ktore mam wrazenie traktujesz z pogarda

zeby nosic czern mozna byc bialym jak sciana, ale TRZEBA miec wyrazista urode, bo inaczej ten kolor przytlacza.

Azjatki wygladaja bosko, bo s wszystkie bez wyj徠kow Zimami! a typowa Polka jest Latem lub Wiosna.

A ja si zgadzam z Truskawkow患iosn

Jak w og鏊e mo積a por闚nywa Azjatki z Polkami?
Stary 2009-01-07, 19:44   #42
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
A ja si zgadzam z Truskawkow患iosn

Jak w og鏊e mo積a por闚nywa Azjatki z Polkami?

a jak mozna zapomniec o najistotniejszym z faktow:

99% bladych Azjatek, jest blada, bo uzywa kosmetykow wybielajacych. jezeli ktos sie interesuje tematyka, to musi wiedziec, ze Azjaci maja totalnego fisia na punkcie wybielania skory, wydaja na to krocie, zazdroszcza Nam, Europejkom naturalnie jasnej skory.

a bladolice Azjatki z fotografii to najczesciej efekt ingerencji grafika komputerowego, nie ma sie co 逝dzic...

wracajac do tematu: w sondzie nie wezme udzialu, bo brakuje mi odpowiedzi: "uwielbiam czarne wlosy u osob, ktorym pasuja do typu urody"

wezmy tez na poprawke, ze sklepowe czarne farby najczesciej daja bardzo sztuczny efekt i nawet dziewczyna, ktorej teoretycznie czern pasuje, moze w takich pofarbowanych wygladac sztucznie.

czern z pude趾a czerni nierowna, profesjonalne farby w tej kwestii sa po prostu lepsze
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2009-01-07, 19:46   #43
och
Rozeznanie

Cytat:

Solary maj wszystko sztuczne, 陰cznie z cer i paznokciami. To mnie razi, tak, nawet traktuj to z pogard, bo nie lubie takiego namiaru sztuczno軼i na jednej osobie.
Ale kto powiedzia, 瞠 mam jasn opraw oczu? Blada cera nie oznacza jasnych rz瘰 i brwi-ja mam czarne, a w這sy naturalnie jasny br您. Zdaj sobie spraw, 瞠 moje w這sy mog nie wygl康a jakbym si z nimi urodzi豉, ale mo積a wygl康a z widocznie farbowanymi w這sami subtelnie i z klas, je瞠li poza kolorem dobierze si odpowiedni fryzur, makija i str鎩. Znam mas przyk豉d闚 bladziok闚, kt鏎e wygl康aj rewelacyjnie i intryguj帷o w czarnych w這sach i bladej cerze i taki efekt chcia豉bym uzyska
Stary 2009-01-07, 19:56   #44
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Solary maj wszystko sztuczne, 陰cznie z cer i paznokciami. To mnie razi, tak, nawet traktuj to z pogard, bo nie lubie takiego namiaru sztuczno軼i na jednej osobie.
Ale kto powiedzia, 瞠 mam jasn opraw oczu? Blada cera nie oznacza jasnych rz瘰 i brwi-ja mam czarne, a w這sy naturalnie jasny br您. Zdaj sobie spraw, 瞠 moje w這sy mog nie wygl康a jakbym si z nimi urodzi豉, ale mo積a wygl康a z widocznie farbowanymi w這sami subtelnie i z klas, je瞠li poza kolorem dobierze si odpowiedni fryzur, makija i str鎩. Znam mas przyk豉d闚 bladziok闚, kt鏎e wygl康aj rewelacyjnie i intryguj帷o w czarnych w這sach i bladej cerze i taki efekt chcia豉bym uzyska
hmm
kazdy robi jak uwaza, naprawde nie rozumiem dlaczego planujac :
-farbowanie,
-mocny i zawsze staranny makijaz(jezeli chcesz naprawde wygladac korzystnie, a nie jestes Zima, to jest konieczne)
-marzysz o rozjasnieniu skory(przeciez to jest taka sama sztucznosc jak opalanie w solarium i musisz miec swiadomosc, ze moze byc szkodliwe dla zdrowia)
czujesz sie mimo wszystko LEPSZA?

rowniez bedziesz sztuczna, tak samo jak one, przykro mi...

zmienianie swojej urody na sile prawie nigdy nie wychodzi na dobre, ale mimo wszystko zycze powodzenia

Czas edycji: 2009-01-07 o 20:00
mikroREKLAMA

Stary 2009-01-07, 20:36   #45
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
-marzysz o rozjasnieniu skory(przeciez to jest taka sama sztucznosc jak opalanie w solarium i musisz miec swiadomosc, ze moze byc szkodliwe dla zdrowia)
Aj, aj...mam nadziej, 瞠 nie tyczy si to domowych sposob闚 rozja郾iania? Ostatnio smarowa豉m si cz瘰to maseczk z aspiryny, do tego stosuj tonik z cytryny i ok豉dy z og鏎k闚. Moja cera nie wygl康a na podra積ion, ale musz przyzna, 瞠 si troch przestraszy豉m

BTW: zauwa篡豉m, 瞠 panuje istny sza na czarne w這sy
Gdy chodzi豉m do liceum, to kr鏊owa造 blondynki...a teraz na roku, co druga dziewczyna jest czarnulk

Ale to chyba pozytywne zjawisko...w ko鎍u (pono) farbowanie ciemn farb jest mniej szkodliwe ni rozja郾ianie w這s闚
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
Stary 2009-01-07, 20:36   #46
och
Rozeznanie

Cytat:
hmm
kazdy robi jak uwaza, naprawde nie rozumiem dlaczego planujac :
-farbowanie,
-mocny i zawsze staranny makijaz(jezeli chcesz naprawde wygladac korzystnie, a nie jestes Zima, to jest konieczne)
czujesz sie mimo wszystko LEPSZA?

rowniez bedziesz sztuczna, tak samo jak one, przykro mi...

zmienianie swojej urody na sile prawie nigdy nie wychodzi na dobre, ale mimo wszystko zycze powodzenia
Ech...tak samo sztuczna nie b璠, uwierz mi Duuu穎 mi to tego b璠zie brakowa
Z rozja郾ianiem sk鏎y mo瞠 幢e si wyrazi豉m. Nie zamierzam by drugim Michaelem Jacksonem, tylko podkre郵i blado嗆 cery-typu roz鈍ietlaj帷y puder, r騜 na policzki itp, zreszt ca造 w徠ek jest o tym na wiza簑. To nie jest szkodliwe dla zdrowia, a ju na pewno nie rzuca si na kilometr i nikt nie powie "o, rozja郾ia豉 cer" bo o nadmiernym korzystaniu z solarium mo積a tak powiedzie widz帷 to na ulicy.
Makija mocny-niekoniecznie. Staranny-owszem, innego nie robi
Poza tym widz, 瞠 zaczynamy wchodzi na grunt gustu, a to grunt bardzo grz御ki. Ja uwa瘸m na temat solar to co uwa瘸m, ale widz, 瞠 Ci to najbardziej ubod這. Trudno, ka盥y ma prawo do w豉snego zdania, nie zgadzam si tylko z kwesti mojej a ich sztuczno軼i bo co innego mie ufarbowane tylko w這sy, a co innego mie wszystko nienaturalne (mam tu na my郵i skrajnie sztuczne sol...hm, panie nadmiernie korzystaj帷e z solarium, kt鏎e wiadomo jak wygl康aj
Stary 2009-01-07, 20:58   #47
LadyPretensja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Widze ze bardzo ciekawa dyskusja sie tu urodzi豉 Ja powiem tylko ze to prawda ze zmienianie swojego typu urody na sile jest g逝pie,ale ale nie przejmuje sie tym wcale I postanowilam sie zarbowac na blod,wiem ze jest to temat o czarnych w這sach wiec sie wypowiem.Zauwazy豉m,jak juz kt鏎as kolezanka ze teraz czarny jest bardzo modny i naprawde niekt鏎e dziewczyny z ciemna oprawa oczat wygladaja cudnie a niektore nie korzystnie.Ja zalicza豉m sie do tej drugiej grupy...
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 21:02   #48
Kira87
Wtajemniczenie

Je瞠li ma si do嗆 jasn opraw oczu, to niestety kruczo czarny kolor cz瘰to przyt豉cza buzi.
No ale wiele te zale篡 od rys闚 twarzy i kolorytu sk鏎y.
Powiem szczerze, 瞠 nie przepadam za widokiem typowo polskiej buzi, opalonej nadmiernie na solarium i do tego opatulonej czarnymi w這sami.
Niestety ma這 komu to pasuje (trzeba mie odpowiednie rysy i ciemn opraw oczu).
Stary 2009-01-07, 21:23   #49
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Dla mnie czarne w這sy, czy w ogole jakikolwiek odcien nie istnieje osobno, tylko w kontekscie karnacji, stylu ubioru.. I tak np. moge powiedziec, ze uwielbiam czarne wlosy, ale w stylu rockowym, a nie np. "dresowo-podw鏎kowym". Jak zawsze wszystko zalezy od sytuacji, ale sama mialam kiedys czarne wlosy i wiem, ze troche uzale積iaja
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 21:30   #50
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Dla mnie czarne w這sy, czy w ogole jakikolwiek odcien nie istnieje osobno, tylko w kontekscie karnacji, stylu ubioru.. I tak np. moge powiedziec, ze uwielbiam czarne wlosy, ale w stylu rockowym, a nie np. "dresowo-podw鏎kowym".
O - du穎 w tym racji.

BTW: czy tw鎩 avatar to miniaturka obrazu Van Gogha?

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-01-07 o 21:31 Pow鏚: ort
Stary 2009-01-07, 22:11   #51
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Ech...tak samo sztuczna nie b璠, uwierz mi Duuu穎 mi to tego b璠zie brakowa
Z rozja郾ianiem sk鏎y mo瞠 幢e si wyrazi豉m. Nie zamierzam by drugim Michaelem Jacksonem, tylko podkre郵i blado嗆 cery-typu roz鈍ietlaj帷y puder, r騜 na policzki itp, zreszt ca造 w徠ek jest o tym na wiza簑. To nie jest szkodliwe dla zdrowia, a ju na pewno nie rzuca si na kilometr i nikt nie powie "o, rozja郾ia豉 cer" bo o nadmiernym korzystaniu z solarium mo積a tak powiedzie widz帷 to na ulicy.
Makija mocny-niekoniecznie. Staranny-owszem, innego nie robi
Poza tym widz, 瞠 zaczynamy wchodzi na grunt gustu, a to grunt bardzo grz御ki. Ja uwa瘸m na temat solar to co uwa瘸m, ale widz, 瞠 Ci to najbardziej ubod這. Trudno, ka盥y ma prawo do w豉snego zdania, nie zgadzam si tylko z kwesti mojej a ich sztuczno軼i bo co innego mie ufarbowane tylko w這sy, a co innego mie wszystko nienaturalne (mam tu na my郵i skrajnie sztuczne sol...hm, panie nadmiernie korzystaj帷e z solarium, kt鏎e wiadomo jak wygl康aj
tak, wybielanie moze byc szkodliwe dla zdrowia i nie mowie o takich skrajnych przypadkach jak MJ, tylko zwyklych kremach z apteki stosowanych bezmyslnie.

jezeli jestes zaskoczona, to widocznie nie masz na odpowiedniej wiedzy kosmetycznej

zabawne, bo akurat jestem osoba, ktora:
-nigdy w zyciu nie byla na solarium i nie zamierza, bo jest przeciwniczka takich metod "upiekszania"
-ma naturalnie bardzo jasna cere i bardzo j lubi
-uwielbia jasna cere polaczona z ciemnymi wlosami, a typ Krolewny Sniezki wrecz ubostwia, tak samo bladolice Azjatki
-wlosow nie farbuje i rzadko kiedy sie maluje

jestem zwolenniczka jak najbardziej naturalnego wygladu, stylu zgodnego z typem urody. wtedy nie trzeba sie tak bardzo "gimnastykowac", aby wygladac dobrze.

robienie sie na sile na Krolewne Sniezke, gdy nie ma sie wyrazistych oczu bez makijazu(takich jak u pani Zimy), nigdy nie wyglada naturalnie, mozesz sobie wmawiac, ze bedziesz wygladac tak samo swietnie jak prawdziwa Zima...

Cytat:
Napisane przez Kira87 Poka wiadomo嗆
Aj, aj...mam nadziej, 瞠 nie tyczy si to domowych sposob闚 rozja郾iania? Ostatnio smarowa豉m si cz瘰to maseczk z aspiryny, do tego stosuj tonik z cytryny i ok豉dy z og鏎k闚. Moja cera nie wygl康a na podra積ion, ale musz przyzna, 瞠 si troch przestraszy豉m
to sa delikatne metody, nie zaszkodza, ale tez nie sa w stanie naprawde rozjasnic skory.
mialam na mysli te silniejsze, srodki typowo chemiczne, stosowane glownie przez Azjatow

Cytat:
Je瞠li ma si do嗆 jasn opraw oczu, to niestety kruczo czarny kolor cz瘰to przyt豉cza buzi.
No ale wiele te zale篡 od rys闚 twarzy i kolorytu sk鏎y.
Powiem szczerze, 瞠 nie przepadam za widokiem typowo polskiej buzi, opalonej nadmiernie na solarium i do tego opatulonej czarnymi w這sami.
Niestety ma這 komu to pasuje (trzeba mie odpowiednie rysy i ciemn opraw oczu).
oprawa oczu to nie wszystko, farbowane na czarno naturalne blondynki tuszuja rzesy, poprawiaja brwi i jakos nie wygladaja tak dobrze jak naturalne ciemnowlose.

wazny jest wiec wyglad oka, kolor teczowki, jej kontrast z bialkiem oka

Czas edycji: 2009-01-07 o 22:13
mikroREKLAMA

Stary 2009-01-07, 22:24   #52
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
to sa delikatne metody, nie zaszkodza, ale tez nie sa w stanie naprawde rozjasnic skory.
No to ca貫 szcz窷cie
Chocia powiem szczerze, 瞠 przez pewien moment chcia豉m rozpocz望 poszukiwania ostrzejszych 鈔odk闚 na wybielenie. Ca貫 szcz窷cie szybko zmieni豉m decyzj.

Cytat:
oprawa oczu to nie wszystko, farbowane na czarno naturalne blondynki tuszuja rzesy, poprawiaja brwi i jakos nie wygladaja tak dobrze jak naturalne ciemnowlose.
wazny jest wiec wyglad oka, kolor teczowki, jej kontrast z bialkiem oka
Racja
Mia豉m to te na my郵i ale nie doprecyzowa豉m mojej poprzedniej wypowiedzi.

Tak na marginesie dodam od siebie, 瞠 chocia najbardziej podobaj mi si kobiety o p這miennie rudych w這sach, jasnej sk鏎ze i zimnych oczach, to z ciemnow這sych podobaj mi si "好ie磬i". No i te Japonki przerobione w PS...bo nie wierz, 瞠by Azjatki mia造 a tak jasn sk鏎...no chyba, 瞠 faktycznie te 鈔odki tak dobrze dzia豉j.

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-01-07 o 22:27
Stary 2009-01-07, 22:42   #53
och
Rozeznanie

Cytat:
tak, wybielanie moze byc szkodliwe dla zdrowia i nie mowie o takich skrajnych przypadkach jak MJ, tylko zwyklych kremach z apteki stosowanych bezmyslnie.

jezeli jestes zaskoczona, to widocznie nie masz na odpowiedniej wiedzy kosmetycznej
O rany, a czy ja o kremach m闚i豉m? Nie m闚i豉m, tylko o pudrze i r騜u! Ale teraz to Ty chcesz na si喚 si poczu lepsz ode mnie, popisuj帷 si swoj wiedz kosmetyczn

Cytat:
zabawne, bo akurat jestem osoba, ktora:
-nigdy w zyciu nie byla na solarium i nie zamierza, bo jest przeciwniczka takich metod "upiekszania"
-ma naturalnie bardzo jasna cere i bardzo j lubi
-uwielbia jasna cere polaczona z ciemnymi wlosami, a typ Krolewny Sniezki wrecz ubostwia, tak samo bladolice Azjatki
-wlosow nie farbuje i rzadko kiedy sie maluje
No to mamy podobny gust.

Cytat:
jestem zwolenniczka jak najbardziej naturalnego wygladu, stylu zgodnego z typem urody. wtedy nie trzeba sie tak bardzo "gimnastykowac", aby wygladac dobrze.

robienie sie na sile na Krolewne Sniezke, gdy nie ma sie wyrazistych oczu bez makijazu(takich jak u pani Zimy), nigdy nie wyglada naturalnie, mozesz sobie wmawiac, ze bedziesz wygladac tak samo swietnie jak prawdziwa Zima...
Nie b璠 robi nic na si喚, niczego sobie wmawia, generalnie mam to gdzie. Chc ufarbowa si na czarno to to zrobi, uwa瘸m, 瞠 b璠 wygl康a dobrze, w ko鎍u widz si w lustrze, a Ty nie wiesz jak wygl康am, wi璚 nie masz mo磧iwo軼i oceny. Sk康 wiesz jaki mam odcie sk鏎y, kolor oczu? I nie powiedzia豉m, 輳 chc wygl康a w 100% naturalnie, bo na tym mi nawet nie zale篡. Ale ra膨co sztuczna te nie b璠, no chyba, 瞠 spotkam kiedy na ulicy tak osob jak Ty
Stary 2009-01-07, 23:01   #54
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
No to ca貫 szcz窷cie
Chocia powiem szczerze, 瞠 przez pewien moment chcia豉m rozpocz望 poszukiwania ostrzejszych 鈔odk闚 na wybielenie. Ca貫 szcz窷cie szybko zmieni豉m decyzj.
no i m康rze!
czy koniecznie musimy sie upodobnia do os鏏, ktore nam sie podobaja?nie lepiej podziwiac i podkreslac swoje atuty, zamiast stawac sie nieudolna kopia?
Cytat:
Tak na marginesie dodam od siebie, 瞠 chocia najbardziej podobaj mi si kobiety o p這miennie rudych w這sach, jasnej sk鏎ze i zimnych oczach, to z ciemnow這sych podobaj mi si "好ie磬i". No i te Japonki przerobione w PS...bo nie wierz, 瞠by Azjatki mia造 a tak jasn sk鏎...no chyba, 瞠 faktycznie te 鈔odki tak dobrze dzia豉j.
naturalnie rudowlose z zimna teczowka? to takie wystepuja w naturze? czy mialas na mysli po prostu b貫kitnookie?

mi sie podobaj rozne typu urody i jestem za tym, by podkreslac swoje wrodzone cechy, zamiast na sile je zmieniac.

co innego zmienic kolor wlosow o 2-3 tony, czy pomalowac sie mocniej ale "swoimi kolorami", a zmienic sie drastycznie, a potem walczyc z odrostami, ktore mocno sie odcinaja.
Cytat:
O rany, a czy ja o kremach m闚i豉m? Nie m闚i豉m, tylko o pudrze i r騜u! Ale teraz to Ty chcesz na si喚 si poczu lepsz ode mnie, popisuj帷 si swoj wiedz kosmetyczn
twarz jasniejsza od ciala? to nie jest sztuczny look?

napisalas, ze chcialabys byc jasniejsza, nie sprecyzowalas, wiec pomyslalam, ze chcialabys sie rozjasnic calosciowo, gdyby byla taka mozliwosc.

Cytat:
Nie b璠 robi nic na si喚, niczego sobie wmawia, generalnie mam to gdzie. Chc ufarbowa si na czarno to to zrobi, uwa瘸m, 瞠 b璠 wygl康a dobrze, w ko鎍u widz si w lustrze, a Ty nie wiesz jak wygl康am, wi璚 nie masz mo磧iwo軼i oceny. Sk康 wiesz jaki mam odcie sk鏎y, kolor oczu? I nie powiedzia豉m, 輳 chc wygl康a w 100% naturalnie, bo na tym mi nawet nie zale篡. Ale ra膨co sztuczna te nie b璠, no chyba, 瞠 spotkam kiedy na ulicy tak osob jak Ty
napisalas, ze masz jasne oczy, wiec na pewno nie jestes Zima, wg mnie(i nie tylko) prawdziwa, czysta czern naprawde pasuje tylko temu typowi urody.

jezeli uznalas moje slowa za atak na swoja osobe, to przepraszam, serio po prostu watkow "ratunku, jak pozbyc sie czarnych wlosow, bo mi jednak nie pasuja?" bylo naprawde setki.

czarnej farby jest sie cholernie ciezko pozbyc, gdy kolor nam sie zwyczajnie znudzi, ciemne brazy daja jeszcze furtke.

wiem, bo sama to przerabialam i dlatego chce chociaz sprobowac odwie嗆 jedna z setek dziewczyn od tego pomyslu.

sprobuj najpierw ciemnego brazu, prawie zawsze wychodzi jak naturalna czern, z brazem ma malo wspolnego. klasyczna czern z pude趾a to niestety najczesciej zupelnie inna bajka, jezeli nie wierzysz, przejrzyj watek "wszystko o dekoloryzacji", lamenty cieniektorych, z poczatku byly bardzo zadowolone, a pozniej zalowaly, ze nie zostaly przy ciemnym brazie jednak.

mimo wszystko zycze powodzenia
mikroREKLAMA

Stary 2009-01-07, 23:08   #55
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
O - du穎 w tym racji.

BTW: czy tw鎩 avatar to miniaturka obrazu Van Gogha?
Zgadza si
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 23:21   #56
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
no i m康rze!
czy koniecznie musimy sie upodobnia do os鏏, ktore nam sie podobaja?nie lepiej podziwiac i podkreslac swoje atuty, zamiast stawac sie nieudolna kopia?
Ja dopiero niedawno dosz豉m do takiego wniosku. Wcze郾iej z瞠ra造 mnie kompleksy i my郵a豉m, 瞠 zmiana co da. A tu guzik - trzeba zacz望 od uporz康kowania sobie g這wy, a na reszt przyjdzie czas

Cytat:
naturalnie rudowlose z zimna teczowka? to takie wystepuja w naturze? czy mialas na mysli po prostu b貫kitnookie?
B喚kitnookie
Stary 2009-01-07, 23:22   #57
och
Rozeznanie

Cytat:
no i m康rze!

mi sie podobaj rozne typu urody i jestem za tym, by podkreslac swoje wrodzone cechy, zamiast na sile je zmieniac.

co innego zmienic kolor wlosow o 2-3 tony, czy pomalowac sie mocniej ale "swoimi kolorami", a zmienic sie drastycznie, a potem walczyc z odrostami, ktore mocno sie odcinaja.

twarz jasniejsza od ciala? to nie jest sztuczny look?

napisalas, ze chcialabys byc jasniejsza, nie sprecyzowalas, wiec pomyslalam, ze chcialabys sie rozjasnic calosciowo, gdyby byla taka mozliwosc.

napisalas, ze masz jasne oczy, wiec na pewno nie jestes Zima, wg mnie(i nie tylko) prawdziwa, czysta czern naprawde pasuje tylko temu typowi urody.

jezeli uznalas moje slowa za atak na swoja osobe, to przepraszam, serio po prostu watkow "ratunku, jak pozbyc sie czarnych wlosow, bo mi jednak nie pasuja?" bylo naprawde setki.

czarnej farby jest sie cholernie ciezko pozbyc, gdy kolor nam sie zwyczajnie znudzi, ciemne brazy daja jeszcze furtke.

wiem, bo sama to przerabialam i dlatego chce chociaz sprobowac odwie嗆 jedna z setek dziewczyn od tego pomyslu.

sprobuj najpierw ciemnego brazu, prawie zawsze wychodzi jak naturalna czern, z brazem ma malo wspolnego. klasyczna czern z pude趾a to niestety najczesciej zupelnie inna bajka, jezeli nie wierzysz, przejrzyj watek "wszystko o dekoloryzacji", lamenty cieniektorych, z poczatku byly bardzo zadowolone, a pozniej zalowaly, ze nie zostaly przy ciemnym brazie jednak.

mimo wszystko zycze powodzenia
Dzi瘯i. Rozja郾ienie cery sprecyzowa豉m
W豉郾ie mia豉m wcze郾iej do czynienia z ciemnym br您em, szampon koloryzuj帷y Casting (tylko takimi si farbuj). Wysz豉 mi praktycznie czer, efekt 鈍ietny i dobrze mi by這, ale szybko si spra這. Teraz chcia豉m u篡 r闚nie szamponu, ale hebanowej czerni 瞠by d逝瞠j si trzyma豉.
No nic, ufarbuj, zobacz, napisz. A nast徙i to za czas jaki dopiero. Mimo wszystko dzi瘯i za 'ostrze瞠nia'
Swoj drog nie wiedzia豉m, 瞠 mog powsta tak skrajne opinie na temat g逝piego koloru w這s闚. A mo瞠 to czarny jest taki kontrowersyjny ?
Stary 2009-01-08, 06:44   #58
pani-jesie
Zakorzenienie

Cytat:
A mo瞠 to czarny jest taki kontrowersyjny ?
Dla mnie kontrowersyjne s w這sy kruczoczarne, ognistorude i jasno jasno jasnoblond (m闚i tu o kolorach z pude趾a, a nie z natury ) A to dlatego, 瞠 pasuj tylko okre郵onym typom urody, nielicznym dziewczynom w naszym kraju. Co Polkom (g堯wnie tzw. mysim Latom) najwyra幡iej nie przeszkadza I pr鏏a odwiedzenia od pomalowania w這s闚 na niepasuj帷y kolor wzbudza 鈍i皻e oburzenie

PS. Mnie si Azjatki (Japonki, Chinki, Koreanki etc.) bardzo nie podobaj
Stary 2009-01-08, 08:56   #59
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Moim zdaniem czer w wi瘯szo軼i przypadk闚 jest bardzo kiczowata. Podobnie z blondami. Z reszt, nie oszukujmy si... Ja rzadko widz 豉dne, zadbane w這sy, oboj皻nie od koloru...
Dra積i mnie troch to, 瞠 zaczyna pojawia si pogl康, i "czarna prawie niczym nie r騜ni si od blondi, kt鏎a w豉snie przed chwil wysz豉 z solarium". To przykre.
Kiedy mia豉m czarne w這sy, dodam.

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-08, 11:10   #60
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
.
Dra積i mnie troch to, 瞠 zaczyna pojawia si pogl康, i "czarna prawie niczym nie r騜ni si od blondi, kt鏎a w豉snie przed chwil wysz豉 z solarium". To przykre.
Kiedy mia豉m czarne w這sy, dodam.
S豉wetna Jola Rutowicz (o kt鏎ej notabene pierwszy raz dowiedzia豉m si nie z tabloidu, lecz z porz康nej gazety) jest najlepszym tego przyk豉dem.
Blond straci monopol na kicz.

Cytat:
PS. Mnie si Azjatki (Japonki, Chinki, Koreanki etc.) bardzo nie podobaj
Azjatki chyba rzadko kiedy podobaj si Europejczykom.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.